Serwis pieców i kotłów gazowych

Systematyczne przeglądy pieców, serwis kotłów z podajnikiem, olejowych lub gazowych, a także szeroki zakres innych usług związanych z serwisowaniem kotłów i pieców zachęcamy zlecić specjalistom z naszej platformy. Na platformie OTOmistrz znajdziesz zespoły fachowców z wieloletnim doświadczeniem i nowoczesnymi umiejętnościami, pozwalającymi na wysokiej jakości obsługę nowoczesnego, jak i tradycyjnego sprzętu grzewczego.

Serwis pieców gazowych

Serwis pieców i kotłów gazowych od specjalistów w serwisie OTOmistrz

Fachowcy z serwisu OTOmistrz dokonują właściwej naprawy urządzeń od znanych firm: Buderus, Vaillant, Junkers, Beretta, Ariston, Termet i in. Pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia do wykonywania tego typu pracy, brali udział w szkoleniach, wiedzą w jaki sposób piec jest zbudowany, jak się go montuje, przeprowadza jego diagnostykę i wykonuje jego naprawy.

Czynności, które należy wykonać przy pierwszym uruchomieniu pompy ciepła, a które chętnie przeprowadzą fachowcy z naszego serwisu to:

  • Kielichowanie
  • Wytworzenie próżni
  • Sprawdzenie szczelności
  • Napełnienie instalacji
  • Włączenie pompy
  • Ustabilizowanie parametrów
  • Wykonanie szkolenia dla użytkownika.
  • Wykonanie próby ciśnienia z użyciem azotu

Serwis pieców i kotłów: dlaczego warto skorzystać ze świadczonych usług?

Fachowcom z serwisu OTOmistrz w Warszawie można zlecić nie tylko okresowe przeglądy pieców i kotłów, w tym gazowych, ale także usługi niestandardowe, na przykład naprawę kotłów na ekogroszek, naprawę elektrycznych pieców do pizzy itp. Kiedy używamy urządzenia grzewcze, warto mieć na uwagę jego systematyczny przegląd, ponieważ dzięki temu będzie następowało mniejsze zużywanie gazu, a poprzez to koszty za ogrzewanie będą niższe. Przegląd przeprowadzany w sposób regularny pomoże wykryć małe wady, a tym samym dokonać naprawy nie dopuszczając do poważnej awarii.

Dlaczego dokonywanie przeglądu jest tak istotne? Głównym powodem jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom danego budynku mieszkalnego, a więc najczęściej sobie i swojej rodzinie. Niestety zdarza się, że piece, które nie są sprawne, emitują dwutlenek węgla – substancję, która może doprowadzić do śmierci. Specjaliści z serwisu OTOmistrz wykonują przeglądy pieców i w razie potrzeby przeprowadza naprawy podzespołów lub podgrzewaczy wody. Naprawa urządzenia pozwala bezpiecznie i w sposób ekonomiczny korzystać z pieców gazowych, a ponadto użytkować je przez dłuższy okres czasu.

5 Lat na rynku
80 + Usług w ofercie
142 + Zamówień w trakcie realizacji
1733 + Zrealizowanych zamówień

Opinie o serwisie pieców i kotłów

Fachowcy z serwisu OTOmistrz systematycznie wykonują przegląd pieca gazowego w moim domu. Lubię gdy fachowca można zaprosić już w następnym dniu po złożeniu zamówienia, sam przegląd odbywa się bardzo rzetelnie, a po jego zakończeniu przygotowywane zostają wszystkie niezbędne dokumenty. Atutem jest także to, że w razie ustalenia jakichkolwiek usterek od razu można zamówić naprawę urządzenia.

Darek

Cena naprawy piecyków gazowych była podstawową przyczyną, dla której zdecydowałam się zamówić usługi w serwisie OTOmistrz. Okazało się, że mimo niskich cen, pracują tu prawdziwi fachowcy, którzy wiedzą, jak usunąć skomplikowane usterki. W moim przypadku naprawa zajęła kilka dni, gdyż czekaliśmy na rzadki element montażowy. Z efektu pracy jestem bardzo zadowolona. 

Anna

Mój kocioł Bosch zaczął szwankować, a zbliżała się zima. Postanowiłam więc zaprosić fachowca do naprawy. Wybrałam wśród licznych ofert firmę z serwisu OTOmistrz i nie żałuję. Mają bardzo fachowe podejście do każdego klienta, podczas naprawy sprawdzają każdy szczegół, a na zrealizowane prace udzielają gwarancji. 

Diana

Sumienna i tania realizacja zlecenia (naprawa kotła węglowego).  OTOmistrz – to platforma, która naprawdę warta jest szczerego polecenia! Fachowcy przyjechali już w następnym dniu po złożeniu zamówienia, szybko dokonali diagnostyki kotła, zaproponowali kilka sposobów rozwiązania problemu i po ustaleniu szczegółów do wieczora tego samego dnia wykonali naprawę. Dodatkowo dodam, że cena serwisu kotła wyszła nawet niższa, niż oczekiwałem.

Wojciech

Zamówiłem w serwisie OTOmistrz przeróbkę pieca na palenie ekogroszkiem. Wcale nie była to droga usługa, a moje urządzenie po jej realizacji stało się o wiele bardziej wydajniejsze i bezpieczniejsze. Dodatkowo warto zaznaczyć uwzględnienie wszystkich moich indywidualnych wymagań oraz prace stricte według podpisanej między nami umowy. Jeśli będę potrzebował naprawy pieca lub kotła, zdecydowanie skorzystam z OTOmistrz!

Zbigniew