Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Sufit napinany w biurze Wrocław

Sufity napinane we Wrocławiu

Sufity napinane Wrocław
Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Sufity napinane - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Sufity napinane są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Sufity napinane LED Standard

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Sufity napinane we Wrocławiu

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania o sufitach napinanych we Wrocławiu

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
️ Na jakim etapie remontu warto dokonywać instalacji sufitów napinanych?
Najlepiej, gdy sufit napinany zostanie zainstalowany po zakończeniu wszystkich prac związanych z pojawieniem się kurzu i przygotowaniu ścian do malowania lub tapetowania. Aby upewnić się, jak najlepiej postąpić w Twoim konkretnym przypadku, skontaktuj się z pracownikami serwisu OTOmistrz we Wrocławiu. Pomogą wszystko zaplanować w taki sposób, aby montaż napinanych sufitów nie okazał się uciążliwy i przebiegł w jak najkrótszym czasie.
️ Dlaczego sufit napinany może pachnieć?
Po zamontowaniu napinanego płótna we Wrocławiu może być wyczuwalny ostry zapach nowego materiału. Nie należy się tym martwić, gdyż zwykle mija po upływie 2-10 dni od montażu. Jeśli płótno zostało wyprodukowane bardzo niedawno, zapach można będzie wyczuwać przez miesiąc. Białe sufity napinane we Wrocławiu zwykle pachną trochę mocniej, ponieważ są często wybierane przez klientów i są szybko montowane po dostawie od producenta. Kolorowe oryginalne modele mogą tracić zapach podczas ich przechowywania.
️ Jaki jest czas produkcji sufitu napinanego?
Z reguły po przyjeździe specjalisty w celu oszacowania zakresu prac i podpisania umowy montażowej rozpoczyna się proces wykonania lub cięcia płótna, który trwa od 2 do 3 dni. Następnie przygotowywana jest tkanina sufitu napinanego, klejona, montowane są wszystkie okucia i kolejno można już przejść do montażu sufitu we Wrocławiu.
️ Czy w przyszłości można dodać oświetlenie do sufitu napinanego?
Tak, można. Wystarczy zadzwonić do fachowca we Wrocławiu, który wytnie otwory na nowe lampy, połączy je przewodami elektrycznymi i ostrożnie zamontuje je na płótnie. Dodatkowe oprawy można instalować w dowolnym okresie eksploatacji sufitu napinanego.

Cechy sufitów napinanych we Wrocławiu realizowanych przez nasz serwis

Cechy sufitów napinanych we Wrocławiu, które można zamówić w serwisie OTOmistrz

 

Nasze sufity napinane we Wrocławiu posiadają liczne zalety, a podstawowymi wśród nich są:

 • Przystępny koszt napinanych sufitów we Wrocławiu  niezależnie od poziomu skomplikowania ich produkcji i montażu (instalowane są białe jednopoziomowe sufity, sufity ledowe, wielopoziomowe sufity, satynowe sufity napinane itd);
 • Szeroki wybór designerskich rozwiązań i możliwość zamówienia fachowego wsparcia w wyborze odpowiedniego designu powłoki;
 • Instalacja nie tylko sufitów, ale i ciągów komunikacyjnych, niezbędnych do tworzenia systemów oświetleniowych itp.

Aby złożyć zamówienie na montaż konstrukcji wystarczy skontaktować się z naszym konsultantem we Wrocławiu, wezwać osobę dokonującą pomiarów do obiektu – mieszkania, domu lub biura, wybrać z istniejących opcji rozwiązań technologicznych i kolorystycznych to, które jest najbliższe gustom zamawiającego i pasuje do jego wnętrza.

Cena sufitów napinanych we Wrocławiu

 

Następnie manager wylicza dokładny koszt stropów, biorąc pod uwagę nie tylko płótno, ale także montaż, sprzęt oświetleniowy i komponenty. Ustalona zostanie cena sufitów napinanych we Wrocławiu, podpisana umowa i praca może być następnie rozpoczynana. Ile kosztują sufity napinane we Wrocławiu? Cennik sufitów napinanych we Wrocławiu można znaleźć w naszym serwisie OTOmistrz.

Sufit napinany jest korzystnym wyborem, ponieważ może służyć nie tylko jako dekoracja. Na przykład sufity z tkaniny są impregnowane specjalną kompozycją bakteriobójczą lub przeciwgrzybiczą, która umożliwia ich instalowanie w placówkach dziecięcych/młodzieżowych, szpitalach, pokojach dziecięcych.

Dlaczego warto zlecić wykonanie sufitów napinanych we Wrocławiu firmie z naszego serwisu?

Ożyw wnętrze swojego mieszkania – zamów sufity napinane w firmie z naszego serwisu OTOmistrz. Jest ona producentem ekologicznych tkanin i płócien PCV, bezpośrednio współpracuje z europejskimi dostawcami materiałów: Pongs, MSD, Deskor. Montuje kolorowe i monochromatyczne płótna – wybór należy do Ciebie! Pracownicy pomogą Ci znaleźć rozwiązanie na aranżację każdego pomieszczenia.  

