Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Jak to działa

Wybierz miasto i kategorię usługi
1 Wybierz lokalizację wykonania usługi
Podaj szczegóły swojego zadania
2 Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia
Wykonawca skontaktuje się z Tobą
3 Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów na temat: Sufity napinane w Warszawie

22.01.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
L
Lidia_LV, Warszawa
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
28.01.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
D
Daria, Warszawa
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
8.02.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
J
Jarek, Warszawa
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
11.02.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
P
Przemysław, Warszawa
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
28.03.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
P
PanMarek, Warszawa
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
8.04.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
A
Artur, Warszawa
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
18.04.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
M
Martyna 18, Warszawa
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
30.04.2022 Sufity napinane
Ocena pracy mistrza:
A
Adrianna, Warszawa
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
Rozwiń

Sufity napinane w Warszawie: Powiązane usługi

Sufity podwieszane Liczba mistrzów: 10
Cyklinowanie parkietu Liczba mistrzów: 10
Ogrzewanie podłogowe Liczba mistrzów: 9
Układanie parkietu Liczba mistrzów: 11
Posadzki żywiczne Liczba mistrzów: 9
Układanie paneli podłogowych Liczba mistrzów: 14
Układanie płytek Liczba mistrzów: 8
Wykończenie wnętrz Liczba mistrzów: 14
Remont łazienki Liczba mistrzów: 12

Aktualne wydarzenia na Otomistrz

M

Małgorzata

Zostawiła opinię o Wykonawcy: Adam
W sprawie zlecenia: Montaż mebli
Dzisiaj
T

Tomasz

Dodał zapytanie o usługę: Wykończenie wnętrz
Wczoraj
E

Elżbieta

Zostawiła opinię o Wykonawcy: Bartłomiej
W sprawie zlecenia: Firma sprzątająca
Wczoraj
M

Marcin

W sprawie zlecenia: Sprzątanie biur
Dostał odpowiedzi od 5 Wykonawców
Wczoraj

Od czego zależy cena sufitu napinanego w Warszawie

Dlaczego warto zamówić sufit napinany w Warszawie za pomocą OTOmistrz?

Decyzja o współpracy z firmą z portalu OTOmistrz to trafny wybór. Fachowcy rozwiążą problem uwzględniając każdy budżet – dobiorą najlepszą opcję dla Twojego portfela, sporządzą umowę, wykonają prace instalacyjne na czas i usuną wszelkie pozostałości po pracy.

 

Jak zrobić sufit napinany w Warszawie?

Specjaliści wybranej przez Ciebie firmy zainstalują sufity napinane o dowolnej złożoności. Profesjonalni wykonawcy przybędą do domów lub biur klientów z próbkami, przeprowadzą pomiary i zgodnie z ich życzeniem klientów przedstawią opcje instalacji.

Ile kosztuje sufit napinany w Warszawie?

Cennik przedstawia cenę sufitu napinanego za m2 z montażem pod klucz, która zależy od następujących cech:

 • Kolor płótna;
 • Produkcja, marka (Clipso, Pongi,  Descor, Alkor, Polyplast i inne);
 • Szerokość materiału;
 • Liczba metrów kwadratowych (przy większej powierzchni sufitu metr kwadratowy płótna jest tańszy).

Dlaczego warto zamawiać montaż sufitów napinanych za pośrednictwem OTOmistrz?

OTOmistrz – to platforma, która gromadzi informacje o firmach, specjalizujących się w instalacji napinanych sufitów w Warszawie. Tacy fachowcy działają szybko i dokładnie, a koszt ich usług zawsze pozostaje na przystępnym poziomie.
Realizując zamówienia firmy z naszej strony gwarantują wysoką jakość sufitów napinanych w Warszawie. Wielu klientów zwraca uwagę na wysokie kwalifikacje zawodowe i pozytywne cechy pracowników, których usługi zostają zamówione na OTOmistrz: są otwarci, uprzejmi, przyjaźni i uważni, dlatego współpraca z nimi to zawsze przyjemność.
Wśród zalet zamówienia sufitów napinanych w Warszawie za pomocą naszej strony należy również wymienić:

 • Przystępną cenę materiałów i usług;
 • Bezpłatny przyjazd mierniczego;
 • Stosowanie sprzętu o wysokiej wydajności;
 • Szybkie wykonanie pracy.

Panele sufitowe są produkowane przez renomowane firmy, dzięki czemu ich jakość jest nienaganna, a ich żywotność można liczyć w dziesiątkach lat.

Błyszczące

Błyszczące napinane sufity – to oryginalny i stylowy wybór dla każdego wnętrza. Nie wyglądają nudno, gdyż świetnie komponują się z każdym typem oświetlenia, idealnie nadają się do konstrukcji zarówno dwupoziomowych, jak i jednopoziomowych, a ponadto mogą mieć różny kolor, który nie zmienia się wraz z upływem czasu. Lekkie błyszczące sufity napinane w Warszawie, które nie obciążają sufitu świetnie sprawdzą się zarówno w domach, jak i pomieszczeniach biurowych. Lustrzany napinany sufit to efektowny i nowoczesny sposób wykończenia wnętrz, który pomaga nadać pomieszczeniu domu jasny, indywidualny charakter. Korzystając z nowoczesnych technologii napinania sufitów, my gwarantuje spektakularne efekty pracy, osiągane w ciągu zaledwie kilku godzin.

Matowe

Matowy sufity napinane w kolorze białym to rozwiązanie najczęściej wybierane przez klientów. Powodów popularności tego typu sufitów jest kilka, a mianowicie: nie są drogie, dobrze pasują do każdego pomieszczenia i stwarzają wrażenie idealnie płaskiego bielonego sufitu. Jeśli lubisz niestandardowe rozwiązania, oprócz klasycznego białego sufitu, możesz wybrać dowolny inny kolor. Matowe sufity napinane w Warszawie świetnie prezentują się w klasycznych pomieszczeniach, jednak nie oznacza to wcale, że nie sprawdzą się również w pomieszczeniach w stylu nowoczesnym. Za pomocą portalu OTOmistrz z pewnością dobierzesz rozwiązanie, które będzie w całości zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Sufity 3D

Jeśli uwielbiasz niestandardowe rozwiązania i jasne kolory – sufity napinane z nadrukiem będą dla Ciebie najlepszy wyborem. Wyróżnia je bogata paleta kolorów, możliwość wykorzystania jako elementu konstrukcji wielopoziomowych lub napinania na ramach o różnym kształcie. Na płótnach napinanych sufitów 3D może zostać nadrukowany dowolny obraz, bez ograniczeń co do jego rozmiarów i palety stosowanych kolorów. Ponadto obraz 3D na suficie napinanym można zastosować zarówno na całym płótnie, jak i na jego oddzielnej części. Jest to wspaniały wybór pozwalający na podział pomieszczenia na strefy, uzupełnienie dekoracji wnętrza lub stworzenie efektownego akcentu kolorystycznego łączącego cały design pomieszczenia.

Gwieździste niebo

Marzysz o suficie napinanym, który stworzy w pokoju magiczną i przytulną atmosferę? Przyszedł czas, by te marzenia stały się rzeczywistością. Za pomocą OTOmistrz znajdziesz firmę, która stworzy sufity napinane gwiezdne niebo w Warszawie wykorzystując różne technologie, w tym: nadruk fotograficzny, perforację, lampy ledowe, technologię światłowodów lub generatorów światła. Sufity napinane prezentujące gwiezdne niebo to projekt kompleksowo-technologiczny, wymagający od zespołu montażystów wiedzy, umiejętności i znania zasad nowoczesnych technologii. Swoim klientom zaprezentowane na naszej stronie firmy gwarantują realistyczne i precyzyjne wykonanie projektów oraz stworzenie naprawdę niepowtarzalnych sufitów napinanych w Warszawie, jak i okolicach.

Dwupoziomowy sufit napinany

Dwupoziomowe sufity napinane w Warszawie – to doskonały wybór dla wielbicieli niebanalnych rozwiązań w wystroju wnętrz. Konstrukcje wielopoziomowe optycznie dzielą przestrzeń, zmieniają jej geometrię i zapewniają oryginalne oświetlenie. Wraz z efektem projektowym ukryte zostają wady sufitu, takie jak: wypukłości, spadki, okablowanie elektryczne. Podczas konstruowania dwupoziomowych sufitów montuje się je na dwóch różnych poziomach, a szczelinę pomiędzy wysokościami zamyka materiał, co pozwala na stworzenie wizualnie jednoczęściowej, pozbawionej przerw powierzchni sufitu. Dodatkowy atutem konstrukcji wielopoziomowych jest zwiększenie izolacyjności cieplnej i akustycznej pomieszczenia, którą zapewnia szczelina powietrzna występująca pomiędzy sufitem napinanym a sufitem bazowym.

Sufit napinany z oświetleniem

Co to jest sufit napinany z ledami? Sufit napinany z oświetleniem – to stylowe i dekoracyjne rozwiązanie, które po zamówieniu w firmie ze strony OTOmistrz z pewnością pomoże Ci w realizacji wszystkich marzeń o doskonałych wnętrzach. Firmy w Warszawie z naszego katalogu projektują i montują sufity napinane z różnym typem oświetlenia, w tym oferują:

 • Montaż opraw oświetleniowych podwieszanych na środku pomieszczenia;
 • Oświetlenie i funkcjonalne zagospodarowanie przestrzenne pomieszczenia poprzez zastosowanie wbudowanych reflektorów lub spotów;
 • Zastosowanie łączonego oświetlenia z punktowych i wiszących żyrandoli.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę sufity napinane w Warszawie na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi sufity napinane w Warszawie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi sufity napinane w Warszawie?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi sufity napinane w Warszawie telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi sufity napinane w Warszawie?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi sufity napinane w Warszawie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi sufity napinane w Warszawie jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi sufity napinane w Warszawie jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę sufity napinane w Warszawie?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii sufity napinane w Warszawie ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji. 

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi sufity napinane w Warszawie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi sufity napinane w Warszawie telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi sufity napinane w Warszawie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi sufity napinane w Warszawie jest dla Ciebie bezpłatne.

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii sufity napinane w Warszawie ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.