Usługi stolarskie w Rzeszowie

Potrzebujesz usług stolarza w Rzeszowie? Drobne lub realizowane na szeroką skalę prace naprawcze, montażowe, a nawet produkcyjne możesz zlecić fachowcom z serwisu OTOmistrz!

ZOSTAW APLIKACJĘ TERAZ
Stolarz Rzeszów

Dlaczego warto zamówić usługi stolarskie w Rzeszowie w naszym serwisie OTOmistrz?

Decydując się na współpracę z naszym serwisem zyskujesz pewność, że usługę wykonają wykwalifikowani stolarze w Rzeszowie, którzy:

  • Są dobrze zorientowani w rysunkach technicznych oraz projektach;
  • Znają się na różnych gatunkach drewna i potrafią po mistrzowsku wykorzystać ich wyjątkowe właściwości;
  • Wiedzą, jak pracować zarówno z narzędziami mechanicznymi, jak i elektronarzędziami;
  • Znają się na tym, jak skutecznie i efektownie pomalować drewno lakierem lub farbą.

Mówiąc o zaletach firm w serwisie OTOmistrz należy także wspomnieć o tym, że do realizacji każdego zlecenia podchodzą w sposób indywidualny. Klienci otrzymują wszystkie informacje o tym, co robi stolarz oraz jakich jeszcze specjalistów trzeba ewentualnie zamówić do realizacji zlecenia, pracownicy pomagają w doborze materiałów i przygotowaniu projektu przyszłych prac, a także w razie potrzeby dokonują obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

Stolarz cennik Rzeszów
Drobne usługi stolarskie Rzeszów
Uslugi stolarskie Rzeszów
Stolarz meble Rzeszów
Stolarz polski Rzeszów
  • Usługi stolarskie w Rzeszowie: niezawodnie, szybko, jakościowo

Stolarze budowlani oraz stolarze meblowi w Rzeszowie są poszukiwanymi specjalistami, jednak jakże trudno wśród licznych ofert znaleźć prawdziwych fachowców! Nie musisz już dłużej szukać. W serwisie OTOmistrz w Rzeszowie prezentujemy wyłącznie firmy z wieloletnim doświadczeniem, umiejące posługiwać się nowoczesnymi technologiami oraz skutecznie rozwiązywać trudne zadania! U naszych stolarzy w Rzeszowie możesz zamówić:

  • Naprawę starych mebli, montaż i instalację nowych;
  • Instalację zamków i ich naprawę;
  • Montaż karniszy;
  • Układanie podłóg;
  • Drobne prace domowe: montaż półek, luster itp.

Firmy prezentowane w OTOmistrz dbają o podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników, zakup nowoczesnego sprzętu i zapoznawanie stolarzy z nowoczesnymi materiałami, które mogą być wykorzystywane w ich pracy, a wszystko po to, by świadczyć usługi na naprawdę wysokim poziomie!

Stolarz w Rzeszowie: usługi, z których na pewno będziesz zadowolony

Potrzebny jest stolarz w Rzeszowie? Nie trać więcej czasu na wyszukiwanie odpowiedniego fachowca — doświadczeni specjaliści są dostępni w serwisie OTOmistrz! 

Większość prac stolarskich wykonywana jest przez pracowników ręcznie, rzemieślnicy zawsze przyjeżdżają na miejsce realizacji zamówienia z własnymi narzędziami — piłami, wiertarkami, taśmami mierniczymi, młotkami itp. Jeśli zajmujesz się remontem lub wykończeniem dekoracyjnym domu, specjaliści pomogą Ci wykonać pracę szybciej i sprawniej, z obowiązkową gwarancją jakości.

Koszt świadczenia usług jest uzgadniany z klientami indywidualnie, zależy od ilości pracy powierzonej stolarzowi, a także od konieczności użycia w trakcie prac określonych narzędzi i materiałów.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o usługach stolarzy

Dziękuję za szybkość, terminowość i jakość wykonania zlecenia. Stolarz artystyczny nie tylko wie, jak pracować z drewnem, ale także ma gust i talent. Szafki nocne, stół do jadalni i kilka drobnych dekoracji drewnianych, które zamówiłam w serwisie OTOmistrz wyglądają wspaniale i zachwycają nie tylko mnie, ale i każdego z moich gości!

