Sufity napinane Wrocław


Firma OTOmistrz we Wrocławiu to zgrany zespół profesjonalistów i sprawdzonych partnerów! Wybierając nas, możesz być pewien, że zrealizujemy montaż sufitów napinanych w ustalonym terminie, odpowiedzialnie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Każdy nasz projekt jest prawdziwym dziełem sztuki. Zapraszamy do upewnienia się o tym osobiście!
Firma OTOmistrz we Wrocławiu to zgrany zespół profesjonalistów i sprawdzonych partnerów! Wybierając nas, możesz być pewien, że zrealizujemy montaż sufitów napinanych w ustalonym terminie, odpowiedzialnie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Każdy nasz projekt jest prawdziwym dziełem sztuki. Zapraszamy do upewnienia się o tym osobiście!

Usługi

Błyszczące napinane sufity Matowe sufity napinane Sufity napinane 3D Gwieździste niebo Sufit napinany z oświetleniem Dwupoziomowy sufit napinany

Błyszczące napinane sufity

Błyszczące sufity napinane we Wrocławiu to najpopularniejszy rodzaj sufitów. Odmieniają pomieszczenie, nadają mu styl, czynią każdy pokój bardziej eleganckim. Zakres zastosowania błyszczących sufitów napinanych we Wrocławiu ogranicza jedynie wyobraźnia klienta, jego preferencje i możliwości finansowe. Wszechstronność sufitów napinanych (zwłaszcza jednopoziomowych) pozwala z powodzeniem stosować je w salonach, sypialniach, korytarzach, kuchniach, loggiach lub w pomieszczeniach sanitarnych. Powierzchnia pomieszczenia może wynosić od 3 do nawet kilkudziesięciu metrów kwadratowych. Architektoniczne cechy budynku mogą być dowolne.

od 120 zł Zamów

Matowe sufity napinane

Matowe sufity napinane we Wrocławiu to doskonały wybór do prawie każdego pomieszczenia. Do ich produkcji można wykorzystać zarówno folię PCV, jak i ekologiczne tkaniny tekstylne. Zalet sufitów napinanych jest naprawdę wiele: są niewymagające pod względem pielęgnacji, mają idealnie płaską powierzchnię, nie pękają ani nie opadają wraz z upływem czasu. Dodatkowo montaż sufitów napinanych we Wrocławiu zajmuje tylko kilka godzin, a minimalna gwarancja na te konstrukcje wynosi 10 lat.

od 120 zł Zamów

Sufity napinane 3D

Sufity napinane 3D we Wrocławiu – stylowe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Co jest najważniejsze? Otóż, trzeba poprawnie dobrać rozmiar, kształt i typ obrazu. W firmie OTOmistrz można skorzystać z fachowych konsultacji, które pomogą w wyborze najlepszej opcji dla sufitów napinanych z nadrukiem. Ponadto nasi specjaliści mogą obliczyć koszt wydruku zdjęcia na miejscu. Kolejno, znając ostateczną cenę wydruku zdjęcia na suficie możesz wybrać jedną z kilku opcji rysowania, skonsultować się z rodziną lub projektantem. Cena sufitów napinanych we Wrocławiu nie zależy od rodzaju wybranego zdjęcia 3D.

od 350 zł Zamów

Gwieździste niebo

Jeśli chcesz dodać wyrazistości swojemu wnętrzu, powinieneś pomyśleć o zainstalowaniu sufitów napinanych. A jeśli dodatkowo lubisz niebanalne i efektowne rozwiązania, sufit z rozgwieżdżonym niebem we Wrocławiu będzie idealnym wyborem. Takie projekty przez lata nie straciły na popularności, a do ich tworzenia wykorzystuje się różne rozwiązania techniczne – począwszy od projektorów po drukowanie zdjęć. Jeśli marzysz o sufitach napinanych w naprawdę wysokiej jakości z rozgwieżdżonym niebem, czas zamówić je w firmie OTOmistrz!

od 300 zł Zamów

Sufit napinany z oświetleniem

Podświetlane sufity napinane we Wrocławiu to doskonały wybór zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i publicznych. Możesz stworzyć główne lub dodatkowe oświetlenie w pomieszczeniu, lub wykorzystać oświetlenie tylko na jednym płótnie. Szczególnie efektownie prezentuje się zastosowanie perforowanych tkanin elastycznych w połączeniu z diodami LED lub zastosowanie małych lampek do stworzenia magicznego efektu rozgwieżdżonego nieba. Oświetlenie będzie doskonałym wyborem do sufitów o dowolnym kolorze i fakturze, w tym do sufitów napinanych w wykończeniu satynowym.

od 120 zł Zamów

Dwupoziomowy sufit napinany

Poszukujesz wyjątkowego sufitu napinanego? Dzięki dwupoziomowym sufitom napinanym we Wrocławiu stworzysz indywidualny projekt, czyniąc sufit elementem wnętrza, który przyciąga uwagę. Takie konstrukcje mogą składać się z płócien o różnym kształcie, kolorze i fakturze. Dodatkowo można im także nadać różny kształt.

