Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie po remoncie - to usługa, w ramach której firmy w serwisie OTOmistrz oferują jakościowe prace porządkowe w domach i biurach po ukończeniu prac budowlanych lub naprawczych. Usuwają różne typy zanieczyszczeń i działają zgodnie z wymaganiami klientów.

Kompleksowe czyszczenie cennik

Dlaczego warto zamówić usługi z naszego serwisu OTOmistrz?

Wielu klientów decyduje się na współpracę z firmami w naszym serwisie przede wszystkim ze względu na przystępne ceny sprzątania po pracach remontowo-budowlanych. Bezsprzecznie: cennik sprzątania po remoncie jest jednym z najniższych w Polsce, a dodatkowo firmy oferują szeroki zakres usług. Pracownicy firm:

  • Usuną resztki betonu, cementu lub wapna;
  • Usuną ślady rdzy na produktach metalowych;
  • Oczyszczą powierzchnie z farb i lakierów;
  • Usuną zabrudzenia z rur, grzejników, gniazd, przełączników, armatury, gzymsów;
  • Wykonają czyszczenia na mokro podłóg, ścian i sufitów;
  • Usuną kurz z drzwi i ścian, schodów i balustrad, powierzchni mebli oraz sprzętu AGD;
  • Wyczyszczą gniazdka i przełączniki;
  • Usuną osady kurzu z opraw oświetleniowych, akcesoriów itp.;
  • Umyją płytki;
  • Przeprowadzą czyszczenie zewnętrzne i wewnętrzne sprzętu biurowego, klimatyzatorów.

O sprzątaniu po remoncie w serwisie OTOmistrz

Niezależnie od tego, jak dużo uwagi i poświęcano porządkowi podczas prac remontowych lub budowlanych, czy pokryto podłogi i meble materiałami ochronnymi, często do posprzątania pozostają małe krople farby, warstwa pyłu budowlanego, krople zaprawy lub cementu. Nie ma znaczenia, jaki remont miał miejsce (kosmetyczny lub generalny), po pracach remontowych mieszkanie lub dom zawsze są zabrudzone. Nasza firma skutecznie rozwiązuje te problemy, w mgnieniu oka przywracając każdemu pomieszczeniu czystość i reprezentacyjny wygląd.

Firmy znajdujące się w serwisie OTOmistrz mają wieloletnie doświadczenie we współpracy z klientami zlecającymi sprzątanie po budowie o różnym poziomie złożoności, korzystają z wysokiej jakości środków czyszczących, a także wykorzystują niezbędne narzędzia pozwalające uzyskać doskonały efekt sprzątania po remoncie w minimalnie krótkim czasie. Dodatkowym atutem firm z serwisu OTOmistrz jest przystępny cennik sprzątania po remoncie.

5 lat na rynku
80 + dezynfekcjiusług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o sprzątanie po remoncie

Jeśli chodzi o sprzątanie po remoncie to nadal najlepsza firma z serwisu OTOmistrz z jaką kiedykolwiek współpracowałam, nie potrzebują długiego wyjaśnienia, co i jak trzeba zrobić. Od razu po przyjeździe zaczęli pracę, skutecznie usuwając wszystkie zanieczyszczenia.

Grażyna

Dużo zainwestowaliśmy w remont mieszkania. Znając doświadczenia niektórych naszych sąsiadów w „nowym budynku”, którzy mieli złe doświadczenia ze sprzątaniem mieszkań po remoncie, zdecydowaliśmy się dobrze poszukać normalnej firmy. Tu cena sprzątania po remoncie i wysoka jakość usług idą ze sobą w parze. Jesteśmy z całego serca wdzięczni za nienaganne wysprzątanie naszego mieszkania!

Łukasz

Niska cena sprzątania po remoncie w połączeniu z doskonałą jakością: dokładnie tak było w poleconej mi ta firmie, a więc nie wahałem się, kiedy składałem zamówienie. Polecam zaproszenie ekipy cleanerów właśnie z tego serwisu: znają się na tym, co robią, indywidualnie podchodzą do każdego klienta.

Michał

Cennik sprzątania po remoncie nieprzyjemnie mnie zaskoczył, więc długo szukałam firmy, której mogłabym zlecić tę usługę. W końcu znalazłam się na tym serwisie i złożyłam zamówienie. Super fachowcy. Niedługo będziemy podpisywać umowę o abonament na sprzątanie mojego biura.

Marcelina

W ogóle nie martwiłem się taką sprawą, jak sprzątanie po budowie: Pracownicy z tego serwisu dobrze znają się na tej pracy, a więc musiałem tylko wstępnie podpisać dokumenty i na końcu zaakceptować wykonanie zlecenia. W przyszłości zlecę sprzątanie po budowie wyłącznie tym fachowcom, a ekipa sprzątająca, która działała na moim obiekcie zdecydowanie zasługuje na dobre wynagrodzenie!

Adam