Sufity napinane we Wrocławiu

Serwis OTOmistrz we Wrocławiu prezentuje zgrane zespoły profesjonalistów i sprawdzonych partnerów! Wybierając firmę u nas możesz być pewien, że montaż sufitów napinanych zostanie zrealizowany w ustalonym terminie, odpowiedzialnie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Każdy projekt jest prawdziwym dziełem sztuki. Zapraszamy do upewnienia się o tym osobiście!

Sufit napinany w biurze Wrocław

Cechy sufitów napinanych we Wrocławiu realizowanych przez nasz serwis

Cechy sufitów napinanych we Wrocławiu, które można zamówić w serwisie OTOmistrz

 

Nasze sufity napinane we Wrocławiu posiadają liczne zalety, a podstawowymi wśród nich są:

 • Przystępny koszt napinanych sufitów we Wrocławiu  niezależnie od poziomu skomplikowania ich produkcji i montażu (instalowane są białe jednopoziomowe sufity, sufity ledowe, wielopoziomowe sufity, satynowe sufity napinane itd);
 • Szeroki wybór designerskich rozwiązań i możliwość zamówienia fachowego wsparcia w wyborze odpowiedniego designu powłoki;
 • Instalacja nie tylko sufitów, ale i ciągów komunikacyjnych, niezbędnych do tworzenia systemów oświetleniowych itp.

Aby złożyć zamówienie na montaż konstrukcji wystarczy skontaktować się z naszym konsultantem we Wrocławiu, wezwać osobę dokonującą pomiarów do obiektu – mieszkania, domu lub biura, wybrać z istniejących opcji rozwiązań technologicznych i kolorystycznych to, które jest najbliższe gustom zamawiającego i pasuje do jego wnętrza.

Cena sufitów napinanych we Wrocławiu

 

Następnie manager wylicza dokładny koszt stropów, biorąc pod uwagę nie tylko płótno, ale także montaż, sprzęt oświetleniowy i komponenty. Ustalona zostanie cena sufitów napinanych we Wrocławiu, podpisana umowa i praca może być następnie rozpoczynana. Ile kosztują sufity napinane we Wrocławiu? Cennik sufitów napinanych we Wrocławiu można znaleźć w naszym serwisie OTOmistrz.

Sufit napinany jest korzystnym wyborem, ponieważ może służyć nie tylko jako dekoracja. Na przykład sufity z tkaniny są impregnowane specjalną kompozycją bakteriobójczą lub przeciwgrzybiczą, która umożliwia ich instalowanie w placówkach dziecięcych/młodzieżowych, szpitalach, pokojach dziecięcych.

Sufity napinane LED Standard Wrocław
Sufity podświetlany Wrocław
Sufit napinany 3d Wrocław
Sufit napinanyLED Wrocław
Cena sufitu napinanego Wrocław
 • Błyszczące sufity napinane
 • Matowe sufity napinane
 • Sufity napinane 3D
 • Gwieździste niebo
 • Dwupoziomowy sufit napinany
 • Sufit napinany z oświetleniem

Błyszczące sufity napinane we Wrocławiu to najpopularniejszy rodzaj sufitów. Odmieniają pomieszczenie, nadają mu styl, czynią każdy pokój bardziej eleganckim. Zakres zastosowania błyszczących sufitów napinanych we Wrocławiu ogranicza jedynie wyobraźnia klienta, jego preferencje i możliwości finansowe. Wszechstronność sufitów napinanych (zwłaszcza jednopoziomowych) pozwala z powodzeniem stosować je w salonach, sypialniach, korytarzach, kuchniach, loggiach lub w pomieszczeniach sanitarnych. Powierzchnia pomieszczenia może wynosić od 3 do nawet kilkudziesięciu metrów kwadratowych. Architektoniczne cechy budynku mogą być dowolne.

Matowe sufity napinane we Wrocławiu to doskonały wybór do prawie każdego pomieszczenia. Do ich produkcji można wykorzystać zarówno folię PCV, jak i ekologiczne tkaniny tekstylne. Zalet sufitów napinanych jest naprawdę wiele: są niewymagające pod względem pielęgnacji, mają idealnie płaską powierzchnię, nie pękają ani nie opadają wraz z upływem czasu. Dodatkowo montaż sufitów napinanych we Wrocławiu zajmuje tylko kilka godzin, a minimalna gwarancja na te konstrukcje wynosi 10 lat.

