Sufity podwieszane w Żarach


Nie mniej popularne niż sufity zwykłe i napinane, są obecnie sufity podwieszane w Żarach z płyt gipsowo-kartonowych. To właśnie te funkcjonalne i łatwe w montażu rozwiązania proponujemy naszym klientom.
Nie mniej popularne niż sufity zwykłe i napinane, są obecnie sufity podwieszane w Żarach z płyt gipsowo-kartonowych. To właśnie te funkcjonalne i łatwe w montażu rozwiązania proponujemy naszym klientom.

Usługi

Klasyczne sufity podwieszane Sufity Armstrong Sufity podwieszane LED Akustyczne sufity podwieszane

Klasyczne sufity podwieszane

Klasyczny sufit podwieszany w Żarach to doskonały wybór zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak i biurowych. Doświadczeni specjaliści pracujący w naszej firmie od wielu lat tworzą konstrukcje jednopoziomowe, jak i wielopoziomowe, doskonale dopasowując je do istniejących wnętrz, wykorzystując w swojej pracy wyłącznie atestowane materiały i narzędzia. Tworzone przez nas sufity z płyt gipsowo-kartonowych są uniwersalne, łatwe w utrzymaniu, lekkie i montowane w jak najkrótszym czasie. Jednocześnie cena sufitu podwieszanego z płyt gipsowo-kartonowych jest niższa niż sufitów napinanych o tych samych parametrach użytkowych. Jeśli marzysz o idealnie płaskim suficie podwieszanym w Żarach skontaktuj się z naszą firmą, a my spełnimy Twoje marzenia!

od 40 zł m2 Zamów

Sufity Armstrong

Sufit Armstrong w Żarach to system podwieszany składający się z ramy kratowej i paneli dekoracyjnych. Do produkcji tego typu płyt sufitowych używamy różnych materiałów, które mogą mieć właściwości akustyczne, bakteriobójcze, ognioodporne i inne. Takie sufity wyglądają oryginalnie i stylowo, można je zamontować na dowolnej powierzchni, nawet nierównej lub z wadami. Angażujemy ekspertów z dużym doświadczeniem w tworzeniu sufitów Armstrong w Żarach, dzięki czemu tworzone przez nas projekty wyglądają schludnie i pięknie. Z szerokiej gamy dostępnych rozwiązań można wybrać zarówno niedrogie konstrukcje sufitowe klasy ekonomicznej, jak i ekskluzywne rozwiązania projektowe.

od 40 zł m2 Zamów

Sufity podwieszane LED

Sufity podwieszane LED w Żarach – to nie tylko modne stylowe rozwiązanie dla Twoich wnętrz, ale także praktyczny element, pozwalający stworzyć niepowtarzalny design każdego pomieszczenia. Za pomocą podświetlenia LED można wykonać akcenty w określonych częściach pomieszczenia lub w przypadku wielopoziomowego Sufity podwieszane w Żarach podkreślić niezbędne fragmenty sufitu, na przykład – fotograficzny nadruk. Także lampy LED pozwalają stworzyć efekt pływającego sufitu podwieszanego. Tworzymy zarówno podświetlenie w postaci światła nocnego, jak i światła podstawowego, opierając się na wcześniej uzgodnionym z klientem projekcie. Bezpieczne, oszczędzające energię i niesamowicie piękne sufity podwieszane z ledami w Żarach – dobry wybór do każdego wnętrza.

od 55 zł m2 Zamów

Akustyczne sufity podwieszane

Lubisz ciszę, a być może chcesz stworzyć komfortową, odizolowaną od dźwięków zewnętrznych przestrzeń? Dobrym wyborem będą zamówione w naszej firmie akustyczne sufity podwieszane w Żarach. Jednym z profili naszej działalności jest montaż sufitów ze specjalną powłoką lub wykonanych z paneli z efektem pochłaniania dźwięku – higienicznych, bezpiecznych i estetycznie wyglądających. Najczęściej w tym celu wykorzystywane są wyprodukowane z materiałów zapobiegających przenikaniu fal dźwiękowych panele Armstrong na metalowym karkasie. Zamów akustyczne sufity podwieszane w Żarach i upewnij się sam, że precyzyjnie i niedrogo realizujemy projekty o dowolnym poziomie złożoności.

od 85 zł m2 Zamów

O nas

Dlaczego wybrać nasze sufity podwieszane w Żarach?

Nasza firma jest gotowa podjąć się realizacji sufitów podwieszanych w Żarach z płyt gipsowo-kartonowych niezależnie od tego, jak złożony będzie początkowy projekt. Zarówno klasyczne jednopoziomowe, jak i wielopoziomowe konstrukcje z oświetleniem LED tworzymy dbając o jakość, rzetelnie dobierając materiały i dążąc do jak najdokładniejszej realizacji pomysłów klienta. Możesz również skorzystać z usług projektanta, który opracuje projekt sufitu według Twoich indywidualnych parametrów.

Cena za metr sufitów podwieszanych w Żarach w naszej firmie jest jedną z najniższych w stolicy, a posiadanie sprawdzonych dostawców, oryginalna kolorystyka paneli podwieszanych, kilka rodzajów mocowań i doświadczenie w realizacji różnych sposobów montażu pozwalają nam na realizację najbardziej śmiałych i oryginalnych designerskich projektów.

Od sufitu Twojego marzenia oddziela Cię zatem dosłownie kilka kroków: wybór odpowiedniego modelu i zaproszenie przedstawiciela naszej firmy do wykonania pomiarów. Nasi specjaliści zajmą się resztą procesu zamówienia. Obliczą optymalną ilość materiałów, przygotują umowę. Tobie pozostanie tylko podpisanie umowy i oczekiwanie na jej realizację!

4 Zamówienia w kolejce
6 Zlecenia pracy
21+ Mistrzowie sufitach podwieszanych
547 Zrealizowane zamówienia

Opinie

Opinie o sufity podwieszane w Żarach

Ocena
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Thank you

review was added as a draft

you will see it after moderation

Żary

Kupiłem stare mieszkanie i sufity w nim, jak możecie się domyślać, były strasznie nierówno. Zatem postanowiłem zamówić sufity podwieszane w Żarach. Takie proste, jednopoziomowe. Tworzenie projektu i podpisanie umowy zajęło dosłownie kilka dni, a sama realizacja – kilka godzin, a jednocześnie cena tych podwieszanych sufitów okazała się bardzo niska.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Przemek
Przemek
Żary

Państwo stworzyli dla mnie sufit podwieszany w salonie z ledami. Wygląda po prostu czarująco: zarówno z oświetleniem dziennym, jak i tym ledowym. W procesie realizacji projektu chłopaki przestrzegali naszych ustaleń, więc nic nie przerabiali, a po ukończeniu prac od pierwszego wejrzenia jeszcze raz zakochałam się w moim mieszkaniu!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Marysia
Marysia
Żary

Cena podwieszanych sufitów wydawała mi się wygórowana, ale kiedy zamówiłam sufit podwieszany w łazience zrozumiałam, skąd takie koszty. Nie powiem, że prace wykończeniowe trwały długo, ale wymagały naprawdę wiedzy i umiejętności, Wiem o tym, bo śledziłam ich realizację, ponadto wysokiej jakości materiały odporne na wilgoć również dosyć dużo kosztują!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Ola
Ola
Żary

Chciałem stworzyć sufit podwieszany w kuchni, ale bałem się tego wyzwania, więc zdecydowałem o zwróceniu się do specjalistów. Nie żałowałem ani razu! Bardzo, naprawdę bardzo odpowiedzialne podejście do pracy, poważne traktowanie życzeń klienta, a dodatkowo – niska cena. Śmiało polecam tę firmę.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Wójcik
Wójcik
Żary

Stworzyli Państwo dla mnie wspaniałe sufity modułowe. Jestem pod ogromnym wrażeniem uzyskanego efektu – wnętrza wyglądają luksusowo, bardzo oryginalnie, a co najważniejsze – sufit doskonale współgra z ogólnym wystrojem pokoju. Planuję złożyć ponowne zamówienie na sufit kasetonowy do kuchni.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Zuzanna
Zuzanna

O usłudze

Jak zamontować sufity podwieszane w Żarach

Cechy naszych usług

Montaż sufitów podwieszanych w Żarach z płyt gipsowo-kartonowych jest dość prosty, ale jeśli nie masz doświadczenia w wykonaniu tego rodzaju prac, polecamy zamówić pomoc naszych specjalistów. Proces instalacji obejmuje następujące procedury:
 1. Znakowanie powierzchni.
 2. Mocowanie ramy wykonanej z profili metalowych.
 3. Montaż dodatkowych elementów funkcjonalnych (w razie potrzeby).
 4. Montaż płyt gipsowo-kartonowych i mocowanie ich do profili za pomocą wkrętów samo gwintujących.
 5. Wykończenie. Może to być tapeta, tynk dekoracyjny lub farba.
 6. Montaż elementów oświetleniowych.

Nasze zalety

Gwarantujemy, że zamawiając nasze usługi montaży sufitów podwieszanych w Żarach uzyskujesz:
 • Idealnie gładki sufit w maksymalnie krótkim czasie oraz w naprawdę przystępnej cenie;
 • Możliwość realizacji nawet najbardziej śmiałych pomysłów designerskich;
 • Niedrogie rozwiązania podziału pomieszczenia na strefy funkcjonalne;
 • Za pomocą sufitów podwieszanych w Żarach można ukryć okablowanie elektryczne i komunikację systemu wentylacyjnego, a także zainstalować niewidoczną izolację cieplną oraz dźwiękową. Możesz również zamówić u nas sufity napinane Żary.

FAQ

Najczęstsze pytania dotyczące sufitów podwieszanych w Żarach

⭐ Jak wybrać najbardziej odpowiedni sufit podwieszany w Żarach?

Aby wybrać odpowiednią konstrukcję, weź pod uwagę kilka czynników, wśród których powinny się znaleźć:

• Wysokość i powierzchnia pomieszczenia. Im mniejsze pomieszczenie, tym prostsza powinna być konstrukcja sufitu. Podwieszane sufity modułowe, sufity z fotonadrukiem, wielopoziomowe sufity podwieszane w Żarach sprawdzają się tylko w dużych pomieszczeniach.

• Oświetlenie. Pamiętaj, że im pokój jest ciemniejsz, tym więcej źródeł światła powinno zostać zamontowanych na suficie podwieszanym;

• Potrzeba izolacji dźwiękowej i cieplnej;

• Posiadany budżet.

⭐ Jaki jest termin wytrzymałości sufitów podwieszanych?
Tworzone przez nas sufity podwieszane w Żarach mają termin gwarancyjny, ale będą cieszyć swoim wspaniałym wyglądem i funkcjonalnością nawet po jego upływie. Ponieważ płyta gipsowo-kartonowa jest bardzo trwałym materiałem, stworzone z jej wykorzystaniem sufity mogą służyć praktycznie bezterminowo.
⭐ Jak długo trwa montaż sufitu podwieszany w Żarach?
Czas montażu sufitu podwieszane w Żarach uzależniony jest od wielu czynników: jego kształtu, kwalifikacji monterów, stanu ścian w pomieszczeniu oraz ilości opraw oświetleniowych montowanych w suficie napinanym. Sufit podwieszany w prostokątnym pomieszczeniu o powierzchni 20 metrów kwadratowych montuje się w około 2 godziny.
⭐ W jakich pomieszczeniach można zainstalować sufity podwieszany?
Nie ma żadnych ograniczeń do typu pomieszczenia, w którym mogą być zainstalowane takie konstrukcje. Jedyne ograniczenie to nieogrzewane pomieszczenia. Zawsze doradzamy klientom najlepsze materiały zgodnie z typem pomieszczenia i cechami jego eksploatacji.

Kontakty

Zostaw teraz prośbę o zamówienie

Zostaw prośbę na stronie, doprecyzuj szczegóły i poczekaj na potwierdzenie od managera