Dla komunikacji

+48 (882) 472 611 Pon. - Pt. od 8:00 do 20:00

Profesjonalne usługi sprzątania od OTOmistrz

Nasza firma od lat specjalizuje się w usługach sprzątania po remoncie w Warszawie. Mieliśmy już przyjemność pracowania dla Klientów w Polsce. Do naszych zadań należały różne prace: począwszy od zmycia zabrudzeń powstałych po pracach remontowych, jak też ogólne sprzątanie domu czy mieszkania.

Profesjonalne usługi sprzątania

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się usługami czystościowymi. Na podstawie najnowocześniejsze technologie oraz maszyny czyszczące zapewniamy kompleksowe sprzątanie powierzonych nam obiektów. Profesjonalizm naszych usług to grupa wyspecjalizowanych pracowników, charakteryzujących się wysokim poziomem kultury osobistej oraz dokładnością.

Naszym hasłem jest “Renoma i Dokładność”. Zadaniem pracowników firmy jest kompleksowe sprzątanie powierzonych obiektów na najwyższym możliwym poziomie usług. Szanujemy naszą pracę i klientów potrzeby dlatego też dynamicznie się rozwijamy. Dbamy o jakość i zadowolenie naszych Klientów.

Sprzątanie jest sztuką! My umiemy to robić!

Najpopularniejsze usługi sprzątania

Sprzątanie osiedli mieszkaniowych

Nasza oferta obejmuje bieżące utrzymanie czystości klatek schodowych, garaży oraz innych części wspólnych wewnątrz budynków mieszkalnych, takich jak korytarze, windy, poddasza czy piwnice. Oferujemy również sprzątanie terenów zewnętrznych, dróg dojazdowych, parkingów. Duże znaczenie ma dla nas bezpieczeństwo Mieszkańców dlatego też z należytą dokładności wysprzątamy place zabaw dla dziec.

usługi sprzątania

Sprzątanie obiektów handlowych

Usługi sprzątające dla obiektów handlowych to profesjonalny i kompletny serwis dzienny oparty na utrzymaniu czystości takich obszarów jak podłogi, ściany, przeszklenia, sufity i toalety. W obiektach o tak dużym nasileniu ruchu klientów tylko strategiczne działania polegające na podziale obiektu na poszczególne strefy w zależności od stopnia narażenia na zabrudzenia mogą przynieść oczekiwane rezultaty. Działania podjęte przez naszych pracowników poprawiają skutecznie wizerunek obiektów handlowych nadając im cech idealnej czystości, która korzystnie wpływa na opinie klientów.

Sprzątanie obiektów usługowych

Czystość w obiektach usługowych to kluczowy czynnik jaki przyciąga klientów do wizyt właśnie w tym miejscu. Świadczymy usługi porządkowe na najwyższym poziomie, stosując odpowiednie kryteria doboru metody sprzątania w zależności od specyfiki obiektu i rodzaju świadczonych usług. Szczególnie istotne jest zapewnienie sterylnej czystości w placówkach opieki zdrowia, jak i salonach fryzjerskich czy gabinetach kosmetycznych. W takich miejscach Klient powinien mieć zapewnione szczególne bezpieczeństwo. Dlatego też miejsca te sprzątane są przez specjalnie przeszkolony personel, przy użyciu odpowiedniego sprzętu jak i profesjonalnych środków higieny.

Sprzątanie biura

Usługi sprzątania biura realizowane przez naszą firmę to profesjonalizm, duże ulgi we wpłatach na PFRON, a tym samym bardzo duże korzyści finansowe. Jeżeli jesteś średnią lub dużą firmą i wiesz czym są ulgi to nasza propozycja z pewnością będzie atrakcyjna.

Nasza firma to nie tylko ulgi to także bardzo dobrzy specjaliści, którzy zajmują się usługami sprzątania od wielu lat. Naszymi klientami są największe firmy w rejonie warmii i mazur, urzędy itp. instytucje. Działalność usług porządkowo-czystościowych jest najbardziej dynamicznie rozwijającą sie gałęzia naszej firmy.

