Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Sufit napinany w biurze Kraków

Sufity napinane w Krakowie

Sufity napinane Kraków
Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Sufity napinane - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Sufity napinane są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Sufity napinane LED Standard

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Sufity napinane w Krakowie

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania o sufitach napinanych w Krakowie

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
Jaki jest czas montażu sufitu napinanego?
Czas montażu sufitu napinanego w Krakowie zależy od wielu czynników: jego kształtu, stanu ścian w pomieszczeniu oraz ilości opraw oświetleniowych, które należy zainstalować w suficie napinanym. Dla przykładu, specjaliści firm, udostępniających swoje usługi na OTOmistrz w 4 godziny montują sufit napinany w prostokątnym pomieszczeniu o powierzchni 40 metrów kwadratowych.
Jak wybrać odpowiednie sufity napinane w Krakowie?
Należy zwrócić uwagę na kilka czynników. Przede wszystkim jest to odpowiednia faktura. Warto wziąć pod uwagę, że matowe sufity nie świecą, a błyszczące sufity, wręcz przeciwnie, pozwalają rozszerzyć przestrzeń dzięki blaskowi i bogactwu dostępnych odcieni. Trzeba pamiętać też o wysokości pomieszczenia: im niższe, tym mniej elementów dekoracyjnych powinno znajdować się na suficie. Oczywiście nie można zapomnieć o oświetleniu: wybrane lampy, które nie powinny zachodzić na płótna, a jednocześnie powinny podkreślać oryginalność projektu.
Czy sufity napinane zmniejszają wysokość pomieszczenia?
Sufity napinane nieco zmniejszają wysokość mniejszego pomieszczenia. Jeśli strop jest stosunkowo płaski, wówczas wysokość zmniejszy się tylko o 3 cm. Trzeba jednak pamiętać, że jeśli ma się zamiar umieścić dodatkowe ciągi komunikacyjne pod sufitem napinanym, takie jak instalacja elektryczna lub kanały wentylacyjne, wówczas wysokość stropu może spaść o 5-10 cm. Parametr ten jest obliczany indywidualnie dla każdego klienta.
Czy sufit napinany może pęknąć, jeśli pomieszczenie zostanie zalane?
Sufity napinane z reguły wytrzymują zalanie pomieszczenia, ale jeśli trwa za długo lub wody jest zbyt dużo i płótno jest przeciążone, z pewnością pęknie. Jednak w większości przypadków tkaniny napinające po prostu zwisają pod działającą na nie masą wody. Ogólnie, zalecamy montowanie sufitów napinanych w pomieszczeniach, w których istnieje wysokie ryzyko zalania wodą, gdyż są praktycznie jedynym rozwiązaniem, pozwalającym zabezpieczyć się przed negatywnymi skutkami zalania.

Od czego zależy cena sufitu napinanego w Krakowie Ile kosztuje sufit napinany w Krakowie?

Koszty sufitów napinanych od firm z portalu OTOmistrz są ustalane na podstawie takich oto wskaźników:

 • Faktura, rodzaj, złożoność konstrukcyjna i kolor materiału Cena za jednopoziomowy biały matowy sufit będzie znacznie niższa niż za kolorową strukturę wielowarstwową;
 • Objętość powierzchni do wykończenia. Im większe pomieszczenie tym niższa cena za m²;
 • Różnorodność i materiał mocowania ramek (plastik lub aluminium, harpun lub listwy przyszybowe) – koszt sufitów napinanych w Krakowie nie zmienia się znacząco. Droższe będą konstrukcje złożone, na przykład wielopoziomowe, perforowane lub „pływające”;
 • Złożoność instalacji urządzeń oświetleniowych. Instalacja zwykłego żyrandola wiszącego kosztuje mniej niż zainstalowanie dziesięciu reflektorów;
 • Złożoność kształtu pomieszczenia, liczba narożników i rur w ciągach technicznych, instalacja na wysokości ponad 3 m;
 • Występowanie dodatkowych trudności (konieczność zainstalowania kratki wentylacyjnej, użycie dodatkowego sprzętu do zbierania kurzu, tworzenie złożonych projektów, zagospodarowanie przestrzenne pomieszczenia, produkcja i montaż zakrzywionych sekcji, drukowanie zdjęć itp.).

