Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Sufit napinany w biurze Kielce

Sufity napinane w Kielcach

Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Sufity napinane - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Sufity napinane są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Sufity napinane LED Standard

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Sufity napinane w Kielcach

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania o sufitach napinanych w Kielcach

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
️ Czy sufity napinane można myć?
Większość sufitów napinanych w Kielcach można łatwo czyścić za pomocą nieścieralnych detergentów - na przykład, doskonale nadaje się do tego celu środek do mycia naczyń. Do czyszczenia trzeba używać miękkiej gąbki. Mogą wystąpić pewne trudności w procesie czyszczenia błyszczących sufitów napinanych w Kielcach, ponieważ wymagane jest nie tylko oczyszczenie ich z brudu, ale także w następstwie przywrócenie im błyszczącego połysku. Dlatego oprócz mycia warto również przetrzeć sufity napinane alkoholem lub płynem do mycia szyb.
️ Jak się przygotować do instalacji napinanych sufitów w Kielcach?
Aby przygotować pomieszczenie do montażu sufitu napinanego w Kielcach, przede wszystkim należy wynieść z niego żywe rośliny oraz wedle może. Jeśli nie ma możliwości wyjęcia mebla, przesuń je na środek pomieszczenia, aby zapewnić sobie dostęp do ścian stojąc na drabinie. Jeśli to możliwe, przykryj przedmioty pozostawione w pokoju celofanem, gazetami lub starymi prześcieradłami. Stary sufit należy czyścić tylko wtedy, gdy stara powłoka (bielenie, tapeta, panele) złuszcza się i kruszy. Podczas montażu sufitu napinanego pomieszczenie nagrzewa się do 60-70 stopni, co nie szkodzi lakierowanym meblom i plastikowi.
️ Czy sufity napinane w Kielcach mają dobrą izolację akustyczną?
Płótno sufitów napinanych jest w stanie pochłonąć do 30 dB dźwięku, co jest dobrym wskaźnikiem izolacji akustycznej. W razie potrzeby nasi specjaliści mogą zainstalować dodatkową izolację akustyczną bezpośrednio pomiędzy podłożem a sufitem napinanym, ale nawet bez niej opinie o sufitach napinanych i izolacji akustycznej są tylko pozytywne.
️ Z czego składa się koszt sufitów napinanych z nadrukiem fotograficznym?
Koszt sufitów napinanych z nadrukiem fotograficznym jest nieco wyższy niż cena sufitów napinanych uważanych za klasykę - jednokolorowych, matowych, bez dodatkowego systemu oświetlenia. Oprócz ceny samego materiału i montażu, do kwoty zamówienia wliczona jest usługa drukowania zdjęć. Ta oferta pozwala uzyskać indywidualnie dopasowany sufit napinany w Kielcach w rozsądnej cenie

Sufity napinane w Kielcach: oferty, które przypadną Ci do gustu

Jak zrobić sufit napinany w Kielcach?

Zamówienie usług za pomocą portalu OTOmistrz jest naprawdę proste: wyboru firmy dokonasz w ciągu kilku minut, a następnie możesz skontaktować się bezpośrednio z wybranym fachowcem. Najczęściej firmy zalecają zaproszenie ich pracownika, który opowie o zaletach i ewentualnych wadach sufitów napinanych, dokona dokładnych pomiarów i obliczy koszt usług. Następnie dochodzi do podpisywania umowy i następuje oczekiwanie na przygotowanie płótna. Ostatnim krokiem jest instalacja sufitu w Kielcach (zwykle ten proces zajmuje jeden dzień).

Sufity napinane w Kielcach możesz czyścić samodzielnie, wykorzystując dostępne środki czyszczące, a najlepiej – płyn do mycia szkła. Dokonując pielęgnacji sufitów zaledwie kilka razy rocznie możesz przedłużyć termin ich żywotności co najmniej o 10 lat. Współczesne sufity napinane w Kielcach tolerują wysoką wilgotność i temperaturę, a więc świetnie nadają się do łazienek z wanną lub kabiną prysznicową, a także mogą być montowane w salonach połączonych z kuchnią lub bezpośrednio w kuchni – niezależnie od tego, jak często właściciele wykorzystują to pomieszczenie do przygotowywania jedzenia.

A oto kilka podstawowych przyczyn, dla których warto zdecydować się na skorzystanie z usług firm, oferujących usługi za pomocą portalu OTOmistrz:

 • Z gotowością do pracy podejmują się nawet najbardziej skomplikowanych wyzwań i tworzą wielopoziomowe konstrukcje, składające się między innymi z lustrzanych sufitów napinanych lub sufitów napinanych w wykończeniu satynowym;
 • Fachowcom można także zlecić wykonanie podświetlanych sufitów napinanych w Kielcach: do prac dopuszczani są wyłącznie pracownicy posiadający wszystkie niezbędne uprawnienia i udzielający wieloletniej gwarancji na sprawne funkcjonowanie sufitów z ledami;

Klientom, którzy marzą o gwiazdach na suficie w Kielcach najlepsze firmy w mieście są gotowe zaproponować liczne rozwiązania techniczne, pozwalające na tworzenie naprawdę spektakularnego efektu. Mogą to być na przykład sufity led w Kielcach, sufity napinane 3D lub sufity perforowane. Efekt gwieździstego nieba na suficie w Kielcach można stworzyć na powierzchni różnego typu, mogą to być zarówno satynowe sufity napinane, sufity napinane lustro, jak i matowe sufity napinane w Kielcach.