Sufity napinane 3D we Wrocławiu – stylowe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Co jest najważniejsze? Otóż, trzeba poprawnie dobrać rozmiar, kształt i typ obrazu. W serwisie OTOmistrz można zamówić fachowe konsultacje, które pomogą w wyborze najlepszej opcji dla sufitów napinanych z nadrukiem. Ponadto specjaliści mogą obliczyć koszt wydruku zdjęcia na miejscu. Kolejno, znając ostateczną cenę wydruku zdjęcia na suficie można wybrać jedną z kilku opcji rysowania, skonsultować się z rodziną lub projektantem. Cena sufitów napinanych we Wrocławiu nie zależy od rodzaju wybranego zdjęcia 3D.

Jeśli chcesz dodać wyrazistości swojemu wnętrzu, powinieneś pomyśleć o zainstalowaniu sufitów napinanych. A jeśli dodatkowo lubisz niebanalne i efektowne rozwiązania, sufit z rozgwieżdżonym niebem we Wrocławiu będzie idealnym wyborem. Takie projekty przez lata nie straciły na popularności, a do ich tworzenia wykorzystuje się różne rozwiązania techniczne – począwszy od projektorów po drukowanie zdjęć. Jeśli marzysz o sufitach napinanych w naprawdę wysokiej jakości z rozgwieżdżonym niebem, czas zamówić je w serwisie OTOmistrz!

Poszukujesz wyjątkowego sufitu napinanego? Dzięki dwupoziomowym sufitom napinanym we Wrocławiu stworzysz indywidualny projekt, czyniąc sufit elementem wnętrza, który przyciąga uwagę. Takie konstrukcje mogą składać się z płócien o różnym kształcie, kolorze i fakturze. Dodatkowo można im także nadać różny kształt.

Dwupoziomowe sufity napinane we Wrocławiu równie dobrze sprawdzają się:

 • W projektowaniu wysokich i niskich sufitów;
 • W rozmieszczaniu pożądanych akcentów, strefowaniu małych, jak i przestronnych pomieszczeń.

Podświetlane sufity napinane we Wrocławiu to doskonały wybór zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i publicznych. Możesz stworzyć główne lub dodatkowe oświetlenie w pomieszczeniu albo wykorzystać oświetlenie tylko na jednym płótnie. Szczególnie efektownie prezentuje się zastosowanie perforowanych tkanin elastycznych w połączeniu z diodami LED lub zastosowanie małych lampek do stworzenia magicznego efektu rozgwieżdżonego nieba. Oświetlenie będzie doskonałym wyborem do sufitów o dowolnym kolorze i fakturze, w tym do sufitów napinanych w wykończeniu satynowym.

Dlaczego warto zlecić wykonanie sufitów napinanych we Wrocławiu firmie z naszego serwisu?

Ożyw wnętrze swojego mieszkania – zamów sufity napinane w firmie z naszego serwisu OTOmistrz. Jest ona producentem ekologicznych tkanin i płócien PCV, bezpośrednio współpracuje z europejskimi dostawcami materiałów: Pongs, MSD, Deskor. Montuje kolorowe i monochromatyczne płótna – wybór należy do Ciebie! Pracownicy pomogą Ci znaleźć rozwiązanie na aranżację każdego pomieszczenia.  

W ciągu długich lat pracy firma z serwisu OTOmistrz wykonała montaż sufitów napinanych w wielu domach i mieszkaniach we Wrocławiu. Nigdy nie poprzestaje na tym, co zostało osiągnięte, pracownicy nieustannie doskonalą swoją wiedzę i umiejętności, co pozwala im wykonywać taką pracę, której efektem jest zadowolenie klientów.

Kreatywność, odpowiedzialność i wykorzystanie nowoczesnych technologii – to tylko niektóre z zalet firmy z serwisu OTOmistrz. Dodatkowo pracownicy ciągle doskonalą umiejętności przydatne w pracy, co pozwala tworzyć naprawdę najlepsze sufity napinane we Wrocławiu i udzielać na wykonaną pracę wieloletniej gwarancji. Jeśli zależy Ci na tym, by sufity napinane wyglądały naprawdę spektakularnie, zachęcamy do tego, aby skontaktować się z naszym managerem już dzisiaj. Cena sufitów napinanych we Wrocławiu i szybkość realizacji projektu naprawdę będą dla Ciebie zachwycające.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o sufitach napinanych

Dziękuję za stworzenie pokoju moich marzeń! Rzetelnie wybierałam wykonawcę, która mogłaby zainstalować sufity napinane! Tu uzyskałam konsultację na temat rodzajów sufity napinane, ich zalet i wad, następnie zrobiłam zamówienie – i już w kolejnym dniu dostałam wyliczenie kosztu prac.

Agnieszka

Od dawna marzyłam o suficie napinanym. W końcu znalazłam Państwa serwis i zdecydowałam się na zamówienie. Wszystko zostało zrobione według uprzednich ustaleń, sumiennie, odpowiedzialnie, a co najważniejsze – szybko. Mój sufit napinany z oświetleniem wygląda po prostu magicznie! Polecam wszystkim!

Diana

Od dzieciństwa marzyłam o suficie z gwiazdami. Państwa serwis zrealizował to moje marzenie: sufit napinany “Kosmos” wygląda bardzo elegancko. Jeśli poszukujecie wykonawcy, który tanio, szybko i bezproblemowo zainstaluje sufity napinane – gorąco polecam!

Paulina

Jest to serwis, który wyszedł naprzeciw wszystkim moim oczekiwaniom! Zamówiłam sufity napinane z nadrukiem fotograficznym i powiem szczerze – nie myślałam, że efekt będzie tak realistyczny! Prace zostały zrealizowane w krótkim terminie i dokładnie w taki sposób, na jaki umawiałam się przed podpisaniem umowy.

Izabela

Początkowo zamówiłam sufity napinane do łazienki, bałam się przecieku z góry. Dwa miesiące później nie mogłam już się doczekać i ponownie zwróciłam się do firmy z serwisu OTOmistrz, aby zamontować napinane sufity w całym mieszkaniu. Fajnie budzić się pod takimi sufitami, zapraszać gości i ogólne wrażenie z przebywania w mieszkaniu stało się wygodniejsze.

Alicja

Najczęściej zadawane pytania o sufitach napinanych we Wrocławiu

⭐️ Na jakim etapie remontu warto dokonywać instalacji sufitów napinanych?
Najlepiej, gdy sufit napinany zostanie zainstalowany po zakończeniu wszystkich prac związanych z pojawieniem się kurzu i przygotowaniu ścian do malowania lub tapetowania. Aby upewnić się, jak najlepiej postąpić w Twoim konkretnym przypadku, skontaktuj się z pracownikami serwisu OTOmistrz we Wrocławiu. Pomogą wszystko zaplanować w taki sposób, aby montaż napinanych sufitów nie okazał się uciążliwy i przebiegł w jak najkrótszym czasie.
⭐️ Dlaczego sufit napinany może pachnieć?
Po zamontowaniu napinanego płótna we Wrocławiu może być wyczuwalny ostry zapach nowego materiału. Nie należy się tym martwić, gdyż zwykle mija po upływie 2-10 dni od montażu. Jeśli płótno zostało wyprodukowane bardzo niedawno, zapach można będzie wyczuwać przez miesiąc. Białe sufity napinane we Wrocławiu zwykle pachną trochę mocniej, ponieważ są często wybierane przez klientów i są szybko montowane po dostawie od producenta. Kolorowe oryginalne modele mogą tracić zapach podczas ich przechowywania.
⭐️ Jaki jest czas produkcji sufitu napinanego?
Z reguły po przyjeździe specjalisty w celu oszacowania zakresu prac i podpisania umowy montażowej rozpoczyna się proces wykonania lub cięcia płótna, który trwa od 2 do 3 dni. Następnie przygotowywana jest tkanina sufitu napinanego, klejona, montowane są wszystkie okucia i kolejno można już przejść do montażu sufitu we Wrocławiu.
⭐️ Czy w przyszłości można dodać oświetlenie do sufitu napinanego?
Tak, można. Wystarczy zadzwonić do fachowca we Wrocławiu, który wytnie otwory na nowe lampy, połączy je przewodami elektrycznymi i ostrożnie zamontuje je na płótnie. Dodatkowe oprawy można instalować w dowolnym okresie eksploatacji sufitu napinanego.