Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Sufity podwieszane Katowice

Sufity podwieszane w Katowicach

Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Sufity podwieszany - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Sufity podwieszany są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Montaż sufitu podwieszanego

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Sufity podwieszane w Katowicach

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania o sufitach podwieszanych w Katowicach

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
Jak wybrać najbardziej odpowiedni sufit podwieszany w Katowicach?
Aby wybrać odpowiednią konstrukcję, weź pod uwagę kilka czynników, wśród których powinny się znaleźć:
 • Wysokość i powierzchnia pomieszczenia. Im mniejsze pomieszczenie, tym prostsza powinna być konstrukcja sufitu. Podwieszane sufity modułowe, sufity z fotonadrukiem, wielopoziomowe sufity podwieszane w Katowicach sprawdzają się tylko w dużych pomieszczeniach.
 • Oświetlenie. Pamiętaj, że im pokój jest ciemniejsz, tym więcej źródeł światła powinno zostać zamontowanych na suficie podwieszanym;
 • Potrzeba izolacji dźwiękowej i cieplnej;
 • Posiadany budżet.
Jaki jest termin wytrzymałości sufitów podwieszanych?
Tworzone przez naszych wykonawców sufity podwieszane w Katowicach mają termin gwarancyjny, ale będą cieszyć swoim wspaniałym wyglądem i funkcjonalnością nawet po jego upływie. Ponieważ płyta gipsowo-kartonowa jest bardzo trwałym materiałem, stworzone z jej wykorzystaniem sufity mogą służyć praktycznie bezterminowo.
Jak długo trwa montaż sufitu podwieszanego w Katowicach?
Czas montażu sufitu podwieszanego w Katowicach uzależniony jest od wielu czynników: jego kształtu, kwalifikacji monterów, stanu ścian w pomieszczeniu oraz ilości opraw oświetleniowych montowanych w suficie napinanym. Sufit podwieszany w prostokątnym pomieszczeniu o powierzchni 20 metrów kwadratowych montuje się w około 2 godziny.
W jakich pomieszczeniach można zainstalować sufity podwieszane?
Nie ma żadnych ograniczeń do typu pomieszczenia, w którym mogą być zainstalowane takie konstrukcje. Jedyne ograniczenie to nieogrzewane pomieszczenia. Zawsze doradzamy klientom najlepsze materiały zgodnie z typem pomieszczenia i cechami jego eksploatacji.

Jak zamontować sufity podwieszane w Katowicach

Cechy reprezentowanych przez nas usług

Montaż sufitów podwieszanych w Katowicach z płyt gipsowo-kartonowych jest dość prosty, ale jeśli nie masz doświadczenia w wykonaniu tego rodzaju prac, polecamy zamówić pomoc specjalistów z naszego portalu. Proces instalacji obejmuje następujące procedury:

 1. Znakowanie powierzchni.
 2. Mocowanie ramy wykonanej z profili metalowych.
 3. Montaż dodatkowych elementów funkcjonalnych (w razie potrzeby).
 4. Montaż płyt gipsowo-kartonowych i mocowanie ich do profili za pomocą wkrętów samogwintujących.
 5. Wykończenie. Może to być tapeta, tynk dekoracyjny lub farba.
 6. Montaż elementów oświetleniowych.

Nasze zalety

Gwarantujemy, że zamawiając usługi montaży sufitów podwieszanych w Katowicach przez nasz portal uzyskujesz:

 • Idealnie gładki sufit w maksymalnie krótkim czasie oraz w naprawdę przystępnej cenie;
 • Możliwość realizacji nawet najbardziej śmiałych pomysłów designerskich;
 • Niedrogie rozwiązania podziału pomieszczenia na strefy funkcjonalne;
 • Za pomocą sufitów podwieszanych w Katowicach można ukryć okablowanie elektryczne i komunikację systemu wentylacyjnego, a także zainstalować niewidoczną izolację cieplną oraz dźwiękową.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis do wykonania sufitów podwieszanych w Katowicach?

Nasz serwis zapewnia realizację wykonania sufitów podwieszanych w Katowicach z płyt gipsowo-kartonowych niezależnie od tego, jak złożony będzie początkowy projekt. Zarówno klasyczne jednopoziomowe, jak i wielopoziomowe konstrukcje z oświetleniem LED tworzą nasi wykonawcy dbając o jakość, rzetelnie dobierając materiały i dążąc do jak najdokładniejszej realizacji pomysłów klienta. Możesz również skorzystać z usług projektanta, który opracuje projekt sufitu według Twoich indywidualnych parametrów.

Cena za metr sufitów podwieszanych w Katowicach przez nasz serwis jest jedną z najniższych w stolicy, a posiadanie sprawdzonych dostawców, oryginalna kolorystyka paneli podwieszanych, kilka rodzajów mocowań i doświadczenie wykonawców w realizacji różnych sposobów montażu pozwalają nam na realizację najbardziej śmiałych i oryginalnych designerskich projektów.

Od sufitu Twojego marzenia oddziela Cię zatem dosłownie kilka kroków: wybór odpowiedniego modelu i zaproszenie przedstawiciela od naszych wykonawców do wykonania pomiarów. Specjaliści zajmą się resztą procesu zamówienia. Obliczają optymalną ilość materiałów, przygotują umowę. Tobie pozostanie tylko podpisanie umowy i oczekiwanie na jej realizację!

Klasyczne sufity podwieszane

Klasyczny sufit podwieszany w Katowicach to doskonały wybór zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak i biurowych. Doświadczeni specjaliści współpracujący z naszym serwisem od wielu lat tworzą konstrukcje jednopoziomowe, jak i wielopoziomowe, doskonale dopasowując je do istniejących wnętrz, wykorzystując w swojej pracy wyłącznie atestowane materiały i narzędzia. Sufity, które tworzą z płyt gipsowo-kartonowych są uniwersalne, łatwe w utrzymaniu, lekkie i montowane w jak najkrótszym czasie. Jednocześnie cena sufitu podwieszanego z płyt gipsowo-kartonowych jest niższa niż sufitów napinanych o tych samych parametrach użytkowych. Jeśli marzysz o idealnie płaskim suficie podwieszanym w Katowicach skontaktuj się z nami, a my spełnimy Twoje marzenia!

Sufity Armstrong

Sufit Armstrong w Katowicach to system podwieszany składający się z ramy kratowej i paneli dekoracyjnych. Do produkcji tego typu płyt sufitowych wykonawcy używają różnych materiałów, które mogą mieć właściwości akustyczne, bakteriobójcze, ognioodporne i inne. Takie sufity wyglądają oryginalnie i stylowo, można je zamontować na dowolnej powierzchni, nawet nierównej lub z wadami. Angażujemy ekspertów z dużym doświadczeniem w tworzeniu sufitów Armstrong w Katowicach, dzięki czemu tworzone przez nas projekty wyglądają schludnie i pięknie. Z szerokiej gamy dostępnych rozwiązań można wybrać zarówno niedrogie konstrukcje sufitowe klasy ekonomicznej, jak i ekskluzywne rozwiązania projektowe.

Sufity podwieszane LED

Sufity podwieszane LED w Katowicach – to nie tylko modne stylowe rozwiązanie dla Twoich wnętrz, ale także praktyczny element, pozwalający stworzyć niepowtarzalny design każdego pomieszczenia. Za pomocą podświetlenia LED można wykonać akcenty w określonych częściach pomieszczenia lub w przypadku wielopoziomowego Sufity podwieszane w Katowicach podkreślić niezbędne fragmenty sufitu, na przykład – fotograficzny nadruk. Także lampy LED pozwalają stworzyć efekt pływającego sufitu podwieszanego. Wykonawcy z naszego portalu tworzą zarówno podświetlenie w postaci światła nocnego, jak i światła podstawowego, opierając się na wcześniej uzgodnionym z klientem projekcie. Bezpieczne, oszczędzające energię i niesamowicie piękne sufity podwieszane z ledami w Katowicach – dobry wybór do każdego wnętrza.

Akustyczne sufity podwieszane

Lubisz ciszę, a być może chcesz stworzyć komfortową, odizolowaną od dźwięków zewnętrznych przestrzeń? Dobrym wyborem będą zamówione przez nasz portal akustyczne sufity podwieszane w Katowicach. Jednym z profili działalności naszych wykonawców jest montaż sufitów ze specjalną powłoką lub wykonanych z paneli z efektem pochłaniania dźwięku – higienicznych, bezpiecznych i estetycznie wyglądających. Najczęściej w tym celu wykorzystywane są wyprodukowane z materiałów zapobiegających przenikaniu fal dźwiękowych panele Armstrong na metalowym karkasie. Zamów akustyczne sufity podwieszane w Katowicach i upewnij się sam, że precyzyjnie i niedrogo realizujemy projekty o dowolnym poziomie złożoności.