Sufity napinane Olsztyn


Niepowtarzalne, kreatywne, doskonałe - takie są sufity napinane w Olsztynie realizowane przez firmę OTOmistrz. W ciągu zaledwie kilku dni stworzymy dla Ciebie wspaniały projekt renowacji wnętrz z wykorzystaniem sufitów napinanych, a następnie zrealizujemy go w minimalnie krótkich terminach i w naprawdę przystępnej cenie.
Niepowtarzalne, kreatywne, doskonałe - takie są sufity napinane w Olsztynie realizowane przez firmę OTOmistrz. W ciągu zaledwie kilku dni stworzymy dla Ciebie wspaniały projekt renowacji wnętrz z wykorzystaniem sufitów napinanych, a następnie zrealizujemy go w minimalnie krótkich terminach i w naprawdę przystępnej cenie.

Usługi

Błyszczące Matowe Sufity napinane 3D Gwieździste niebo Sufit napinany z oświetleniem Dwupoziomowy sufit napinany

Błyszczące

Błyszczący sufit to modne rozwiązanie remontowe i jeden z najpopularniejszych rodzajów pokryć sufitowych zamawianych przez klientów firmy OTOmistrz w Olsztynie. Do produkcji błyszczących i satynowych sufitów napinanych  stosowana jest ekologiczna folia polimerowa, której głównymi cechami są: 100% wodoodporność i zakres temperatur roboczych od 0 do + 500 ℃. Błyszczące sufity napinane w Olsztynie to idealne rozwiązanie dla wszystkich klientów, którzy marzą o ciemnym suficie, ponieważ błyszczące refleksy stworzą efekt mienienia się koloru, a sufit nie będzie wydawał się monotonny ani ponury. Oczywiście, nasi pracownicy gotowi są także stworzyć oryginalny projekt montażu sufitów napinanych w wykończeniu satynowym: posiadamy całe niezbędne wyposażenie i materiały.

od 120 zł Zamów

Matowe

Matowe sufity napinane w Olsztynie – to doskonały wybór dla wielbicieli harmonii i zrównoważenia. Mogą być wykonane w różnych kolorach, ale ostatnio szczególną  popularnością cieszą się barwy pastelowe. Matowa faktura sufitów napinanych decyduje o ich zastosowaniu w przestronnych pomieszczeniach, aby stworzyć przytulne, komfortowe środowisko. Jeśli nadal poszukujesz oryginalnego rozwiązania na sufity w biurze lub mieszkaniu w Olsztynie i preferujesz spokojne klasyczne rozwiązania, matowe napinane sufity będą właściwym wyborem.

od 120 zł Zamów

Sufity napinane 3D

OTOmistrz – jeden z liderów na rynku wśród firm oferujących produkcję i instalację sufitów napinanych ze wzorem 3D. Najpopularniejsze sufity napinane w Olsztynie z nadrukiem fotograficznym to powłoki z obrazem nieba i chmur, a także możliwe do realizacji w dowolnych odcieniach: od niebieskiego po czerwony. Ponadto możemy stworzyć wolumetryczne obrazy naturalnych obiektów – kwiatów, zwierząt lub roślin. To, jak będzie wyglądał Twój sufit jest ograniczone wyłącznie Twoją wyobraźnią, gdyż dla nas nie istnieją praktycznie żadne ograniczenia techniczne.

od 350 zł Zamów

Gwieździste niebo

Proponujemy montaż sufitu zgodnie z rzeczywistymi mapami gwiaździstego nieba na życzenie klienta, a nawet z określonymi zbiorami gwiazd widocznymi o danej porze roku. Do tworzenia sufitów napinanych z gwiezdnym niebem w Olsztynie wykorzystujemy różne technologie, pozwalające osiągać efekty jak najbardziej zgodne z oczekiwaniami klientów. Najpopularniejszymi rozwiązaniami są: wykorzystanie diod led, perforacja oraz nadruk rozgwieżdżonego nieba na folii PCV. 

od 300 zł Zamów

Sufit napinany z oświetleniem

Z roku na rok wzrasta popularność sufitów LED jako głównego lub dodatkowego źródła oświetlenia, a razem z nią rośnie popularność podświetlanych sufitów napinanych. Współczesne podświetlane sufity napinane zużywają o 80% mniej światła niż klasyczne źródła oświetlenia, a ponadto takie rozwiązania nie powodują zmęczenia oczu oraz niezawodnie chronią pomieszczenie przed pożarem. Podświetlane sufity napinane w Olsztynie, zrealizowane przez firmę OTOmistrz, sprawdzą się zarówno w salonach, jak i sypialniach lub pokojach dziecięcych, a cena ledowych sufitów w Olsztynie zawsze pozostaje przystępna dla klientów.