W ciągu długich lat pracy firma z serwisu OTOmistrz wykonała montaż sufitów napinanych w wielu domach i mieszkaniach we Wrocławiu. Nigdy nie poprzestaje na tym, co zostało osiągnięte, pracownicy nieustannie doskonalą swoją wiedzę i umiejętności, co pozwala im wykonywać taką pracę, której efektem jest zadowolenie klientów.

Kreatywność, odpowiedzialność i wykorzystanie nowoczesnych technologii – to tylko niektóre z zalet firmy z serwisu OTOmistrz. Dodatkowo pracownicy ciągle doskonalą umiejętności przydatne w pracy, co pozwala tworzyć naprawdę najlepsze sufity napinane we Wrocławiu i udzielać na wykonaną pracę wieloletniej gwarancji. Jeśli zależy Ci na tym, by sufity napinane wyglądały naprawdę spektakularnie, zachęcamy do tego, aby skontaktować się z naszym managerem już dzisiaj. Cena sufitów napinanych we Wrocławiu i szybkość realizacji projektu naprawdę będą dla Ciebie zachwycające.

Błyszczące sufity napinane

Błyszczące sufity napinane we Wrocławiu to najpopularniejszy rodzaj sufitów. Odmieniają pomieszczenie, nadają mu styl, czynią każdy pokój bardziej eleganckim. Zakres zastosowania błyszczących sufitów napinanych we Wrocławiu ogranicza jedynie wyobraźnia klienta, jego preferencje i możliwości finansowe. Wszechstronność sufitów napinanych (zwłaszcza jednopoziomowych) pozwala z powodzeniem stosować je w salonach, sypialniach, korytarzach, kuchniach, loggiach lub w pomieszczeniach sanitarnych. Powierzchnia pomieszczenia może wynosić od 3 do nawet kilkudziesięciu metrów kwadratowych. Architektoniczne cechy budynku mogą być dowolne.

Matowe sufity napinane

Matowe sufity napinane we Wrocławiu to doskonały wybór do prawie każdego pomieszczenia. Do ich produkcji można wykorzystać zarówno folię PCV, jak i ekologiczne tkaniny tekstylne. Zalet sufitów napinanych jest naprawdę wiele: są niewymagające pod względem pielęgnacji, mają idealnie płaską powierzchnię, nie pękają ani nie opadają wraz z upływem czasu. Dodatkowo montaż sufitów napinanych we Wrocławiu zajmuje tylko kilka godzin, a minimalna gwarancja na te konstrukcje wynosi 10 lat.

Sufity napinane 3D

Sufity napinane 3D we Wrocławiu – stylowe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Co jest najważniejsze? Otóż, trzeba poprawnie dobrać rozmiar, kształt i typ obrazu. W serwisie OTOmistrz można zamówić fachowe konsultacje, które pomogą w wyborze najlepszej opcji dla sufitów napinanych z nadrukiem. Ponadto specjaliści mogą obliczyć koszt wydruku zdjęcia na miejscu. Kolejno, znając ostateczną cenę wydruku zdjęcia na suficie można wybrać jedną z kilku opcji rysowania, skonsultować się z rodziną lub projektantem. Cena sufitów napinanych we Wrocławiu nie zależy od rodzaju wybranego zdjęcia 3D.

Gwieździste niebo

Jeśli chcesz dodać wyrazistości swojemu wnętrzu, powinieneś pomyśleć o zainstalowaniu sufitów napinanych. A jeśli dodatkowo lubisz niebanalne i efektowne rozwiązania, sufit z rozgwieżdżonym niebem we Wrocławiu będzie idealnym wyborem. Takie projekty przez lata nie straciły na popularności, a do ich tworzenia wykorzystuje się różne rozwiązania techniczne – począwszy od projektorów po drukowanie zdjęć. Jeśli marzysz o sufitach napinanych w naprawdę wysokiej jakości z rozgwieżdżonym niebem, czas zamówić je w serwisie OTOmistrz!

Dwupoziomowy sufit napinany

Poszukujesz wyjątkowego sufitu napinanego? Dzięki dwupoziomowym sufitom napinanym we Wrocławiu stworzysz indywidualny projekt, czyniąc sufit elementem wnętrza, który przyciąga uwagę. Takie konstrukcje mogą składać się z płócien o różnym kształcie, kolorze i fakturze. Dodatkowo można im także nadać różny kształt.

Dwupoziomowe sufity napinane we Wrocławiu równie dobrze sprawdzają się:

 • W projektowaniu wysokich i niskich sufitów;
 • W rozmieszczaniu pożądanych akcentów, strefowaniu małych, jak i przestronnych pomieszczeń.

Sufit napinany z oświetleniem

Podświetlane sufity napinane we Wrocławiu to doskonały wybór zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i publicznych. Możesz stworzyć główne lub dodatkowe oświetlenie w pomieszczeniu albo wykorzystać oświetlenie tylko na jednym płótnie. Szczególnie efektownie prezentuje się zastosowanie perforowanych tkanin elastycznych w połączeniu z diodami LED lub zastosowanie małych lampek do stworzenia magicznego efektu rozgwieżdżonego nieba. Oświetlenie będzie doskonałym wyborem do sufitów o dowolnym kolorze i fakturze, w tym do sufitów napinanych w wykończeniu satynowym.