Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Kompletne sprzątanie mieszkania Poznań

Sprzątanie domów w Poznaniu

Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Sprzątanie domów i mieszkań - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Sprzątanie domów i mieszkań są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Sprzątanie domów

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Sprzątanie domów w Poznaniu

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania o sprzątanie domów w Poznaniu

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
Od czego zależy cena sprzątania domów w Poznaniu?

Firmy w naszym serwisie OTOmistrz podają informacje o cenie sprzątania domu za godzinę, zależy ona jednak od wielu czynników, z których podstawowymi są:

• Powierzchnia budynku;

• Jego lokalizacja;

• Liczba złożonych konstrukcji, ulegających sprzątaniu;

• Wybrany typ sprzątania.

• O tym jaka jest stawka godzinowa za sprzątanie domu w Poznaniu w Twoim konkretnym przypadku dowiesz się, kontaktując się z naszymi konsultantami.

Ile czasu zajmuje sprzątanie domu w Poznaniu?
Pomimo pytania o cennik sprzątania domu w Poznaniu, nasi klienci często zadają także pytanie o to, jak szybko będzie zrealizowane zlecenie. Zależy to od wielu czynników, a przede wszystkim od stopnia zabrudzenia, powierzchni budynku i sposobu ich czyszczenia. Jeśli potrzebujesz terminowego sprzątania, omów to z naszymi konsultantami: zostanie wysłana do Ciebie większą ekipę sprzątającą, by na czas zrealizować zamówienie.
Jakie typy sprzątania domu w Poznaniu świadczymy?
Zakres usług świadczonych przez firmy znajdujące się w serwisie OTOmistrz obejmuje zarówno szybkie sprzątanie domów w Poznaniu, które możesz zamówić jednorazowo lub na podstawie abonamentu, a także bardziej skomplikowane zlecenia, na przykład – generalne sprzątanie domów raz lub kilka razy w roku, sprzątanie w domach po remontach, pożarach, powodziach itp. Firmy, które można znaleźć w naszym serwisie mogą także zrealizować sprzątanie przylegających do domu terenów lub określonych budynków – piwnic, garaży itp.
Czy firmy, które są w Waszym serwisie OTOmistrz dokonują ekologicznego sprzątania domów w Poznaniu?
Tak, w procesie realizacji zamówień firmy z naszego serwisu wykorzystują certyfikowane środki czyszczące przyjazne dla środowiska. W czyszczeniu ekologicznym całkowicie wykluczone jest stosowanie konwencjonalnych środków chemicznych; zamiast tego używane są produkty organiczne, które są całkowicie nieszkodliwe zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Wszystkie używane produkty przez firmy z naszego serwisu OTOmistrz przeszły rygorystyczne kontrole jakości, są przetestowane i certyfikowane

Charakterystyka świadczenia usług sprzątanie domów w Poznaniu

Sprzątanie domu w Poznaniu jest jedną z najczęściej zamawianych usług w firmach znajdujących się w naszym serwisie OTOmistrz. Jest ku temu kilka powodów: działają sumiennie i rzetelnie, stosują w pracy ekologiczne środki czystości i jakościowe urządzenia, pozwalające szybko pozbyć się różnego typu brudu, a dodatkowo gwarantują klientom przystępną cenę za godzinę sprzątania domu. Jesteś zainteresowany?

Firmy w serwisie OTOmistrz gwarantują sumienność, rzetelność i terminowość prac, a także ich pełną zgodność z Twoimi oczekiwaniami!

Oto jak możesz zamówić usługi firm znajdujących się w naszym serwisie OTOmistrz:

 1. Wybierz typ sprzątania i skontaktuj się z naszym konsultantem. Dla Twojej wygody na stronie są zamieszczone informacje o tym, ile kosztuje sprzątanie domu w Poznaniu w zależności od jego powierzchni i typu zabrudzeń;
 2. Konsultant pomoże ustalić wszystkie szczegóły i po dokładnych obliczeniach poinformuje, ile kosztuje sprzątanie domu po remoncie lub generalne sprzątanie;
 3. Jeśli wszystko będzie w porządku, następuje podpisanie umowy z naszą firmą;

Pod wskazany adres przybędzie wybrana ekipa sprzątająca, która szybko i z zachowaniem wysokiej jakości zrealizuje zamówienie.

Dlaczego warto wybrać firmy z serwisu OTOmistrz do sprzątania domu w Poznaniu?

Jeśli chcesz przywróć świeżość i czystość w swoim domu – zamów profesjonalne usługi porządkowe oferowane w naszym serwisie OTOmistrz! Firmy, które można u nas znaleźć oferują różnego rodzaju sprzątanie domów w Poznaniu, w tym:

 • Codzienne sprzątanie, które zajmuje tylko kilka godzin i utrzymuje wszystkie pomieszczenia w idealnym porządku;
 • Generalne sprzątanie domów w Poznaniu, które należy zamawiać kilka razy w roku. W trakcie realizacji tej usługi nie tylko jest porządkowany główny lokal, ale również myte są baseny, okna, ściany i dachy, następuje dezynfekcja instalacji wodno-kanalizacyjnych itp.;
 • Specyficzne rodzaje sprzątania w domach, w tym sprzątanie domu po remoncie, czyszczenie chemiczne dywanów, tekstyliów i mebli tapicerowanych.

Firmy z serwisu OTOmistrz wyróżniają się przystępnymi stawkami sprzątania domów, a także możliwością zamówienia u nich specyficznych usług, na przykład – naturalnego sprzątania domu. Kontaktując się z konsultantem OTOmistrz można dowiedzieć się więcej na temat kosztu sprzątania domu jednorodzinnego.

Sprzątanie domów w Poznaniu

Sprzątanie domu jednorodzinnego w Poznaniu wymaga znacznie więcej czasu i wysiłku, niż sprzątanie mieszkania. Nie chodzi nawet o uporządkowanie terenu podwórka: duża powierzchnia, różnego rodzaju zanieczyszczenia, występowanie skomplikowanych konstrukcji znacznie komplikują i wydłużają proces porządkowania.

Profesjonaliści z firm sprzątających znajdujących się w serwisie OTOmistrz uporządkują Twój dom, stworzą w nim atmosferę ciepła i komfortu, a także zadbają o jego dezynfekcję. Skutecznie wyczyszczą dom o dowolnej złożoności potrzeb i przy każdym stopniu zanieczyszczenia, dobierając odpowiednie środki czyszczące i detergenty oraz odpowiedni sprzęt.

Specjalistom z firm obecnych w serwisie OTOmistrz można powierzyć sprzątanie nie tylko kluczowych pomieszczeń, ale również miejsc trudno dostępnych: strychów i piwnic, pomieszczeń gospodarczych i garaży.

Powierz firmom, które możesz znaleźć w naszym serwisie OTOmistrz swoją codzienną rutynę i poświęć czas temu, co jest dla Ciebie naprawdę cenne: rodzinie, hobby lub podróżom!