Najlepsze oferty sufitów napinanych w Kielcach

Sufity napinane w Kielcach tworzone przez firmy, których oferty są zebrane a portalu OTOmistrz – to nowe możliwości pokazania kreatywnej indywidualności i stworzenia niepowtarzalnego projektu wnętrza. Użycie nowoczesnych materiałów, tworzących idealnie płaską powierzchnię, pozwala zapewnić maksymalną przytulność i komfort w każdym pomieszczeniu.

Ile kosztuje sufit napinany w Kielcach? Większość firm zamieszcza cennik sufitów napinanych na własnej stronie w oddzielnej zakładce. Dokładna cena sufitów napinanych za m2 obliczana jest na podstawie dwóch równie ważnych czynników – kosztu materiałów i wykonanej pracy. Ze względu na to, że każde zamówienie jest inne, ostateczna kwota realizacji sufitu napinanego w Kielcach ustalana jest indywidualnie.

Błyszczące

Cechą charakterystyczną błyszczących sufitów napinanych w Kielcach są ich doskonałe właściwości odblaskowe. Z tego powodu takie powierzchnie są idealne do pomieszczeń, w których trzeba wizualnie powiększyć przestrzeń. Przy odpowiednim doborze sufitów napinanych można skutecznie rozwiązać problem braku światła lub wolnej przestrzeni. Na przykład w przypadku pomieszczeń, które wymagają wizualnego powiększenia, zalecamy wybór płótna w kolorze białym i czarnym. Jeśli celem jest zwiększenie wysokości ścian i umieszczenie akcentów, można uzupełnić błyszczące sufity napinane odpowiednim.

Matowe

Matowe sufity pozwalają uzyskać idealnie równomierny efekt przy lekkiej szorstkości sufitu. Ten projekt sprawdzi się we wszystkich typach pomieszczeń, w których potrzebna jest atmosfera komfortu i spokoju. Dodatkowo matowe sufity napinane w Kielcach doskonale nadają się do każdych wnętrz, gdyż nie wymagają specjalnej pielęgnacji, a okres ich użytkowania, pod warunkiem zachowania wymagań eksploatacji sufitów napinanych, wynosi minimalnie 10 lat. Są świetnym rozwiązaniem dla wielbicieli niestarzejącej się klasyki.

Sufity napinane 3D

Drukowanie zdjęć 3D na suficie w Kielcach polega na rysowaniu na folii PVC – przeznaczonej do sufitów napinanych, dowolnego rysunku za pomocą specjalnej technologii. Za pomocą serwisu OTOmistrz można wybrać firmy oferujące tworzenie i instalację sufitów napinanych z rysunkiem, który najlepiej sprawdzi się w Twoim domu. Zamówienie nanoszenia rysunku z katalogu lub zaproponowanego przez klienta na powłokę oraz dalszy montaż sufitu napinanego zajmą minimum czasu. Wspaniała gra światła i cienia, iluzje optyczne i szalone efekty wizualne – na wszystko to pozwalają nowoczesne sufity napinane w Kielcach z efektem 3D. Dodatkowo technologia produkcji i montażu takich sufitów nie jest skomplikowana, a to oznacza, że wystarczy dokonać pomiarów i ustalić charakterystyki płótna, żeby za kilka dni uzyskać w swoim mieszkaniu lub biurze wspaniałe wykończenie w postaci sufitów napinanych. Cena sufitów napinanych 3D, które można zamówić za pośrednictwem naszego serwisu jest zawsze przystępna dla klientów.

Gwieździste niebo

Sufity napinane w Kielcach ze wzorem gwiezdnego nieba wyglądają fantastycznie. Do tworzenia sufitów z gwiezdnym niebem w Kielcach firmy zaprezentowane na stronie OTOmistrz wykorzystują różne technologie, pozwalające osiągać naprawdę spektakularne efekty. Tworzenie efektu rozgwieżdżonego nieba na sufitach jest możliwe między innymi poprzez zastosowanie dodatkowych taśm oświetleniowych, lamp i trików konstrukcyjnych, wykorzystanych podczas ich produkcji.

Sufit napinany z oświetleniem

Jednymi z najbardziej stylowych rozwiązań, dedykowanych nowoczesnym wnętrzom, są podświetlane sufity napinane w Kielcach. Takie projekty są ergonomiczne, wytrzymują skoki napięcia i sprawdzają się w różnych typach pomieszczeń. Uniwersalność sufitów ledowych polega także na tym, że oświetlenie ledowe pod sufitem napinanym jest niezauważalne aż do tego momentu, gdy nie zostanie włączone światło. Z kolei to pozwala na tworzenie wielu oryginalnych projektów designerskich zachwycających swoim stylem i niepowtarzalnością.

Dwupoziomowy sufit napinany

Dwupoziomowe sufity napinane w Kielcach są doskonałym wyborem do niskich pomieszczeń, ponieważ wizualnie podnoszą wysokość pomieszczeń, a jednocześnie tworzą piękny design. To wyrafinowane rozwiązanie pozwala również na strefowanie pomieszczenia i montaż różnego rodzaju oświetlenia. Ponadto wysokiej jakości tkaniny na dwupoziomowe sufity napinane w Kielcach od europejskich i krajowych producentów mają właściwości przeciwpożarowe. Takie sufity są równie odpowiednie w domach na wsi i w mieście, salonach kosmetycznych, jak i na basenach lub siłowniach.