Jeśli chcesz na bierząco utrzymywać czystość i porządek w biurze to najlepszym rozwiązaniem jest profesjonalna firma sprzątająca w ramach regularnej usługi. Główne elementy naszej pracy to:

Sprzątanie pomieszczeń biurowych Warszawa, magazynowych, przemysłowych, odkurzanie, pranie wykładzin, mycie posadzek specjalnymi detergentami, wycieranie kurzu, nabłyszczanie mebli, wynoszenie śmieci, wymiana worków, i inne określone przez klienta w tym: sprzątania ekspresowe, po eventowe, po remontach.

Przy wszelkich pracach czystościowo-porządkowych używamy wyłącznie środków chemicznych o wysokich parametrach jakościowych, biodegradowalnych nieniszczących powierzchni.

Mycie okien

W ofercie posiadamy podstawowe mycie okien Warszawa wraz z przeszkleniem, ramą i elewacją oraz mycie okien w nowo wybudowanych budynkach, po remontach itp.. Myjemy wszystkie rodzaj okien począwszy od drewnianych poprzez przeszklenia wewnętrzne. Częstotliwość mycia okien jest uzależniona od usytuowania budynków oraz od życzenia klienta.

Mycie wysokościowe

Czyścimy okna na wysokości w Warszawie oraz w miejscach trudnodostępnych. Wysokościowe mycie wykonujemy przy pomocy rusztowań oraz podnośników koszowych. Posiadamy odpowiedni sprzęt lub możemy wykonać na sprzęcie powierzonym przez klienta o ile oczywiście spełnia odpowiednie wymagania bezpieczeństwa. Nasi pracownicy posiadają stosowne certyfikaty i pozwolenia.

Wszelkich informacji, sposób zamówienia usługi, oferty oraz profesjonalną pomoc uzyskasz u naszych specjalistów oto.

Zabrudzone podczas malowania lub wykonywania gładzi ściennej okna i ramy okienne czyścimy starannie przy zastosowaniu bezpiecznych metod

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania / domu / biura?

W porozumieniu z klientem ceny ustalamy odnosząc się do kwot orientacyjnych i uwzględniając szczegóły:
▸ wielkość obiektu
▸ zakres i częstotliwość usługi
▸ rodzaj pomieszczeń [biura, mieszkania]
▸ rodzaju zanieczyszczeń
▸ rodzaju powierzchni
Biorąc pod uwagę powyższe warunki ustalamy cenę końcową.
Przy stałych zamówieniach proponujemy atrakcyjne rabaty.

Jak zamówić sprzątanie? Jak długo trwa koordynacja usług sprzątania?

Aby zamówić usługę sprzątania mieszkania Warszawa, musisz zostawić prośbę, a nasz menedżer oddzwoni. Następnie zgódź się poinformować w jakim mieście i jakiego sprzątania potrzebujesz, a także wszystkie szczegóły i możliwe godziny i udzieli odpowiedzi naszemu kierownikowi
Jeśli potrzebujesz sprzątania przed ważnym wydarzeniem lub chcesz zamówić sprzątanie przed świętami, lepiej zadbać o termin z wyprzedzeniem, bo tuż przed świętami najpopularniejsze są usługi sprzątania. Optymalny czas na jaki należy się zgłosić i uzgodnić sprzątanie apartamentu przed wakacjami – dwa tygodnie.
Jeśli planujesz zamówić sprzątanie o zwykłej porze, zwykle możesz zarezerwować termin sprzątania następnego dnia.
Skontaktuj się z naszym managerem, a on opowie Ci więcej o wolnych terminach i godzinach.

Jaka jest możliwa opłata za usługi sprzątania?

Pracujemy oficjalnie, więc możemy płacić gotówką i kartą.
Jeśli chcesz zapłacić gotówką, poinformuj o tym naszych menadżerów, aby specjaliści w razie potrzeby szybko oddali Ci resztę.