Sufity napinane Kielce


Pojawienie się sufitów napinanych umożliwiło tworzenie idealnie gładkiej, bezszwowej powierzchni, a także nadawanie jej szerokiej gamy kształtów i konfiguracji. Marzysz o idealnym remoncie? Wówczas sufity napinane w Kielcach będą właściwym wyborem!
Pojawienie się sufitów napinanych umożliwiło tworzenie idealnie gładkiej, bezszwowej powierzchni, a także nadawanie jej szerokiej gamy kształtów i konfiguracji. Marzysz o idealnym remoncie? Wówczas sufity napinane w Kielcach będą właściwym wyborem!

Usługi

Błyszczące Matowe Sufity napinane 3D Gwieździste niebo Sufit napinany z oświetleniem Dwupoziomowy sufit napinany

Błyszczące

Cechą charakterystyczną błyszczących sufitów napinanych w Kielcach są ich doskonałe właściwości odblaskowe. Z tego powodu takie powierzchnie są idealne do pomieszczeń, w których trzeba wizualnie powiększyć przestrzeń. Przy odpowiednim doborze sufitów napinanych można skutecznie rozwiązać problem braku światła lub wolnej przestrzeni. Na przykład w przypadku pomieszczeń, które wymagają wizualnego powiększenia, zalecamy wybór płótna w kolorze białym i czarnym. Jeśli celem jest zwiększenie wysokości ścian i umieszczenie akcentów, można uzupełnić błyszczące sufity napinane odpowiednim oświetleniem.

od 120 zł Zamów

Matowe

Matowe sufity pozwalają uzyskać idealnie równomierny efekt przy lekkiej szorstkości sufitu. Ten projekt sprawdzi się we wszystkich typach pomieszczeń, w których potrzebna jest atmosfera komfortu i spokoju. Dodatkowo matowe sufity napinane w Kielcach doskonale nadają się do każdych wnętrz, gdyż nie wymagają specjalnej pielęgnacji, a okres ich użytkowania, pod warunkiem zachowania wymagań eksploatacji sufitów napinanych, wynosi minimalnie 10 lat. Są świetnym rozwiązaniem dla wielbicieli niestarzejącej się klasyki.

od 120 zł Zamów

Sufity napinane 3D

Drukowanie zdjęć 3D na suficie w Kiecach polega na rysowaniu na folii PVC – przeznaczonej do sufitów napinanych, dowolnego rysunku za pomocą specjalnej technologii. W firmie OTOmistrz możesz wybrać rysunek odpowiedni do swojego domu, zamówić jego naniesienie na powłokę oraz dalszy montaż sufitu napinanego. Wspaniała gra światła i cienia, iluzje optyczne i szalone efekty wizualne – na wszystko to pozwalają nowoczesne sufity napinane w Kielcach z efektem 3D. Dodatkowo technologia produkcji i montażu takich sufitów nie jest skomplikowana, a to oznacza, że wystarczy dokonać pomiarów i ustalić charakterystyki płótna, żeby za kilka dni uzyskać w swoim mieszkaniu lub biurze wspaniałe wykończenie w postaci sufitów napinanych. Cena sufitów napinanych 3D zawsze dostępna dla naszych klientów.

od 350 zł Zamów

Gwieździste niebo

Sufity napinane w Kielcach ze wzorem gwiezdnego nieba wyglądają fantastycznie. W firmie OTOmistrz do tworzenia sufitów gwiezdne niebo w Kielcach wykorzystywane są różne technologie, pozwalające osiągać naprawdę spektakularne efekty. Tworzenie efektu rozgwieżdżonego nieba na sufitach jest możliwe między innymi poprzez zastosowanie dodatkowych taśm oświetleniowych, lamp i trików konstrukcyjnych, wykorzystanych podczas ich produkcji. 

od 300 zł Zamów

Sufit napinany z oświetleniem

Jednymi z najbardziej stylowych rozwiązań, dedykowanych nowoczesnym wnętrzom, są podświetlane sufity napinane w Kielcach. Takie projekty są ergonomiczne, wytrzymują skoki napięcia i sprawdzają się w różnych typach pomieszczeń. Uniwersalność sufitów ledowych polega także na tym, że oświetlenie ledowe pod sufitem napinanym jest niezauważalne aż do tego momentu, gdy nie zostanie włączone światło. Z kolei to pozwala na tworzenie wielu oryginalnych projektów designerskich zachwycających swoim stylem i niepowtarzalnością.

od 120 zł Zamów

Dwupoziomowy sufit napinany

Dwupoziomowe sufity napinane w Kielcach są doskonałym wyborem do niskich pomieszczeń, ponieważ wizualnie podnoszą wysokość pomieszczeń, a jednocześnie tworzą piękny design. To wyrafinowane rozwiązanie pozwala również na strefowanie pomieszczenia i montaż różnego rodzaju oświetlenia. Ponadto wysokiej jakości tkaniny na dwupoziomowe sufity napinane w Kielcach od europejskich i krajowych producentów mają właściwości przeciwpożarowe. Takie sufity są równie odpowiednie w domach na wsi i w mieście, salonach kosmetycznych, jak i na basenach lub siłowniach.

od 177 zł Zamów

O nas

Czemu nasze sufity napinane w Kielcach?

Sufity napinane w Kielcach tworzone przez firmę OTOmistrz to nowe możliwości pokazania kreatywnej indywidualności i stworzenia niepowtarzalnego projektu wnętrza. Użycie nowoczesnych materiałów, tworzących idealnie płaską powierzchnię, pozwala zapewnić maksymalną przytulność i komfort w każdym pomieszczeniu.

Ile kosztuje sufit napinany w Kielcach? Cennik sufitów napinanych znajdziesz na naszej stronie. Dokładna cena sufitów napinanych za m2 obliczana jest na podstawie dwóch równie ważnych czynników – kosztu materiałów i wykonanej pracy. Każdy przedmiot i zamówienie są indywidualne, więc nie można ustalić jednej opłaty za wszystko lub w przeli.

12 Projekty w wierszu
15 Projekt jest w trakcie
23+ Specjaliści od sufitów napinanych
208 Zrealizowane projekty

Opinie

Recenzje montażu sufitów napinanych w Kielcach

Ocena
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Thank you

review was added as a draft

you will see it after moderation

Kielce

Pracownicy, którzy zostali przysłani przez firmę w Kielcach są bardzo profesjonalni, przybyli szybko, byli uprzejmi, pracowali fachowo. Sufity wykonane są z materiałów wysokiej jakości, wyglądają świetnie. Wykonanie zadania, czyli montaż matowego sufitu napinanego w salonie i sypialni zajęło zaledwie 3 godziny.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Adam
Adam
Kielce

Po instalacji napinanych sufitów z niebem wnętrza sporo zyskują! Upewniłem się w tym sam i wszyscy, którzy widzieli efekt pracy montażystów z OTOmistrz. Do tego dodam, że przystępny jest koszt remontu i istnieje możliwość realizacji nawet skomplikowanego projektu, takiego jak sufit gwieździste niebo, w minimalnie krótkim czasie. Jeśli marzycie o doskonałych sufitach, naprawdę zachęcam skorzystać z tego rozwiązania!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Patryk
Patryk
Kielce

Zamawiłam w OTOmistrz podświetlane sufity napinane w Kielcach z kilkoma poziomami i byłam bardzo zadowolona z wykonanej pracy. Dobra firma, wszystko zrobione na czas. Instalatorzy byli uprzejmi i schludni. Praca wykonana na podstawie umowy i z gwarancją. Można nawet zapłacić kartą bankową w biurze lub bezpośrednio na stronie internetowej. Generalnie mi się podobało, odtąd będę korzystać tylko z usług OTOmistrz.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Diana
Diana
Kielce

Świetna firma, wszystko super. Zamówiłam od nich złożone wielopoziomowe podświetlane sufity napinane w Kielcach. W przeciwieństwie do innych, wszystko doskonale wyjaśnili, następnie przesłali projekt do akceptacji i wykonali wszystkie prace szybko i we wcześniej ustalonym terminie. Cena podświetlanych sufitów napinanych jest tu naprawde przystepna! Dziękuję Ci, OTOmistrz!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Ewelina
Ewelina
Kielce

Nie znam się na sufitach napinanych, ale moje sufity napinane z oświetleniem Led w Kielcach mają wspaniały wygląd! To nie są pagórkowate równiny, które moje pokolenie musiało tynkować co roku. Ponadto to niesamowite, jak satynowy sufit napinany pomógł uniknąć zalania drogiego wnętrza przez naszych sąsiadów. Teraz wszystkim, którzy zastanawiają się nad tym, czy warto montować napinane sufity, szczerze mówię: tak warto!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Mikołaj
Mikołaj

O usłudze

Cechy naszych sufitów napinanych w Kielcach

Jak zrobić sufit napinany w Kielcach?

Zamówienie naszych usług jest naprawdę proste: najpierw trzeba zaprosić naszego pracownika, który opowiada o zaletach i ewentualnych wadach sufitów napinanych, dokonuje dokładnych pomiarów i oblicza koszt naszych usług, następnie dochodzi do podpisywania z nami umowy i następuje oczekiwanie na przygotowanie płótna. Ostatnim krokiem jest instalacja sufitu w Kielcach (zwykle ten proces zajmuje jeden dzień). Sufity napinane w Kielcach możesz czyścić samodzielnie, wykorzystując dostępne środki czyszczące, a najlepiej - płyn do mycia szkła. Dokonując pielęgnacji sufitów zaledwie kilka razy rocznie możesz przedłużyć termin ich żywotności co najmniej o 10 lat. Współczesne sufity napinane w Kielcach tolerują wysoką wilgotność i temperaturę, a więc świetnie nadają się do łazienek z wanną lub kabiną prysznicową, a także mogą być montowane w salonach połączonych z kuchnią lub bezpośrednio w kuchni - niezależnie od tego, jak często właściciele wykorzystują to pomieszczenie do przygotowywania jedzenia.
A oto kilka podstawowych przyczyn, dla których warto zdecydować się na skorzystanie z naszych usług:
 • Z gotowością podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych wyzwań i tworzymy wielopoziomowe konstrukcje, składające się między innymi z lustrzanych sufitów napinanych lub sufitów napinanych w wykończeniu satynowym;
 • Podświetlane sufity napinane w Kielcach także są wykonywane przez naszych pracowników, którzy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia i udzielają wieloletniej gwarancji na sprawne funkcjonowanie sufitów z ledami;
 • Klientom, którzy marzą o gwiazdach na suficie w Kielcach jesteśmy gotowi zaproponować liczne rozwiązania techniczne, pozwalające na tworzenie naprawdę spektakularnego efektu. Mogą to być na przykład sufity led w Kielcach, sufity napinane 3D lub sufity perforowane. Efekt gwieździstego nieba na suficie w Kielcach można stworzyć na powierzchni różnego typu, mogą to być zarówno satynowe sufity napinane, sufity napinane lustro, jak i matowe sufity napinane w Kielcach.

FAQ

Często zadawane pytania dotyczące sufitów napinanych w Kielcach

⭐️ Czy sufity napinane można myć?
Większość sufitów napinanych w Kielcach można łatwo czyścić za pomocą nieścieralnych detergentów - na przykład, doskonale nadaje się do tego celu środek do mycia naczyń. Do czyszczenia trzeba używać miękkiej gąbki. Mogą wystąpić pewne trudności w procesie czyszczenia błyszczących sufitów napinanych w Kielcach, ponieważ wymagane jest nie tylko oczyszczenie ich z brudu, ale także w następstwie przywrócenie im błyszczącego połysku. Dlatego oprócz mycia warto również przetrzeć sufity napinane alkoholem lub płynem do mycia szyb.
⭐️ Jak się przygotować do instalacji napinanych sufitów w Kielcach?
Aby przygotować pomieszczenie do montażu sufitu napinanego w Kielcach, przede wszystkim należy wynieść z niego żywe rośliny oraz wedle może. Jeśli nie ma możliwości wyjęcia mebla, przesuń je na środek pomieszczenia, aby zapewnić sobie dostęp do ścian stojąc na drabinie. Jeśli to możliwe, przykryj przedmioty pozostawione w pokoju celofanem, gazetami lub starymi prześcieradłami. Stary sufit należy czyścić tylko wtedy, gdy stara powłoka (bielenie, tapeta, panele) złuszcza się i kruszy. Podczas montażu sufitu napinanego pomieszczenie nagrzewa się do 60-70 stopni, co nie szkodzi lakierowanym meblom i plastikowi.
⭐️ Czy sufity napinane w Kielcach mają dobrą izolację akustyczną?
Płótno sufitów napinanych jest w stanie pochłonąć do 30 dB dźwięku, co jest dobrym wskaźnikiem izolacji akustycznej. W razie potrzeby nasi specjaliści mogą zainstalować dodatkową izolację akustyczną bezpośrednio pomiędzy podłożem a sufitem napinanym, ale nawet bez niej opinie o sufitach napinanych i izolacji akustycznej są tylko pozytywne.
⭐️ Z czego składa się koszt sufitów napinanych z nadrukiem fotograficznym?
Koszt sufitów napinanych z nadrukiem fotograficznym jest nieco wyższy niż cena sufitów napinanych uważanych za klasykę - jednokolorowych, matowych, bez dodatkowego systemu oświetlenia. Oprócz ceny samego materiału i montażu, do kwoty zamówienia wliczona jest usługa drukowania zdjęć. Ta oferta pozwala uzyskać indywidualnie dopasowany sufit napinany w Kielcach w rozsądnej cenie.

Kontakty

Zostaw teraz prośbę o zamówienie

Zostaw prośbę na stronie, doprecyzuj szczegóły i poczekaj na potwierdzenie od managera
// // */