Sufity napinane – montaż. Zalety i wady sufitów napinanych


Sufit napinany pozwalają uzyskać doskonale gładką, stylową i oryginalną powierzchnię sufitu. Łącząc najlepsze tradycje i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i montażu sufitów napinanych w Polsce, OTOmistrz oferuje najnowocześniejsze rozwiązania designowe dla wnętrz biurowych, jak i mieszkalnych.
Sufit napinany pozwalają uzyskać doskonale gładką, stylową i oryginalną powierzchnię sufitu. Łącząc najlepsze tradycje i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i montażu sufitów napinanych w Polsce, OTOmistrz oferuje najnowocześniejsze rozwiązania designowe dla wnętrz biurowych, jak i mieszkalnych.

O usłudze

mobile image

Dlaczego wybrać sufit napinany od OTOmistrz?

Jesteśmy jednym z liderów na polskim rynku montaż sufitów napinanych, dlatego w naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne sufity napinane, jak i te nowoczesne, wśród których szczególną popularnością cieszą się:
 • Sufity napinane z oświetleniem LED lub połączone ze świetlnymi liniami;
 • Modele typu double vision;
 • Sufit napinany z fotonadrukiem;
 • Sufity napinane błyszczące, matowe, satynowe itd.
Przed podjęciem każdego zlecenia dokładnie wyjaśniamy, czego chce nasz klient oraz dokonujemy wszystkich niezbędnych pomiarów, dlatego cena montażu sufitów napinanych w Polsce nie ulega zmianom po podpisaniu umowy z klientem. Wszystkie prace wykonujemy sumiennie, a po ich realizacji udzielamy wieloletniej gwarancji. Możliwość szybkiej i "czystej" instalacji, względna przystępność cenowa, szeroka paleta rozwiązań kolorystycznych i bogactwo tekstur, a także możliwość realizacji złożonych pomysłów projektowych oraz nowoczesność - to klucz sukcesu naszych sufitów napinanych w Polsce.

Czemu montaż sufitu napinanego od OTOmistrz?

Jeśli chcesz zamówić montaż sufitów napinanych w Polsce, zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

Tworzenie indywidualnego projektu

Realizujemy wszystkie zlecenia na podstawie życzenia klienta i cechy danego designu oraz przeznaczenie pomieszczenia. Każdy z naszych projektów jest maksymalnie indywidualny, zatem można być pewnym, że zamawiany sufit napinany będzie niepowtarzalny.

Kontrola jakości

Na każdym z etapów realizacji zlecenia kontrolujemy jakość wykorzystywanych materiałów i wykonywanych prac, co pozwala nam udzielać długoterminowej gwarancji na zrealizowane przez nas sufit napinany.

Zróżnicowana oferta

Śledzimy wszystkie nowości na rynku sufitów napinanych w Polsce oraz na świecie, dlatego jesteśmy gotowi podjąć się najbardziej śmiałych i nietypowych zleceń. A nasza cena sufitu napinanego mile Cię zaskoczy.
mobile image
mobile image
Estetyczne, idealnie gładkie, doskonale pasujące do wnętrz sufity napinane są zdecydowanymi faworytami wielu designerów. Poszukujesz firmy, która dokona prawidłowego montażu sufitu napinanego w Polsce? Jesteś we właściwym miejscu!

Sufity napinane: podstawowe rodzaje

Przede wszystkim wyjaśnijmy, co to jest sufit napinany? Sufity napinane pojawiły się jeszcze w czasach antycznych - wtedy nierówną powierzchnię sufitu dekorowano płótnami z tekstyliów. W naszych czasach istnieje znacznie więcej odmian tego typu powłok, a najbardziej popularnymi z nich są:
 • Satynowe sufity napinane;
 • Tekstylne sufity napinane;
 • Sufity napinane z folii PCV.
Odpowiadając na pytanie co to jest sufit napinany, należy także dodać, że obecnie powłoki mogą mieć różną fakturę, na przykład szczególną popularnością cieszą się matowe sufity napinane oraz lustrzane sufity napinane. Ostatnio zyskały też na popularności dwupoziomowe sufity napinane, a także sufity napinane 3D. Nie sposób również nie wspomnieć o mających spektakularny wygląd napinanych sufitach “gwieździste niebo”.

Jak przebiega montaż sufitów napinanych?

Jak zrobić napinany sufit, by wyglądał estetycznie? Przede wszystkim ustala się jaka wysokość sufitu napinanego będzie optymalna dla konkretnego pomieszczenia. Następnie ustalany jest materiał, z którego wykonana zostanie powłoka. Gdzie kupić materiał na sufit napinany od sprawdzonego producenta? Takiej informacji zawsze udzieli Państwu pracownik naszej firmy, który także doskonale wie, jak montuje się sufit napinany. A to z kolei oznacza, że zlecając pracę fachowcom nie trzeba będzie przejmować się szczegółami. Montaż sufitu napinanego rozpoczyna się od oznakowania miejsc jego mocowania. Prace powinny być realizowane najdokładniej jak to możliwe, w tym celu stosuje się zwykle poziomicę laserową na statywie. Prace przygotowawcze obejmują także wyznaczenie miejsca pod montaż lamp i okablowanie elektryczne. Następnie montuje się elementy mocujące, na które dalej nakładane jest płótno. W naszej firmie cena sufitu napinanego z montażem jest przystępna dla każdego klienta, ponadto cena montażu sufitu napinanego zawiera też pomoc w doborze i zakupie powłoki, dostarczenie do obiektu sprzętu montażowego itp.
mobile image
mobile image