Jeśli jesteś zainteresowany montażem sufitów napinanych, skontaktuj się z przedstawicielem wybranej przez Ciebie firmy. Zostanie wówczas ustalony czas dokonania pomiarów, a po ich realizacji będzie obliczony koszt usług i nastąpi podpisanie umowy. Realizacja projektu zajmuje możliwie jak najmniej czasu, a bezpośrednia instalacja płótna – tylko kilka godzin.

Montaż sufitów napinanych w Krakowie: dlaczego warto się na to zdecydować?

Jak zrobić sufit napinany w Krakowie? Firmy ze strony OTOmistrz z przyjemnością proponują rozwiązania projektowe dotyczące sufitów napinanych w Krakowie do montażu w pomieszczeniach o dowolnej wielkości, zarówno dużych, jak i małych. Sufity napinane, zrealizowane przez najlepszych krakowskich fachowców, są obecnie uważane za najbardziej rozsądną alternatywę dla innych rodzajów wykończeń sufitów, szczególnie jeśli zadecydujesz sufity napinane w Krakowie z oświetleniem led lub sufit napinany z gwiezdnym niebem w Krakowie. Wynika to z ich głównych zalet:

 • Szybka produkcja i montaż napinanych sufitów w Krakowie;
 • Przystępny koszt napinanych sufitów w Krakowie;
 • Długa żywotność;
 • Uniwersalność.

Wybierając firmę z naszej oferty, można być pewnym, że fachowcy kreatywnie podejdą do realizacji każdego projektu, uwzględniając wszystkie życzenia klientów i wykorzystując nowoczesne technologie, gwarantując wspaniały efekt każdego z wykonywanych zleceń. Najlepsi fachowcy w Krakowie chętnie podejmą się realizacji różnych sufitów napinanych, zarówno tych mających skomplikowany design, jak na przykład w stylu rozgwieżdżonego nieba lub posiadających wiele poziomów, jak i pozornie prostych, jednak zawsze fantastycznie wyglądających, jednokolorowych matowych lub satynowych sufitów napinanych. Za pomocą strony OTOmistrz można także zamówić sufity napinane z oświetleniem – może to być realizacja bezpośrednio montażu płótna, jak i elementów oświetleniowych.

Błyszczące

Błyszczące sufity napinane w Krakowie to konstrukcje składające się z arkusza PVC, który jest montowany pod płytami podłogowymi za pomocą aluminiowych lub plastikowych listew (prowadnic). Instalacja błyszczących płócien nie wymaga skomplikowanych prac przygotowawczych i odbywa się tak szybko, jak to tylko możliwe, natomiast współcześni producenci oferują liczne designerskie rozwiązania tego typu pokryć sufitowych, co i powoduje ich wysoką popularność.

Jeśli marzysz o stylowym i nowoczesnym remoncie w Krakowie, błyszczące sufity napinane w Krakowie to doskonały wybór. Takie konstrukcje sufitowe z lustrzaną powierzchnią odbijają do 70% światła i świetnie prezentują się zarówno w małych kawalerkach, jak i w dużych przestrzeniach biurowych.

Matowe

Szukasz praktycznych i trwałych sufitów napinanych w Krakowie? Matowe sufity napinane w Krakowie – to świetny wybór! Ich gama kolorystyczna jest praktycznie nieograniczona, a szerokość płótna może sięgać 5 metrów, co umożliwia tworzenie sufitów bezszwowych. Matowe sufity napinane w Krakowie otwierają ogromne pole do realizacji kreatywnych pomysłów projektowych, ponieważ mogą być jednowarstwowe lub dwuwarstwowe, pomalowane na różne kolory, a nawet ozdobione nadrukiem fotograficznym. Czy chcesz je zamówić? Skontaktuj się z jedną z firm, wybranych za pomocą OTOmistrz, aby uczynić swoje mieszkanie jeszcze bardziej stylowym i komfortowym!

