Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Sufit napinany w biurze Warszawa

Sufity napinane w Warszawie

Sufity napinane Warszawa
Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Sufity napinane - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Sufity napinane są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Sufity napinane LED Standard

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Sufity napinane w Warszawie

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania o sufitach napinanych w Warszawie

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
Czy po jakimś czasie można zmienić wystrój sufitu?
Tak, można. Wystarczy powierzyć tę kwestię profesjonalistom. Fachowcy ostrożnie usuną płótno i zabiorą je do warsztatu, gdzie zostanie na nie nałożony dowolny rysunek lub dekoracja, zgodnie z życzeniem klienta. Trzeba pamiętać, że używanie zwykłych farb i lakierów do zdobienia jest zabronione.
Jak kształtuje się koszt sufitów napinanych w Warszawie?
Koszt sufitów napinanych zależy przede wszystkim od tego, na jaki rodzaj powłoki się zdecydujesz: gwieździste niebo w Warszawie będzie kosztować więcej niż klasyczny sufit napinany 3D. Dwupoziomowe sufity napinane są droższe niż jednopoziomowe. Na cenę sufitu napinanego w Warszawie oddziałuje także rozmiar obrazu, jeśli takowy będzie nanoszony na płótno. Różne oryginalne opcje wzorów dla sufitów napinanych znajdziesz w galerii OTOmistrz.
Czy sufity napinane w wykończeniu satynowym wymagają specjalnej pielęgnacji?
O satynowe sufity napinane w Warszawie należy dbać tak samo, jak o każdy inny rodzaj błyszczących powłok. Do tego celu powinny być wykorzystywane miękkie ściereczki i delikatne środki czyszczące, a dodatkowego błysku lustrzanej powierzchni sufitu doda środek do czyszczenia szkła.
Czy cena sufitu napinanego w Warszawie 3D jest wyższa niż klasycznego sufitu napinanego z nadrukiem?
Ze względu na to, że produkcja sufitów napinanych 3D jest nieco bardziej skomplikowana, cena samego płótna przeznaczonego do ich wykonania będzie nieznacznie wyższa od ceny tradycyjnej folii PCV z nadrukiem. Jednocześnie koszt montażu sufitów napinanych w Warszawie w firmach z portalu OTOmistrz jest bardzo przystępny dla wszystkich klientów i nie zależy od tego jaki rodzaj obrazu umieszcza się na płótnie napinanym.

Od czego zależy cena sufitu napinanego w Warszawie

Dlaczego warto zamówić sufit napinany w Warszawie za pomocą OTOmistrz?

Decyzja o współpracy z firmą z portalu OTOmistrz to trafny wybór. Fachowcy rozwiążą problem uwzględniając każdy budżet – dobiorą najlepszą opcję dla Twojego portfela, sporządzą umowę, wykonają prace instalacyjne na czas i usuną wszelkie pozostałości po pracy.

 

Jak zrobić sufit napinany w Warszawie?

Specjaliści wybranej przez Ciebie firmy zainstalują sufity napinane o dowolnej złożoności. Profesjonalni wykonawcy przybędą do domów lub biur klientów z próbkami, przeprowadzą pomiary i zgodnie z ich życzeniem klientów przedstawią opcje instalacji.

Ile kosztuje sufit napinany w Warszawie?

Cennik przedstawia cenę sufitu napinanego za m2 z montażem pod klucz, która zależy od następujących cech:

 • Kolor płótna;
 • Produkcja, marka (Clipso, Pongi,  Descor, Alkor, Polyplast i inne);
 • Szerokość materiału;
 • Liczba metrów kwadratowych (przy większej powierzchni sufitu metr kwadratowy płótna jest tańszy).

Dlaczego warto zamawiać montaż sufitów napinanych za pośrednictwem OTOmistrz?

OTOmistrz – to platforma, która gromadzi informacje o firmach, specjalizujących się w instalacji napinanych sufitów w Warszawie. Tacy fachowcy działają szybko i dokładnie, a koszt ich usług zawsze pozostaje na przystępnym poziomie.
Realizując zamówienia firmy z naszej strony gwarantują wysoką jakość sufitów napinanych w Warszawie. Wielu klientów zwraca uwagę na wysokie kwalifikacje zawodowe i pozytywne cechy pracowników, których usługi zostają zamówione na OTOmistrz: są otwarci, uprzejmi, przyjaźni i uważni, dlatego współpraca z nimi to zawsze przyjemność.
Wśród zalet zamówienia sufitów napinanych w Warszawie za pomocą naszej strony należy również wymienić:

 • Przystępną cenę materiałów i usług;
 • Bezpłatny przyjazd mierniczego;
 • Stosowanie sprzętu o wysokiej wydajności;
 • Szybkie wykonanie pracy.

Panele sufitowe są produkowane przez renomowane firmy, dzięki czemu ich jakość jest nienaganna, a ich żywotność można liczyć w dziesiątkach lat.

