Sufity napinane w Świdwinie


Marzysz o doskonałe sufity napinane? Czas zrealizować swoje marzenia! Oferujemy produkcję i montaż niedrogich jakościowych sufitów napinanych w Świdwinie, których oryginalny design i rzetelne wykonanie zostały docenione już przez setki klientów.
Marzysz o doskonałe sufity napinane? Czas zrealizować swoje marzenia! Oferujemy produkcję i montaż niedrogich jakościowych sufitów napinanych w Świdwinie, których oryginalny design i rzetelne wykonanie zostały docenione już przez setki klientów.

Usługi

Lustrzany Sufity Matowe Sufity Sufitu z nadrukiem fotograficznym Sufity napinane LED Dwupoziomowe

Lustrzany Sufity

Lustrzany sufity napinane – jeden z najpopularniejszych współczesnych trendów w aranżacji wnętrz. Do produkcji takich sufitów wykorzystuje się wysokiej jakości ekologiczne płótno, którego montaż odbywa się bez uprzedniego nagrzewania. Decydując się na sufity napinane lustrzany należy wziąć pod uwagę, że jego rzeczywisty kolor może różnić się od tego, który jest widoczny na ekranie komputera. Dlatego zachęcamy do osobistej wizyty w naszym biurze i zobacz kolory lustrzany sufitów napinanych w Świdwinie lub konsultacji z naszym specjalistą wykonującym pomiary pomieszczeń oraz udzielającym konsultacji, który pokaże próbki sufitów napinanych, dostępnych w naszej ofercie.

od 80 zł Zamów

Matowe Sufity

Matowe sufity napinane w Świdwinie świetnie wyglądają w każdych wnętrzach, szczególnie tych wykonanych w klasycznym stylu. Ponieważ powierzchnia matowych sufitów nie jest odblaskowa, ich kolor będzie dokładnie taki, jaki jest widoczny na ekranie komputera. Kolor pozostaje niezmienny przez długi czas, jak również faktura oraz gęstość samego sufity napinane. Dodatkowymi atutami zamówienia matowych napinanych sufitów w Świdwinie są: ich wysoka praktyczność w użyciu, brak potrzeby wykorzystania specjalistycznych środków pielęgnacyjnych (kurz nie osiada na powierzchni tego typu sufitów, gdyż mają powłokę antystatyczną), można je także czyścić na mokro.

od 80 zł Zamów

Sufitu z nadrukiem fotograficznym

Opinie o sufitach napinanych w Świdwinie tego typu różnią się, ale my gwarantujemy, że stworzone przez nas konstrukcje będą wyglądać naprawdę wspaniale! Do tworzenia sufity napinane wykorzystujemy wyłącznie obrazy lub zdjęcia o wysokiej rozdzielczości, które są nakładane przy użyciu przyjaznej dla środowiska farby, odpornej na wilgoć i blaknięcie. Wykorzystywana przez nas farba jest bezwonna, hipoalergiczna i wnika głęboko w płótno, co zapewnia zachowanie przez sufit początkowego wyglądu przez długi czas. Podstawą do nałożenia obrazu może być dowolny rodzaj sufitu: matowy, satynowy, błyszczący lub z zainstalowanymi światłami LED.

od 160 zł Zamów

Sufity napinane LED

Sufity napinane z lampami LED w Świdwinie mogą występować jako podstawowe lub dodatkowe źródło oświetlenia pokoju. Taki typ oświetlenia jest nie tylko bardzo oszczędny, ale także nie jest podatny na skoki napięcia, jednocześnie zapewnia bardzo równe, zdrowe dla oczu światło. Wytrzymałość sufitów jest dosyć długa, a w procesie ich użytkowania do powietrza nie trafiają jakiekolwiek toksyny. Zatem jeśli dbasz o ekologię, zdrowie swoje oraz swoich bliskich, sufity tego typu będą dobrym wyborem. Jeśli decydujesz się na sufity napinane LED, pamiętaj, że oświetlenie może mieć różny kształt: konturowe, punktowe, linie świetlne, a także może występować jako podświetlenie karniszy itd. Za pomocą pasków LED można podzielić pokój na strefy funkcjonalne, wydzielając efektem świetlnym miejsce do odpoczynku, pracy, spotkań z gośćmi lub dowolnego innego przeznaczenia. Jasność paska LED można regulować za pomocą pilota.

