Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Sufit napinany w biurze Rzeszów

Sufity napinane w Rzeszowie

Sufity napinane Rzeszów
Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Sufity napinane - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Sufity napinane są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Sufity napinane LED Standard

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Sufity napinane w Rzeszowie

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania o sufitach napinanych w Rzeszowie

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
️ Czy w sufitach napinanych występują szwy?
Jeśli klient zamawia sufity napinane w Rzeszowie z folii PCV do dużego pokoju, trzeba liczyć się z tym, że będą posiadały szwy. Folia dostarczana jest w rolkach o szerokości 1,3-3,2 m (a zależności od producenta). Jednocześnie trzeba dodać, że szwy w sufitach napinanych są praktycznie niezauważalne, gdyż ich szerokość nie przekracza 0,2 mm, a cała praca nad nimi wykonywana jest przez pracowników firmy z serwisu OTOmistrz w sposób sumienny i z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń. Jeśli marzysz o suficie bez szwów, skontaktuj się z naszymi pracownikami - dobierzemy dla Ciebie szerokie płótna. Trzeba jednak pamiętać, że ich koszt będzie o 20% wyższy niż klasycznych sufitów napinanych.
️ Ile brudu i kurzu pozostanie po zamontowaniu sufitu napinanego?
Głównym „brudem” podczas montażu sufitów napinanych w Rzeszowie jest pył powstający z wiercenia w ścianach podczas ich montażu. Pozostaną również małe skrawki folii, które można łatwo posprzątać. Pracownicy firmy z serwisu OTOmistrz nie tylko dokonują montażu sufitów napinanych, ale i sprzątania “na sucho” pomieszczeń, w których była wykonywana praca. Zatem po ukończeniu prac montażowych pomieszczenia pozostają w takim samym stanie, jak przed ich rozpoczęciem.
️ Jakie oprawy świetlne nadają się do sufitów napinanych?
W przypadku montażu z sufitem napinanym nie występują ograniczenia co do opraw świetlnych wpuszczanych - do instalacji nadaje się praktycznie każdy z modeli dostępnych na rynku. Pozwala to tworzyć na sufitach gwiezdne niebo lub podświetlać sufit 3D w Rzeszowie. Jednocześnie należy wziąć pod uwagę, że moc żarówki nie powinna przekraczać 40 W.
️ Co jest niebezpieczne dla sufitów napinanych?
Sufity napinane w Rzeszowie są wytrzymałymi konstrukcjami, które pod warunkiem ich poprawnej eksploatacji będą zachowywać wspaniały wygląd przez co najmniej 10-15 lat. Jakie są zasady pielęgnacji płócien? Na pewno nie należy dotykać napinanej powierzchni ostrymi przedmiotami, gdyż istnieje niebezpieczeństwo jej przebicia. Wystawiony na działanie wysokich temperatur sufit może ulec stopieniu (nawet przez nieprawidłowo dobraną żarówkę). W przypadku ujemnych temperatur tkanina sufitu napinanego staje się krucha i podatna na pękanie pod wpływem naprężeń mechanicznych.

Cechy sufitów napinanych w Rzeszowie realizowanych przez nasz serwis

Mamy bogate doświadczenie!

Nasi wykonawcy działają na polskim rynku od kilku lat, dlatego chętnie podejmują się zleceń zarówno standardowych, jak i niestandardowych, na przykład takich jak sufity napinane w Rzeszowie imitujące gwiaździste niebo.

Zero brudu i bałaganu!

Po instalacji sufitów napinanych w kuchni oraz innych pomieszczeniach bezpłatne sprzątanie odpadów budowlanych!

Cena sufitów napinanych w Rzeszowie

Cena napinanego sufitu w Rzeszowie, zamówionego przez nasz portal będzie zależeć od wielu czynników:

 • wysokości pomieszczenia;
 • powierzchni pomieszczenia;
 • obecności przeszkód w instalacji;
 • lokalizacji obiektu;
 • rodzaju wybranego sufitu itd.

