Sprzątanie domów

Poszukujesz odpowiedzialnych specjalistów, którym możesz powierzyć sprzątanie w domu? W serwisie OTOmistrz znajdziesz firmy realizujące szeroki zakres prac porządkowych w domach jednorodzinnych, wykorzystujące specjalistyczny sprzęt, ekologiczne środki czystości i posiadające wieloletnie doświadczenie, które pozwala na jakościowe wykonywanie każdego zlecenia!

Kompletne sprzątanie mieszkania

Sprzątanie domów prywatnych jest ważnym kierunkiem działalności firm sprzątających, które można znaleźć w naszym serwisie. Ich usługi można zamówić w następujących sytuacjach:

  • Potrzeba systematycznego porządkowania samego budynku i przylegających do niego terenów;
  • Długotrwała nieobecność właścicieli;
  • Na zakończenie imprezy, kiedy trzeba posprzątać dom po wizycie gości;
  • Przebywanie w domu kilkudziesięciu gości;
  • Zakończenia prac budowlanych lub remontowych.

Firmy znajdujące się w OTOmistrz współpracują z klientami, którzy zamawiają usługi jednorazowo, jak i z tymi, którzy są zainteresowani nawiązaniem stałej współpracy. To klienci ustalają, który typ sprzątania będzie dla nich najbardziej odpowiedni, a firmy ze swojej strony gwarantują przystępną cenę sprzątania domów. Wydarzyło się coś niezaplanowanego? Generalne sprzątanie domów lub sprzątanie domów po wydarzeniach ekstremalnych (powódź, pożar) również jak najbardziej wchodzi do grupy świadczonych usług przez firmy, które można znaleźć w naszym serwisie.

Dlaczego w celu sprzątania domów warto wybrać firmy, które są w naszym serwisie OTOmistrz?

Dla wielu klientów, decydujących się na zamówienie usługi sprzątania domów, cena usługi za godzinę będzie decydująca. Firmy znajdujące się w naszym serwisie mają naprawdę niski cennik sprzątania domów, a dodatkowo mogą zagwarantować każdemu klientowi profesjonalne podejście do realizacji jego zleceń, stosowanie w procesie prac porządkowych bezpiecznych środków czyszczących i terminowość wykonywania zleceń, niezależnie od poziomu ich złożoności.

Nasi konsultanci są zawsze do Waszej dyspozycji, by poinformować nie tylko o cenach sprzątania domów, ale i odpowiedzieć na inne ważne pytania, dotyczące usług świadczonych przez firmy z serwisu OTOmistrz.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o sprzątanie domów

Zawsze myślałem, że ceny sprzątania domów jednorodzinnych są bardzo wysokie i z tego powodu nigdy nie decydowałem się na zamówienie takiej usługi. Przypadkiem dowiedziałem się o tym serwisie OTOmistrz, który zawiera naprawdę niskie cenniki sprzątania domu i zdecydowałem się na zamówienie usługi. Od tego czasu minęło pół roku, teraz ekipa przyjeżdża do mnie co tydzień – to pomaga znacznie zaoszczędzić czas.

Adrian

Podjąłem decyzję o zaproszeniu ekipy z tego serwisu z kilku powodów: ceny za sprzątanie domu są jednymi z najniższych, w razie potrzeby realizowane jest eko sprzątanie domu, można podpisać umowę na systematyczne usługi. Bardzo wygodne rozwiązania, więc polecam też innym!

Piotr

Nie mam czasu na uporządkowanie swojego domu, a lubię czystość. Po prostu nie mogę funkcjonować normalnie, kiedy otacza mnie kurz lub są rzeczy nie są ułożone odpowiednio. Raz na tydzień przyjeżdża do mnie zespół pracowników z tego serwisu, który rzetelnie sprząta dom, a od czasu do czasu także piwnicę i garaż. Ponadto cennik sprzątania jest super. Polecam.

Joanna

Jestem „eko” więc kiedy dowiedziałam się o możliwości zamówienia ekologicznego sprzątania domu, nie wahałam się ani minuty i zamówiłam tę usługę. Kiedy dowiedziałam się ile kosztuje sprzątanie domu byłam zszokowana – naprawdę nie spodziewałam się tak niskich cen. Będziemy współpracować dalej!

Katarzyna

Sprzątanie domów prywatnych, wykonywane przez pracowników, których można znaleźć w tym serwisie to dla mnie prawdziwy ratunek. Pracuję zdalnie i potrzebuje komfortu wokół siebie. Teraz mam go na co dzień. Dodatkowo też powiem, że cena za sprzątanie domu w Warszawie jest ustalana bardzo precyzyjnie, a wszystkie moje prośby są realizowane w 100%.

Małgosia