od 115 zł Zamów

Dwupoziomowe

Stylowe, współczesne, eleganckie i długotrwałe dwupoziomowe sufity napinane mają jeszcze kolejne zalety: ich montaż odbywa się bardzo szybko, a gwarancja na tego typu konstrukcję sięga 10 lat! Dwupoziomowy sufit napinane to faktycznie kilka zamontowanych osobno płócien, umieszczonych na różnych wysokościach, połączonych w jedną kompozycję. Najczęściej sufity napinane w Świdwinie tego typu mają zaokrąglony kształt, natomiast ich typ i faktura mogą być bardzo zróżnicowane. Oryginalne rozwiązanie – połączenie sufitów napinanych Led oraz sufitów napinanych ze wzorami, dostępnymi dla nasz klientów. Dwupoziomowy sufity napinane w Świdwinie nie zbierają kurzu, można je czyścić zarówno na sucho, jak i na mokro.

od 150 zł Zamów

O nas

Czemu nasze sufity napinane w Świdwinie?

W naszej firmie podejmujemy się najtrudniejszych wyzwań i oferujemy klientom zarówno jedno-, jak i dwupoziomowe sufity napinane, które mogą mieć klasyczny, jak również zupełnie niepowtarzalny wygląd, uzyskany dzięki wykorzystaniu różnych faktur. Wśród najbardziej popularnych rozwiązań znajdują się faktury:

 • Matowa, imitująca wysokiej jakości tynkowanie;
 • Lakowana, pozwalająca wizualnie rozszerzyć przestrzeń;
 • Satynowa, tworząca iluzję farbowanej płyty gipsowo-kartonowej;
 • Możemy także zrealizować indywidualne zamówienie, tworząc sufity napinane w Świdwinie z efektem marmuru lub skóry, sufity napinane z nadrukiem fotograficznym lub oryginalnym oświetleniem LED.

Klienci coraz częściej zamawiając sufity napinane w Świdwinie decydują się na wielopoziomowe konstrukcje, umożliwiające podział przestrzeni na strefy funkcjonalne, ukrycie różnic wysokości i innych wad sufitu. Forma sufity napinane może być zarówno klasyczna, jak i zawierać różne zgięcia, kształty geometryczne i krzywe linie.

11 Projekty w wierszu
16 Projekt jest w trakcie
21+ Specjaliści od sufitów napinanych
217 Zrealizowane projekty

Opinie

Recenzje montażu sufitów napinanych w Świdwinie

Ocena
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Thank you

review was added as a draft

you will see it after moderation

Świdwin

Dziękuję za stworzenie pokoju moich marzeń! Rzetelnie wybierałam firmę, która mogłaby zainstalować sufity napinane w Świdwinie! Tu uzyskałam konsultację na temat rodzajów sufity napinane, ich zalet i wad, następnie zrobiłam zamówienie – i już w kolejnym dniu dostałam wyliczenie kosztu prac.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Agnieszka
Agnieszka
Świdwin

Od dawna marzyłam o suficie napinanym. W końcu znalazłam Państwa firmę i zdecydowałam się na zamówienie. Wszystko zostało zrobione według uprzednich ustaleń, sumiennie, odpowiedzialnie, a co najważniejsze – szybko. Mój sufit napinany z oświetleniem w Świdwinie wygląda po prostu magicznie! Polecam wszystkim!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Diana
Diana
Świdwin

Od dzieciństwa marzyłam o suficie z gwiazdami. Państwa firma zrealizowała to moje marzenie: sufit napinany “Kosmos” wygląda bardzo elegancko. Jeśli poszukujecie firmy, która tanio, szybko i bezproblemowo zainstaluje sufity napinane w Świdwinie - gorąco polecam!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Paulina
Paulina
Świdwin

Jest to firma, która wyszła naprzeciw wszystkim moim oczekiwaniom! Zamówiłam sufity napinane z nadrukiem fotograficznym w Świdwinie i powiem szczerze - nie myślałam, że efekt będzie tak realistyczny! Prace zostały zrealizowane w krótkim terminie i dokładnie w taki sposób, na jaki umawiałam się z firmą przed podpisaniem umowy.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Izabela
Izabela
Świdwin

Od dawna marzyli o suficie napinanym w kształcie gwiazdy. Znajomi doradzili tej firmie, wykonali w nich matowe sufity napinane. Dzięki rekomendacji znajomych zamówili sufity napinane w gwiazdę. Wygląda po prostu magicznie, a mistrzowie to prawdziwi profesjonaliści.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Wiktoria
Wiktoria

O usłudze

Cechy naszej sufitów napinanych w Świdwinie

Nasze zalety przy zamawianiu montażu sufitów napinanych w Świdwinie

Mamy bogate doświadczenie!

Działamy na polskim rynku od kilku lat, dlatego chętnie podejmujemy się zleceń zarówno standardowych, jak i niestandardowych, na przykład takich jak sufity napinane w Świdwinie imitujące gwiaździste niebo.

Zero brudu i bałaganu!

Po instalacji sufitów napinanych w kuchni oraz innych pomieszczeniach bezpłatne sprzątamy odpady budowlane!

Wszystko w terminie!

Z każdym klientem podpisujemy umowę, której rygorystycznie przestrzegamy przez cały czas trwania pracy!

Cena sufitów napinanych w Świdwinie

Cena napinanego sufitu w Świdwinie, zamówionego w naszej firmie będzie zależeć od wielu czynników:
 • wysokości pomieszczenia;
 • powierzchni pomieszczenia;
 • obecności przeszkód w instalacji;
 • lokalizacji obiektu;
 • rodzaju wybranego sufitu itd.
Aby dowiedzieć się, jaka będzie ostateczna cena montażu sufity napinane w Świdwinie, skontaktuj się z naszym doradcą drogą telefoniczną. Jeśli chcesz, by precyzyjna ocena kosztu usług została dokonana jak najszybciej, możesz wysłać do nas mailowo wymiary swojego mieszkania lub jego plan.

Pracujemy na terenie całej Polski, u nas można również zamówić sufity napinane Szczecin w dowolnym momencie.

FAQ

Często zadawane pytania dotyczące sufitów napinanych w Świdwinie

⭐️ Czy jest możliwy samodzielny montaż sufitów napinanych w Świdwinie?
Jeśli wybrałeś sufity napinane w Świdwinie i chcesz, aby w sposób harmonijny uzupełniał wnętrza Twojego biura lub mieszczenia, powierz prace związane z jego instalacją w ręce wykwalifikowanych specjalistów. Wiemy, że montaż sufitów napinanych nie jest łatwą sprawą i wymaga zarówno rzetelnego przygotowania, jak i posiadania przez pracowników doświadczenia oraz umiejętności przydatnych bezpośrednio w procesie realizacji zlecenia w zakresie montażu sufitów napinanych w Świdwinie. Samodzielny montaż sufitów napinanych jest nie tylko nie zalecany, ale często bywa to po prostu niemożliwe ze względu na brak odpowiednich umiejętności, doświadczenia oraz profesjonalnych narzędzi i sprzętu. Nasi pracownicy podejmują działania wyłącznie na podstawie uzgodnionego z klientem projektu i umowy, dlatego zamawiając sufity napinane w Świdwinie zawsze możesz być pewien naszej rzetelności i odpowiedzialności. Robimy to, co lubimy i potrafimy. Dokładnie to jest gwarancją starannej realizacji każdego zlecenia!
⭐️ Od czego zależy cena sufity napinane w Świdwinie?
Na koszt usług montaż sufitu napinanego oddziałuje zarówno typ wybranego sufitu (na przykład klasyczne białe rozwiązania kosztują znacznie mniej niż sufity z efektem 3D), jak i charakterystyki pomieszczenia, w którym planowany jest jego montaż.
⭐️ Jakie materiały są wykorzystywane do produkcji sufitów napinanych w Świdwinie?
Może to być zarówno PVC, jak i płótno. Preferujemy jednak tę drugą opcję ze względu na dłuższy termin wytrzymałości, estetyczność oraz ekologiczność.
⭐️ Mieszkam w nowym bloku w Świdwinie z niskimi sufitami. Czy warto zdecydować się na sufit napinany?
Oczywiście! Montowane przez nas sufity napinane w Świdwinie zajmują tylko 4 cm wysokości pokoju, ale jednocześnie pozwalają zmienić jego wizualny odbiór poprzez zastosowanie oświetlenia LED oraz błyszczącej faktury.

Kontakty