Sprzątanie po remoncie w Krakowie

Sprzątanie po remoncie to usługa dedykowana zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom oraz przedsiębiorstwom produkcyjnym. Mimo wysokiej jakości prac wykonywanych przez firmy z serwisu OTOmistrz gwarantowany jest także przystępny cennik sprzątania pobudowlanego w Krakowie i indywidualna obsługa każdego klienta.

ZOSTAW APLIKACJĘ TERAZ
Kompleksowe czyszczenie cennik Kraków

Od czego zależy сennik sprzątania po remoncie w Krakowie

Finalną pracą po każdym remoncie jest sprzątanie mieszkania w Krakowie. Pracę w tym zakresie można powierzyć firmie cleaningowej z naszego serwisu OTOmistrz: działają szybko, skutecznie, a jednocześnie oferują jedne z najtańszych usług! Zespół osób sprzątających doskonale wie, w jaki sposób powstają różne rodzaje zanieczyszczeń i jakie metody ich usuwania są najbardziej odpowiednie. Pracownicy mają zapewniony sprzęt i materiały eksploatacyjne, dzięki czemu sprawnie i szybko radzą sobie z rozwiązywaniem problemów o różnym stopniu złożoności.

Gwarantowany jest 100% efekt sprzątania mieszkania, a jeśli coś nie będzie spełniało oczekiwań, bezwarunkowo zostanie poprawione. Kluczem sukcesu jest kompetentne przygotowanie do sprzątania.

Do wykonania sprzątania po remoncie w Krakowie można użyć:

 • Odkurzaczy (do czyszczenia na sucho) z różnymi dyszami;
 • Odkurzaczy myjących z różnymi dyszami;
 • Maszyn rotacyjnych i szorujących;
 • Odkurzaczy parowych do sprzątania w trudno dostępnych miejscach.

Wszystko to pozwala efektywnie realizować różnego typu zlecenia, działając na każdym z obiektów maksymalnie szybko, co w efekcie przekłada się na niską cena sprzątania po remoncie w Krakowie.

Czyszczenie dywanów Kraków
Profesjonalne sprzątanie Kraków
sprzątanie dowolne pomieszczenia Kraków
Kompleksowe sprzątanie Kraków
 • Sprzątanie po remoncie w Krakowie

W sprzątaniu uwzględniane są wszystkie życzenia klientów i firmy z serwisu OTOmistrz są gotowe do wykonania  wszelkich dodatkowych usług porządkowych. Jeżeli chcesz zostać klientem którejś z firm, skontaktuj się z naszym serwisem: szybko zostanie wykonane sprzątanie z zachowaniem wysokiej jakości po zakończonym remoncie, a Ty zaoszczędzisz swoją energię, czas i pieniądze.

Zamawiając sprzątanie mieszkania po remoncie w Krakowie, klienci firm z serwisu OTOmistrz mogą być pewni, że do czyszczenia powierzchni dobierane są odpowiednie środki czyszczące, a na dany obiekt przyjedzie taki zespół sprzątający, który szybko i skutecznie poradzi sobie z realizacją zlecenia. Dodatkowo w sposób rzetelny jest dokonywana wycena prac za metr sprzątania po remoncie (przed rozpoczęciem prac specjalista przyjeżdża do klienta, dokonuje wyceny i ustala wszelkie dodatkowe szczegóły).

Podwójna kontrola jakości i przystępne ceny są gwarancją, że usługa poremontowego sprzątania jest powodem do zadowolenia klientów decydujących się na zamówienie firmy z serwisu OTOmistrz.

O usługach sprzątanie po remoncie w Krakowie przez firmy z serwisu OTOmistrz

Sprzątanie po remoncie w Krakowie jest przeprowadzane z pomocą silnych środków, które jednak nie reagują z powłokami, a to oznacza, że w efekcie sprzątania nie wystąpi negatywny wpływ ani na kolor, ani na teksturę żadnej nawierzchni. Prawdziwi eksperci w dziedzinie sprzątania pobudowlanego dobrze wiedzą, jakich środków czyszczących trzeba użyć, aby uzyskać maksymalny efekt i niczego nie zniszczyć.

Usługa sprzątania po remoncie, może być wykonywana nie tylko w domach lub mieszkaniach. Znający się na swojej pracy eksperci zatrudnieni w firmach z serwisu OTOmistrz, są gotowi zrealizować ją także w innych obiektach, m.in.: biurach, magazynach, obiektach sportowych, obiektach przemysłowych itp.

Sprzątanie po remoncie w Krakowie można zamówić zostawiając zapytanie na stronie lub dzwoniąc do naszego menagera, który szczegółowo odpowie na wszelkie pytania i ustali listę usług oraz odpowiedni termin i godzinę przyjazdu naszych pracowników. Osoby, które są zatrudnione w firmach z serwisu OTOmistrz są wstępnie sprawdzone i przeszkolone, dlatego odpowiadamy za rzetelność i jakość świadczonych przez nie usług.

