Sufity napinane Opole


W nowoczesnym wystroju wnętrz sufity napinane są używane znacznie częściej niż jakikolwiek inny rodzaj nawierzchni. Powodem tego są ich niezrównane walory estetyczne, względna łatwość montażu, trwałość i wszechstronność zastosowania. Doskonały sufit napinany, idealnie dopasowany do wnętrza Twojego mieszkania lub biura chętnie stworzą pracownicy firmy OTOmistrz w Opolu.
W nowoczesnym wystroju wnętrz sufity napinane są używane znacznie częściej niż jakikolwiek inny rodzaj nawierzchni. Powodem tego są ich niezrównane walory estetyczne, względna łatwość montażu, trwałość i wszechstronność zastosowania. Doskonały sufit napinany, idealnie dopasowany do wnętrza Twojego mieszkania lub biura chętnie stworzą pracownicy firmy OTOmistrz w Opolu.

Usługi

Błyszczące Matowe Sufity napinane 3D Gwieździste niebo Sufit napinany z oświetleniem Dwupoziomowy sufit napinany

Błyszczące

Błyszczące sufity napinane w Opolu przez wiele lat nie tracą na popularności, ku czemu istnieje kilka powodów;

 • Reprezentacyjny wygląd. Wszystkie płótna błyszczące tworzą elegancką atmosferę w pomieszczeniu;
 • Odbijanie światła. Sufity napinane w Opolu w wykończeniu satynowym odbija promienie słoneczne i sztuczne światło, dzięki czemu zwielokrotniona zostaje iluminacja pomieszczeń;
 • Sufity napinane z lustrzaną powierzchnią. Błyszcząca powierzchnia jest w stanie odbijać otaczające obiekty, ale w różnym stopniu. Białe płótna mają minimalne właściwości lustrzane (około 30%), znacznie większe możliwości posiadają ciemne sufity (70%), a maksymalne – czarne (nawet do 90%), które idealnie nadają się do stworzenia sufitów napinanych lustro. Dzięki tej jakości pomieszczenia z błyszczącymi sufitami wydają się być znacznie wyższe i bardziej przestronne, niż pozwalają na to ich rzeczywiste wymiary.

Wspaniale błyszczące napinane płótno, sufity napinane ze wzorem lub satynowe sufity napinane w Opolu możesz teraz zamówić w firmie OTOmistrz.

od 120 zł/mkw Zamów

Matowe

Matowe sufity napinane w Opolu – to idealny wybór dla wszystkich, którzy poszukują bardziej wytrzymałej alternatywy klasycznych tynkowanych sufitów. Tego typu konstrukcje mogą mieć zarówno klasyczny biały kolor, jak i występować w różnych kolorach, można także zastosować różnorakie faktury matowych sufitów napinanych. Na przykład, matowa powierzchnia może imitować kamienny mur, tkaniny, piasek i marmur oraz inne powłoki, wprowadzając do Twojego domu atmosferę niezawodności i szlachetności.

od 120 zł/mkw Zamów

Sufity napinane 3D

Trójwymiarowe sufity 3D w Opolu to świetny sposób na przekształcenie dowolnego pomieszczenia w przestrzeń artystyczną. Głębia obrazu hipnotyzuje i cieszy oko osoby patrzącej, a wysoka jakość wykonania pozwala gwarantować utrzymanie doskonałego wyglądu powłoki przez co najmniej 10 lat jej użytkowania. 

Ile kosztują sufity napinane w Opolu?

Koszt wydruku zdjęć 3D na sufitach napinanych składa się z dwóch części: ceny sufitu napinanego w Opolu (nadruk zdjęcia można nanieść na płótno o dowolnej fakturze, zarówno z PCV jak i tkaniny) oraz ceny wydruku zdjęcia (rysunek, kalibracja obrazu, próbkowanie kolorów).

od 350 zł/mkw Zamów

Gwieździste niebo

Sufit gwiezdne niebo – to wspaniała dekoracja nie tylko do sypialni, ale także do każdego innego pomieszczenia. W firmie OTOmistrz w Opolu tworzymy kreatywne nowoczesne projekty, które idealnie podkreślają wyrafinowanie i gustowność wnętrz, a także występują jako samodzielny element dekoracyjny. Do tworzenia sufitów napinanych z gwiezdnym niebem wykorzystujemy różne technologie i materiały, pozwalające w 100% spełnić oczekiwania klientów i stworzyć powłoki napinane z niebem w przystępnej cenie, w nowoczesnym stylu, jak i cechujące się wytrzymałością i pięknym wykonaniem!

od 300 zł/mkw Zamów

Sufit napinany z oświetleniem

Podświetlane sufity napinane w Opolu to doskonały wybór do pomieszczeń, w których chcesz zrealizować odważne pomysły projektowe. Takie oryginalne projekty wyglądają doskonale nie tylko wieczorem, ale także w ciągu dnia, ponieważ zarówno przewody, jak i lampy są niezawodnie ukryte za sufitem napinanym. Szczególnie przyjemne jest to, że taki ledowy sufit może nie tylko świecić statycznie, ale także pracować w trybach migotania pasków LED z różną częstotliwością. Wyobraź sobie, że sufit z ledami można dostosować do nastroju, zmieniając kolor blasku.

od 120 zł/mkw Zamów

Dwupoziomowy sufit napinany

Dwupoziomowe sufity napinane w Opolu to dekoracja, która zaspokoi wymagania nawet wybrednych pasjonatów wnętrzarskich. Są gustowne, piękne i wyjątkowe. Co więcej, konstrukcje tego typu nie kosztują dużo, a dla naszych klientów jesteśmy gotowi stworzyć dwupoziomowe sufity napinane o niestandardowych kształtach i kolorach, nawet w kolorze białym. Doskonale nadają się do podziału pomieszczenia na strefy. Na przykład można ich użyć do podzielenia jadalni i miejsca pracy w kuchni, do wydzielenia strefy pokoju dziecięcego. Ponadto, jak każde dwupoziomowe sufity napinane w Opolu, pomagają ukryć okablowanie i nierówności sufitu.

od 177 zł/mkw Zamów

O nas

Dlaczego warto wybrać nas do montażu sufitów napinanych w Opolu?

Jak zrobić sufit napinany w Opolu? OTOmistrz w Opolu – sprawdzony lider na rynku firm oferujących usługi w zakresie montażu sufitów napinanych w Opolu. Instalujemy każdy rodzaj sufitów napinanych, w tym takie oryginalne rozwiązania, jak podświetlane sufity napinane, powłoki napinane z efektem rozgwieżdżonego nieba lub sufity wielopoziomowe. W pracy wykorzystujemy wysokiej jakości płótna dostarczane przez sprawdzonych producentów, którzy są naszymi wieloletnimi partnerami.

Co to jest sufit napinany, zrealizowany przez firmę OTOmistrz w Opolu? Wśród projektów zrealizowanych przez OTOmistrz znajduje się wiele obiektów mieszkalnych i biurowych, biur podróży, salonów fryzjerskich, basenów, centrów sportowych, handlowych, administracyjnych i rozrywkowych. Oczywiście, chętnie współpracujemy także z właścicielami mieszkań prywatnych, tworząc dla nich takie projekty sufitów napinanych, które pozwalają jak najlepiej podkreślić atuty mieszkania, uczynić je bardziej jasnym, przestronnym i wygodnym do życia, a w razie potrzeby także dokonać podziału mieszkania na strefy. Posiadamy także przystępny cennik sufitów napinanych w Opolu.

1 Projekty w wierszu
2 Projekt jest w trakcie
20 + Specjaliści od sufitów napinanych
80 + Zrealizowane projekty

Opinie

Sufit napinany Opole - Opinie

Ocena
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Thank you

review was added as a draft

you will see it after moderation

Opole

W pracy w Opolu było remontowane biuro. Zobaczyłam nowy sufit napinany w sali konferencyjnej, spodobał mi się, zainteresowałam się zrobieniem tego samego u siebie w salonie. Przeczytałam jeszcze opinie o sufitach napinanych i skontaktowałam się z firmą OTOmistrz w Opolu. Byłam zadowolona z wykonanej pracy. Sufit został zainstalowany szybko i dokładnie. Pokój nabrał nowego charakteru tak, jak chciałam.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Zuza
Zuza
Opole

Zamówiliśmy sufity z tkaniny w firmie OTOmistrz w Opolu. Choć cena sufitów napinanych jest wyższa niż w przypadku sufitów napinanych z pcv, ale są one bardziej przyjazne dla środowiska i lepiej nadają się do sypialni i pokoju dziecięcego. Producent Niemcy, instalacja została wykonana w 2 dni i przy zachowaniu wysokiej jakości. Serdecznie polecam tę firmę.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Wojciech
Wojciech
Opole

Do mieszkania w Opolu zamówiliśmy matowe sufity od europejskiego producenta. Naprawdę nie pachną, ładnie wyglądają. Dzięki za pracę!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Sylwia
Sylwia
Opole

Kupiłem mieszkanie z bardzo starym wykończenie, prawie wszystko wymagało zmiany. Jeśli chodzi o sufity napinane, znajomi doradzili mi kontakt z firmą „OTOmistrz”. W ogóle nie rozumiałem prac naprawczych, ale po bezpłatnej szczegółowej konsultacji wiele stało się jasne. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z efektów pracy i polecam wszystkim zainteresowanym w jakościowym remontem.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Kuba
Kuba
Opole

Robiliśmy remont w mieszkaniu, pojawiło się pytanie o sufit. Zdecydowaliśmy się na sufit napinany w Opolu, ponieważ jest szybki w wykonaniu, pozbawiony brudu i kurzu, trwały i stosunkowo niedrogi. Zadzwoniliśmy do wielu firm, ale zdecydowaliśmy się na firmę OTOmistrz w Opolu. Wszystko zostało zainstalowane sprawnie, szybko, profesjonalnie. Na pewno skontaktujemy się z tą firmą ponownie.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Jakub
Jakub

O usłudze

Jak zamówić sufity napinane w Opolu?

Jeśli chcesz zamówić wysokiej jakości sufity napinane w Opolu, złóż zamówienie już teraz. Ustalimy dogodny termin, w którym stawimy się u Ciebie, a następnie przyjedzie nasz specjalista w celu dokonania pomiarów pomieszczenia i ustalenia ważnych szczegółów. Następnie obliczymy koszt napinanych sufitów w Opolu i realizacji zamówienia i, jeśli wszystko będzie Ci odpowiadać, sporządzimy umowę instalacji sufitów napinanych. Zamówienie i przygotowanie płótna do instalacji w Opolu, jak również zakup niezbędnych elementów dekoracyjnych i funkcjonalnych zajmują zwykle nie więcej niż kilka dni, po czym będziemy gotowi do realizacji projektu bezpośrednio u Ciebie w domu lub biurze. Wady sufitów napinanych są minimalne.
Wszystkie prace realizujemy sumiennie i samodzielnie, nie musisz zatem kontrolować, co i jak robią nasi fachowcy. Zajmij się swoimi ważnymi sprawami, a po kilku godzinach wróć do mieszkania/biura, by zachwycić się naprawdę mistrzowsko zrealizowanym projektem.  Na wszystkie wykonane prace - zaczynając od instalacji klasycznych matowych sufitów napinanych, a kończąc na tak złożonych projektach, jak powłoki napinane z efektem gwieździstego nieba lub sufity napinane z oświetleniem, udzielamy wieloletniej gwarancji. Ponadto zawsze informujemy klientów o tym, jak poprawnie dbać o sufity napinane w Opolu, by maksymalnie wydłużyć ich żywotność. 

FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące sufitów napinanych w Opolu

⭐ Czy w pokoju dziecięcym można zamontować sufity napinane w Opolu?
Tak, wszystkie sufity napinane są całkowicie bezpieczne dla zdrowia ludzi i można je bezpiecznie instalować także w pokoju dziecięcym. Dodatkowym atutem takich sufitów jest to, że nie gromadzą kurzu dzięki powłoce antystatycznej, są antyalergiczne i nie pozwalają na rozwój pleśni. Dziecko nie uszkodzi sufitu, nawet przypadkowo rzucając w niego zabawką, natomiast o płótno o wiele łatwiej zadbać, niż o malowany zwykły sufit.
⭐ Jak Państwa firma może potwierdzić jakość sufitu napinanego?
Wszystkie płótna posiadają odpowiednie atesty producenta, są zgodne z europejskimi i polskimi normami sanitarno-higienicznymi, wymogami przeciwpożarowymi, a ponadto są przyjazne dla środowiska. Po zainstalowaniu sufitu klienci firmy OTOmistsz otrzymują całą dokumentację i gwarancję, która zwykle wynosi około 10-12 lat.
⭐ Marzę o wielokolorowym suficie napinanym. Czy jest możliwe jego wykonanie?
Oczywiście, że tak! Oferujemy naprawdę sporo opcji kolorowych sufitów napinanych. Może to być połączenie kilku poziomów w różnych kolorach, napinany sufit z nadrukiem fotograficznym lub płótno, które można zafarbować już po jego zainstalowaniu. W szerokiej ofercie napinanych płócien tworzonych przez firmę OTOmistrz w Opolu można zorientować się za pośrednictwem kontaktu z naszymi managerami, którzy pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.
⭐ Czy sufit napinany może mieć ciemny kolor?
Producenci oferują szeroką gamę kolorów płótna, wśród których z łatwością można znaleźć ciemne odcienie dowolnego koloru, a nawet czarne płótna. W ostateczności zawsze można zamówić sufit napinany w Opolu na wymiar, tak aby kolor płótna był jak najbardziej harmonijnie połączony z pozostałymi elementami wystroju wnętrza. Jeśli wątpisz, czy ciemne sufity będą pasować do Twojego mieszkania, skonsultuj się z naszymi managerami. Z pewnością pomogą Ci w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Kontakty

Zostaw teraz prośbę o zamówienie

Zostaw prośbę na stronie, doprecyzuj szczegóły i poczekaj na potwierdzenie od managera
*/