Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Sufit napinany w biurze

Sufity napinane

Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Sufity napinane - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Sufity napinane są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Sufity napinane

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania o sufitach napinanych

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
Jak przebiega montaż sufitów napinanych?
Jak zrobić napinany sufit, aby wyglądał estetycznie? Przede wszystkim ustala się jaka wysokość sufitu napinanego będzie optymalna dla konkretnego pomieszczenia. Następnie ustalany jest materiał, z którego wykonana zostanie powłoka. Gdzie kupić materiał na sufit napinany od sprawdzonego producenta? Takiej informacji zawsze udzieli Państwu wykonawca z naszego serwisu, który także doskonale wie, jak montuje się sufit napinany. A to z kolei oznacza, że zlecając pracę fachowcom nie trzeba będzie przejmować się szczegółami. Montaż sufitu napinanego rozpoczyna się od oznakowania miejsc jego mocowania. Prace powinny być realizowane najdokładniej jak to możliwe, w tym celu stosuje się zwykle poziomicę laserową na statywie. Prace przygotowawcze obejmują także wyznaczenie miejsca pod montaż lamp i okablowanie elektryczne. Następnie montuje się elementy mocujące, na które dalej nakładane jest płótno. W naszym serwisie cena sufitu napinanego z montażem jest przystępna dla każdego klienta, ponadto cena montażu sufitu napinanego zawiera też pomoc w doborze i zakupie powłoki, dostarczenie do obiektu sprzętu montażowego itp.
Zalety i wady sufitów napinanych
Jakie są wady i zalety sufitów napinanych? Sufity napinane mają sporo niepodważalnych zalet. Podstawowe z nich to: idealnie gładka powierzchnia, szybki montaż, możliwość ukrycia pękniętego tynku oraz ciągów komunikacyjnych. Czytając opinie o sufitach napinanych można także wywnioskować, że zalety sufitów napinanych obejmują:
 • Możliwość ich instalacji praktycznie w każdym pomieszczeniu (pod warunkiem jego ogrzewania);
 • Liczne wzory sufitów napinanych, pozwalające realizować śmiałe designerskie pomysły;
 • Szybki montaż pod warunkiem zlecenia prac fachowcom.
W opiniach o napinanych sufitach można także znaleźć informacje o ich wadach. Minusy sufitów napinanych polegają przede wszystkim na tym, że takie konstrukcje zmniejszają wysokość pomieszczenia. Wady napinanych sufitów to także obecność szwów i ryzyko ich mechanicznego uszkodzenia.
Fachowy montaż sufitów napinanych
Sufit napinany - czy warto się na niego decydować? W 99% przypadkach odpowiedź będzie brzmiała, że warto. Pamiętaj tylko, by zlecić tę pracę prawdziwym fachowcom, którzy zrealizują montaż na wysokim poziomie przy użyciu nowoczesnych technologii. Nasz serwis od kilku lat współpracuje z najlepszymi fachowcami, którzy zajmują się montażem sufitów napinanych w Polsce, gwarantując klientom przystępną cenę sufitów napinanych, dokładne przestrzeganie początkowego planu i udzielenie gwarancji na zrealizowane prace. Przed zamówieniem naszych usług, klienci często pytają ile kosztuje sufit napinany. Cena sufitów napinanych zależy od kilku czynników, w tym: ceny folii na sufit napinany (cena sufitów napinanych za metr różni się w zależności od tego czy wyprodukowane zostały z PCV czy z płótna). Do tego dochodzi związana z montażem sufitów napinanych cena robocizny. Na naszej stronie znajdziesz dokładny cennik sufitów napinanych, uwzględniający cenę folii na sufit napinany, a także cenę za metr montażu sufitów napinanych. Stali klienci mogą liczyć na obniżkę ceny na sufit napinany, a ogólnie koszt sufitów napinanych na naszym portalu jest jednym z najniższych w Polsce!
Przede wszystkim wyjaśnijmy, co to jest sufit napinany?
Estetyczne, idealnie gładkie, doskonale pasujące do wnętrz sufity napinane są zdecydowanymi faworytami wielu designerów. Poszukujesz firmy, która dokona prawidłowego montażu sufitu napinanego w Polsce? Jesteś we właściwym miejscu! Sufity napinane: podstawowe rodzaje Przede wszystkim wyjaśnijmy, co to jest sufit napinany? Sufity napinane pojawiły się jeszcze w czasach antycznych - wtedy nierówną powierzchnię sufitu dekorowano płótnami z tekstyliów. W naszych czasach istnieje znacznie więcej odmian tego typu powłok, a najbardziej popularnymi z nich są:
 • Satynowe sufity napinane;
 • Tekstylne sufity napinane;
 • Sufity napinane z folii PCV.
Odpowiadając na pytanie co to jest sufit napinany, należy także dodać, że obecnie powłoki mogą mieć różną fakturę, na przykład szczególną popularnością cieszą się matowe sufity napinane oraz lustrzane sufity napinane. Ostatnio zyskały też na popularności dwupoziomowe sufity napinane, a także sufity napinane 3D. Nie sposób również nie wspomnieć o mających spektakularny wygląd napinanych sufitach “gwieździste niebo”.