Błyszczące

Błyszczące napinane sufity – to oryginalny i stylowy wybór dla każdego wnętrza. Nie wyglądają nudno, gdyż świetnie komponują się z każdym typem oświetlenia, idealnie nadają się do konstrukcji zarówno dwupoziomowych, jak i jednopoziomowych, a ponadto mogą mieć różny kolor, który nie zmienia się wraz z upływem czasu. Lekkie błyszczące sufity napinane w Warszawie, które nie obciążają sufitu świetnie sprawdzą się zarówno w domach, jak i pomieszczeniach biurowych. Lustrzany napinany sufit to efektowny i nowoczesny sposób wykończenia wnętrz, który pomaga nadać pomieszczeniu domu jasny, indywidualny charakter. Korzystając z nowoczesnych technologii napinania sufitów, my gwarantuje spektakularne efekty pracy, osiągane w ciągu zaledwie kilku godzin.

Matowe

Matowy sufity napinane w kolorze białym to rozwiązanie najczęściej wybierane przez klientów. Powodów popularności tego typu sufitów jest kilka, a mianowicie: nie są drogie, dobrze pasują do każdego pomieszczenia i stwarzają wrażenie idealnie płaskiego bielonego sufitu. Jeśli lubisz niestandardowe rozwiązania, oprócz klasycznego białego sufitu, możesz wybrać dowolny inny kolor. Matowe sufity napinane w Warszawie świetnie prezentują się w klasycznych pomieszczeniach, jednak nie oznacza to wcale, że nie sprawdzą się również w pomieszczeniach w stylu nowoczesnym. Za pomocą portalu OTOmistrz z pewnością dobierzesz rozwiązanie, które będzie w całości zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Sufity 3D

Jeśli uwielbiasz niestandardowe rozwiązania i jasne kolory – sufity napinane z nadrukiem będą dla Ciebie najlepszy wyborem. Wyróżnia je bogata paleta kolorów, możliwość wykorzystania jako elementu konstrukcji wielopoziomowych lub napinania na ramach o różnym kształcie. Na płótnach napinanych sufitów 3D może zostać nadrukowany dowolny obraz, bez ograniczeń co do jego rozmiarów i palety stosowanych kolorów. Ponadto obraz 3D na suficie napinanym można zastosować zarówno na całym płótnie, jak i na jego oddzielnej części. Jest to wspaniały wybór pozwalający na podział pomieszczenia na strefy, uzupełnienie dekoracji wnętrza lub stworzenie efektownego akcentu kolorystycznego łączącego cały design pomieszczenia.

Gwieździste niebo

Marzysz o suficie napinanym, który stworzy w pokoju magiczną i przytulną atmosferę? Przyszedł czas, by te marzenia stały się rzeczywistością. Za pomocą OTOmistrz znajdziesz firmę, która stworzy sufity napinane gwiezdne niebo w Warszawie wykorzystując różne technologie, w tym: nadruk fotograficzny, perforację, lampy ledowe, technologię światłowodów lub generatorów światła. Sufity napinane prezentujące gwiezdne niebo to projekt kompleksowo-technologiczny, wymagający od zespołu montażystów wiedzy, umiejętności i znania zasad nowoczesnych technologii. Swoim klientom zaprezentowane na naszej stronie firmy gwarantują realistyczne i precyzyjne wykonanie projektów oraz stworzenie naprawdę niepowtarzalnych sufitów napinanych w Warszawie, jak i okolicach.

Dwupoziomowy sufit napinany

Dwupoziomowe sufity napinane w Warszawie – to doskonały wybór dla wielbicieli niebanalnych rozwiązań w wystroju wnętrz. Konstrukcje wielopoziomowe optycznie dzielą przestrzeń, zmieniają jej geometrię i zapewniają oryginalne oświetlenie. Wraz z efektem projektowym ukryte zostają wady sufitu, takie jak: wypukłości, spadki, okablowanie elektryczne. Podczas konstruowania dwupoziomowych sufitów montuje się je na dwóch różnych poziomach, a szczelinę pomiędzy wysokościami zamyka materiał, co pozwala na stworzenie wizualnie jednoczęściowej, pozbawionej przerw powierzchni sufitu. Dodatkowy atutem konstrukcji wielopoziomowych jest zwiększenie izolacyjności cieplnej i akustycznej pomieszczenia, którą zapewnia szczelina powietrzna występująca pomiędzy sufitem napinanym a sufitem bazowym.

Sufit napinany z oświetleniem

Co to jest sufit napinany z ledami? Sufit napinany z oświetleniem – to stylowe i dekoracyjne rozwiązanie, które po zamówieniu w firmie ze strony OTOmistrz z pewnością pomoże Ci w realizacji wszystkich marzeń o doskonałych wnętrzach. Firmy w Warszawie z naszego katalogu projektują i montują sufity napinane z różnym typem oświetlenia, w tym oferują:

 • Montaż opraw oświetleniowych podwieszanych na środku pomieszczenia;
 • Oświetlenie i funkcjonalne zagospodarowanie przestrzenne pomieszczenia poprzez zastosowanie wbudowanych reflektorów lub spotów;
 • Zastosowanie łączonego oświetlenia z punktowych i wiszących żyrandoli.