Dwupoziomowe sufity napinane we Wrocławiu równie dobrze sprawdzają się:

 • W projektowaniu wysokich i niskich sufitów;
 • W rozmieszczaniu pożądanych akcentów, strefowaniu małych, jak i przestronnych pomieszczeń.
od 177 zł Zamów

O nas

Czemu nasze sufity napinane we Wrocławiu?

Ożyw wnętrze swojego mieszkania – zamów sufity napinane w naszej firmie. Jesteśmy producentem ekologicznych tkanin i płócien PCV, bezpośrednio współpracujemy z europejskimi dostawcami materiałów: Pongs, MSD, Deskor. Montujemy kolorowe i monochromatyczne płótna – wybór należy do Ciebie! Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie do aranżacji każdego pomieszczenia.  

W ciągu długich lat pracy firma OTOmistrz wykonała montaż sufitów napinanych w wielu domach i mieszkaniach we Wrocławiu. Nigdy nie poprzestajemy na tym, co zostało osiągnięte, zawsze doskonalimy swoją wiedzę i umiejętności, co pozwala nam wykonywać taką pracę, której efektem jest zadowolenie naszych klientów.

Kreatywność, odpowiedzialność i wykorzystanie nowoczesnych technologii – to tylko niektóre z naszych zalet. Dodatkowo ciągle doskonalimy naszą umiejętność pracy, co pozwala tworzyć naprawdę najlepsze sufity napinane we Wrocławiu i udzielać na naszą pracę wieloletniej gwarancji. Jeśli zależy Ci na tym, by sufity napinane wyglądały naprawdę spektakularnie, zachęcamy do tego, aby skontaktować się z naszym managerem już dzisiaj. Cena sufitów napinanych we Wrocławiu i szybkość realizacji projektu naprawdę będą dla Ciebie zachwycające.

12 Projekty w wierszu
14 Projekt jest w trakcie
18 Specjaliści od sufitów napinanych
243 Zrealizowane projekty

Opinie

Recenzje montażu sufitów napinanych we Wrocławiu

Ocena
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Thank you

review was added as a draft

you will see it after moderation

Wrocław

Zawsze podejrzliwie podchodziłem do tematu sufitów napinanych, ale dziś moje podejście do nich się zmieniło. W sypialni zamontowałem satynowy sufit napinany, wygląda świetnie, zapach zniknął podczas wietrzenia po 4 godzinach. Firmo OTOmistrz, jesteście prawdziwymi fachowcami, a cena podświetlanych sufitów napinanych - po prostu super!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Adrian
Adrian
Wrocław

Zamówiliśmy lustrzane sufity napinane we Wrocławiu do pokoju dziecięcego w oparciu o pozytywną opinię o sufitach napinanych montowanych przez fachowców OTOmistrz. Bardzo ważne było dla nas, aby firma była rzetelna, a sufity były wysokiej jakości.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Renia
Renia
Wrocław

To nie pierwszy raz, kiedy mam do czynienia z sufitami napinanymi, wiem jak zrobić sufity napinane we Wrocławiu wysokiej jakości. Już kilka razy zamawialiśmy je dla siebie w innych pomieszczeniach, ale jak się później okazało jakość nie była zbyt dobra. Głównym problemem jest całkowita niezdolność fachowców do pracy z okablowaniem i elektrycznością. Jednak tutaj wszystko okazało się idealne wewnątrz i na zewnątrz. Jasno, płynnie i szybko. Ponadto cena sufitów napinanych za m2 nie jest wyższa niż cena konkurencji we Wrocławiu. Krótko mówiąc, dzięki specjalistom za jakość ich pracy!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Nela
Nela
Wrocław

Od dłuższego czasu szukałem w internecie firmy, która zainstaluje dla mnie sufity napinane we Wrocławiu 3D w całym mieszkaniu, czytałem recenzje, oglądałem filmy. Trafiłem na stronę OTOmistrz i znalazłem dużo zdjęć, przydatnych informacji. Zostawiłem prośbę na stronie, zadzwoniłem prawie natychmiast, uzgodniłem czas i datę pomiaru. Sufit napinany ze wzorem okazał się piękny, z przejściami poziomów.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Rafał
Rafał
Wrocław

Zwróciłam się do tej firmy o pomoc, ponieważ widziałam ich pracę u sąsiadów - fajniutkie sufity napinane we Wrocławiu z ledami, imitującymi rozgwieżdżone niebo. Nowy rok będę świętować piękną renowacją sufitów. Do salonu zamówiłam podświetlany napinany sufit, a do sypialni - napinany sufit z gwieździstym niebem. Mega!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Wiktoria
Wiktoria

O usłudze

Cechy naszych sufitów napinanych we Wrocławiu

Nasze sufity napinane we Wrocławiu posiadają liczne zalety, a podstawowymi wśród nich są:
 • Przystępny koszt napinanych sufitów we Wrocławiu  niezależnie od poziomu skomplikowania ich produkcji i montażu (instalujemy białe jednopoziomowe sufity, sufity ledowe, wielopoziomowe sufity, satynowe sufity napinane itd);
 • Szeroki wybór designerskich rozwiązań i możliwość zamówienia fachowego wsparcia w wyborze odpowiedniego designu powłoki;
 • Instalacja nie tylko sufitów, ale i ciągów komunikacyjnych, niezbędnych do tworzenia systemów oświetleniowych itp.
Aby złożyć zamówienie na montaż konstrukcji wystarczy skontaktować się z naszym konsultantem we Wrocławiu, wezwać mierniczego do obiektu - mieszkania, domu lub biura, wybrać z istniejących opcji rozwiązań technologicznych i kolorystycznych to, które jest najbliższe gustom zamawiającego i pasuje do wnętrza

Cena sufitów napinanych we Wrocławiu

Następnie manager wylicza dokładny koszt stropów, biorąc pod uwagę nie tylko płótno, ale także montaż, sprzęt oświetleniowy i komponenty. Ustalamy z Państwem cenę sufitów napinanych we Wrocławiu, podpisujemy umowę i przystępujemy do cięcia płócien! Ile kosztują sufity napinane we Wrocławiu? Cennik sufitów napinanych we Wrocławiu znajdziesz na naszej stronie. Sufit napinany jest korzystnym wyborem, ponieważ może służyć nie tylko jako dekoracja. Na przykład sufity z tkaniny są impregnowane specjalną kompozycją bakteriobójczą lub przeciwgrzybiczą, która umożliwia ich instalowanie w placówkach dziecięcych/młodzieżowych, szpitalach, pokojach dziecięcych.

FAQ

Często zadawane pytania dotyczące sufitów napinanych we Wrocławiu

⭐️ Na jakim etapie remontu warto dokonywać instalacji sufitów napinanych?
Najlepiej, gdy sufit napinany zostanie zainstalowany po zakończeniu wszystkich prac związanych z pojawieniem się kurzu i przygotowaniu ścian do malowania lub tapetowania. Aby upewnić się, jak najlepiej postąpić w Twoim konkretnym przypadku, skontaktuj się z pracownikami firmy OTOmistrz we Wrocławiu. Pomogą wszystko zaplanować w taki sposób, aby montaż napinanych sufitów nie okazał się uciążliwy i przebiegł w jak najkrótszym czasie.
⭐️ Dlaczego sufit napinany może pachnieć?
Po zamontowaniu napinanego płótna we Wrocławiu może być wyczuwalny ostry zapach nowego materiału. Nie należy się tym martwić, gdyż zwykle mija po upływie 2-10 dni od montażu. Jeśli płótno zostało wyprodukowane bardzo niedawno, zapach można będzie wyczuwać przez miesiąc. Białe sufity napinane we Wrocławiu zwykle pachną trochę mocniej, ponieważ są często wybierane przez klientów i są szybko montowane po dostawie od producenta. Kolorowe oryginalne modele mogą tracić zapach podczas ich przechowywania.
⭐️ Jaki jest czas produkcji sufitu napinanego?
Z reguły po przyjeździe specjalisty w celu oszacowania zakresu prac i podpisania umowy montażowej rozpoczyna się proces wykonania lub cięcia płótna, który trwa od 2 do 3 dni. Następnie przygotowywana jest tkanina sufitu napinanego, klejona, montowane są wszystkie okucia i kolejno można już przejść do montażu sufitu we Wrocławiu.
⭐️ Czy w przyszłości można dodać oświetlenie do sufitu napinanego?
Tak, można. Wystarczy zadzwonić do fachowca we Wrocławiu, który wytnie otwory na nowe lampy, połączy je przewodami elektrycznymi i ostrożnie zamontuje je na płótnie. Dodatkowe oprawy można instalować w dowolnym okresie eksploatacji sufitu napinanego.

Kontakty

Zostaw teraz prośbę o zamówienie

Zostaw prośbę na stronie, doprecyzuj szczegóły i poczekaj na potwierdzenie od managera
// // */