Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Sprzątanie biura Białystok

Sprzątanie biur w Białymstoku

Sprzątanie biur Białystok
Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Sprzątanie biur - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Sprzątanie biur są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Profesjonalne sprzątanie biur

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Sprzątanie biur w Białymstoku

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania o sprzątanie biur w Białymstoku

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
Ile kosztuje sprzątanie biur w Białymstoku?
Cena sprzątania biur w Białymstoku ustalana jest na podstawie cennika z uwzględnieniem charakterystyk pomieszczeń i stopnia ich zanieczyszczenia. Nie trzeba obawiać się tego, jaka będzie cena sprzątania biura po realizacji zlecenia: najpierw przyjeżdżamy do klienta, dokonujemy wyceny i kolejno spisujemy umowę. Cennik sprzątania biur w Białymstoku w naszym serwisie OTOmistrz uwzględnia koszt pracy ekipy sprzątającej, środków czyszczących, a także koszty eksploatacji urządzeń. Dokładnie przeprowadzamy wycenę, co pozwala zagwarantować minimalnie niskie ceny na świadczone usługi.
Jakie usługi sprzątania biur w Białymstoku świadczymy?

Wykonywane przez ekipy sprzątające prezentowane w naszym serwisie prace porządkowe obejmują:

 • Czyszczenie koszy na śmieci i ich dezynfekcja, usuwanie śmieci, wymiana worków na śmieci;
 • Eliminację kurzu na wszystkich otwartych powierzchniach, w tym: szafkach, stołach, klamkach, parapetach itp.;
 • Czyszczenie podłóg w biurach, holach, klatkach schodowych;
 • Wymianę materiałów eksploatacyjnych (chusteczki i ręczniki papierowe, mydło, papier toaletowy itp.).
Jakie usługi obejmuje standardowe sprzątanie biur w Białymstoku?

Dla klientów zamawiających standardowe sprzątanie biur w Białymstoku świadczone są zarówno wymienione powyżej usługi, jak i usługi dodatkowe, w tym:

 • Dezynfekcja pomieszczeń;
 • Usuwanie odpadów wielkogabarytowych;
 • Czyszczenie, polerowanie trudno dostępnych powierzchni;
 • Czyszczenie zasłon, rolet, systemów klimatyzacji;
 • Mycie systemów grzewczych, czyszczenie chemiczne mebli i dywanów;
 • Czyszczenie i dezynfekcja płytek ceramicznych na podłogach i ścianach, w tym fug.
Jakie usługi obejmuje generalne sprzątanie biur w Białymstoku
Generalne sprzątanie pomieszczeń biurowych przeprowadzane jest dokładniej niż codzienne, z przemieszczaniem mebli, przy użyciu silniejszych środków czyszczących, np. odplamiaczy, płynów do czyszczenia urządzeń biurowych oraz specjalnego sprzętu: wytwornic pary, odkurzaczy przemysłowych, polerek. Sprzątanie generalne biur w Białymstoku obejmuje takie rodzaje prac, jak: szlifowanie okładzin podłogowych i ściennych, mycie okien, kompleksowe sprzątanie strefy obiadowej itp.

Od czego zależy сennik sprzątania biur w Białymstoku

Opinie o sprzątaniu biur w Białymstoku, zrealizowanym przez specjalistów z firm prezentowanych w naszym serwisie OTOmistrz są bardzo dobre i nie jest to przypadkowe: z roku na rok doskonalona jest jakość świadczonych usług, wdrażane są do pracy nowoczesne technologie, a dodatkowo poszukiwane idealne rozwiązania, pozwalające precyzyjnie realizować każde zamówienie złożone w naszym serwisie.

Płatność za wszystkie świadczone usługi następuje de facto po wykonaniu zlecenia. Przed zawarciem umowy nasz konsultant przyjeżdża do biura klienta, gdzie wraz z klientem wybiera i uzgadnia listę potrzebnych usług, dogodny czas ich realizacji i częstotliwość sprzątanie biura w Białymstoku, określa ilość personelu potrzebnego do szybkiej i profesjonalnej realizacji zlecenia, ilość, jak i rodzaje materiałów eksploatacyjnych oraz wyposażenia.

Nigdy nie trzeba zamawiać za dużo usług, dodatkowe usługi można zawsze zamówić później, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Szczególna uwaga jest zwracana na czystość miejsc pracy i podłóg, gdyż to od nich zależy opinia klientów o Twoim biurze. 

Okresowe sprzątanie przewiduje także usuwanie kurzu ze ścian, a nawet sufitów, czyszczenie mebli tapicerowanych na sucho, polerowanie mebli drewnianych, czyszczenie na sucho wykładzin podłogowych. Możesz także zamówić takie nasze usługi, jak:

 • mycie elewacji,
 • mycie okien,
 • sprzątanie terenów zielonych itp.

O usługach sprzątanie biur w Białymstoku

Systematyczne sprzątanie biur w Białymstoku to zestaw działań, które pozwolą na bieżąco utrzymywać czystość i komfort w każdym pomieszczeniu roboczym, a także na obszarach wspólnego użytkowania. Ponadto w naszym serwisie można zamówić sprzątanie biura w Białymstoku po remoncie lub generalne sprzątanie biura: dobrze znamy się na tego typu zleceniach i możemy zagwarantować zadowolenie z wyników pracy zamówionej w naszym serwisie OTOmistrz!

Firmy z naszego serwisu świadczą wszelkie usługi związane ze sprzątaniem pomieszczeń biurowych w Białymstoku. Specjaliści wyposażeni są w nowoczesny, profesjonalny sprzęt oraz specjalne środki czyszczące, które są łagodne dla powierzchni, ale doskonale usuwają wszelkiego rodzaju zabrudzenia biurowe.

Do sprzątania w biurze dobierane są profesjonalne detergenty, które nie rysują mebli i sprzętu biurowego, nie pozostawiają plam i zacieków na podłodze, monitorach, chromowanych uchwytach, szkle itp. Używane są także specjalne narzędzia, które są bardziej wydajne niż praca ręczna. Na przykład do dużych powierzchni stosowane są maszyny rotacyjne, do dywanów i dużych śmieci – odkurzacze przemysłowe.

Sprzątanie biur Białystok

W naszym serwisie OTOmistrz są dostępne do zamówienia różne usługi sprzątania pomieszczeń biurowych w Białymstoku, w tym:

 1. Systematyczne sprzątanie pomieszczeń biurowych (najczęściej usługa świadczona jest w godzinach 10-18). Pracownicy wykonują szeroki zakres prac mających na celu zachowanie atrakcyjnego wyglądu Państwa biura oraz komfortu pracowników i klientów.
 2. Generalne sprzątanie pomieszczeń biurowych. Po realizacji generalnego sprzątania pomieszczeń biurowych, zyskują one doskonale czysty wygląd, który utrzymuje się przez długi czas.
 3. Sprzątanie pomieszczeń biurowych po remoncie. Ten rodzaj usług jest jednym z podstawowych wśród świadczonych przez firmy w naszym serwisie, dlatego można być pewnym wysokiej jakości wykonywanych prac i dokładnego usunięcia nawet najdrobniejszych pozostałości remontowych.

Zestaw usług w zakresie sprzątania biur po remoncie w Białymstoku obejmuje:

 • Demontaż i usunięcie wszystkich niepotrzebnych konstrukcji;
 • Usunięcie farby, tynku, cementu i innych materiałów budowlanych z podłóg, ścian i mebli biurowych;
 • Eliminację pyłu budowlanego;
 • Wewnętrzne czyszczenie mebli, urządzeń, sprzętu biurowego.