Spawanie

Fachowe usługi spawalnicze w każdym regionie Polski to teraz realność! Zadzwoń do OTOmistrz, a nasi wykonawcy dokonają precyzyjnego, jakościowego i mającego przystępną cenę spawania wskazanych przez Ciebie powierzchni, wykorzystując nowoczesny sprzęt i bogatą wiedzę w zakresie realizacji tego typu zleceń.

Usługi spawanie

Spawanie wysokiej jakości w przystępnej cenie

Eksperci OTOmistrz realizują spawanie różnych rodzajów powierzchni, w tym:

  • Aluminium i stali nierdzewnej;
  • Żeliwa;
  • Światłowodów;
  • Plastiku. 

Realizację każdego zlecenia rozpoczynają od uważnego doboru odpowiedniej metody spawania oraz urządzeń, które są niezbędne do realizacji projektu. Można im na przykład zlecić spawanie aluminium elektrodą lub spawanie nierdzewki migomatem.

Cenę spawania zawsze ustala się z klientem indywidualnie przed rozpoczęciem prac, wpisując ją do umowy, a więc pozostaje niezmienna przez cały czas realizacji zlecenia. 

Zlecenia realizują wyłącznie fachowcy posiadający doświadczenie i certyfikaty, które zezwalają na świadczenie różnego rodzaju usług spawalniczych.

To wszystko pozwala nie tylko mówić o wysokiej jakości spawania dokonywanego przez partnerów OTOmistrz, ale także udzielać wieloletniej gwarancji na zrealizowane projekty.

Dlaczego warto zamówić usługi spawacza przes serwis OTOmistrz

Świadcząc usługi spawalnicze nasi wykonawcy starają się, by ich jakość była maksymalnie zgodna z oczekiwaniami naszych klientów. Przyjeżdżają pod wskazany adres na godzinę wstępnie ustaloną z klientem, działają szybko i efektywnie, a po zakończeniu prac dokonują sprzątania. Realizują spawanie o dowolnym poziomie złożoności, w tym dużych gabarytowych konstrukcji przemysłowych. Chętnie współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami.

Usługi spawalnicze świadczone są w domach jednorodzinnych, biurach, mieszkaniach lub centrach produkcyjnych, przestrzegając wszystkich zasad bezpieczeństwa. Koszt pracy zależy przede wszystkim od jej złożoności rozumianej jako kombinacja czynników, takich jak:

  • – materiały (rodzaj metalu, jego skład);
  • – dostępność spawanych elementów;
  • – złożoność spawanego szwu;
  • – potrzeba przygotowania powierzchni przed spawaniem (przygotowanie projektu lub innej dokumentacji technicznej, czyszczenie powierzchni, cięcie krawędzi itp.);
  • – rodzaj spawania.
5 lat na rynku
80 + dezynfekcjiusług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1434 zrealizowanych zamówień

Opinie o usługach spawanie

Cześć wszystkim! Chcę podziękować za wykonanie metalowego
stojaka na buty robocze do domku letniskowego. Jestem zachwycona jakością realizacji – wygląda dokładnie tak, jak prosiłam, dodatkowo jest schludny i funkcjonalny. Wszystkie moje życzenia zostały uwzględnione. Fajnie, że serwis kieruje się życzeniami klienta. Dzięki jeszcze raz!

Agata

Wymienialiśmy wodociągi. Bardzo obawialiśmy się, by spawacz przybył na czas. My i nasi sąsiedzi zostaliśmy bez wody. Na szczęście specjalista przybył na umówioną godzinę bez spóźnienia. Praca została wykonana szybko i profesjonalnie. Szwy są zgrabne. Co więcej? Przystępna cena i bardzo uprzejma obsługa! Super serwis!

Kristian

Plastikowa podstawa w lodówce pękła, a nowej nie znaleźliśmy w sklepie. Skontaktowałam się z serwisem OTOmistrz. Powiedzieli, że pomogą rozwiązać mój problem. I już kolejnego dnia problem rzeczywiście został rozwiązany. Szybko i skutecznie! Szew jest prawie niewidoczny. Bardzo sprawna praca, dodatkowo dostałam gwarancję na szew. Co jeszcze ważne – wszystkie prace zostały zrobione u mnie w domu, nie musiałam przewozić lodówki do serwisu.

Ania

OTOmistrz – to serwis, który współpracuje z najlepszymi spawaczami. Zamówiłem metalową konstrukcję na huśtawkę dla dzieci. Uwzględniono wszystkie moje życzenia, wykonano szkic. Konstrukcja powstała w jeden dzień. Wszystkie szwy są gładkie i zadbane. Koszt usług jest rozsądny. Wszystko mi odpowiada. Polecam!

Emil

Wykonawcy OTOmistrz od wielu lat wykonują rutynowe naprawy urządzeń ze stali nierdzewnej i aluminium do produkcji żywności dla naszej firmy. Ich praca jest wykonywana z wysoką jakością, terminowo, w czasie określonym w umowie. W przyszłości zamierzamy kontynuować współpracę. Polecamy serwis jako solidnego partnera o wysokim profesjonalizmie i odpowiedzialności.

Piotr