Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Kompleksowe czyszczenie cennik Łódź

Sprzątanie po remoncie w Łodzi

Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Sprzątanie po remoncie - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Sprzątanie po remoncie są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Czyszczenie dywanów

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Sprzątanie po remoncie w Łodzi

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po remoncie w Łodzi

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
Ile kosztuje sprzątanie po remoncie w Łodzi?

Ile kosztuje sprzątanie domu po remoncie? W naszym serwisie OTOmistrz można znaleźć cennik sprzątania pobudowlanego, jednak podane w nim kwoty mogą ulegać zmianom. Cena sprzątania po remoncie w Łodzi zależy od następujących czynników:

 • Konkretnej listy usług, które są zamawiane w naszym serwisie;
 • Powierzchni, którą należy poddać czyszczeniu;
 • Obecności w pomieszczeniu mebli itp.

Chcesz dokładnie dowiedzieć się o tym, jaka będzie cena sprzątania mieszkania po remoncie w Twoim konkretnym przypadku? Skontaktuj się z naszymi managerami, którzy chętnie odpowiedzą na jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług.

Czy usługa poremontowego sprzątania obejmuje także oczyszczanie powietrza w pomieszczeniu?
Tak. Oprócz standardowych procedur: odpylanie na sucho, następnie czyszczenie na mokro, zawsze w trakcie sprzątania po remoncie pomieszczenia mieszkalnego instalowane jest urządzenie do głębokiego oczyszczania powietrza, które zbiera kurz, cząstki budowlane znajdujące się w powietrzu i tworzące zapach placu budowy. Cennik sprzątania po budowie w Łodzi i remoncie tego typu znajduje się w naszym serwisie OTOmistrz.
Czy realizujemy usługę szybkiego sprzątania poremontowego?
Tak. Dobrze rozumiemy, że otrzymując nowe mieszkanie każdy klient chce się do niego wprowadzić jak najszybciej, a z kolei niepracujące biuro dodatkowo może spowodować znaczne straty dla właściciela. Skontaktuj się z naszymi konsultantami, a zrobimy wszystko, by jak najszybciej sprzątanie zostało wykonane na Twoim obiekcie!
Czy podczas realizacji zamówień wykorzystujecie specjalistyczny sprzęt?

Tak, bez niego nie można by zagwarantować dobrego efektu pracy. Oprócz klasycznych odkurzaczy i mopów, do realizacji zamówień wykorzystywane są także:

 • Drabiny, polerki i inne profesjonalne urządzenia, a także wszystkie niezbędne materiały eksploatacyjne;
 • Skuteczne i bezpieczne detergenty, które poradzą sobie z każdym zabrudzeniem, nie uszkadzając powierzchni (dobierane są z uwzględnieniem pory roku, nie pozostawiają smug, nie mają trwałego zapachu);
 • Specjalne środki chroniące przed negatywnymi czynnikami środowiskowymi i zapobiegające osadzaniu się kurzu.

Od czego zależy сennik sprzątania po remoncie w Łodzi

Finalną pracą po każdym remoncie jest sprzątanie mieszkania w Łodzi. Pracę w tym zakresie można powierzyć firmie cleaningowej z naszego serwisu OTOmistrz: działają szybko, skutecznie, a jednocześnie oferują jedne z najtańszych usług! Zespół osób sprzątających doskonale wie, w jaki sposób powstają różne rodzaje zanieczyszczeń i jakie metody ich usuwania są najbardziej odpowiednie. Pracownicy mają zapewniony sprzęt i materiały eksploatacyjne, dzięki czemu sprawnie i szybko radzą sobie z rozwiązywaniem problemów o różnym stopniu złożoności.

Gwarantowany jest 100% efekt sprzątania mieszkania, a jeśli coś nie będzie spełniało oczekiwań, bezwarunkowo zostanie poprawione. Kluczem sukcesu jest kompetentne przygotowanie do sprzątania.

Do wykonania sprzątania po remoncie w Łodzi można użyć:

 • Odkurzaczy (do czyszczenia na sucho) z różnymi dyszami;
 • Odkurzaczy myjących z różnymi dyszami;
 • Maszyn rotacyjnych i szorujących;
 • Odkurzaczy parowych do sprzątania w trudno dostępnych miejscach.

Wszystko to pozwala efektywnie realizować różnego typu zlecenia, działając na każdym z obiektów maksymalnie szybko, co w efekcie przekłada się na niską cena sprzątania po remoncie w Łodzi.

O usługach sprzątanie po remoncie w Łodzi przez firmy z serwisu OTOmistrz

Sprzątanie po remoncie w Łodzi jest przeprowadzane z pomocą silnych środków, które jednak nie reagują z powłokami, a to oznacza, że w efekcie sprzątania nie wystąpi negatywny wpływ ani na kolor, ani na teksturę żadnej nawierzchni. Prawdziwi eksperci w dziedzinie sprzątania pobudowlanego dobrze wiedzą, jakich środków czyszczących trzeba użyć, aby uzyskać maksymalny efekt i niczego nie zniszczyć.

Usługa sprzątania po remoncie, może być wykonywana nie tylko w domach lub mieszkaniach. Znający się na swojej pracy eksperci zatrudnieni w firmach z serwisu OTOmistrz, są gotowi zrealizować ją także w innych obiektach, m.in.: biurach, magazynach, obiektach sportowych, obiektach przemysłowych itp.

Sprzątanie po remoncie w Łodzi można zamówić zostawiając zapytanie na stronie lub dzwoniąc do naszego menagera, który szczegółowo odpowie na wszelkie pytania i ustali listę usług oraz odpowiedni termin i godzinę przyjazdu naszych pracowników. Osoby, które są zatrudnione w firmach z serwisu OTOmistrz są wstępnie sprawdzone i przeszkolone, dlatego odpowiadamy za rzetelność i jakość świadczonych przez nie usług.

Sprzątanie po remoncie w Łodzi

W sprzątaniu uwzględniane są wszystkie życzenia klientów i firmy z serwisu OTOmistrz są gotowe do wykonania  wszelkich dodatkowych usług porządkowych. Jeżeli chcesz zostać klientem którejś z firm, skontaktuj się z naszym serwisem: szybko zostanie wykonane sprzątanie z zachowaniem wysokiej jakości po zakończonym remoncie, a Ty zaoszczędzisz swoją energię, czas i pieniądze.

Zamawiając sprzątanie mieszkania po remoncie w Łodzi, klienci firm z serwisu OTOmistrz mogą być pewni, że do czyszczenia powierzchni dobierane są odpowiednie środki czyszczące, a na dany obiekt przyjedzie taki zespół sprzątający, który szybko i skutecznie poradzi sobie z realizacją zlecenia. Dodatkowo w sposób rzetelny jest dokonywana wycena prac za metr sprzątania po remoncie (przed rozpoczęciem prac specjalista przyjeżdża do klienta, dokonuje wyceny i ustala wszelkie dodatkowe szczegóły).

Podwójna kontrola jakości i przystępne ceny są gwarancją, że usługa poremontowego sprzątania jest powodem do zadowolenia klientów decydujących się na zamówienie firmy z serwisu OTOmistrz.