Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Jak to działa

Wybierz miasto i kategorię usługi
1 Wybierz lokalizację wykonania usługi
Podaj szczegóły swojego zadania
2 Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia
Wykonawca skontaktuje się z Tobą
3 Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów na temat: Sufity napinane w Łodzi

22.01.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
L
Lidia_LV, Łódź
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
28.01.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
D
Daria, Łódź
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
8.02.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
J
Jarek, Łódź
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
11.02.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
P
Przemysław, Łódź
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
28.03.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
P
PanMarek, Łódź
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
8.04.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
A
Artur, Łódź
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
18.04.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
M
Martyna 18, Łódź
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
30.04.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
A
Adrianna, Łódź
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
Rozwiń

Sufity napinane w Łodzi: Powiązane usługi

Sufity podwieszane Liczba mistrzów: 13
Cyklinowanie parkietu Liczba mistrzów: 9
Ogrzewanie podłogowe Liczba mistrzów: 11
Układanie parkietu Liczba mistrzów: 10
Posadzki żywiczne Liczba mistrzów: 9
Układanie paneli podłogowych Liczba mistrzów: 12
Układanie płytek Liczba mistrzów: 8
Wykończenie wnętrz Liczba mistrzów: 15
Remont łazienki Liczba mistrzów: 11

Aktualne wydarzenia na Otomistrz

M

Małgorzata

Zostawiła opinię o Wykonawcy: Adam
W sprawie zlecenia: Montaż mebli
Dzisiaj
T

Tomasz

Dodał zapytanie o usługę: Wykończenie wnętrz
Wczoraj
E

Elżbieta

Zostawiła opinię o Wykonawcy: Bartłomiej
W sprawie zlecenia: Firma sprzątająca
Wczoraj
M

Marcin

W sprawie zlecenia: Sprzątanie biur
Dostał odpowiedzi od 5 Wykonawców
Wczoraj

Od czego zależy koszt sufitów napinanych w Łodzi?

Sufity napinane w Łodzi zrealizowane przez firmym oferujące usługi na portalu OTOmistrz – to prawdziwe dzieło sztuki, które może pojawić się także w Twoim mieszkaniu. Aby zamówić płótno o odpowiednim designie, kształcie i fakturze, wystarczy skontaktować się z managerem wybranej firmy. Po ustaleniu szczegółów w trybie telefonicznym fachowcy dokonają niezbędnych pomiarów, spiszą umowę i w ciągu zaledwie kilku dni zrealizują jakościowy montaż powłoki na suficie.

Ostateczny koszt montażu sufitów napinanych w Łodzi zależy od następujących czynników:

 • Materiał: PVC lub tkanina. Pierwszy typ będzie tańszy ze względu na koszt.
 • Szerokość pomieszczenia. Płótno jednoczęściowe będzie kosztować więcej.
 • Układ pomieszczeń. Przy niestandardowej konfiguracji pomieszczeń w Łodzi zwiększa się złożoność pracy. Sama produkcja niestandardowego płótna jest również droższa.
 • Faktura płótna. Mat i satynowe sufity napinane w Łodzi są tańsze niż materiał błyszczący. Różnica w cenie napinanych sufitów jest jednak znikoma.
 • Druk artystyczny i wystrój. Płótno ze wzorem, reliefem lub imitacją gwiaździstego nieba będzie kosztować około 2 razy więcej niż zwykłe. 
 • Producent tkanin. Chińska produkcja to najtańsza opcja pod względem ceny sufitów napinanych za m2 i jakości. Produkcja niemiecka i francuska zaliczana jest do klasy premium i kosztuje kilkakrotnie więcej.
 • Liczba poziomów. Ostateczny koszt będzie obejmował użycie dodatkowych materiałów i złożoność projektu.
 • Oświetlenie. Najłatwiejszą i najtańszą opcją jest zamontowanie jednego żyrandola na haczyku. Im bardziej złożony system oświetlenia i im więcej punktów świetlnych, tym wyższa cena całkowita. Jednocześnie w firmach ze strony OTOmistrz cena napinanych podświetlanych sufitów jest jedną z najniższych w Łodzi.

Montaż sufitów napinanych w Łodzi - niepodważalne atuty

Oferujemy usługi firm od wielu lat montujących sufity napinane na terenie Łodzi i okolic. Za pomocą portalu OTOmistrz oferują klientom najlepsze marki nawierzchni matowych, błyszczących i satynowych sufitów napinanych, a także ekologiczne sufity z tkaniny.

Co to jest sufit napinany?

Nowoczesne sufity napinane to złożone konstrukcje stropów dwupoziomowych i wielopoziomowych. Unikalne wyposażenie do produkcji odbitek fotograficznych o szerokości do 5 metrów, doświadczona kadra, która jest w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby zarówno zwykłych kupców, jak i dealerów, zapewniając wysokiej jakości montaż sufitów napinanych w Łodzi – to kluczowe atuty firm, które znajdziesz na naszym portalu.

Zaproś osoby dokonujące pomiarów do uzyskania szczegółowych porad, oceny szerokiej gamy materiałów i opcji projektowych oraz ustalenia ostatecznego kosztu nowego sufitu. W Łodzi pomiary dokonywane są we wszystkich dzielnicach, a także na przedmieściach.

Błyszczące

Błyszczący sufit napinany to modne rozwiązanie wykorzystywane obecnie podczas remontów biur i pomieszczeń mieszkalnych, a także jeden z najpopularniejszych rodzajów pokryć sufitowych zamawianych przez klientów firm z portalu OTOmistrz. Błyszczące napinane sufity w Łodzi wyróżnia doskonałe połączenie kosztu i jakości, bogata gama odcieni i ekologiczność. Praktyczny design sprawia, że ​​pomieszczenia, w których zostają zainstalowane sufity napinane z lustrem stają się bardziej estetyczne, a także skutecznie są w nich rozwiązywane problemy związane z izolacją akustyczną i cieplną. Lustrzane sufity napinane są przystępne cenowo, ponieważ są tańsze niż inne podobne rodzaje wykończeń sufitów, dodatkowo na wszystkie zrealizowane prace udzielamy wieloletniej gwarancji. Za pomocą naszego portalu także możesz zamówić sufity napinane w wykończeniu satynowym.

Matowe

Klasyczne – nie znaczy nudne. Upewnij się o tym osobiście, zamawiając matowe sufity napinane w firmie z Łodzi, wybranej na portalu OTOmistrz. Zgodnie z Twoimi oczekiwaniami zostaną dobrane dla Ciebie matowe sufity napinane o odpowiedniej fakturze i w odpowiednim kolorze, a w razie potrzeby wykonamy także nadruk dowolnego zdjęcia. Jeśli chcesz zrobić ukryte oświetlenie pod sufitem, to matowe sufity napinane będą idealnym rozwiązaniem! W przeciwieństwie do błyszczących sufitów napinanych, sufity matowe nie będą odzwierciedlać źródła ukrytego oświetlenia, a dzięki temu uzyskasz jednolicie oświetlony sufit.

Sufity 3D

Obrazy 3D na sufitach napinanych niezmienne wyglądają stylowo, współcześnie i po prostu pięknie. Ty też możesz zamówić oryginalne rozwiązanie do własnych wnętrz, a nawet wziąć bezpośredni udział w tworzeniu napinanego płótna. Technologia druku zdjęć na sufitach napinanych 3D pozwala na wypełnienie sufitu własnymi zdjęciami. Nie muszą to być portrety rodziny lub przyjaciół, mogą to być na przykład zdjęcia zabytków z podróży, którą kiedyś odbyłeś. Wydrukowane na sufitach zdjęcia dzięki nowoczesnym technologiom zachowują swoja jakość co najmniej na 10 lat, nie blakną od Słońca. Cena sufitów napinanych 3D w firmach, które znajdziesz na naszej stronie jest zawsze przystępna dla klientów.

Gwieździste niebo

Gwiaździste niebo na suficie w Łodzi to zawsze stylowe, oryginalne i modne rozwiązanie. Sufity napinane 3D stworzone przez firmy, oferujące usługi przez portal OTOmistrz właśnie w tym stylu wyróżniają się dodatkowo trwałością i bezproblemową pielęgnacją. Koszt sufitów napinanych imitujących gwiezdziste niebo jest dostępny dla każdego: możesz wybrać zarówno tańsze opcje z nadrukiem zdjęć, jak i ekskluzywne drogie z perforacją i oświetleniem diodowym. Dobrze wyglądają również przezroczyste płótna z lampami ukrytymi pod nimi – efekt gwiazd na suficie napinanym jest bardzo realistyczny.

Sufit napinany z oświetleniem

Funkcjonalne, a jednoczesnie bardzo oryginalne sufity napinane z podświetlenie LED z roku na rok zyskują na popularności. Jest kilka podstawowych powodów, dla których warto zamówić podświetlane sufity napinane za pomocą portalu OTOmistrz:

 • Oprawy oświetleniowe LED na napinanych podświetlanych sufitach nie nagrzewają się i nie uszkadzają folii PVC;
 • Żywotność taśm LED jest znacznie dłuższa niż w przypadku żarówek;
 • To energooszczędny rodzaj oświetlenia, który z nadwyżką zwraca pieniądze wydane na jego zakup;
 • Instalacja podświetlenia dla sufitów napinanych z oświetleniem LED w Łodzi nie wymaga specjalnych narzędzi i umiejętności;
 • Dodatkowym atutem sufitów napinanych z oświetleniem jest różnorodność kolorów i możliwość ich połączenia z sufitem napinanym z nadrukiem lub sufitem 3D w Łodzi.

Dwupoziomowy sufit napinany

Dwupoziomowe sufity składają się z dwóch płócien o różnej fakturze i kolorze. Takie sufity wspaniale wyglądają w każdym pomieszczeniu i pozwalają uzyskać efekt designerski, maksymalnie zgodny z oczekiwaniami zleceniodawcy. Ze względu na stosunkowo niską wagę są w stanie służyć przez długi czas. Dwupoziomowe sufity napinane nie wymagają szczególnej pielęgnacji. Jeśli nie jesteś zadowolony z geometrii pomieszczenia, możesz zamówić wykonanie małej iluzji optycznej, która rozszerzy lub wydłuży pomieszczenie.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę sufity napinane w Łodzi na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi sufity napinane w Łodzi należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi sufity napinane w Łodzi?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi sufity napinane w Łodzi telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi sufity napinane w Łodzi?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi sufity napinane w Łodzi starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi sufity napinane w Łodzi jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi sufity napinane w Łodzi jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę sufity napinane w Łodzi?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii sufity napinane w Łodzi ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji. 

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi sufity napinane w Łodzi należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi sufity napinane w Łodzi telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi sufity napinane w Łodzi starają się odpowiadać jak najszybciej.

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi sufity napinane w Łodzi jest dla Ciebie bezpłatne.

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii sufity napinane w Łodzi ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.