Sufity napinane Rzeszów


Sufity napinane w Rzeszowie to stylowy i wyrafinowany element wnętrz. Chcesz, aby pojawił się także w Twoim mieszkaniu? W firmie OTOmistrz chętnie opracujemy dla Ciebie ekskluzywny projekt, pomożemy dobrać odpowiedni rodzaj sufitu, a także dokonamy instalacji płótna wykorzystując nowoczesne technologie i materiały.
Sufity napinane w Rzeszowie to stylowy i wyrafinowany element wnętrz. Chcesz, aby pojawił się także w Twoim mieszkaniu? W firmie OTOmistrz chętnie opracujemy dla Ciebie ekskluzywny projekt, pomożemy dobrać odpowiedni rodzaj sufitu, a także dokonamy instalacji płótna wykorzystując nowoczesne technologie i materiały.

Usługi

Błyszczące Matowe Sufity napinane 3D Gwieździste niebo Sufit napinany z oświetleniem Dwupoziomowy sufit napinany

Błyszczące

Błyszczące sufity napinane w Rzeszowie to jedno z najpopularniejszych rozwiązań projektowych w nowoczesnych pomieszczeniach. Takie konstrukcje sufitowe mają bogatą gamę kolorów, są wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska i są łatwe do zainstalowania zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych. Cechą charakterystyczną satynowych sufitów napinanych jest to, że odbijają światło i zwracają uwagę na to, co jest umieszczone w pomieszczeniu. Dlatego sufity napinane w wykończeniu satynowym będa wyglądałi idealnie w pokojach z minimalną liczbą mebli i elementów dekoracyjnych. Jednocześnie błyszczące powierzchnie świetnie współgrają z oprawami oświetleniowymi o dowolnym kształcie. Ciekawe rozwiązanie – lustrzany sufit napinany w Rzeszowie, o nim dowiesz się więcej kontaktując z managerem firmy OTOmistrz.

od 120 zł Zamów

Matowe

Matowe sufity napinane w Rzeszowie są szczególnie popularne, ponieważ doskonale nadają się do dekoracji pomieszczeń w stylu klasycznym. Idealnie sprawdzają się do tworzenia dyskretnych opcji wnętrza, dlatego są wysoko cenione przez partnerów firmy OTOmistrz (projektanci, brygadziści, deweloperzy) oraz klientów prywatnych.

 • Wariacje wszystkich kolorów i odcieni (biały, czarny, szary i kolorowy);
 • Matowe sufity w połączeniu z połyskiem.

Koszt sufitów napinanych w Rzeszowie zawsze pozostaje przystępny dla naszych klientów. Cennik sufitów napinanych znajdziesz na naszej stronie.

od 120 zł Zamów

Sufity napinane 3D

Sufity napinane w Rzeszowie ze wzorem 3D mogą ozdobić każde pomieszczenie, ale szczególnie popularne jest zastosowanie nadruków zdjęć na sufitach w pokojach dziecięcych, a także w pomieszczeniach użyteczności publicznej: salonach, jadalniach, basenach oraz w różnych strefach wypoczynkowych (kawiarnie, restauracje, kluby nocne, uzdrowiska). Bogactwo kolorów sufitów napinanych 3D, wysoka jakość nadruku, perfekcyjne zestawienie obrazu z wnętrzem już istniejącym w mieszkaniu, przystępna cena napinanych sufitów 3D – to wszystko mogą zapewnić sufity napinane firmy OTOmistrz.

od 350 zł Zamów

Gwieździste niebo

Cena sufitu napinanego „gwiaździste niebo” w Rzeszowie w dużej mierze zależy od sposobu realizacji projektu:

 • W przypadku sypialni, pokojów dziecięcych i innych osobistych pomieszczeń odpowiednia jest instalacja płótna z nakłuciem. W takim przypadku dla tworzenia efektu gwieździstego nieba w Rzeszowie stosuje się gęste materiały, ozdobne załączniki.
 • W lokalach komercyjnych lepiej jest zainstalować płótna bez przebić. Ta opcja pozwala na użycie cienkich płócien i wygląda lepiej, gdy podświetlenie jest wyłączone. Taki sufit napinany gwiezdne niebo w Rzeszowie również wygląda bardzo dobrze.
od 300 zł Zamów

Sufit napinany z oświetleniem

Co to jest sufit napinany z oświetleniem? Istnieją różne rodzaje napinanych podświetlanych sufitów, jednak w Rzeszowie najpopularniejsze są te z oświetleniem obwodowym. To właśnie takie oświetlenie sufitowe sprawia, że możliwe staje się:

 • Kontrolowanie poziomu oświetlenia za pomocą sufitów z ledami w celu tworzenia atmosfery pracy lub romantycznego spotkania;
 • Wyróżnianie obszarów funkcjonalnych pomieszczenia;
 • Skupianie uwagi na poszczególnych elementach wnętrza za pomocą ledowych sufitów.