od 120 zł Zamów

Dwupoziomowy sufit napinany

Dwupoziomowe sufity napinane w Olsztynie cieszą się szeroką popularnością ze względu na liczne rozwiązania designerskie i wyjątkowe właściwości dekoracyjne, jak i ochronne. Zaleca się na przykład montaż dwupoziomowych sufitów napinanych w kuchni i łazience. Pomieszczenia te są stale narażone na działanie wilgoci, pary i zmian temperatury. Specjalna folia niezawodnie chroni przed tymi czynnikami. W firmie OTOmistrz dobieramy takie płótna, które łączą się w harmonijną całość, a jednocześnie posiadają właściwości ochronne.

od 177 zł Zamów

O nas

Czemu nasze sufity napinane w Olsztynie?

W firmie OTOmistrz w Olsztynie szczególną uwagę przywiązujemy do jakości i niepowtarzalności tworzonych konstrukcji, a dodatkowo staramy się maksymalnie uwzględniać życzenia klientów co do kształtu i designu. Aby ustalić wszystkie szczegóły, umów się na darmowe wstępne spotkanie z naszym pracownikiem: pomoże wyjaśnić wszelkie szczegóły i obliczyć wstępny koszt naszych usług.

Aby sufit napinany z powodzeniem pasował do Twojego wnętrza, a jego koszt mieścił się w przewidzianym budżecie, managerowie naszej firmy odpowiedzą na każde Twoje pytanie, pomogą wybrać najlepszą opcję pod względem faktury, klasy i koloru płótna itp.

Biorąc pod uwagę ogromną liczbę ofert w Olsztynie, zakup sufitu napinanego może być trudny. Ważne jest, aby wybrać produkt wysokiej jakości. Jednak w jaki sposób to określić? Wysoki koszt sufitu napinanego w Olsztynie nie jest bynajmniej 100% wskaźnikiem jakości. Jedną z głównych wskazówek przy zakupie powinna być dostępność certyfikatu producenta.

12 Projekty w wierszu
16 Projekt jest w trakcie
13 + Specjaliści od sufitów napinanych
254 + Zrealizowane projekty

Opinie

Recenzje montażu sufitów napinanych w Olsztynie

Ocena
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Thank you

review was added as a draft

you will see it after moderation

Olsztyn

Zamówiłem tutaj sufity, wszystko bardzo mi się podobało! Podczas pomiaru zostały dostarczone wszystkie niezbędne atesty na płótna. Zostałem przekonany, że ta firma ma naprawdę wysokiej jakości napinane konstrukcje, sufit wygląda wspaniale, wszyscy przyjaciele i sąsiedzi naprawdę podziwiają. Wszystko zrobione porządnie, szybko.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Wiesław
Wiesław
Olsztyn

Postanowiłam zostawić tu opinię o sufitach napinanych. Oto co podobało nam się w OTOmistrz w Olsztynie: 1. Ogromny katalog opcji. Okazało się, że idealnie można dopasować sufit do tapety. 2. Szybkość realizacji zamówienia. Tydzień po pomiarze stropy były już zamontowane. 3. Elastyczna polityka cenowa. Szereg różnych rabatów, promocji i ofert specjalnych, a także przystępne ceny sufitów napinanych za m2.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Oliwia
Oliwia
Olsztyn

Firma w Olsztynie udzieliła nam przydatnych rad i pomogła w wyborze sufitu do pokoju dziecięcego i sypialni. Podobało nam się przyjazne nastawienie pracowników. Byliśmy zadowoleni z terminów i jakości wykonanej pracy, a także bardzo miło było otrzymać rabat! Wielkie dzięki dla OTOmistrz za świetną robotę!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Jerzy
Jerzy
Olsztyn

Długo zastanawiałam się nad tym, jakie sufity napinane w Olsztynie warto wybrać do salonu. Chciałam, by były jednocześnie nowoczesne, praktyczne i piękne, podobały mi się także lustrzane napinane sufity. W końcu zdecydowałam się na gwieździste niebo i ani chwili nie żałowałam. Wygląda po prostu fantastycznie w dzień, a nocą - magicznie. Cała rodzina pokochała kolorystykę i oświetlenie! Jesteśmy naprawdę zadowoleni!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Cecylia
Cecylia
Olsztyn

Zadzwoniłem do OTOmistrz, by zamówić sufity napinane w Olsztynie. Pracownik firmy przybył następnego dnia i zaoferował nam różne typy, odcienie i wzory napinanych sufitów. W naszym mieszkaniu mamy wystarczającą wysokość, dlatego montaż dwupoziomowych sufitów o ciekawym designie i oświetleniu był doskonałym rozwiązaniem. Wszystkie prace są w 100% wykonane zgodnie z umową. Polecam firmę!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Stanisław
Stanisław

O usłudze

Cechy naszych sufitów napinanych w Olsztynie

Decydując się na zamówienie sufitu napinanego w naszej firmie w Olsztynie, klient uzyskuje następujące korzyści:
 • Dokładnie opowiadamy o wszystkich ewentualnych wadach napinanych sufitów;
 • Szybkie tempo instalacji: na tworzenie sufitów napinanych potrzeba najczęściej od 2 do 4 godzin;
 • Prace montażowe mogą być realizowane praktycznie na każdym etapie remontu, dodatkowo z pomieszczenia nie trzeba usuwać mebli na czas wykonywania prac;
 • Powierzchnia sufitów napinanych wykonanych przez pracowników firmy OTOmistrz jest idealnie płaska;
 • Kolor sufitów i ich faktura są dobierane zgodnie z życzeniami klientów;
 • Dla każdego klienta tworzony jest indywidualny projekt.
Co to jest sufity napinane w Olsztynie? Jeśli chodzi o rodzaj płótna do tworzenia konstrukcji sufitu napinanego, najbardziej poszukiwane są płótna z PVC i tkaniny.

Cena sufitów napinanych w Olsztynie

Koszt sufitów napinanych w przeliczeniu na metr kwadratowy przy uwzględnieniu pracy instalatora i dostawy jest już odzwierciedlony w cenniku sufitów napinanych w Olsztynie. Osobno płatne są prace przy instalacji okablowania i dodatkowych urządzeń oświetleniowych, a także prace projektowe i techniczne. Ile kosztują sufity napinane w Olsztynie? Ceny za montaż sufitów napinanych w Olsztynie będą wyższe, jeśli konieczne będzie zainstalowanie konstrukcji dwupoziomowej, sufitów napinanych lustro lub zakrzywionych sekcji. Te ostatnie są droższe i nie ochronią pomieszczenia przed zalaniem od góry, jednak tkaninie nie szkodzą ujemne temperatury w przeciwieństwie do PVC. W przypadku wysokich sufitów obowiązują dodatkowe opłaty. Koszt sufitów napinanych w Olsztynie obliczamy dla każdego klienta indywidualnie, możemy także gwarantować, że cena sufitów napinanych w firmie OTOmistrz jest jedną z najniższych w mieście.

FAQ

Często zadawane pytania dotyczące sufitów napinanych w Olsztynie

⭐️ Na jakim etapie remontu warto skontaktować się z Państwa firmą?
Jak zrobić sufit napinany w Olsztynie po remoncie? Z naszym managerem można skontaktować się na dowolnym etapie wykonywania remontu. Jednak najlepiej dokonywać montażu sufitów napinanych już po po przyklejeniu tapety. Wówczas nie będzie problemu z gładkim połączeniem krawędzi ścian i sufitu napinanego. Można również zmierzyć pomieszczenie i zawrzeć umowę z wyprzedzeniem, aby ustalić cenę i zaplanować instalację na odpowiedni termin.
⭐️ W jakich pomieszczeniach można montować sufity napinane?
Jeśli wybrane zostaną sufity z PCV w Olsztynie, praktycznie nie będzie żadnych ograniczeń - mogą to być zarówno lokale mieszkalne, jak i instytucje edukacyjne, centra rozrywki i supermarkety, szpitale i miejsca tego typu. Jednocześnie trzeba pamiętać, że sufity napinane w Olsztynie nie nadają się do stosowania w pomieszczeniach, w których temperatura spada do zera stopni oraz i poniżej tej granicy, a także w których istnieje ryzyko silnego przegrzania.
⭐️ Jaka jest różnica między sufitami napinanymi ze szwami i bez?
Sufity bez szwu to solidne arkusze, które są idealne do małych przestrzeni. W dużych pomieszczeniach płótna sufitów napinanych są spawane niepozornym szwem, którego grubość nie przekracza 0,2 mm. Szwy łączące wykonane powierzchnie są prostopadle do strumienia światła, dzięki czemu są praktycznie niewidoczne wizualnie.
⭐️ Jakie są zalety błyszczących sufitów napinanych?
Błyszczące sufity napinane w Olsztynie mają kilka zalet, spośród których najważniejszymi są:
 • Minimalny czas montażu oraz możliwość nakładania różnych pięknych wzorów na płótno;
 • Poprawa izolacji akustycznej w pomieszczeniu;
 • Możliwość zastosowania powłoki w pomieszczeniach mieszkalnych o różnych warunkach temperaturowych i wilgotności;
 • Przyjazność dla środowiska ze względu na brak emisji szkodliwych substancji;
 • Oszczędność pieniędzy przy tworzeniu najdroższych wnętrz.

Kontakty

Zostaw teraz prośbę o zamówienie

Zostaw prośbę na stronie, doprecyzuj szczegóły i poczekaj na potwierdzenie od managera
*/