Sufity z nadrukiem fotograficznym

Opinie o sufitach napinanych w Krakowie tego typu różnią się, ale my gwarantujemy, że stworzone przez naszych wykonawców konstrukcje będą wyglądać naprawdę wspaniale! Do tworzenia sufitów napinanych specjaliści z naszego portalu wykorzystuja wyłącznie obrazy lub zdjęcia o wysokiej rozdzielczości, które są nakładane przy użyciu przyjaznej dla środowiska farby, odpornej na wilgoć i blaknięcie. Wykorzystywana farba jest bezwonna, hipoalergiczna i wnika głęboko w płótno, co zapewnia zachowanie przez sufit początkowego wyglądu przez długi czas. Podstawą do nałożenia obrazu może być dowolny rodzaj sufitu: matowy, satynowy, błyszczący lub z zainstalowanymi światłami LED.

Sufity napinane 3D

Sufity napinane 3D mogą być doskonałą alternatywą dla fototapety. W końcu można je zamontować nie tylko na suficie, ale także na ścianie (przy użyciu podobnych technologii). Szczególnie efektownie wyglądają sufity napinane z efektem 3D, wykonane na przeźroczystej folii i składające się z kilku poziomów. Takie podejście pozwala umieścić pomiędzy każdym z poziomów diody LED, by sufit napinany wyglądał maksymalnie pięknie i niepowtarzalnie.

Gwieździste niebo

Sufity napinane z efektem rozgwieżdżonego nieba w Krakowie od wielu lat nie tracą na aktualności i równie dobrze prezentują się zarówno w dużych salonach, jak i w małych pokojach dziecięcych. Wady sufitów napinanych z niebem są minimalne, ale zalet posiadają za to wiele, potwierdzają to liczne opinie o sufitach napinanych zrealizowanych przez montażystów promujących usługi za pomocą portalu OTOmistrz w Krakowie. Wśród nich można wymienić: możliwość oryginalnego i niedrogiego wykończenia pomieszczenia za pomocą sufitów napinanych z gwiazdami, montaż w ciągu kilku godzin oraz wieloletnia gwarancja. Firmy z OTOmistrz realizują różne modele sufitów napinanych z niebem, jeśli jesteś zainteresowany tą usługą, zachęcamy do kontaktu z wybranym fachowcem lub managerem firmy, z którą zamierzasz nawiązać współpracę.

Sufit napinany z oświetleniem

Podświetlane sufity napinane w Krakowie, a szczególnie sufity napinane lustro z ledami – to niezmiennie stylowe, a jednocześnie funkcjonalne rozwiązania, które dzięki firmom ze strony OTOmistrz mogą pojawić się także w Twoich wnętrzach. Co to jest ledowe sufity napinane? Sufity LED w Krakowie obecnie występują zarówno jako podstawowe, jak i dodatkowe źródło światła i świetnie łączą się z różnymi rodzajami sufitów napinanych – mogą to być sufity napinane z nadrukiem, sufity napinane 3D w Krakowie lub nawet sufity napinane z gwieździstym niebem. Cena podświetlanych sufitów napinanych w firmach z Krakowa, oferujących swoje usługi na OTOmistrz, jest bardzo przystępna, a więc możesz zamówić tę opcję zarówno do jednego pokoju, jak i całego mieszkania lub biura.

Dwupoziomowy

Dwupoziomowe sufity napinane w Krakowie to świetna opcja dla miłośników nowoczesnego designu. Takie projekty są w stanie wizualnie dostosować i rozszerzyć przestrzeń. Dzięki nim remont będzie wyglądał na kosztowny i solidny. Dwupoziomowy sufit napinany pasuje do każdego projektu i typu pomieszczenia. Istnieją konfiguracje przeznaczone dla nieogrzewanych pomieszczeń na poddaszu. Współczesne dwupoziomowe sufity napinane praktycznie nie zmniejszają wysokości pomieszczeń i wspaniale nadają się nawet do małych pokoi.