Sufity podwieszane

OTOmistrz zapewnia wykonanie w Polsce montażu podwieszanych sufitów gipsowo-kartonowych o dowolnej złożoności. Nawet jeśli masz tylko plan, jak powinien wyglądać Twój sufit, skontaktuj się z nami! Nasi wykonawcy projektują i montują podwieszane sufity proste oraz łukowe.

Sufity podwieszane

Montaż sufitów podwieszanych od wykonawców OTOmistrz

Chociaż ostatnio pojawiły się liczne materiały do wykończenia mieszkań, sufity podwieszane w Polsce nadal cieszą się popularnością. Specjaliści z naszego portalu przygotowują i wykonują projekty, tworząc idealnie gładkie sufity, cechujące się dowolnym pomysłem designerskim, w tym także realizują klejenie fototapet, tworzą dwupoziomowe sufity lub sufity z dekoracyjnymi figurami.

Materiały wykorzystywane w tworzeniu sufitów podwieszanych w Polsce mają wszystkie niezbędne certyfikaty, są ekologiczne i pasują zarówno do mieszkalnych, jak niemieszkalnych pomieszczeń.

W razie potrzeby fachowcy pomagają także podzielić pomieszczenie na strefy za pomocą sufitów podwieszanych, a dodatkowo świadczą takie usługi, jak:

  • Instalacja oświetlenia LED;
  • Tworzenie izolacji dźwiękowej i cieplnej;
  • Zdobienie sufitów podwieszanych;
  • Remont (na podstawie gwarancji i pogwarancyjny) sufitów z płyt gipsowo-kartonowych na terenie Polski.

Montaż sufitów podwieszanych w Polsce dokonywany jest na podstawie podpisanej z klientem umowy.

Dlaczego warto wybrać serwis OTOmistrz?

Zamawiając podwieszany sufit na terenie kraju przez platformę OTOmistrz uzyskujesz liczne przewagi, wśród których są:

  • Doświadczenie w realizacji projektów o dowolnym poziomie złożoności;
  • Udzielanie gwarancji na wszystkie rodzaje świadczonych usług;
  • Opracowanie indywidualnego projektu dla każdego klienta, a także pomoc w doborze odpowiednich materiałów;
  • Świadczenie usług na terenie całego kraju.

Skontaktuj się z naszym doradcą przez telefon lub mailowo w celu uzyskania szczegółowych informacji o świadczonych przez naszych wykonawców usługach lub wyceny przybliżonego kosztu usług na podstawie przesłanego przez Ciebie zdjęcia.

Współpraca z nami jest gwarancją sumienności, jakości i estetyczności w wykończeniu Twoich wnętrz!

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o montażu sufitów podwieszanych

Kupiłem stare mieszkanie i sufity w nim, jak możecie się domyślać, były strasznie nierówno. Zatem postanowiłem zamówić sufity podwieszane. Takie proste, jednopoziomowe. Tworzenie projektu i podpisanie umowy zajęło dosłownie kilka dni, a sama realizacja – kilka godzin, a jednocześnie cena tych podwieszanych sufitów okazała się bardzo niska.

Przemek

Stworzyli dla mnie sufit podwieszany w salonie z ledami. Wygląda po prostu czarująco: zarówno z oświetleniem dziennym, jak i tym ledowym. W procesie realizacji projektu chłopaki przestrzegali naszych ustaleń, więc nic nie przerabiali, a po ukończeniu prac od pierwszego wejrzenia jeszcze raz zakochałam się w moim mieszkaniu!

Marysia

Cena podwieszanych sufitów wydawała mi się wygórowana, ale kiedy zamówiłam sufit podwieszany w łazience zrozumiałam, skąd takie koszty. Nie powiem, że prace wykończeniowe trwały długo, ale wymagały naprawdę wiedzy i umiejętności, Wiem o tym, bo śledziłam ich realizację, ponadto wysokiej jakości materiały odporne na wilgoć również dosyć dużo kosztują!

Ola

Chciałem stworzyć sufit podwieszany w kuchni, ale bałem się tego wyzwania, więc zdecydowałem o zwróceniu się do specjalistów. Nie żałowałem ani razu! Bardzo, naprawdę bardzo odpowiedzialne podejście do pracy, poważne traktowanie życzeń klienta, a dodatkowo – niska cena. Śmiało polecam ten serwis.

Wójcik

Stworzyli dla mnie wspaniałe sufity modułowe. Jestem pod ogromnym wrażeniem uzyskanego efektu – wnętrza wyglądają luksusowo, bardzo oryginalnie, a co najważniejsze – sufit doskonale współgra z ogólnym wystrojem pokoju. Planuję złożyć ponowne zamówienie na sufit kasetonowy do kuchni.

Zuzanna