Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Sufit napinany w biurze Poznań

Sufity napinane w Poznaniu

Sufity napinane Poznań
Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Sufity napinane - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Sufity napinane są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Sufity napinane LED Standard

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Sufity napinane w Poznaniu

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania o sufitach napinanych w Poznaniu

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
️ Jak przygotować pomieszczenie przed przybyciem instalatorów?
Zaleca się, aby pomieszczenie, w którym będzie zainstalowany sufit napinany w Poznaniu, było jak najbardziej puste, natomiast podłogi powinny być pokryte tekturą. Jeśli nie jest to możliwe, warto przynajmniej zakryć przedmioty, które mogą zostać uszkodzone przez wysokie temperatury i zapewnić dostęp do ścian pomieszczenia.
️ Jak zrobić sufit napinany bez szwów?
Bezszwowe sufity napinane są wykonane z jednego kawałka materiału (zwykle tkaniny), podczas gdy konwencjonalne sufity napinane są wykonane z folii PVC. Kawałki folii są zgrzewane ze sobą na specjalnym sprzęcie, dzięki czemu ponownie uzyskiwany jest solidny arkusz. Szwy są praktycznie niewidoczne na matowych sufitach napinanych i lekko zauważalne na błyszczących dzięki odbiciom światła. Dziś dostępne są sufity napinane w Poznaniu o szerokości do 5 m.
️ Jakie materiały są wykorzystywane do produkcji sufitów napinanych w Poznaniu?
Nie, specjalna pielęgnacja sufitów napinanych nie jest wymagana, z wyjątkiem tego, że nie należy zapominać, iż niepożądane jest ich silne ogrzewanie. Do mycia sufitów napinanych zaleca się stosowanie środków przeznaczonych do mycia okien z użyciem miękkich ręczników, aby nie pozostawiać smug i nie zarysować sufitu.
️ Czy mogę zamówić rysunek na suficie napinanym?
Jeśli jeszcze nie jest napięty, to dzwoniąc do mierniczego można omówić z nim ten aspekt. Jednak na wszelki wypadek wszystko wyjaśnimy. Dostępne są zarówno jednolite sufity napinane w Poznaniu, jak i sufity napinane ze wzorem lub fakturą. Jeśli klient chce zamówić swój obraz na suficie, powinien dostarczyć go w wysokiej rozdzielczości w formie elektronicznej (jpg, psd itp.). Obraz zostanie wydrukowany w drukarni na drukarce wielkoformatowej.

Cechy sufitów napinanych w Poznaniu realizowanych przez nasz serwis

Cena sufitów napinanych w Poznaniu

Sufity napinane stworzone przez fachowców zatrudnionych w firmie prezentowanej w serwisie OTOmistrz w Poznaniu cieszą się niezmienną popularnością, czego powodem jest ich wysoka jakość, wytrzymałość i zachowanie wspaniałego wyglądu przez wiele lat. Dokonywane są rzetelne pomiary, z każdym klientem spisywana jest precyzyjna umowa i rygorystycznie przestrzegane warunki jej spełnienia.

Czas instalacji sufitów zajmuje zaledwie kilka godzin, a cena sufitów napinanych w Poznaniu jest zawsze dostępna dla klientów! Ile kosztuje sufit napinany?  Przybliżoną cenę napinanych sufitów 3D, podświetlanych sufitów napinanych oraz sufitów napinanych lustro można znaleźć w serwisie OTOmistrz w Poznaniu. Zaletami sufitów napinanych są: 

Idealnie gładka powierzchnia

Na powierzchni sufitu szwy są praktycznie niewidoczne, a zatem ich powierzchnia wygląda solidnie, a ponadto doskonale odbija światło. Z tego powodu sufity napinane w Poznaniu świetnie nadają się do różnych typów wnętrz i rodzajów pokoi.

Możliwość wyboru odpowiedniego designu

Niezależnie od tego, czy wybierzesz klasycznie matowe sufity napinane w Poznaniu lub egzotyczne podświetlane sufity z ledami, cały projekt zostanie zrealizowany w taki sposób, by powłoka sufitowa wpisała się we wnętrze i była w 100% zgodna z Twoimi oczekiwaniami!

Posiadanie katalogu gotowych prac

Dzięki katalogowi prac w Poznaniu można uzyskać konsultacje na temat sufitów, które interesują klienta (nasi specjaliści zawsze rzetelnie informują o zaletach, jak i wadach sufitów napinanych), a także wybrać wzór sufitu napinanego, który będzie najbardziej pasował do danego mieszkania lub biura.

Dlaczego warto wybrać sufity napinane w Poznaniu w serwisie OTOmistrz?

Serwis OTOmistrz prezentuje firmę, która wykonuje montaż sufitów napinanych na terenie Poznania i okolic z wykorzystaniem najnowszych technologii (montowanie lustrzanych i satynowych sufitów napinanych w Poznaniu, a także sufitów napinanych w gwiazdy i sufitów LED w Poznaniu) oraz opracowuje indywidualne rozwiązania projektowe w pełni spełniające oczekiwania klienta.

Decydując się na współpracę z firmą z naszego serwisu OTOmistrz w Poznaniu klienci zyskują szereg korzyści:

 • Możliwość stworzenia niepowtarzalnego projektu, szczególnie jeśli zdecydują się na takie oryginalne rozwiązania, jak sufity napinane w wykończeniu satynowym lub sufit z gwiezdnym niebem w Poznaniu;
 • Niezawodność i trwałość;
 • Praktyczność i łatwość pielęgnacji;
 • Przyjazność dla środowiska i bezpieczeństwo.

 

Błyszczące

Błyszczące sufity napinane w Poznaniu tworzą efekt lekkiego pokrycia sufitu, a idealnie płaska rozciągnięta powierzchnia nadaje pomieszczeniom atmosferę przestronności, lekkości i komfortu – nawet w chłodne dni, a także powoduje wrażenie chłodu w upalne dni. Połysk to świetna opcja do dekoracji sufitu w pomieszczeniu w stylu high-tech lub pop-art. Aby taki błyszczący sufit napinany w Poznaniu wyglądał naprawdę perfekcyjnie, specjaliści z firmy z serwisu OTOmistrz wykorzystują do jego montażu najnowocześniejszy sprzęt i materiały, co pozwala na osiągnięcie idealnego efektu, i to niezależnie od złożoności zadania.

Matowe

Matowe sufity napinane w Poznaniu – doskonały wybór dla osób lubiących klasyczne rozwiązania. Wyróżniającą cechą tego typu powłok sufitowych jest to, że zachowują swój kolor niezależnie od stopnia doświetlenia pomieszczenia. Jednak wybierając kolor konstrukcji sufitu warto zadbać o odpowiednie urządzenia oświetleniowe oraz sposób ich rozmieszczenia w pomieszczeniu. Dzięki sumiennej realizacji i niebanalnemu designowi, matowe sufity napinane zrealizowane przez firmę z serwisu OTOmistrz nigdy nie wyglądają sztampowo i podkreślają oryginalność każdego wnętrza.

Sufity napinane 3D

Aby Twoje sufity napinane w Poznaniu były naprawdę wyjątkowe i ekskluzywne, możesz zamówić produkcję sufitów napinanych z nadrukiem fotograficznym. Wysokiej jakości rysunki 3D w połączeniu z przemyślanym oświetleniem będą wyglądać szczególnie imponująco: koszty ich produkcji i montażu są minimalne, a efekt wizualny niesamowity! Obraz może być naniesiony zarówno na fragment napinanego sufitu 3D, jak i na całą jego powierzchnię, rozmiar i kolorystyka również dobierane są zgodnie z życzeniem klienta.

Gwieździste niebo

Sufity napinane w Poznaniu imitujące rozgwieżdżone niebo są doskonałym rozwiązaniem nadającym pomieszczeniu magiczny i czarujący charakter. Za pomocą projektora LED i innych materiałów można stworzyć dowolny wzór na suficie napinanym, nawet w postaci galaktyki lub konstelacji zodiakalnej. Firma z serwisu OTOmistrz w Poznaniu dobierze odpowiednią intensywność blasku „gwiazd” w Twoim mieszkaniu,  a także dodatkowe efekty np. migoczące “gwiazdki”.

Dwupoziomowy sufit napinany

Dwupoziomowe sufity napinane w Poznaniu to w rzeczywistości złożone konstrukcje. Jednak przy produkcji wielopoziomowych sufitów napinanych, podobnie jak w przypadku innych typów, dokonywane są dokładne pomiary. Szczególną uwagę przywiązuje się również do doboru materiału napinanych tkanin i ich wzajemnego łączenia oraz oczywiście koordynacji projektu z klientem. Wielopoziomowe sufity napinane narzucają zwiększone wymagania profilowi ​​mocującemu, ponieważ musi on być instalowany na różnych wysokościach.

Sufit napinany z oświetleniem

Podświetlane sufity napinane w Poznaniu cieszą się niezmienną popularnością już na przestrzeni wielu lat. Preferowanymi urządzeniami oświetleniowymi są diody LED (taśmy LED), a także ekonomiczne i ognioodporne lampy o długim okresie użytkowania (do 10 lat). Jeśli nadal nie wiesz, na które oświetlane sufity napinane warto się zdecydować, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem firmy z serwisu OTOmistrz w Poznaniu, który pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie ze względu na ilość i poziom oświetlenia pomieszczenia, a także wstępnie obliczy cenę sufitu napinanego wraz z usługą instalacji.