Sprzątanie mieszkań w Warszawie

Poszukujesz firmy gotowej zrealizować sprzątanie mieszkań w Warszawie na zamówienie, jednorazowo lub po zawarciu długoterminowej umowy serwisowej? Na naszej stronie obowiązkowo znajdziesz odpowiednie rozwiązanie. Takie usługi - to doskonały wybór dla klientów ceniących sobie komfort, czystość i wygodę.

ZOSTAW APLIKACJĘ TERAZ
Sprzątanie mieszkania cena Warszawa

Od czego zależy сennik sprzątania mieszkań w Warszawie

Ceny sprzątania mieszkań w Warszawie są generalnie dość wysokie, ale zaprezentowane na naszej stronie firmy starają się maksymalnie zminimalizować wydatki klientów. Jednocześnie stosują nowoczesne technologie sprzątania i wysokiej jakości sprzęt, pozwalające szybciej i bardziej efektywnie realizować zlecenia o dowolnym poziomie złożoności. Profesjonalne sprzątania mieszkań w Warszawie na życzenie klienta może obejmować: mycie drzwi i okien zarówno drewnianych jak i wykonanych przy użyciu nowoczesnych technologii.

Usługi porządkowe obejmują:

 • mycie żyrandoli,
 • gablot,
 • witraży,
 • także chemiczne czyszczenie mebli tapicerowanych,
 • zasłon i firan.

Jeśli pomieszczenie ma podłogę parkietową, samopoziomującą lub kamienną, można wykonać jej odpowiednie odkażanie. Oprócz mycia i dogłębnego czyszczenia podłóg specjaliści firmy sprzątającej mogą wykonać szlifowanie i polerowanie posadzek kamiennych, chemiczną renowację linoleum lub krystalizację marmuru.

Wśród zalet zamówienia usług sprzątania mieszkań w Warszawie za pośrednictwem naszego portalu jest także to, że podczas ustalania kosztu sprzątania mieszkań firmy podają cenę usług w przeliczeniu na godzinę.

Oznacza to, że za usługi sprzątających zapłacisz odpowiednio w stosunku do wielkości pomieszczenia, poziomu jego zabrudzenia i rodzaju wykonanych prac. W ten sposób tanie sprzątanie mieszkań w Warszawie stanie się realnością!

usługi sprzątania Warszawa
cennik usług sprzątania Warszawa
Profesjonalne sprzątanie mieszkań Warszawa
Sprzątanie mieszkań cena Warszawa
Sprzątanie mieszkań Warszawa
 • Sprzątanie mieszkań w Warszawie

Posiadamy tylko sprawdzonych wykonawców, którzy świadczą profesjonalne usługi sprzątania mieszkań w Warszawie, oferując szeroki zakres prac porządkowych w przystępnych cenach. W serwisie OTOmistrz możesz zamówić zarówno generalne, jak i okresowe sprzątanie mieszkań, które pozwoli zaoszczędzić czas, pieniądze i zdrowie.

Od wykonawców w serwisie OTOmistrz otrzymujesz następujące korzyści za usługi sprzątania mieszkań w Warszawie:

 • Precyzyjny cennik usług sprzątania;
 • Dokładną darmową kalkulację kosztów naszych usług;
 • Wszystkie niezbędne usługi w celu przywrócenia porządku w pomieszczeniu;
 • Profesjonalne podejście do pracy;
 • Korzystne ceny za sprzątanie;
 • Najlepsze środki czystości i nowoczesny sprzęt.

O usługach sprzątania mieszkań w Warszawie

Nie masz czasu lub sił na sprzątanie własnego mieszkania? Nie ma się czym martwić! Na portalu OTOmistrz kilkoma kliknięciami myszki znajdziesz firmę świadczącą wysokiej jakości usługi profesjonalnego czyszczenia mieszkań w Warszawie. Doświadczenie, dążenie do doskonalenia i rozwój technologii pozwalają nam na bieżąco uzupełniać katalog najbardziej skutecznych firm w swojej branży, które ciągle rozszerzają zakres usług sprzątania mieszkań w Warszawie.

Wykonując kompleksowe sprzątanie mieszkań w Warszawie, firmy zaprezentowane na naszej stronie skutecznie usuwają najbardziej skomplikowane zanieczyszczenia, wykorzystując w tym celu:

 • specjalistyczny sprzęt;
 • wytwornicę pary, pozwalającą na ekologiczne czyszczenie;
 • najnowsze technologie oczyszczania pomieszczeń z zapachów.

Umożliwiamy także znalezienie firm, oferujących realizację najbardziej skomplikowanych zleceń, w tym takich, którym mogą zostać powierzone do realizacji takie usługi w zakresie sprzątania mieszkań w Warszawie, jak:

 • Czyszczenie i polerowanie powierzchni luster i elementów dekoracyjnych;
 • Czyszczenie drzwi, klamek i okuć;
 • Czyszczenie podłóg, listew przypodłogowych i ścian aż do sufitu;
 • Usuwanie uporczywych plam zaprawy ze ścian i podłóg;
 • Odkurzenie wszystkich powierzchni domu;
 • Usuwanie zabrudzeń z opraw oświetleniowych;
 • Mycie mebli kuchennych, urządzeń;
 • Usuwanie warstw tłuszczu z powierzchni w kuchni;
 • Czyszczenie i dezynfekcja kanalizacji;
 • Mycie baterii, mebli, urządzeń;
 • Czyszczenie kratek wentylacyjnych, okapów itd.
5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o sprzątanie mieszkań

Kiedy wybierałem usługi sprzątania mieszkań, cena sprzątania mieszkań była dla mnie bardzo ważna i to właśnie z tego powodu zdecydowałem się na współpracę z jedną z firm, wybranych na stronie OTOmistrz. Do pracy managerów, jak i samych sprzątających nie mam żadnych zarzutów: wiedzą, co robią a ponadto bardzo precyzyjnie wyliczają koszt usług.

Michał

Zamawiałam usługi sprzątania mieszkań już wielokrotnie, ale nigdy nie były świadczone tak profesjonalnie i jakościowo. Zdecydowanie polecam fachowców z katalogu firm sprzątających OTOmistrz także każdemu, kto poszukuje odpowiedzialnej firmy clearingowej.mu, kto poszukuje odpowiedzialnej firmy clearingowej.

Ewa

Wybrałam firmę sprzątającą za pomocą portalu OTOmistrz. Sumiennie. Fachowo. Rzetelnie. Wszystko, o co prosiłam, zostało zrobione na 100%, a ponadto od razu zostałam zapoznana z cennikiem sprzątania mieszkań. Rzadko kiedy spotyka się tak profesjonalne podejście do świadczenia pozornie łatwej usługi sprzątania.

Beata

OTOmistrz od roku polecam każdemu znajomemu. Jeśli tak jak ja potrzebujecie profesjonalnego sprzątania, to warto zamówić je właśnie tutaj. Rzadko pozostawiam opinie o usługach sprzątanie mieszkań, ale tu zdecydowanie było warto, gdyż profesjonalizm i sumienność nie zawsze towarzyszą usługom sprzątania, a tu właśnie tak jest.

Paulina

W Polsce jest wiele firm, które oferują usługi sprzątania, ale ja zawsze zamawiam je tutaj. Zastanawiam się nawet nad podpisaniem rocznej umowy na okresowe sprzątanie mieszkań z jedną firm, którą znałazłam na OTOmistrz: firma ma bardzo dobry cennik na usługi sprzątania, a ponadto wykonują spory wachlarz prac.