Ola

Wykonawca, którego znaleźliśmy w serwisie OTOmistrz, to prawdziwy fachowiec. Wie o drzewie dokładnie wszystko, więc pomógł nam wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązania w celu stworzenia mebli ogrodowych, a następnie zrealizował projekt zgodnie z naszymi rysunkami. Część prac była wykonywana w stolarni na nowoczesnym sprzęcie, efekt prac jest zachwycający!

Julia

W serwisie OTOmistrz zamówiłem usługi stolarza meblowego. Bardzo fachowo podeszli do moich wymagań i po zakończeniu prac nie miałem żadnych zastrzeżeń – co w naszych czasach zdarza się rzadko, szczególnie jeśli nie kontrolujesz pracy (nie kontrolowałem, bo nie miałem na to czasu). Jeśli chcecie, by usługi stolarskie zostały zrealizowane naprawdę jakościowo, serdecznie polecam złożenie zamówienia w OTOmistrz!

Albert

Byłem przyjemnie zaskoczony zarówno cennikiem usług stolarskich, jak i jakością realizacji projektu. Nie mam żadnych zarzutów, stół okazał się po prostu przepiękny, ale nie ma co opisywać piękna drewnianych mebli, najlepiej samemu zobaczyć i dotknąć…

Igor

Stolarz z OTOmistrz przekształcił zwykłą szafkę w regał na książki. Wszystkie półki są idealnie dopasowane do podanych przeze mnie wymiarów, a ogólny projekt jest bardzo schludny i stylowy. Dziękuję, będę zwracać się do Was ponownie. Tani stolarz – dla mnie jest to prawdziwe znalezisko!

Ewa

Najczęściej zadawane pytania o usługach stolarzy w Rzeszowie

⭐ Jaki tak naprawdę jest zakres usług, świadczonych przez fachowych stolarzy?
W naszym serwisie OTOmistrz w Rzeszowie fachowi stolarze świadczą dość obszerny zakres usług, który obejmuje różne prace związane z drewnem: produkcję wszelkiego rodzaju wyrobów z płyt wiórowych i drewna litego, w tym też egzotycznego, artystyczną rzeźbę w drewnie, surowe i końcowe półfabrykaty meblowe itp.
⭐ Jak wybrać odpowiedni gatunek drewna do przeprowadzenia prac stolarskich?
Wybierając gatunek drewna do przyszłych prac, warto zwrócić uwagę na jego dostępność w regionie. Dobrze sprawdza się drewno sosnowe, cedrowe, lipowe i olchowe. Nie zaleca się stosowania różnych gatunków drewna w jednym rodzaju produktu — może to prowadzić do defektów gotowego produktu. Jeśli nie masz wiedzy odnośnie tego, który gatunek drewna będzie odpowiedni do realizacji Twojego zlecenia, skontaktuj się z fachowcami stolarskimi prezentowanymi w naszym serwisie OTOmistrz w Rzeszowie — pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie wśród dostępnych pod względem ceny i jakości.
⭐ Dlaczego firmy z serwisu OTOmistrz podpisują z klientami umowę o świadczenie usług stolarskich w Rzeszowie?
Przede wszystkim, żeby każdy z klientów czuł się spokojnie i bezpiecznie, a także mógł być pewien, że cena usług stolarza w Rzeszowie nie ulegnie zmianom w procesie realizacji zamówienia. Podpisanie takiej umowy chroni także zleceniodawcę w sytuacji, gdy pracownicy zrealizują zamówienie w sposób niezgodny ze wstępnymi postanowieniami. Oczywiście, w umowie uwzględnia się także gwarancję na wszystkie zrealizowane prace.
⭐ Czy firmy z Waszego serwisu świadczą drobne usługi stolarskie w Rzeszowie?
Tak, firmy świadczą różne typy usług stolarskich w Rzeszowie, w tym mogą dokonać naprawy różnych typów mebli drewnianych, przeróbki mebli, demontażu elementów drewnianych wewnątrz i na zewnątrz budynku, wycięcia otworu pod zlew, montażu lub wymiany listew podłogowych, wymiany drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, uszczelnienia okien, montażu lub naprawy akcesoriów i osprzętu meblowego itp.

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej