Sufity napinane w Łodzi

Zdecydowałeś się na montaż sufitu napinanego? OTOmistrz prezentuje informacje o sprawdzonych firmach, które zrealizują tę pracę terminowo, odpowiedzialnie i z gwarancją jakości. Wysokiej jakości materiały, profesjonalny sprzęt i wykorzystanie podczas montażu innowacyjnych technologii - oto tylko niektóre elementy z listy wszystkich możliwości, z których możesz skorzystać już dziś!

Sufit napinany w biurze Łódź

Od czego zależy koszt sufitów napinanych w Łodzi?

Sufity napinane w Łodzi zrealizowane przez firmym oferujące usługi na portalu OTOmistrz – to prawdziwe dzieło sztuki, które może pojawić się także w Twoim mieszkaniu. Aby zamówić płótno o odpowiednim designie, kształcie i fakturze, wystarczy skontaktować się z managerem wybranej firmy. Po ustaleniu szczegółów w trybie telefonicznym fachowcy dokonają niezbędnych pomiarów, spiszą umowę i w ciągu zaledwie kilku dni zrealizują jakościowy montaż powłoki na suficie.

Ostateczny koszt montażu sufitów napinanych w Łodzi zależy od następujących czynników:

 • Materiał: PVC lub tkanina. Pierwszy typ będzie tańszy ze względu na koszt.
 • Szerokość pomieszczenia. Płótno jednoczęściowe będzie kosztować więcej.
 • Układ pomieszczeń. Przy niestandardowej konfiguracji pomieszczeń w Łodzi zwiększa się złożoność pracy. Sama produkcja niestandardowego płótna jest również droższa.
 • Faktura płótna. Mat i satynowe sufity napinane w Łodzi są tańsze niż materiał błyszczący. Różnica w cenie napinanych sufitów jest jednak znikoma.
 • Druk artystyczny i wystrój. Płótno ze wzorem, reliefem lub imitacją gwiaździstego nieba będzie kosztować około 2 razy więcej niż zwykłe. 
 • Producent tkanin. Chińska produkcja to najtańsza opcja pod względem ceny sufitów napinanych za m2 i jakości. Produkcja niemiecka i francuska zaliczana jest do klasy premium i kosztuje kilkakrotnie więcej.
 • Liczba poziomów. Ostateczny koszt będzie obejmował użycie dodatkowych materiałów i złożoność projektu.
 • Oświetlenie. Najłatwiejszą i najtańszą opcją jest zamontowanie jednego żyrandola na haczyku. Im bardziej złożony system oświetlenia i im więcej punktów świetlnych, tym wyższa cena całkowita. Jednocześnie w firmach ze strony OTOmistrz cena napinanych podświetlanych sufitów jest jedną z najniższych w Łodzi.
Sufity napinane LED Standard Łódź
Sufity podświetlany Łódź
Sufit napinany 3d Łódź
Sufit napinanyLED Łódź
Cena sufitu napinanego Łódź
 • Błyszczące
 • Matowe
 • Sufity 3D
 • Gwieździste niebo
 • Sufit napinany z oświetleniem
 • Dwupoziomowy sufit napinany

Błyszczący sufit napinany to modne rozwiązanie wykorzystywane obecnie podczas remontów biur i pomieszczeń mieszkalnych, a także jeden z najpopularniejszych rodzajów pokryć sufitowych zamawianych przez klientów firm z portalu OTOmistrz. Błyszczące napinane sufity w Łodzi wyróżnia doskonałe połączenie kosztu i jakości, bogata gama odcieni i ekologiczność. Praktyczny design sprawia, że ​​pomieszczenia, w których zostają zainstalowane sufity napinane z lustrem stają się bardziej estetyczne, a także skutecznie są w nich rozwiązywane problemy związane z izolacją akustyczną i cieplną. Lustrzane sufity napinane są przystępne cenowo, ponieważ są tańsze niż inne podobne rodzaje wykończeń sufitów, dodatkowo na wszystkie zrealizowane prace udzielamy wieloletniej gwarancji. Za pomocą naszego portalu także możesz zamówić sufity napinane w wykończeniu satynowym.

Klasyczne – nie znaczy nudne. Upewnij się o tym osobiście, zamawiając matowe sufity napinane w firmie z Łodzi, wybranej na portalu OTOmistrz. Zgodnie z Twoimi oczekiwaniami zostaną dobrane dla Ciebie matowe sufity napinane o odpowiedniej fakturze i w odpowiednim kolorze, a w razie potrzeby wykonamy także nadruk dowolnego zdjęcia. Jeśli chcesz zrobić ukryte oświetlenie pod sufitem, to matowe sufity napinane będą idealnym rozwiązaniem! W przeciwieństwie do błyszczących sufitów napinanych, sufity matowe nie będą odzwierciedlać źródła ukrytego oświetlenia, a dzięki temu uzyskasz jednolicie oświetlony sufit.

Obrazy 3D na sufitach napinanych niezmienne wyglądają stylowo, współcześnie i po prostu pięknie. Ty też możesz zamówić oryginalne rozwiązanie do własnych wnętrz, a nawet wziąć bezpośredni udział w tworzeniu napinanego płótna. Technologia druku zdjęć na sufitach napinanych 3D pozwala na wypełnienie sufitu własnymi zdjęciami. Nie muszą to być portrety rodziny lub przyjaciół, mogą to być na przykład zdjęcia zabytków z podróży, którą kiedyś odbyłeś. Wydrukowane na sufitach zdjęcia dzięki nowoczesnym technologiom zachowują swoja jakość co najmniej na 10 lat, nie blakną od Słońca. Cena sufitów napinanych 3D w firmach, które znajdziesz na naszej stronie jest zawsze przystępna dla klientów.

Gwiaździste niebo na suficie w Łodzi to zawsze stylowe, oryginalne i modne rozwiązanie. Sufity napinane 3D stworzone przez firmy, oferujące usługi przez portal OTOmistrz właśnie w tym stylu wyróżniają się dodatkowo trwałością i bezproblemową pielęgnacją. Koszt sufitów napinanych imitujących gwiezdziste niebo jest dostępny dla każdego: możesz wybrać zarówno tańsze opcje z nadrukiem zdjęć, jak i ekskluzywne drogie z perforacją i oświetleniem diodowym. Dobrze wyglądają również przezroczyste płótna z lampami ukrytymi pod nimi – efekt gwiazd na suficie napinanym jest bardzo realistyczny.

Funkcjonalne, a jednoczesnie bardzo oryginalne sufity napinane z podświetlenie LED z roku na rok zyskują na popularności. Jest kilka podstawowych powodów, dla których warto zamówić podświetlane sufity napinane za pomocą portalu OTOmistrz:

 • Oprawy oświetleniowe LED na napinanych podświetlanych sufitach nie nagrzewają się i nie uszkadzają folii PVC;
 • Żywotność taśm LED jest znacznie dłuższa niż w przypadku żarówek;
 • To energooszczędny rodzaj oświetlenia, który z nadwyżką zwraca pieniądze wydane na jego zakup;
 • Instalacja podświetlenia dla sufitów napinanych z oświetleniem LED w Łodzi nie wymaga specjalnych narzędzi i umiejętności;
 • Dodatkowym atutem sufitów napinanych z oświetleniem jest różnorodność kolorów i możliwość ich połączenia z sufitem napinanym z nadrukiem lub sufitem 3D w Łodzi.

Dwupoziomowe sufity składają się z dwóch płócien o różnej fakturze i kolorze. Takie sufity wspaniale wyglądają w każdym pomieszczeniu i pozwalają uzyskać efekt designerski, maksymalnie zgodny z oczekiwaniami zleceniodawcy. Ze względu na stosunkowo niską wagę są w stanie służyć przez długi czas. Dwupoziomowe sufity napinane nie wymagają szczególnej pielęgnacji. Jeśli nie jesteś zadowolony z geometrii pomieszczenia, możesz zamówić wykonanie małej iluzji optycznej, która rozszerzy lub wydłuży pomieszczenie.

Montaż sufitów napinanych w Łodzi - niepodważalne atuty

Oferujemy usługi firm od wielu lat montujących sufity napinane na terenie Łodzi i okolic. Za pomocą portalu OTOmistrz oferują klientom najlepsze marki nawierzchni matowych, błyszczących i satynowych sufitów napinanych, a także ekologiczne sufity z tkaniny.

Co to jest sufit napinany?

Nowoczesne sufity napinane to złożone konstrukcje stropów dwupoziomowych i wielopoziomowych. Unikalne wyposażenie do produkcji odbitek fotograficznych o szerokości do 5 metrów, doświadczona kadra, która jest w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby zarówno zwykłych kupców, jak i dealerów, zapewniając wysokiej jakości montaż sufitów napinanych w Łodzi – to kluczowe atuty firm, które znajdziesz na naszym portalu.

Zaproś osoby dokonujące pomiarów do uzyskania szczegółowych porad, oceny szerokiej gamy materiałów i opcji projektowych oraz ustalenia ostatecznego kosztu nowego sufitu. W Łodzi pomiary dokonywane są we wszystkich dzielnicach, a także na przedmieściach.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o sufitach napinanych w Łodzi

Dziękuję za stworzenie pokoju moich marzeń! Rzetelnie wybierałam wykonawcę, która mogłaby zainstalować sufity napinane! Tu uzyskałam konsultację na temat rodzajów sufity napinane, ich zalet i wad, następnie zrobiłam zamówienie – i już w kolejnym dniu dostałam wyliczenie kosztu prac.

Agnieszka

Od dawna marzyłam o suficie napinanym. W końcu znalazłam Państwa serwis i zdecydowałam się na zamówienie. Wszystko zostało zrobione według uprzednich ustaleń, sumiennie, odpowiedzialnie, a co najważniejsze – szybko. Mój sufit napinany z oświetleniem wygląda po prostu magicznie! Polecam wszystkim!

Diana

Od dzieciństwa marzyłam o suficie z gwiazdami. Państwa serwis zrealizował to moje marzenie: sufit napinany “Kosmos” wygląda bardzo elegancko. Jeśli poszukujecie wykonawcy, który tanio, szybko i bezproblemowo zainstaluje sufity napinane – gorąco polecam!

Paulina

Jest to serwis, który wyszedł naprzeciw wszystkim moim oczekiwaniom! Zamówiłam sufity napinane z nadrukiem fotograficznym i powiem szczerze – nie myślałam, że efekt będzie tak realistyczny! Prace zostały zrealizowane w krótkim terminie i dokładnie w taki sposób, na jaki umawiałam się przed podpisaniem umowy.

Izabela

Początkowo zamówiłam sufity napinane do łazienki, bałam się przecieku z góry. Dwa miesiące później nie mogłam już się doczekać i ponownie zwróciłam się do firmy z serwisu OTOmistrz, aby zamontować napinane sufity w całym mieszkaniu. Fajnie budzić się pod takimi sufitami, zapraszać gości i ogólne wrażenie z przebywania w mieszkaniu stało się wygodniejsze.

Alicja

Najczęściej zadawane pytania o sufitach napinanych w Łodzi

⭐ Czy sufit napinany nadaje się do zamontowania na loggii?
Standardowe płótno sufitu napinanego jest przeznaczone do stosowania w zakresie temperatur od -5° C do + 50° C. Niemniej jednak na nieogrzewanej logii można zamontować sufit napinany wykonany ze specjalnego płótna, które wytrzyma mrozy do -50° C. Aby dowiedzieć się więcej o szczegółach w tej sprawie, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem wybranej przez Ciebie firmy.
⭐ Jaki może być design sufitu napinanego?
Obecnie design sufitów napinanych może być bardzo zróżnicowany. Na płótnie można wydrukować fotografię wielkoformatową, dowolny obraz lub wzór dla sufitu napinanego. Obraz na suficie napinanym wykonany przez profesjonalnego artystę jest uważany za szczególnie dekoracyjny: to rękodzieło, które zawsze będzie miało indywidualny charakter. Innym popularnym rozwiązaniem jest system gwiaździstego nieba, składający się z ciemnego płótna ze świecącymi diodami z kryształu górskiego, ułożonymi w dowolnej konstelacji. Ogólnie, każdy klient może wybrać dla siebie coś specjalnego. Przybliżony cennik sufitów napinanych znajdziesz na naszej stronie.
⭐ Czy sufity napinane oddychają?
Tekstylne - tak, ale jeśli zamówiony zostanie sufit z folii PVC, nie będzie mógł przepuszczać powietrza. Dlatego jeśli powierzchnia sufitu jest bardzo szczelna, należy zapewnić niezakłóconą cyrkulację przepływu powietrza, instalując w płótnie okienko wentylacyjne lub wbudowane lampy. To, że sufit napinany nie przepuszcza powietrza może także być znacznym plusem, gdyż przez jego powierzchnię nie będzie przeciekała woda, a więc po instalacji napinanych sufitów możesz nie obawiać się zalania z góry przez sąsiadów.
⭐ Czy zdjęcia nadrukowane na sufitach napinanych z czasem zmieniają kolor?
Farba stosowana w wielkoformatowych, pełnokolorowych drukarkach, która służy do drukowania zdjęć na sufitach napinanych, jest wysoce odporna na promieniowanie UV. Dlatego obraz na suficie przez wiele lat będzie zachwycał Cię wyraźnymi kolorami. Pamiętaj, że na wszystkie prace zrealizowane przez firmę wybraną na portalu OTOmistrz powinna być udzielana wieloletnia gwarancja. Dzięki temu możesz nie obawiać się, że Twój sufit napinany zmieni kształt lub kolor.