Tworzone przez nas podświetlane sufity napinane w Rzeszowie mogą być zarówno dodatkowym źródłem światła, jak i podstawowym – w tym celu instalujemy stylowe przezroczyste powłoki. Aby wybrać rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w Twoich wnętrzach, zachęcamy do kontaktu z naszym managerem! Cena podświetlanych napinanych sufitów w Rzeszowie zawsze pozostaje przystępna dla klientów. 

od 120 zł Zamów

Dwupoziomowy sufit napinany

Jeśli marzysz o designerskim suficie napinanym, powinieneś zwrócić uwagę na rozwiązania dwupoziomowe. W końcu to dwupoziomowe sufity napinane w Rzeszowie idealnie nadają się do tworzenia sufitów z gwiazdami, sufitów z lustrami lub drukiem 3D. Wśród ogromnego wyboru sufitów podwieszanych dostępnych obecnie na rynku, to właśnie sufity dwupoziomowe w Rzeszowie otwierają przed projektantami największe perspektywy w zakresie oświetlenia. Szczególnie popularne są sufity led w Rzeszowie – najczęściej służą one do oświetlania obwodu konstrukcji.

od 177 zł Zamów

O nas

Czemu nasze sufity napinane w Rzeszowie?

Od kilku lat jesteśmy jedna z najbardziej wiarygodnych firm, oferujących usługę montażu sufitów napinanych na terenie Rzeszowa i okolic. Ta nasza pozycja na rynku nie pojawiła się „znikąd”: codziennie opanowujemy nowoczesne technologie, pozwalające na jakościowy montaż napinanych sufitów, nawiązujemy współprace z producentami płócien z tkaniny i PCV, a także wymyślamy nowe designerskie rozwiązania, odpowiadające najnowszym trendom w wystroju wnętrz. Do tego warto dodać zgrany zespół fachowców, którzy naprawdę lubią swoją pracę i chętnie podejmują się najtrudniejszych wyzwań. W naszej ofercie znajdziesz klasyczne matowe i błyszczące napinane sufity w Rzeszowie, a także sufity napinane z niebem, podświetlane sufity i wiele innych ciekawych modeli. 

Ile kosztuje sufit napinany w Rzeszowie? Cena napinanych sufitów ze względu na posiadanie stałej ekipy, własnego sprzętu i partnerskich relacji z producentami w naszej firmie pozostaje jedna z najniższych w Rzeszowie.

13 Projekty w wierszu
18 Projekt jest w trakcie
23 + Specjaliści od sufitów napinanych
228 Zrealizowane projekty

Opinie

Recenzje montażu sufitów napinanych w Rzeszowie

Ocena
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Thank you

review was added as a draft

you will see it after moderation

Rzeszów

Bardzo dziękuję pracownikom firmy OTOmistrz, chłopaki świetnie poradzili sobie z zadaniem naciągnięcia sufitu na dużej wysokości i bardzo złożonej konfiguracji, teraz podziwiamy niesamowite piękno błyszczących i matowych sufitów. Serdecznie im dziękuję osobiście, a także Waszej firmie za doskonałą organizację pracy. Na pewno będziemy korzystać z usług OTOmistrz w przyszłości i będziemy polecać znajomym.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Hanna
Hanna
Rzeszów

Dziękuję bardzo za Państwa pracę! Zainstalowaliśmy sufity napinane w Rzeszowie w przedpokoju, łazience i toalecie. Schludnie, pięknie, szybko. Okazało się to znacznie tańsze rozwiązanie, niż gdyby były otynkowane. Następnym razem zamówimy wykonanie napinanych sufitów w całym mieszkaniu.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Emil
Emil
Rzeszów

Jak zrobić sufity napinane w Rzeszowie? W moim mieszkaniu zostały zrealizowane naprawdę wspaniałe sufity napinane. Doskonale podkreślają design wnętrz, a dodatkowo jestem pewna, że są w całości ekologiczne. Podczas instalacji sufitów dostałam wiele zaleceń dotyczących ich pielęgnacji. Zatem śmiało polecam tę firmę, OTOmistrz jest naprawdę warta zaufania!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Mia
Mia
Rzeszów

Dzisiaj dwóch sympatycznych młodych mężczyzn, Michał i Artur, montowało w moim mieszkaniu sufity napinane w Rzeszowie. Pracowali profesjonalnie, rzetelnie, doceniając swój i mój czas. Efektem ich działania są doskonale białe sufity napinane w Rzeszowie z oświetleniem led oprawione ozdobną taśmą. Dzięki OTOmistrz za jakość, ta firma jest naprawdę warta zaufania!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Pola
Pola
Rzeszów

Wczoraj zainstalowano sufit napinany lustro w moim korytarzu. Wrażenia są tylko pozytywne, od momentu wezwania mierniczego do samej instalacji. Wszystko odbywało się przejrzyście, szybko i dokładnie. Martwiliśmy się, że sufit pochłonie dużo miejsca, ale różnica nie jest wcale zauważalna. Cena sufitu napinanego za m2 w Rzeszowie okazała się o rząd wielkości niższa niż u konkurencji i bardzo wygodnie jest pracować bez przedpłaty.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Amelia
Amelia

O usłudze

Cechy naszych sufitów napinanych w Rzeszowie

Od kilku lat jesteśmy jedną z najbardziej wiarygodnych firm oferujących usługę montażu sufitów napinanych na terenie Rzeszowa i okolic. Nasza pozycja na rynku nie pojawiła się „znikąd”: codziennie opanowujemy nowoczesne technologie, które pozwalają na jakościowy montaż sufitów napinanych, nawiązujemy współprace z producentami płócien z tkaniny i PCV, a także wymyślamy nowe designerskie rozwiązania odpowiadające najnowszym trendom w wystroju wnętrz. Do tego warto dodać zgrany zespół fachowców, którzy naprawdę lubią swoją pracę i chętnie podejmują się najtrudniejszych wyzwań. W naszej ofercie znajdziesz klasyczne sufity napinane w Rzeszowie (matowe i błyszczące), a także sufity napinane z niebem, podświetlane sufity i wiele innych ciekawych modeli. Cena sufitów napinanych ze względu na posiadanie stałej ekipy, własnego sprzętu i partnerskich relacji z producentami w naszej firmie pozostaje jedną z najniższych w Rzeszowie.

Montaż sufitów napinanych w Rzeszowie

Współpraca z naszą firmą odbywa się na zasadach jasnych i wygodnych dla każdej ze stron, a proces montażu sufitów napinanych w Rzeszowie przebiega w kilku etapach:
 • Klient zamawia konsultację i w wygodnych dla niego godzinach przyjeżdża fachowiec, który nieodpłatnie pomaga wybrać odpowiedni model napinanego sufitu, sposób jego instalacji i designerskie rozwiązania. Jeśli klientowi wszystko odpowiada, na tym etapie dokonywane są także bezpłatne pomiary pomieszczenia;
 • Na podstawie uzyskanych pomiarów składany jest projekt, ustalany koszt sufitu napinanego, a następnie sporządzana jest umowa;
 • Po podpisaniu przez klienta umowy zamawiane jest płótno,  a także wykonywany jego design;
 • W dogodnym dla klienta czasie pracownicy firmy przyjeżdżają w celu dokonania instalacji. Cały proces zajmuje kilka godzin i zależy od powierzchni pomieszczenia.

FAQ

Często zadawane pytania dotyczące sufitów napinanych w Rzeszowie

⭐️ Czy w sufitach napinanych występują szwy?
Jeśli zamawiasz sufity napinane w Rzeszowie z folii PCV do dużego pokoju, trzeba liczyć się z tym, że będą posiadały szwy. Folia dostarczana jest w rolkach o szerokości 1,3-3,2 m (a zależności od producenta). Jednocześnie trzeba dodać, że szwy w sufitach napinanych są praktycznie niezauważalne, gdyż ich szerokość nie przekracza 0,2 mm, a cała praca nad nimi wykonywana jest przez pracowników firmy OTOmistrz w sposób sumienny i z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń. Jeśli marzysz o suficie bez szwów, skontaktuj się z naszymi pracownikami - dobierzemy dla Ciebie szerokie płótna. Trzeba jednak pamiętać, że ich koszt będzie o 20% wyższy niż klasycznych sufitów napinanych.
⭐️ Ile brudu i kurzu pozostanie po zamontowaniu sufitu napinanego?
Głównym „brudem” podczas montażu sufitów napinanych w Rzeszowie jest pył powstający z wiercenia w ścianach podczas ich montażu. Pozostaną również małe skrawki folii, które można łatwo posprzątać. Pracownicy firmy OTOmistrz nie tylko dokonują montażu sufitów napinanych, ale i sprzątania “na sucho” pomieszczeń, w których była wykonywana praca. Zatem po ukończeniu prac montażowych pomieszczenia pozostają w takim samym stanie, jak przed ich rozpoczęciem.
⭐️ Jakie oprawy świetlne nadają się do sufitów napinanych?
W przypadku montażu z sufitem napinanym nie występują ograniczenia co do opraw świetlnych wpuszczanych - do instalacji nadaje się praktycznie każdy z modeli dostępnych na rynku. Pozwala to tworzyć na sufitach gwiezdne niebo lub podświetlać sufit 3D w Rzeszowie. Jednocześnie należy wziąć pod uwagę, że moc żarówki nie powinna przekraczać 40 W.
⭐️ Co jest niebezpieczne dla sufitów napinanych?
Sufity napinane w Rzeszowie są wytrzymałymi konstrukcjami, które pod warunkiem ich poprawnej eksploatacji będą zachowywać wspaniały wygląd przez co najmniej 10-15 lat. Jakie są zasady pielęgnacji płócien? Na pewno nie należy dotykać napinanej powierzchni ostrymi przedmiotami, gdyż istnieje niebezpieczeństwo jej przebicia. Wystawiony na działanie wysokich temperatur sufit może ulec stopieniu (nawet przez nieprawidłowo dobraną żarówkę). W przypadku ujemnych temperatur tkanina sufitu napinanego staje się krucha i podatna na pękanie pod wpływem naprężeń mechanicznych.

Kontakty

Zostaw teraz prośbę o zamówienie

Zostaw prośbę na stronie, doprecyzuj szczegóły i poczekaj na potwierdzenie od managera
// // */