Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Sprzątanie grobow nie drogie

Sprzątanie grobow

Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Sprzątanie grobów - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Sprzątanie grobów są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Opieka nad grobem

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.

Usługi sprzątania nagrobków świadczone przez wykonawców

Wiemy jak ważne jest zadbanie o nagrobek, ponieważ od wielu lat oferujemy taką usługę. Dbanie o kamień, jakim jest granit, piaskowiec, marmur czy lastriko wymaga z pewnością odpowiednich środków oraz systematyczności.

Sprzątanie grobów i nagrobków nasi specjaliści wykonują jednorazowo raz w roku jak i w cyklicznych pakietach mycia i czyszczenia płyt nagrobnych.

Naszą ofertę kierujemy do osób, które chcą powierzyć opiekę nad grobem specjalistycznej firmie.

Nasze usługi to:

 • sprzątanie płyty nagrobnej oraz terenu dookoła grobu,
 • sprzątanie dookoła nagrobka wraz z myciem płyty nagrobnej
 • kompleksowa usługa sprzątania dookoła grobu wraz z myciem ciśnieniowym myjką Karchera.

Wiosną oraz latem wykonawcy OTOmistrz zajmują się wysypywaniem grysu lub ozdobnych kamieni dookoła grobu, odchwaszczaniem, myciem myjką kostki brukowej, przycinaniem żywopłotów, drzew, dbaniem o zasadzone kwiaty oraz koszeniem trawy. Jesienią grabią liście, a zimą odśnieżają groby i nagrobki.

Dlaczego warto wybrać czyszczenie grobów?

Podejmujemy współpracę tylko ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, kilka lat temu postanowiliśmy przedstawić na naszym portalu ofertę sprzątania grobów i nagrobków, ponieważ wiemy jak ważna jest ich czystość. Wiemy jak zadbać o każdy rodzaj płyty nagrobka oraz wiemy jak doczyścić zielone od drzew groby, czy też rozlany wosk ze zniczy.

Dla naszych wykonawców nie ma  nagrobka, którego nie byliby w stanie doczyścić. Z racji, że zajmują się tym już od kilku lat mają swoje sprawdzone środki, które są bezpieczne dla nagrobka, a jednocześnie bardzo skuteczne. Metoda działania jest podobna do mycia samochodu na myjni bezdotykowej.

Woda pod dużym ciśnieniem wdziera się w każdy zakamarek i w każdą dziurkę płyty nagrobnej, to pozwala pozbyć się każdego zabrudzenia. W przypadku mocnego brudu korzystają również ze specjalnego płynu do rozpuszczania brudu, który w połączeniu z myjką przynosi świetne efekty.

Sprzątanie

Jest to podstawowa metoda sprzątania grobów i nagrobków. Podczas samego sprzątania wykonawcy OTOmistrz zajmują się terenem dookoła grobu: grabienie/zamiatanie oraz płytą nagrobną. Podczas sprzątania grobu usuwają stare znicze, kwiaty czy liście.

Pakiet sprzątanie grobów 2 razy w roku:

 • płatność jednorazowa
 • sprzątanie grób pojedynczy

Sprzątanie wraz z myciem grobu

Jest to rozszerzona metoda sprzątania grobów i nagrobków. Przy tej metodzie podczas sprzątania nasi specjaliści zajmują się terenem dookoła grobu: grabienie/zamiatanie. Podczas sprzątania grobu usuwają stare znicze, kwiaty czy liście. Płytę nagrobną myją ręcznie, odpowiednimi środkami czystości.

Pakiet sprzątanie grobów + mycie

 • płatność jednorazowa
 • sprzątanie + mycie grób pojedynczy

Pakiet sprzątanie grobów +mycie myjką ciśnieniową

 • płatność jednorazowa
 • sprzątanie +mycie myjką ciśnieniową grób pojedynczy

Mycie ciśnieniowe myjką Karchera

Nasz serwis współpracuje z prawdziwymi specjalistami, którzy podejmują się kompleksowego czyszczenia grobów oraz nagrobków. Zajmują się terenem wokół grobu – zamiatają oraz grabią teren dookoła nagrobka. Myją grób wodą pod ciśnieniem, w szczególnych przypadkach mocnych zabrudzeń korzystają również ze specjalistycznych środków czyszczących. Mycie ciśnieniowe przynosi najlepsze efekty i jest najefektywniejsze.