Dlaczego warto wybrać sufit napinany od wykonawców OTOmistrz?

Jesteśmy jednym z liderów na polskim rynku od świadczenia usług domowych przez najlepszych wykonawców w tym montażu sufitów napinanych, dlatego w naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne sufity napinane, jak i te nowoczesne, wśród których szczególną popularnością cieszą się:

 • Sufity napinane z oświetleniem LED lub połączone ze świetlnymi liniami;
 • Modele typu double vision;
 • Sufit napinany z fotonadrukiem;
 • Sufity napinane błyszczące, matowe, satynowe itd.

Przed podjęciem każdego zlecenia dokładnie wyjaśniamy, czego chce nasz klient oraz wykonawcy dokonują wszystkich niezbędnych pomiarów, dlatego cena montażu sufitów napinanych w Polsce nie ulega zmianom po podpisaniu umowy z klientem. Wszystkie prace fachowcy z naszego serwisu wykonują sumiennie, a po ich realizacji udzielają wieloletniej gwarancji.

Możliwość szybkiej i “czystej” instalacji, względna przystępność cenowa, szeroka paleta rozwiązań kolorystycznych i bogactwo tekstur, a także możliwość realizacji złożonych pomysłów projektowych oraz nowoczesność – to klucz sukcesu naszych wykonawców sufitów napinanych w Polsce.

Sufity napinane cennik – cena za metr kwadratowy

Rodzaj sufitu napinanego Cena od zł Cena do zł Za
Sufit błyszczący 110 130
Sufit matowy 110 130
Sufit satynowy 110 130
Sufit z tkaniny 110 130
Sufit dwupoziomowy 170 200
Gwiaździste niebo 310 350
Sufit perforowany 230 260
Sufit z nadrukiem - Sufity napinane 3D 220 250
Sufit w standardzie LED 200 230
Sufit bezszwowy 180 200
Sufit z podświetleniem 110 130
Pływające linie 240 260

Czemu warto zlecić montaż sufitu napinanego wykonawcom z portalu OTOmistrz?

Jeśli chcesz zamówić montaż sufitów napinanych w Polsce, zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

Tworzenie indywidualnego projektu

Realizujemy wszystkie zlecenia na podstawie życzenia klienta i cechy danego designu oraz przeznaczenie pomieszczenia. Każdy z projektów naszych wykonawców jest maksymalnie indywidualny, zatem można być pewnym, że zamawiany sufit napinany będzie niepowtarzalny.

Kontrola jakości

Na każdym z etapów realizacji zlecenia kontrolujemy jakość wykorzystywanych materiałów i wykonywanych prac, co pozwala nam udzielać długoterminowej gwarancji na wykonanie przez specjalistów z naszego portalu, sufitów napinanych.

Zróżnicowana oferta

Śledzimy wszystkie nowości na rynku sufitów napinanych w Polsce oraz na świecie, dlatego jesteśmy gotowi podjąć się najbardziej śmiałych i nietypowych zleceń. A nasza cena sufitu napinanego mile Cię zaskoczy.