5 lat na rynku
80 + dezynfekcjiusług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o sprzątanie po remoncie w Krakowie

Jeśli chodzi o sprzątanie po remoncie to nadal najlepsza firma z serwisu OTOmistrz z jaką kiedykolwiek współpracowałam, nie potrzebują długiego wyjaśnienia, co i jak trzeba zrobić. Od razu po przyjeździe zaczęli pracę, skutecznie usuwając wszystkie zanieczyszczenia.

Grażyna

Dużo zainwestowaliśmy w remont mieszkania. Znając doświadczenia niektórych naszych sąsiadów w „nowym budynku”, którzy mieli złe doświadczenia ze sprzątaniem mieszkań po remoncie, zdecydowaliśmy się dobrze poszukać normalnej firmy. Tu cena sprzątania po remoncie i wysoka jakość usług idą ze sobą w parze. Jesteśmy z całego serca wdzięczni za nienaganne wysprzątanie naszego mieszkania!

Łukasz

Niska cena sprzątania po remoncie w połączeniu z doskonałą jakością: dokładnie tak było w poleconej mi ta firmie, a więc nie wahałem się, kiedy składałem zamówienie. Polecam zaproszenie ekipy cleanerów właśnie z tego serwisu: znają się na tym, co robią, indywidualnie podchodzą do każdego klienta.

Michał

Cennik sprzątania po remoncie nieprzyjemnie mnie zaskoczył, więc długo szukałam firmy, której mogłabym zlecić tę usługę. W końcu znalazłam się na tym serwisie i złożyłam zamówienie. Super fachowcy. Niedługo będziemy podpisywać umowę o abonament na sprzątanie mojego biura.

Marcelina

W ogóle nie martwiłem się taką sprawą, jak sprzątanie po budowie: Pracownicy z tego serwisu dobrze znają się na tej pracy, a więc musiałem tylko wstępnie podpisać dokumenty i na końcu zaakceptować wykonanie zlecenia. W przyszłości zlecę sprzątanie po budowie wyłącznie tym fachowcom, a ekipa sprzątająca, która działała na moim obiekcie zdecydowanie zasługuje na dobre wynagrodzenie!

Adam

Najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po remoncie w Krakowie

⭐ Ile kosztuje sprzątanie po remoncie w Krakowie?

Ile kosztuje sprzątanie domu po remoncie? W naszym serwisie OTOmistrz można znaleźć cennik sprzątania pobudowlanego, jednak podane w nim kwoty mogą ulegać zmianom. Cena sprzątania po remoncie w Krakowie zależy od następujących czynników:

 • Konkretnej listy usług, które są zamawiane w naszym serwisie;
 • Powierzchni, którą należy poddać czyszczeniu;
 • Obecności w pomieszczeniu mebli itp.

Chcesz dokładnie dowiedzieć się o tym, jaka będzie cena sprzątania mieszkania po remoncie w Twoim konkretnym przypadku? Skontaktuj się z naszymi managerami, którzy chętnie odpowiedzą na jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług.

⭐ Czy usługa poremontowego sprzątania obejmuje także oczyszczanie powietrza w pomieszczeniu?
Tak. Oprócz standardowych procedur: odpylanie na sucho, następnie czyszczenie na mokro, zawsze w trakcie sprzątania po remoncie pomieszczenia mieszkalnego instalowane jest urządzenie do głębokiego oczyszczania powietrza, które zbiera kurz, cząstki budowlane znajdujące się w powietrzu i tworzące zapach placu budowy. Cennik sprzątania po budowie w Krakowie i remoncie tego typu znajduje się w naszym serwisie OTOmistrz.
⭐ Czy realizujemy usługę szybkiego sprzątania poremontowego?
Tak. Dobrze rozumiemy, że otrzymując nowe mieszkanie każdy klient chce się do niego wprowadzić jak najszybciej, a z kolei niepracujące biuro dodatkowo może spowodować znaczne straty dla właściciela. Skontaktuj się z naszymi konsultantami, a zrobimy wszystko, by jak najszybciej sprzątanie zostało wykonane na Twoim obiekcie!
⭐ Czy podczas realizacji zamówień wykorzystujecie specjalistyczny sprzęt?

Tak, bez niego nie można by zagwarantować dobrego efektu pracy. Oprócz klasycznych odkurzaczy i mopów, do realizacji zamówień wykorzystywane są także:

 • Drabiny, polerki i inne profesjonalne urządzenia, a także wszystkie niezbędne materiały eksploatacyjne;
 • Skuteczne i bezpieczne detergenty, które poradzą sobie z każdym zabrudzeniem, nie uszkadzając powierzchni (dobierane są z uwzględnieniem pory roku, nie pozostawiają smug, nie mają trwałego zapachu);
 • Specjalne środki chroniące przed negatywnymi czynnikami środowiskowymi i zapobiegające osadzaniu się kurzu.

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej