Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Jak to działa

Wybierz miasto i kategorię usługi
1 Wybierz lokalizację wykonania usługi
Podaj szczegóły swojego zadania
2 Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia
Wykonawca skontaktuje się z Tobą
3 Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów na temat: Sufity napinane w Olsztynie

22.01.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
L
Lidia_LV, Olsztyn
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
28.01.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
D
Daria, Olsztyn
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
8.02.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
J
Jarek, Olsztyn
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
11.02.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
P
Przemysław, Olsztyn
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
28.03.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
P
PanMarek, Olsztyn
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
8.04.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
A
Artur, Olsztyn
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
18.04.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
M
Martyna 18, Olsztyn
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
30.04.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
A
Adrianna, Olsztyn
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
Rozwiń

Sufity napinane w Olsztynie: Powiązane usługi

Sufity podwieszane Liczba mistrzów: 9
Cyklinowanie parkietu Liczba mistrzów: 9
Ogrzewanie podłogowe Liczba mistrzów: 8
Układanie parkietu Liczba mistrzów: 10
Posadzki żywiczne Liczba mistrzów: 9
Układanie paneli podłogowych Liczba mistrzów: 11
Układanie płytek Liczba mistrzów: 8
Wykończenie wnętrz Liczba mistrzów: 9
Remont łazienki Liczba mistrzów: 8

Aktualne wydarzenia na Otomistrz

M

Małgorzata

Zostawiła opinię o Wykonawcy: Adam
W sprawie zlecenia: Montaż mebli
Dzisiaj
T

Tomasz

Dodał zapytanie o usługę: Wykończenie wnętrz
Wczoraj
E

Elżbieta

Zostawiła opinię o Wykonawcy: Bartłomiej
W sprawie zlecenia: Firma sprzątająca
Wczoraj
M

Marcin

W sprawie zlecenia: Sprzątanie biur
Dostał odpowiedzi od 5 Wykonawców
Wczoraj

Cechy naszych sufitów napinanych w Olsztynie

Decydując się na zamówienie sufitu napinanego w Olsztynie w firmie z oferty OTOmistrz, klient uzyskuje następujące korzyści:

  • Dokładne informowanie o wszystkich ewentualnych wadach napinanych sufitów;
  • Szybkie tempo instalacji: na tworzenie sufitów napinanych potrzeba najczęściej od 2 do 4 godzin;
  • Prace montażowe mogą być realizowane praktycznie na każdym etapie remontu, dodatkowo z pomieszczenia nie trzeba usuwać mebli na czas wykonywania prac;
  • Powierzchnia sufitów napinanych jest idealnie płaska;
  • Kolor sufitów i ich faktura są dobierane zgodnie z życzeniami klientów;
  • Dla każdego klienta tworzony jest indywidualny projekt.

Co to jest sufity napinane w Olsztynie? Jeśli chodzi o rodzaj płótna do tworzenia konstrukcji sufitu napinanego, najbardziej poszukiwane są płótna z PVC i tkaniny.

Cena sufitów napinanych w Olsztynie

Koszt sufitów napinanych w przeliczeniu na metr kwadratowy przy uwzględnieniu pracy instalatora i dostawy jest już odzwierciedlony w cenniku sufitów napinanych w Olsztynie. Osobno płatne są prace przy instalacji okablowania i dodatkowych urządzeń oświetleniowych, a także prace projektowe i techniczne. Ile kosztują sufity napinane w Olsztynie? Ceny za montaż sufitów napinanych w Olsztynie będą wyższe, jeśli konieczne będzie zainstalowanie konstrukcji dwupoziomowej, sufitów napinanych lustro lub zakrzywionych sekcji. Te ostatnie są droższe i nie ochronią pomieszczenia przed zalaniem od góry, jednak tkaninie nie szkodzą ujemne temperatury w przeciwieństwie do PVC. W przypadku wysokich sufitów obowiązują dodatkowe opłaty.

Pamiętaj, że ostateczny koszt sufitów napinanych w Olsztynie obliczany jest dla każdego klienta indywidualnie, ale jednocześnie możemy także gwarantować, że cena sufitów napinanych w firmach z katalogu OTOmistrz jest jedną z najniższych w mieście.

Dlaczego warto zamówić sufity napinane w firmach z portalu OTOmistrz?

W firmach z Olsztyna, prezentowanych w obszernym katalogu OTOmistrz szczególna uwagę przywiązywana jest do jakości i niepowtarzalności tworzonych konstrukcji, a dodatkowo firmy starają się maksymalnie uwzględniać życzenia klientów co do kształtu i designu. Aby ustalić wszystkie szczegóły, umów się na darmowe wstępne spotkanie z pracownikiem wybranej firmy: pomoże wyjaśnić wszelkie szczegóły i obliczyć wstępny koszt naszych usług.

Aby sufit napinany z powodzeniem pasował do Twojego wnętrza, a jego koszt mieścił się w przewidzianym budżecie, managerowie odpowiedzą na każde Twoje pytanie, pomogą wybrać najlepszą opcję pod względem faktury, klasy i koloru płótna itp.

Biorąc pod uwagę ogromną liczbę ofert w Olsztynie, zakup sufitu napinanego może być trudny. Ważne jest, aby wybrać produkt wysokiej jakości. Jednak w jaki sposób to określić? Wysoki koszt sufitu napinanego w Olsztynie nie jest bynajmniej 100% wskaźnikiem jakości. Jedną z głównych wskazówek przy zakupie powinna być dostępność certyfikatu producenta.

Błyszczące

Błyszczący sufit to modne rozwiązanie remontowe i jeden z najpopularniejszych rodzajów pokryć sufitowych zamawianych przez klientów firm z katalogu OTOmistrz w Olsztynie. Do produkcji błyszczących i satynowych sufitów napinanych  stosowana jest ekologiczna folia polimerowa, której głównymi cechami są: 100% wodoodporność i zakres temperatur roboczych od 0 do + 500 ℃. Błyszczące sufity napinane w Olsztynie to idealne rozwiązanie dla wszystkich klientów, którzy marzą o ciemnym suficie, ponieważ błyszczące refleksy stworzą efekt mienienia się koloru, a sufit nie będzie wydawał się monotonny ani ponury. Oczywiście,  pracownicy najlepszych olsztyńskich firm gotowi są także stworzyć oryginalny projekt montażu sufitów napinanych w wykończeniu satynowym: posiadają niezbędne wyposażenie i materiały.

Matowe

Matowe sufity napinane w Olsztynie – to doskonały wybór dla wielbicieli harmonii i zrównoważenia. Mogą być wykonane w różnych kolorach, ale ostatnio szczególną  popularnością cieszą się barwy pastelowe. Matowa faktura sufitów napinanych decyduje o ich zastosowaniu w przestronnych pomieszczeniach, aby stworzyć przytulne, komfortowe środowisko. Jeśli nadal poszukujesz oryginalnego rozwiązania na sufity w biurze lub mieszkaniu w Olsztynie i preferujesz spokojne klasyczne rozwiązania, matowe napinane sufity będą właściwym wyborem.

Sufity napinane 3D

OTOmistrz – to portal, na którym znajdziesz najlepsze oferty liderów na rynku wśród firm oferujących produkcję i instalację sufitów napinanych ze wzorem 3D. Najpopularniejsze sufity napinane w Olsztynie z nadrukiem fotograficznym to powłoki z obrazem nieba i chmur, a także możliwe do realizacji w dowolnych odcieniach: od niebieskiego po czerwony. Ponadto możesz wybrać wolumetryczne obrazy naturalnych obiektów – kwiatów, zwierząt lub roślin. To, jak będzie wyglądał Twój sufit jest ograniczone wyłącznie Twoją wyobraźnią, gdyż dla najlepszych firm z oferty OTOmistrz nie istnieją praktycznie żadne ograniczenia techniczne.

Gwieździste niebo

Na naszym portalu znajdziesz oferty montażu sufitu napinanego zgodnie z rzeczywistymi mapami gwiaździstego nieba na życzenie klienta, a nawet z określonymi zbiorami gwiazd widocznymi o danej porze roku. Do tworzenia sufitów napinanych z gwiezdnym niebem w Olsztynie wykorzystywane są różne technologie, pozwalające osiągać efekty jak najbardziej zgodne z oczekiwaniami klientów. Najpopularniejszymi rozwiązaniami są: wykorzystanie diod led, perforacja oraz nadruk rozgwieżdżonego nieba na folii PCV.

Sufit napinany z oświetleniem

Z roku na rok wzrasta popularność sufitów LED jako głównego lub dodatkowego źródła oświetlenia, a razem z nią rośnie popularność podświetlanych sufitów napinanych. Współczesne podświetlane sufity napinane zużywają o 80% mniej światła niż klasyczne źródła oświetlenia, a ponadto takie rozwiązania nie powodują zmęczenia oczu oraz niezawodnie chronią pomieszczenie przed pożarem. Podświetlane sufity napinane w Olsztynie, zrealizowane przez firmy prezentowane przez OTOmistrz, sprawdzą się zarówno w salonach, jak i sypialniach lub pokojach dziecięcych, a cena ledowych sufitów w Olsztynie zawsze pozostaje przystępna dla klientów.

Dwupoziomowy sufit napinany

Dwupoziomowe sufity napinane w Olsztynie cieszą się szeroką popularnością ze względu na liczne rozwiązania designerskie i wyjątkowe właściwości dekoracyjne, jak i ochronne. Zaleca się na przykład montaż dwupoziomowych sufitów napinanych w kuchni i łazience. Pomieszczenia te są stale narażone na działanie wilgoci, pary i zmian temperatury. Specjalna folia niezawodnie chroni przed tymi czynnikami. W firmach z OTOmistrz dobierane są takie płótna, które łączą się w harmonijną całość, a jednocześnie posiadają właściwości ochronne.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę sufity napinane w Olsztynie na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi sufity napinane w Olsztynie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi sufity napinane w Olsztynie?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi sufity napinane w Olsztynie telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi sufity napinane w Olsztynie?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi sufity napinane w Olsztynie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi sufity napinane w Olsztynie jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi sufity napinane w Olsztynie jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę sufity napinane w Olsztynie?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii sufity napinane w Olsztynie ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji. 

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi sufity napinane w Olsztynie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi sufity napinane w Olsztynie telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi sufity napinane w Olsztynie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi sufity napinane w Olsztynie jest dla Ciebie bezpłatne.

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii sufity napinane w Olsztynie ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.