Justyna

Najczęściej zadawane pytania o sprzątanie mieszkań w Warszawie

⭐ Ile kosztuje sprzątanie mieszkań w Warszawie

Oferujemy usługi firm, które mają naprawdę przystępne ceny sprzątania mieszkań w Warszawie. Takie ceny są ustalane indywidualnie dla każdego klienta i zależą od rodzaju wykonywanych prac, poziomu ich złożoności, a także częstotliwości ich wykonywania. Cena sprzątania mieszkań zależy także od innych czynników, w tym:

 • obecności zwierząt domowych;
 • potrzeby czyszczenia fasad i okien w budynkach piętrowych;
 • potrzeby usunięcia skomplikowanych zanieczyszczeń ze ścian, sufitów, podłóg, mebli;
 • zamówienia eliminacji chemicznego, bakteryjnego lub biologiczne zanieczyszczenie pomieszczenia.
⭐ Jakie rodzaje sprzątania mieszkań w Warszawie świadczą zaprezentowane na naszej stronie firmy?

Zakres usług sprzątania mieszkań w Warszawie jest bardzo szeroki i obejmuje:

 • sprzątanie po remoncie;
 • sprzątanie mieszkań po zwłokach;
 • ekspresowe sprzątanie;
 • ekosprzątanie z wykorzystaniem generatora pary;
 • specjalistyczne sprzątanie po pożarze, powodzi, infekcji lub po innych okolicznościach wymagających specjalnej i złożonej pracy w celu uporządkowania pomieszczeń mieszkalnych.

Aby wyeliminować jakiekolwiek obawy klientów dotyczące jakości świadczonych usług, wiele firm sprzątających tworzy dział jakości, który zbiera opinie klientów o jakości realizacji zleceń. Do obowiązków tego działu zalicza się także testowanie i dobór odpowiednich środków czystości, z których najlepsze są następnie wykorzystywane w warszawskich mieszkaniach. Dodatkowo firmy sprzatające w Warszawie zwracają uwagę nie tylko na jakość sprzątania, ale też na to, by wykorzystywane urządzenia i produkty były bezpieczne, ekologiczne i bezwonne. Ponadto nowi pracownicy przechodzą obowiązkowe szkolenia, a cennik sprzątania mieszkań w Warszawie jest opracowywany w taki sposób, by był maksymalnie opłacalny dla klientów.

⭐ Jakie rodzaje sprzątania mieszkań w Warszawie można zamówić na portalu OTOmistrz?

Sprzątanie mieszkania może być wykonywane codziennie według harmonogramu, jednorazowo lub w określonych okresach. Wszystko to można ustalić z doradcami wybranej firmy, którzy również będą monitorować jakość sprzątania i jego systematyczność.

Jedną z najczęściej zamawianych na naszym portalu usług jest okresowe oraz generalne sprzątanie mieszkania przed i po jego wynajęciu. Stawki za sprzątanie mieszkań tego typu są ustalane indywidualnie, ale na podstawie precyzyjnego cennika, który jest dostępny dla każdego z klientów.

Po zapoznaniu się z cennikiem sprzątania mieszkań w Warszawie można zawrzeć umowę z wybraną firmą. Firmy z naszego katalogu gwarantują pewność bezpieczeństwa drogich powierzchni, delikatnych elementów dekoracyjnych i wrażliwych tkanin. Natomiast specjalnie przeszkoleni pracownicy obchodzą się z każdym rodzajem materiałów w sposób ostrożny, co chroni je przed uszkodzeniem.

⭐ Czy świadczone są usługi ubezpieczenia mienia podczas sprzątania?
Wielu klientów obawia się, że podczas sprzątania w mieszkaniu może coś zniknąć lub zostać zniszczone. Większość polskich firm sprzątających stworzyła rezerwę ubezpieczeniową, która kształtuje się z małych kwot odliczonych od kosztów każdego sprzątania. W ten sposób mogą zagwarantować swoim klientom zwrot pieniędzy w przypadku uszkodzenia ich mienia. Dzięki temu nie trzeba mieć styczności z firmami ubezpieczeniowymi, które nie są zdolne zagwarantować zwrotu pieniędzy i długo rozpatrują każdą sprawę. Wszystkie niedogodności powstałe z winy firmy, z usług której zdecydujesz się skorzystać, regulowane są z jej prywatnych funduszy.

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej