Sufity napinane

Sufit napinany pozwala uzyskać doskonale gładką, stylową i oryginalną powierzchnię. Łącząc najlepsze tradycje i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i montażu sufitów napinanych w Polsce, OTOmistrz zapewnia najnowocześniejsze rozwiązania designowe dla wnętrz biurowych i mieszkalnych od najlepszych wykonawców.

ZOSTAW APLIKACJĘ TERAZ
Sufit napinany w biurze

Dlaczego warto wybrać sufit napinany od wykonawców OTOmistrz?

Jesteśmy jednym z liderów na polskim rynku od świadczenia usług domowych przez najlepszych wykonawców w tym montażu sufitów napinanych, dlatego w naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne sufity napinane, jak i te nowoczesne, wśród których szczególną popularnością cieszą się:

  • Sufity napinane z oświetleniem LED lub połączone ze świetlnymi liniami;
  • Modele typu double vision;
  • Sufit napinany z fotonadrukiem;
  • Sufity napinane błyszczące, matowe, satynowe itd.

Przed podjęciem każdego zlecenia dokładnie wyjaśniamy, czego chce nasz klient oraz wykonawcy dokonują wszystkich niezbędnych pomiarów, dlatego cena montażu sufitów napinanych w Polsce nie ulega zmianom po podpisaniu umowy z klientem. Wszystkie prace fachowcy z naszego serwisu wykonują sumiennie, a po ich realizacji udzielają wieloletniej gwarancji.

Możliwość szybkiej i “czystej” instalacji, względna przystępność cenowa, szeroka paleta rozwiązań kolorystycznych i bogactwo tekstur, a także możliwość realizacji złożonych pomysłów projektowych oraz nowoczesność – to klucz sukcesu naszych wykonawców sufitów napinanych w Polsce.

Czemu warto zlecić montaż sufitu napinanego wykonawcom z portalu OTOmistrz?

Jeśli chcesz zamówić montaż sufitów napinanych w Polsce, zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

Tworzenie indywidualnego projektu

Realizujemy wszystkie zlecenia na podstawie życzenia klienta i cechy danego designu oraz przeznaczenie pomieszczenia. Każdy z projektów naszych wykonawców jest maksymalnie indywidualny, zatem można być pewnym, że zamawiany sufit napinany będzie niepowtarzalny.

Kontrola jakości

Na każdym z etapów realizacji zlecenia kontrolujemy jakość wykorzystywanych materiałów i wykonywanych prac, co pozwala nam udzielać długoterminowej gwarancji na wykonanie przez specjalistów z naszego portalu, sufitów napinanych.

Zróżnicowana oferta

Śledzimy wszystkie nowości na rynku sufitów napinanych w Polsce oraz na świecie, dlatego jesteśmy gotowi podjąć się najbardziej śmiałych i nietypowych zleceń. A nasza cena sufitu napinanego mile Cię zaskoczy.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o montażu sufitów napinanych

Dziękuję za stworzenie pokoju moich marzeń! Rzetelnie wybierałam wykonawcę, która mogłaby zainstalować sufity napinane! Tu uzyskałam konsultację na temat rodzajów sufity napinane, ich zalet i wad, następnie zrobiłam zamówienie – i już w kolejnym dniu dostałam wyliczenie kosztu prac.

Agnieszka

Od dawna marzyłam o suficie napinanym. W końcu znalazłam Państwa serwis i zdecydowałam się na zamówienie. Wszystko zostało zrobione według uprzednich ustaleń, sumiennie, odpowiedzialnie, a co najważniejsze – szybko. Mój sufit napinany z oświetleniem wygląda po prostu magicznie! Polecam wszystkim!

Diana

Od dzieciństwa marzyłam o suficie z gwiazdami. Państwa serwis zrealizował to moje marzenie: sufit napinany “Kosmos” wygląda bardzo elegancko. Jeśli poszukujecie wykonawcy, który tanio, szybko i bezproblemowo zainstaluje sufity napinane – gorąco polecam!

Paulina

Jest to serwis, który wyszedł naprzeciw wszystkim moim oczekiwaniom! Zamówiłam sufity napinane z nadrukiem fotograficznym i powiem szczerze – nie myślałam, że efekt będzie tak realistyczny! Prace zostały zrealizowane w krótkim terminie i dokładnie w taki sposób, na jaki umawiałam się przed podpisaniem umowy.

Izabela

Początkowo zamówiłam sufity napinane do łazienki, bałam się przecieku z góry. Dwa miesiące później nie mogłam już się doczekać i ponownie zwróciłam się do firmy z serwisu OTOmistrz, aby zamontować napinane sufity w całym mieszkaniu. Fajnie budzić się pod takimi sufitami, zapraszać gości i ogólne wrażenie z przebywania w mieszkaniu stało się wygodniejsze.

Alicja

Najczęściej zadawane pytania o sufitach napinanych

⭐ Jak przebiega montaż sufitów napinanych?
Jak zrobić napinany sufit, aby wyglądał estetycznie? Przede wszystkim ustala się jaka wysokość sufitu napinanego będzie optymalna dla konkretnego pomieszczenia. Następnie ustalany jest materiał, z którego wykonana zostanie powłoka. Gdzie kupić materiał na sufit napinany od sprawdzonego producenta? Takiej informacji zawsze udzieli Państwu wykonawca z naszego serwisu, który także doskonale wie, jak montuje się sufit napinany. A to z kolei oznacza, że zlecając pracę fachowcom nie trzeba będzie przejmować się szczegółami. Montaż sufitu napinanego rozpoczyna się od oznakowania miejsc jego mocowania. Prace powinny być realizowane najdokładniej jak to możliwe, w tym celu stosuje się zwykle poziomicę laserową na statywie. Prace przygotowawcze obejmują także wyznaczenie miejsca pod montaż lamp i okablowanie elektryczne. Następnie montuje się elementy mocujące, na które dalej nakładane jest płótno. W naszym serwisie cena sufitu napinanego z montażem jest przystępna dla każdego klienta, ponadto cena montażu sufitu napinanego zawiera też pomoc w doborze i zakupie powłoki, dostarczenie do obiektu sprzętu montażowego itp.
⭐ Zalety i wady sufitów napinanych
Jakie są wady i zalety sufitów napinanych? Sufity napinane mają sporo niepodważalnych zalet. Podstawowe z nich to: idealnie gładka powierzchnia, szybki montaż, możliwość ukrycia pękniętego tynku oraz ciągów komunikacyjnych. Czytając opinie o sufitach napinanych można także wywnioskować, że zalety sufitów napinanych obejmują:
  • Możliwość ich instalacji praktycznie w każdym pomieszczeniu (pod warunkiem jego ogrzewania);
  • Liczne wzory sufitów napinanych, pozwalające realizować śmiałe designerskie pomysły;
  • Szybki montaż pod warunkiem zlecenia prac fachowcom.
W opiniach o napinanych sufitach można także znaleźć informacje o ich wadach. Minusy sufitów napinanych polegają przede wszystkim na tym, że takie konstrukcje zmniejszają wysokość pomieszczenia. Wady napinanych sufitów to także obecność szwów i ryzyko ich mechanicznego uszkodzenia.
⭐ Fachowy montaż sufitów napinanych
Sufit napinany - czy warto się na niego decydować? W 99% przypadkach odpowiedź będzie brzmiała, że warto. Pamiętaj tylko, by zlecić tę pracę prawdziwym fachowcom, którzy zrealizują montaż na wysokim poziomie przy użyciu nowoczesnych technologii. Nasz serwis od kilku lat współpracuje z najlepszymi fachowcami, którzy zajmują się montażem sufitów napinanych w Polsce, gwarantując klientom przystępną cenę sufitów napinanych, dokładne przestrzeganie początkowego planu i udzielenie gwarancji na zrealizowane prace. Przed zamówieniem naszych usług, klienci często pytają ile kosztuje sufit napinany. Cena sufitów napinanych zależy od kilku czynników, w tym: ceny folii na sufit napinany (cena sufitów napinanych za metr różni się w zależności od tego czy wyprodukowane zostały z PCV czy z płótna). Do tego dochodzi związana z montażem sufitów napinanych cena robocizny. Na naszej stronie znajdziesz dokładny cennik sufitów napinanych, uwzględniający cenę folii na sufit napinany, a także cenę za metr montażu sufitów napinanych. Stali klienci mogą liczyć na obniżkę ceny na sufit napinany, a ogólnie koszt sufitów napinanych na naszym portalu jest jednym z najniższych w Polsce!
⭐ Przede wszystkim wyjaśnijmy, co to jest sufit napinany?
Estetyczne, idealnie gładkie, doskonale pasujące do wnętrz sufity napinane są zdecydowanymi faworytami wielu designerów. Poszukujesz firmy, która dokona prawidłowego montażu sufitu napinanego w Polsce? Jesteś we właściwym miejscu! Sufity napinane: podstawowe rodzaje Przede wszystkim wyjaśnijmy, co to jest sufit napinany? Sufity napinane pojawiły się jeszcze w czasach antycznych - wtedy nierówną powierzchnię sufitu dekorowano płótnami z tekstyliów. W naszych czasach istnieje znacznie więcej odmian tego typu powłok, a najbardziej popularnymi z nich są:
  • Satynowe sufity napinane;
  • Tekstylne sufity napinane;
  • Sufity napinane z folii PCV.
Odpowiadając na pytanie co to jest sufit napinany, należy także dodać, że obecnie powłoki mogą mieć różną fakturę, na przykład szczególną popularnością cieszą się matowe sufity napinane oraz lustrzane sufity napinane. Ostatnio zyskały też na popularności dwupoziomowe sufity napinane, a także sufity napinane 3D. Nie sposób również nie wspomnieć o mających spektakularny wygląd napinanych sufitach “gwieździste niebo”.

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej