Sufity napinane w Rzeszowie

Sufity napinane w Rzeszowie to stylowy i wyrafinowany element wnętrz. Chcesz, aby pojawił się także w Twoim mieszkaniu? Firma z serwisu OTOmistrz chętnie opracuje dla Ciebie ekskluzywny projekt, pomoże dobrać odpowiedni rodzaj sufitu, a także dokona instalacji płótna wykorzystując nowoczesne technologie i materiały.

Sufit napinany w biurze Rzeszów

Cechy sufitów napinanych w Rzeszowie realizowanych przez nasz serwis

Mamy bogate doświadczenie!

Nasi wykonawcy działają na polskim rynku od kilku lat, dlatego chętnie podejmują się zleceń zarówno standardowych, jak i niestandardowych, na przykład takich jak sufity napinane w Rzeszowie imitujące gwiaździste niebo.

Zero brudu i bałaganu!

Po instalacji sufitów napinanych w kuchni oraz innych pomieszczeniach bezpłatne sprzątanie odpadów budowlanych!

Cena sufitów napinanych w Rzeszowie

Cena napinanego sufitu w Rzeszowie, zamówionego przez nasz portal będzie zależeć od wielu czynników:

 • wysokości pomieszczenia;
 • powierzchni pomieszczenia;
 • obecności przeszkód w instalacji;
 • lokalizacji obiektu;
 • rodzaju wybranego sufitu itd.

Aby dowiedzieć się, jaka będzie ostateczna cena montażu sufity napinane w Rzeszowie, skontaktuj się z naszym doradcą drogą telefoniczną. Jeśli chcesz, by precyzyjna ocena kosztu usług została dokonana jak najszybciej, możesz wysłać do nas mailowo wymiary swojego mieszkania lub jego plan.

Montaż sufitów napinanych w Rzeszowie

Współpraca naszą firmą z naszego serwisu OTOmistrz odbywa się na zasadach jasnych i wygodnych dla każdej ze stron, a proces montażu sufitów napinanych w Rzeszowie przebiega w kilku etapach:

 • Klient zamawia konsultację i w wygodnych dla niego godzinach przyjeżdża fachowiec, który nieodpłatnie pomaga wybrać odpowiedni model napinanego sufitu, sposób jego instalacji i designerskie rozwiązania. Jeśli klientowi wszystko odpowiada, na tym etapie dokonywane są także bezpłatne pomiary pomieszczenia;
 • Na podstawie uzyskanych pomiarów składany jest projekt, ustalany koszt sufitu napinanego, a następnie sporządzana jest umowa;
 • Po podpisaniu przez klienta umowy zamawiane jest płótno,  a także wykonywany jego design;
 • W dogodnym dla klienta czasie pracownicy firmy przyjeżdżają w celu dokonania instalacji. Cały proces zajmuje kilka godzin i zależy od powierzchni pomieszczenia.

Wszystko w terminie!

Z każdym klientem podpisujemy umowę, której rygorystycznie przestrzegamy przez cały czas trwania pracy!

Sufity napinane LED Standard Rzeszów
Sufity podświetlany Rzeszów
Sufit napinany 3d Rzeszów
Sufit napinanyLED Rzeszów
Cena sufitu napinanego Rzeszów
 • Błyszczące
 • Matowe
 • Sufity napinane 3D
 • Gwieździste niebo
 • Dwupoziomowy sufit napinany
 • Sufit napinany z oświetleniem

Błyszczące sufity napinane w Rzeszowie to jedno z najpopularniejszych rozwiązań projektowych w nowoczesnych pomieszczeniach. Takie konstrukcje sufitowe mają bogatą gamę kolorów, są wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska i są łatwe do zainstalowania zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych. Cechą charakterystyczną satynowych sufitów napinanych jest to, że odbijają światło i zwracają uwagę na to, co jest umieszczone w pomieszczeniu. Dlatego sufity napinane w wykończeniu satynowym będa wyglądały idealnie w pokojach z minimalną liczbą mebli i elementów dekoracyjnych. Jednocześnie błyszczące powierzchnie świetnie współgrają z oprawami oświetleniowymi o dowolnym kształcie. Ciekawe rozwiązanie – lustrzany sufit napinany w Rzeszowie. Więcej dowiesz się o takim rozwiązaniu kontaktując się z managerem serwisu OTOmistrz.

Matowe sufity napinane w Rzeszowie są szczególnie popularne, ponieważ doskonale nadają się do dekoracji pomieszczeń w stylu klasycznym. Idealnie sprawdzają się do tworzenia dyskretnych opcji wnętrza, dlatego są wysoko cenione przez partnerów serwisu OTOmistrz (projektanci, brygadziści, deweloperzy) oraz klientów prywatnych.

 • Wariacje wszystkich kolorów i odcieni (biały, czarny, szary i kolorowy);
 • Matowe sufity w połączeniu z połyskiem.

Koszt sufitów napinanych w Rzeszowie zawsze pozostaje przystępny dla zainteresowanych klientów. Cennik sufitów napinanych można znaleźć w naszym serwisie OTomistrz.

Sufity napinane w Rzeszowie ze wzorem 3D mogą ozdobić każde pomieszczenie, ale szczególnie popularne jest zastosowanie nadruków zdjęć na sufitach w pokojach dziecięcych, a także w pomieszczeniach użyteczności publicznej: salonach, jadalniach, basenach oraz w różnych strefach wypoczynkowych (kawiarnie, restauracje, kluby nocne, uzdrowiska). Bogactwo kolorów sufitów napinanych 3D, wysoka jakość nadruku, perfekcyjne zestawienie obrazu z wnętrzem już istniejącym w mieszkaniu, przystępna cena napinanych sufitów 3D – to wszystko mogą zapewnić sufity napinane wykonywane przez firmę z serwisu OTOmistrz.

Cena sufitu napinanego „gwiaździste niebo” w Rzeszowie w dużej mierze zależy od sposobu realizacji projektu:

 • W przypadku sypialni, pokojów dziecięcych i innych osobistych pomieszczeń odpowiednia jest instalacja płótna z nakłuciem. W takim przypadku dla tworzenia efektu gwieździstego nieba w Rzeszowie stosuje się gęste materiały, ozdobne załączniki.
 • W lokalach komercyjnych lepiej jest zainstalować płótna bez przebić. Ta opcja pozwala na użycie cienkich płócien i wygląda lepiej, gdy podświetlenie jest wyłączone. Taki sufit napinany gwiezdne niebo w Rzeszowie również wygląda bardzo dobrze.

Jeśli marzysz o designerskim suficie napinanym, powinieneś zwrócić uwagę na rozwiązania dwupoziomowe. W końcu to dwupoziomowe sufity napinane w Rzeszowie idealnie nadają się do tworzenia sufitów z gwiazdami, sufitów z lustrami lub drukiem 3D. Wśród ogromnego wyboru sufitów podwieszanych dostępnych obecnie na rynku, to właśnie sufity dwupoziomowe w Rzeszowie otwierają przed projektantami największe perspektywy w zakresie oświetlenia. Szczególnie popularne są sufity led w Rzeszowie – najczęściej służą one do oświetlania obwodu konstrukcji.

Co to jest sufit napinany z oświetleniem? Istnieją różne rodzaje napinanych podświetlanych sufitów, jednak w Rzeszowie najpopularniejsze są te z oświetleniem obwodowym. To właśnie takie oświetlenie sufitowe sprawia, że możliwe staje się:

 • Kontrolowanie poziomu oświetlenia za pomocą sufitów z ledami w celu tworzenia atmosfery pracy lub romantycznego spotkania;
 • Wyróżnianie obszarów funkcjonalnych pomieszczenia;
 • Skupianie uwagi na poszczególnych elementach wnętrza za pomocą sufitów ledowych.

Tworzone przez firmę prezentowaną w serwisie OTOmistrz podświetlane sufity napinane w Rzeszowie mogą być zarówno dodatkowym źródłem światła, jak i podstawowym – w tym celu instalowane są stylowe przezroczyste powłoki. Aby wybrać rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w Twoich wnętrzach, zachęcamy do kontaktu z naszym managerem! Cena podświetlanych napinanych sufitów w Rzeszowie zawsze pozostaje przystępna dla klientów.

Dlaczego warto wybrać sufity napinane w Rzeszowie od firmy z serwisu OTOmistrz?

Od kilku lat jesteśmy jednym z najbardziej wiarygodnych serwisów, który prezentuje firmy oferujące np. usługę montażu sufitów napinanych na terenie Rzeszowa i okolic. Ta pozycja na rynku nie pojawiła się „znikąd”: firmy, które prezentujemy codziennie opanowują nowoczesne technologie, pozwalające na jakościowy montaż napinanych sufitów, nawiązują współprace z producentami płócien z tkaniny i PCV, a także wymyślają nowe designerskie rozwiązania, odpowiadające najnowszym trendom w wystroju wnętrz. Do tego warto dodać zgrany zespół fachowców, którzy naprawdę lubią swoją pracę i chętnie podejmują się najtrudniejszych wyzwań. W ofercie firm prezentowanych w serwisie OTOmistrz znajdziesz klasyczne matowe i błyszczące napinane sufity w Rzeszowie, a także sufity napinane z niebem, podświetlane sufity i wiele innych ciekawych modeli. 

Ile kosztuje sufit napinany w Rzeszowie? Cena napinanych sufitów ze względu na posiadanie stałej ekipy, własnego sprzętu i partnerskich relacji z producentami w firmie z naszego serwisu pozostaje jedną z najniższych w Rzeszowie.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o sufitach napinanych

Dziękuję za stworzenie pokoju moich marzeń! Rzetelnie wybierałam wykonawcę, która mogłaby zainstalować sufity napinane! Tu uzyskałam konsultację na temat rodzajów sufity napinane, ich zalet i wad, następnie zrobiłam zamówienie – i już w kolejnym dniu dostałam wyliczenie kosztu prac.

Agnieszka

Od dawna marzyłam o suficie napinanym. W końcu znalazłam Państwa serwis i zdecydowałam się na zamówienie. Wszystko zostało zrobione według uprzednich ustaleń, sumiennie, odpowiedzialnie, a co najważniejsze – szybko. Mój sufit napinany z oświetleniem wygląda po prostu magicznie! Polecam wszystkim!

Diana

Od dzieciństwa marzyłam o suficie z gwiazdami. Państwa serwis zrealizował to moje marzenie: sufit napinany “Kosmos” wygląda bardzo elegancko. Jeśli poszukujecie wykonawcy, który tanio, szybko i bezproblemowo zainstaluje sufity napinane – gorąco polecam!

Paulina

Jest to serwis, który wyszedł naprzeciw wszystkim moim oczekiwaniom! Zamówiłam sufity napinane z nadrukiem fotograficznym i powiem szczerze – nie myślałam, że efekt będzie tak realistyczny! Prace zostały zrealizowane w krótkim terminie i dokładnie w taki sposób, na jaki umawiałam się przed podpisaniem umowy.

Izabela

Początkowo zamówiłam sufity napinane do łazienki, bałam się przecieku z góry. Dwa miesiące później nie mogłam już się doczekać i ponownie zwróciłam się do firmy z serwisu OTOmistrz, aby zamontować napinane sufity w całym mieszkaniu. Fajnie budzić się pod takimi sufitami, zapraszać gości i ogólne wrażenie z przebywania w mieszkaniu stało się wygodniejsze.

Alicja

Najczęściej zadawane pytania o sufitach napinanych w Rzeszowie

⭐️ Czy w sufitach napinanych występują szwy?
Jeśli klient zamawia sufity napinane w Rzeszowie z folii PCV do dużego pokoju, trzeba liczyć się z tym, że będą posiadały szwy. Folia dostarczana jest w rolkach o szerokości 1,3-3,2 m (a zależności od producenta). Jednocześnie trzeba dodać, że szwy w sufitach napinanych są praktycznie niezauważalne, gdyż ich szerokość nie przekracza 0,2 mm, a cała praca nad nimi wykonywana jest przez pracowników firmy z serwisu OTOmistrz w sposób sumienny i z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń. Jeśli marzysz o suficie bez szwów, skontaktuj się z naszymi pracownikami - dobierzemy dla Ciebie szerokie płótna. Trzeba jednak pamiętać, że ich koszt będzie o 20% wyższy niż klasycznych sufitów napinanych.
⭐️ Ile brudu i kurzu pozostanie po zamontowaniu sufitu napinanego?
Głównym „brudem” podczas montażu sufitów napinanych w Rzeszowie jest pył powstający z wiercenia w ścianach podczas ich montażu. Pozostaną również małe skrawki folii, które można łatwo posprzątać. Pracownicy firmy z serwisu OTOmistrz nie tylko dokonują montażu sufitów napinanych, ale i sprzątania “na sucho” pomieszczeń, w których była wykonywana praca. Zatem po ukończeniu prac montażowych pomieszczenia pozostają w takim samym stanie, jak przed ich rozpoczęciem.
⭐️ Jakie oprawy świetlne nadają się do sufitów napinanych?
W przypadku montażu z sufitem napinanym nie występują ograniczenia co do opraw świetlnych wpuszczanych - do instalacji nadaje się praktycznie każdy z modeli dostępnych na rynku. Pozwala to tworzyć na sufitach gwiezdne niebo lub podświetlać sufit 3D w Rzeszowie. Jednocześnie należy wziąć pod uwagę, że moc żarówki nie powinna przekraczać 40 W.
⭐️ Co jest niebezpieczne dla sufitów napinanych?
Sufity napinane w Rzeszowie są wytrzymałymi konstrukcjami, które pod warunkiem ich poprawnej eksploatacji będą zachowywać wspaniały wygląd przez co najmniej 10-15 lat. Jakie są zasady pielęgnacji płócien? Na pewno nie należy dotykać napinanej powierzchni ostrymi przedmiotami, gdyż istnieje niebezpieczeństwo jej przebicia. Wystawiony na działanie wysokich temperatur sufit może ulec stopieniu (nawet przez nieprawidłowo dobraną żarówkę). W przypadku ujemnych temperatur tkanina sufitu napinanego staje się krucha i podatna na pękanie pod wpływem naprężeń mechanicznych.