Sprzątanie po zgonach

Na tej stronie znajdziesz firmy oferujące usługi sprzątania i odkażania po zgonach naturalnych, zabójstwach, samobójstwach i nieszczęśliwych wypadkach. Usługa sprzątania po zmarłych obejmuje: opróżnianie pomieszczenia, dezynfekcję i zabezpieczenie biomateriałów, a także usunięcie nieprzyjemnych zapachów.

Sprzątanie po śmierci

Dlaczego OTOmistrz jest najlepszą stroną, na której można wybrać firmę do sprzątania po śmierci?

W tak trudnych chwilach po śmierci bliskiej osoby staramy się, jak najbardziej pomóc naszym klientom przejść przez tę procedurę, bez narażania się na niebezpieczeństwo dla zdrowia. Firmom, które świadczą usługi sprzątania po zwłokach można powierzyć nawet niestandardowe zlecenia sprzątania po śmierci. Fachowcy mają indywidualne podejście do każdego, a w procesie świadczenia usług zapewniają:

  • Wykwalifikowanych techników mających odpowiednie uprawnienia;
  • Nowoczesny specjalistyczny sprzęt i środki do dezynfekcji po zmarłym;
  • Gwarancję jakości wykonanych prac potwierdzone umową, a także konkurencyjne ceny.
  • Gwarancję pozostawienia mieszkania wyczyszczonym, zdezynfekowanym i idealnie odświeżonym.

Czyszczenie mieszkań po zwłokach: najlepsze oferty na OTOmistrz

Mieszkanie w którym, doszło do śmierci, musi być dokładnie odkażone i zdezynfekowane za pomocą środków chemicznych i specjalistycznego sprzętu. W celu bezpieczeństwa takie działania powinna podjąć firma sprzątająca po zwłokach, posiadająca odpowiednie uprawnienia i to takich fachowców możesz znaleźć na naszej stronie. Sprzątanie po zgonie polega na odkażeniu pomieszczeń poprzez działania fachowców wyposażonych w odpowiednie środki i substancje.

Na miejscu zdarzenia znajdują się niebezpieczne płyny, organiczne materiały, tkanki, krew, które nie należy usuwać samodzielnie. Warto pamiętać, że całe wyposażenie i powierzchnie, jak i miejsce, w którym zmarły leżał są skażone. Sprzątanie po zwłokach obejmuje metody działań fizycznych, chemicznych i biologicznych. W zależności od stopnia rozkładu ciała i stanu miejsca zdarzenia dobieramy odpowiednie substancje i sprzęt.

Wybierając firmę do sprzątania mieszkań po zwłokach za pomocą naszego portalu, możesz być pewny, że Twoje zamówienie zostanie wykonane starannie, z gwarantowanym doprowadzeniem pomieszczenia do stanu poprzedniego.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o sprzątanie po zgonach

Myślałem, że cena sprzątania po zgonach będzie dość wysoka, bo jasne jest, że nie każdy się na to zgodzi. W przeciwieństwie do tego okazało się, że firmy z portalu OTOmistrz świadczą tę usługę w całkiem przystępnej cenie. Usługa ozonowania wykonana perfekcyjnie. Polecam.

Mikołaj

Z tego, co znalazłem, za pomocą OTOmistrz można znaleźć firmy oferujące sprzątanie po zgonach nawet poniżej średniej ceny za te usługi. Wszystko zostało wykonane tak profesjonalnie i szybko, jak to tylko możliwe. Widać, że zespół ma doświadczenie i kompetencje. Dziękuję bardzo!

Filip

Bardzo polecam! Za pomocą OTOmistrz można szybko, wiem to z doświadczenia własnego, znaleźć dobrą firmę do sprzątania po zgonach. Zaproszona ekipa miała na sobie kombinezony, posiadała specjalne środki czyszczące. Wszystko zostało zrobione szybko i profesjonalnie. Inne firmy oferują sprzątanie po zgonach w znacznie wyższych cenach niż te z portalu OTOmistrz.

Franciszek

Fachowa i konkretna pomoc. Wcześniej za pomocą OTOmistrz zamawiałem inne usługi i wiedziałem,  że są firmy sprzątające świadczące usługę sprzątania po zgonach, ale nie sądziłem, że będę musiał skorzystać z niej sam. Niestety musiałem. Podziękowania dla pracowników za profesjonalizm i delikatne podejście w tej trudnej sprawie

Adam

Za pomocą OTOmistrz została znaleziona świetna firma, wszystko załatwione od A do Z. Sprzątanie po zmarłym wykonane szybko. Dobry efekt końcowy. Bardzo pomogli mi w tej trudnej sytuacji. Byłem na początku pełen obaw jak to będzie wyglądać, natomiast ekipa rozwiała wszystkie moje wątpliwości. Szczerze polecam

Piotr