Sprzątanie grobow

Każdy grób traktujemy z powagą i odpowiednim szacunkiem dla zmarłego. Najtrudniejsze do umycia nagrobki to te wykonane z bardzo popularnego kiedyś lastriko. Bardzo przyciągają kurz, brud, pyłki z drzew i po kilku latach bez szorowania okazuje się, że nie da się ich domyć ręczną metodą. Właśnie dla takich grobów mamy mycie ciśnieniowe myjką Kärchera.

Sprzątanie grobow nie drogie

Usługi sprzątania nagrobków świadczone przez wykonawców

Wiemy jak ważne jest zadbanie o nagrobek, ponieważ od wielu lat oferujemy taką usługę. Dbanie o kamień, jakim jest granit, piaskowiec, marmur czy lastriko wymaga z pewnością odpowiednich środków oraz systematyczności.

Sprzątanie grobów i nagrobków nasi specjaliści wykonują jednorazowo raz w roku jak i w cyklicznych pakietach mycia i czyszczenia płyt nagrobnych.

Naszą ofertę kierujemy do osób, które chcą powierzyć opiekę nad grobem specjalistycznej firmie.

Nasze usługi to:

 • sprzątanie płyty nagrobnej oraz terenu dookoła grobu,
 • sprzątanie dookoła nagrobka wraz z myciem płyty nagrobnej
 • kompleksowa usługa sprzątania dookoła grobu wraz z myciem ciśnieniowym myjką Karchera.

Wiosną oraz latem wykonawcy OTOmistrz zajmują się wysypywaniem grysu lub ozdobnych kamieni dookoła grobu, odchwaszczaniem, myciem myjką kostki brukowej, przycinaniem żywopłotów, drzew, dbaniem o zasadzone kwiaty oraz koszeniem trawy. Jesienią grabią liście, a zimą odśnieżają groby i nagrobki.

Opieka nad grobem
sprzątanie grobów cena
Opieka nad grobem cena
sprzątanie grobów
 • Sprzątanie
 • Sprzątanie wraz z myciem grobu
 • Mycie ciśnieniowe myjką Karchera

Jest to podstawowa metoda sprzątania grobów i nagrobków. Podczas samego sprzątania wykonawcy OTOmistrz zajmują się terenem dookoła grobu: grabienie/zamiatanie oraz płytą nagrobną. Podczas sprzątania grobu usuwają stare znicze, kwiaty czy liście.

Pakiet sprzątanie grobów 2 razy w roku:

 • płatność jednorazowa
 • sprzątanie grób pojedynczy

Jest to rozszerzona metoda sprzątania grobów i nagrobków. Przy tej metodzie podczas sprzątania nasi specjaliści zajmują się terenem dookoła grobu: grabienie/zamiatanie. Podczas sprzątania grobu usuwają stare znicze, kwiaty czy liście. Płytę nagrobną myją ręcznie, odpowiednimi środkami czystości.

Pakiet sprzątanie grobów + mycie

 • płatność jednorazowa
 • sprzątanie + mycie grób pojedynczy

Pakiet sprzątanie grobów +mycie myjką ciśnieniową

 • płatność jednorazowa
 • sprzątanie +mycie myjką ciśnieniową grób pojedynczy

Nasz serwis współpracuje z prawdziwymi specjalistami, którzy podejmują się kompleksowego czyszczenia grobów oraz nagrobków. Zajmują się terenem wokół grobu – zamiatają oraz grabią teren dookoła nagrobka. Myją grób wodą pod ciśnieniem, w szczególnych przypadkach mocnych zabrudzeń korzystają również ze specjalistycznych środków czyszczących. Mycie ciśnieniowe przynosi najlepsze efekty i jest najefektywniejsze.

Dlaczego warto wybrać czyszczenie grobów?

Podejmujemy współpracę tylko ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, kilka lat temu postanowiliśmy przedstawić na naszym portalu ofertę sprzątania grobów i nagrobków, ponieważ wiemy jak ważna jest ich czystość. Wiemy jak zadbać o każdy rodzaj płyty nagrobka oraz wiemy jak doczyścić zielone od drzew groby, czy też rozlany wosk ze zniczy.

Dla naszych wykonawców nie ma  nagrobka, którego nie byliby w stanie doczyścić. Z racji, że zajmują się tym już od kilku lat mają swoje sprawdzone środki, które są bezpieczne dla nagrobka, a jednocześnie bardzo skuteczne. Metoda działania jest podobna do mycia samochodu na myjni bezdotykowej.

Woda pod dużym ciśnieniem wdziera się w każdy zakamarek i w każdą dziurkę płyty nagrobnej, to pozwala pozbyć się każdego zabrudzenia. W przypadku mocnego brudu korzystają również ze specjalnego płynu do rozpuszczania brudu, który w połączeniu z myjką przynosi świetne efekty.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Inny uslugi sprzątania