Zalety i wady sufitów napinanych

Jakie są wady i zalety sufitów napinanych? Sufity napinane mają sporo niepodważalnych zalet. Podstawowe z nich to: idealnie gładka powierzchnia, szybki montaż, możliwość ukrycia pękniętego tynku oraz ciągów komunikacyjnych. Czytając opinie o sufitach napinanych można także wywnioskować, że zalety sufitów napinanych obejmują:
 • Możliwość ich instalacji praktycznie w każdym pomieszczeniu (pod warunkiem jego ogrzewania);
 • Liczne wzory sufitów napinanych, pozwalające realizować śmiałe designerskie pomysły;
 • Szybki montaż pod warunkiem zlecenia prac fachowcom.
W opiniach o napinanych sufitach można także znaleźć informacje o ich wadach. Minusy sufitów napinanych polegają przede wszystkim na tym, że takie konstrukcje zmniejszają wysokość pomieszczenia. Wady napinanych sufitów to także obecność szwów i ryzyko ich mechanicznego uszkodzenia.
Sufit napinany - czy warto się na niego decydować? W 99% przypadkach odpowiedź będzie brzmiała, że warto. Pamiętaj tylko, by zlecić tę pracę prawdziwym fachowcom, którzy zrealizują montaż na wysokim poziomie przy użyciu nowoczesnych technologii.

Fachowy montaż sufitów napinanych

Nasza firma od kilku lat zajmuje się montażem sufitów napinanych w Polsce, gwarantując klientom przystępną cenę sufitów napinanych, dokładne przestrzeganie początkowego planu i udzielenie gwarancji na zrealizowane prace. Przed zamówieniem naszych usług, klienci często pytają ile kosztuje sufit napinany. Cena sufitów napinanych zależy od kilku czynników, w tym: ceny folii na sufit napinany (cena sufitów napinanych za metr różni się w zależności od tego czy wyprodukowane zostały z PCV czy z płótna). Do tego dochodzi związana z montażem sufitów napinanych cena robocizny. Na naszej stronie znajdziesz dokładny cennik sufitów napinanych, uwzględniający cenę folii na sufit napinany, a także cenę za metr montażu sufitów napinanych. Stali klienci mogą liczyć na obniżkę ceny na sufit napinany, a ogólnie koszt sufitów napinanych w naszej firmie jest jednym z najniższych w Polsce!
mobile image

Krok po kroku

Jak działa OTOmistrz

icon 1 Wybierz usługę
icon 2 Wybierz swoje miasto
icon 3 Zadzwoń pod podany numer lub zostaw swoje kontakty

Opinie

Sufit napinany - Opinie

OTOmistrz wyszła naprzeciw wszystkim moim oczekiwaniom! Zamówiłam sufit napinany z nadrukiem fotograficznym i powiem szczerze - nie myślałam, że efekt będzie tak realistyczny! Montaż sufitu napinanego zostały zrealizowane w krótkim terminie i dokładnie w taki sposób, na jaki umawiałam się z firmą przed podpisaniem umowy.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Izabela
Izabela

Od dzieciństwa marzyłam o suficie z gwiazdami. OTOmistrz zrealizowała to moje marzenie: sufit napinany “Kosmos” wygląda bardzo elegancko. Jeśli poszukujecie firmy, która tanio, szybko i bezproblemowo zainstaluje sufit napinany - gorąco polecam!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Paulina
Paulina

Od dawna marzyłam o suficie napinanym. W końcu znalazłam OTOmistrz i zdecydowałam się na zamówienie. Wszystko zostało zrobione według uprzednich ustaleń, sumiennie, odpowiedzialnie, a co najważniejsze – szybko. Mój sufit napinany z oświetleniem wygląda po prostu magicznie! Polecam wszystkim!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Diana
Diana

Dziękuję za stworzenie pokoju moich marzeń! Rzetelnie wybierałam firmę, która mogłaby zainstalować napinany sufit! Tu uzyskałam konsultację na temat rodzajów sufitów, ich zalet i wad, następnie zrobiłam zamówienie – i już w kolejnym dniu dostałam wyliczenie kosztu prac.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Agnieszka
Agnieszka

Od dawna marzyli o suficie napinanym w kształcie gwiazdy. Znajomi doradzili OTOmistrz, wykonali w nich matowe sufit napinane. Dzięki rekomendacji znajomych zamówili sufit napinany w gwiazdę. Wygląda po prostu magicznie, a mistrzowie to prawdziwi profesjonaliści.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Wiktoria
Wiktoria

Miasta

Również

Świadczymy również usługi:

Zostaw teraz prośbę o zamówienie

Zostaw prośbę na stronie, doprecyzuj szczegóły i poczekaj na potwierdzenie od managera
// // */