Aby dowiedzieć się, jaka będzie ostateczna cena montażu sufity napinane w Rzeszowie, skontaktuj się z naszym doradcą drogą telefoniczną. Jeśli chcesz, by precyzyjna ocena kosztu usług została dokonana jak najszybciej, możesz wysłać do nas mailowo wymiary swojego mieszkania lub jego plan.

Montaż sufitów napinanych w Rzeszowie

Współpraca naszą firmą z naszego serwisu OTOmistrz odbywa się na zasadach jasnych i wygodnych dla każdej ze stron, a proces montażu sufitów napinanych w Rzeszowie przebiega w kilku etapach:

 • Klient zamawia konsultację i w wygodnych dla niego godzinach przyjeżdża fachowiec, który nieodpłatnie pomaga wybrać odpowiedni model napinanego sufitu, sposób jego instalacji i designerskie rozwiązania. Jeśli klientowi wszystko odpowiada, na tym etapie dokonywane są także bezpłatne pomiary pomieszczenia;
 • Na podstawie uzyskanych pomiarów składany jest projekt, ustalany koszt sufitu napinanego, a następnie sporządzana jest umowa;
 • Po podpisaniu przez klienta umowy zamawiane jest płótno,  a także wykonywany jego design;
 • W dogodnym dla klienta czasie pracownicy firmy przyjeżdżają w celu dokonania instalacji. Cały proces zajmuje kilka godzin i zależy od powierzchni pomieszczenia.

Wszystko w terminie!

Z każdym klientem podpisujemy umowę, której rygorystycznie przestrzegamy przez cały czas trwania pracy!

Dlaczego warto wybrać sufity napinane w Rzeszowie od firmy z serwisu OTOmistrz?

Od kilku lat jesteśmy jednym z najbardziej wiarygodnych serwisów, który prezentuje firmy oferujące np. usługę montażu sufitów napinanych na terenie Rzeszowa i okolic. Ta pozycja na rynku nie pojawiła się „znikąd”: firmy, które prezentujemy codziennie opanowują nowoczesne technologie, pozwalające na jakościowy montaż napinanych sufitów, nawiązują współprace z producentami płócien z tkaniny i PCV, a także wymyślają nowe designerskie rozwiązania, odpowiadające najnowszym trendom w wystroju wnętrz. Do tego warto dodać zgrany zespół fachowców, którzy naprawdę lubią swoją pracę i chętnie podejmują się najtrudniejszych wyzwań. W ofercie firm prezentowanych w serwisie OTOmistrz znajdziesz klasyczne matowe i błyszczące napinane sufity w Rzeszowie, a także sufity napinane z niebem, podświetlane sufity i wiele innych ciekawych modeli. 

Ile kosztuje sufit napinany w Rzeszowie? Cena napinanych sufitów ze względu na posiadanie stałej ekipy, własnego sprzętu i partnerskich relacji z producentami w firmie z naszego serwisu pozostaje jedną z najniższych w Rzeszowie.

Błyszczące

Błyszczące sufity napinane w Rzeszowie to jedno z najpopularniejszych rozwiązań projektowych w nowoczesnych pomieszczeniach. Takie konstrukcje sufitowe mają bogatą gamę kolorów, są wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska i są łatwe do zainstalowania zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych. Cechą charakterystyczną satynowych sufitów napinanych jest to, że odbijają światło i zwracają uwagę na to, co jest umieszczone w pomieszczeniu. Dlatego sufity napinane w wykończeniu satynowym będa wyglądały idealnie w pokojach z minimalną liczbą mebli i elementów dekoracyjnych. Jednocześnie błyszczące powierzchnie świetnie współgrają z oprawami oświetleniowymi o dowolnym kształcie. Ciekawe rozwiązanie – lustrzany sufit napinany w Rzeszowie. Więcej dowiesz się o takim rozwiązaniu kontaktując się z managerem serwisu OTOmistrz.

Matowe

Matowe sufity napinane w Rzeszowie są szczególnie popularne, ponieważ doskonale nadają się do dekoracji pomieszczeń w stylu klasycznym. Idealnie sprawdzają się do tworzenia dyskretnych opcji wnętrza, dlatego są wysoko cenione przez partnerów serwisu OTOmistrz (projektanci, brygadziści, deweloperzy) oraz klientów prywatnych.

 • Wariacje wszystkich kolorów i odcieni (biały, czarny, szary i kolorowy);
 • Matowe sufity w połączeniu z połyskiem.

Koszt sufitów napinanych w Rzeszowie zawsze pozostaje przystępny dla zainteresowanych klientów. Cennik sufitów napinanych można znaleźć w naszym serwisie OTomistrz.

Sufity napinane 3D

Sufity napinane w Rzeszowie ze wzorem 3D mogą ozdobić każde pomieszczenie, ale szczególnie popularne jest zastosowanie nadruków zdjęć na sufitach w pokojach dziecięcych, a także w pomieszczeniach użyteczności publicznej: salonach, jadalniach, basenach oraz w różnych strefach wypoczynkowych (kawiarnie, restauracje, kluby nocne, uzdrowiska). Bogactwo kolorów sufitów napinanych 3D, wysoka jakość nadruku, perfekcyjne zestawienie obrazu z wnętrzem już istniejącym w mieszkaniu, przystępna cena napinanych sufitów 3D – to wszystko mogą zapewnić sufity napinane wykonywane przez firmę z serwisu OTOmistrz.

Gwieździste niebo

Cena sufitu napinanego „gwiaździste niebo” w Rzeszowie w dużej mierze zależy od sposobu realizacji projektu:

 • W przypadku sypialni, pokojów dziecięcych i innych osobistych pomieszczeń odpowiednia jest instalacja płótna z nakłuciem. W takim przypadku dla tworzenia efektu gwieździstego nieba w Rzeszowie stosuje się gęste materiały, ozdobne załączniki.
 • W lokalach komercyjnych lepiej jest zainstalować płótna bez przebić. Ta opcja pozwala na użycie cienkich płócien i wygląda lepiej, gdy podświetlenie jest wyłączone. Taki sufit napinany gwiezdne niebo w Rzeszowie również wygląda bardzo dobrze.

Dwupoziomowy sufit napinany

Jeśli marzysz o designerskim suficie napinanym, powinieneś zwrócić uwagę na rozwiązania dwupoziomowe. W końcu to dwupoziomowe sufity napinane w Rzeszowie idealnie nadają się do tworzenia sufitów z gwiazdami, sufitów z lustrami lub drukiem 3D. Wśród ogromnego wyboru sufitów podwieszanych dostępnych obecnie na rynku, to właśnie sufity dwupoziomowe w Rzeszowie otwierają przed projektantami największe perspektywy w zakresie oświetlenia. Szczególnie popularne są sufity led w Rzeszowie – najczęściej służą one do oświetlania obwodu konstrukcji.

Sufit napinany z oświetleniem

Co to jest sufit napinany z oświetleniem? Istnieją różne rodzaje napinanych podświetlanych sufitów, jednak w Rzeszowie najpopularniejsze są te z oświetleniem obwodowym. To właśnie takie oświetlenie sufitowe sprawia, że możliwe staje się:

 • Kontrolowanie poziomu oświetlenia za pomocą sufitów z ledami w celu tworzenia atmosfery pracy lub romantycznego spotkania;
 • Wyróżnianie obszarów funkcjonalnych pomieszczenia;
 • Skupianie uwagi na poszczególnych elementach wnętrza za pomocą sufitów ledowych.

Tworzone przez firmę prezentowaną w serwisie OTOmistrz podświetlane sufity napinane w Rzeszowie mogą być zarówno dodatkowym źródłem światła, jak i podstawowym – w tym celu instalowane są stylowe przezroczyste powłoki. Aby wybrać rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w Twoich wnętrzach, zachęcamy do kontaktu z naszym managerem! Cena podświetlanych napinanych sufitów w Rzeszowie zawsze pozostaje przystępna dla klientów.