System nawadniania

Tworzenie systemów nawadniania w Polsce jest pasją i zawodem współpracujących z nami wykonawców. Takie połączenie sprawia, że każde zlecenie realizują szybko i dokładnie, zapewniając najwyższą jakość, według życzeń klientów. Zadzwoń do nas już teraz, aby dowiedzieć się więcej o szczegółach!

Automatyczny system nawadniania

Jak świadczymy usługę system nawadniania

Połączenie kreatywności i skrupulatności wykonawców w serwisie OTOmistrz, a także wykorzystanie nowoczesnych technologii i sprzętu są gwarancją, że każde zlecenie realizują na wysokim poziomie. Nawet tworząc system taniego nawadniania ogrodu, dokładają wszelkich starań, by działał niezawodnie oraz nie wymagał ciągłej kontroli ze strony właścicieli działki. Głównymi atutami wykonanych przez takich specjalistów systemów nawadniania są:

  • Doskonała automatyzacja i łatwe zarządzanie;
  • Udzielenie gwarancji na wszystkie zrealizowane prace;

 

  • Łatwość w obsłudze i wykorzystaniu zbiorników na wodę, rur, kontrolerów, zraszaczy i innych elementów systemu automatycznego nawadniania;
  • Tworzenie systemu nawadniania wykonywane jest z uwzględnieniem nawet najmniejszych wymagań naszych klientów;
  • Cennik wykonania nawadniania ogrodów i trawników zapewniony przez nasz serwis jest jednym z najniższych w całej Polsce.

Usługa system nawadniania na OTOmistrz

Automatyczne nawadnianie ogrodu, to rozwiązanie, które sprawdza się zarówno w dużych gospodarstwach rolnych, jak i małych ogrodach, w ogrodach przy domach wielorodzinnych, a nawet więcej – u Ciebie w domu w przypadku roślin doniczkowych. Reprezentowana przez nas usługa nie tylko odciąża wszystkich wielbicieli roślin, ale także czyni ich bardziej swobodnymi: po zainstalowaniu systemu nawadniania kropelkowego można spokojnie udać się na dłuższe wakacje, nie martwiąc się o potrzebę podlewania roślin domowych! Działania serwisu OTOmistrz przez odpowiednich wykonawców mają na celu tworzenie różnorodnych systemów nawadniania (od najprostszego ręcznego do złożonego automatycznego), a cena wykonania nawadniania ogrodu, zapewniona przez nasz serwis jest jedną z najniższych w Polsce. Pilnujemy by były dobierane najlepsze elementy instalacyjne do zraszania ogrodów, trawników oraz roślin doniczkowych, a na wszystkie zrealizowane prace obowiązkowo udzielamy gwarancji.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o system nawadniania

Po prostu uwielbiam mój podziemny system nawadniania kropelkowego zainstalowany przez pracowników OTOmistrz. Mam teraz więcej wolnego czasu, by cieszyć oko roślinami, a nie dokonywać ich nawadniania. Nie podlewam także trawnika ręcznie wężem. Zniknęły też takie problemy, jak gnicie lub wysychanie gleby. Co więcej, ścieżki są teraz suche. Wielkie dzięki! Polecam zarówno ten system, jak i firmę.

Zbigniew

Witajcie! Jestem bardzo zadowolona z pracy Waszych specjalistów przy instalacji automatycznego nawadniania dla mojej prywatnej działki. Wszystko zostało wykonane nie tylko perfekcyjnie, ale po prostu SUPER! Wszystko było przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. System działa świetnie. Dziękuję bardzo! Polecam OTOmistrz wszystkim moim sąsiadom.

Jacek

Postanowiliśmy zmodernizować stary system nawadniania na terenie prywatnego domu rodziców. Specjaliści tej firmy doradzili wykonanie połączonego systemu: nawadniania kropelkowego w ogrodzie oraz systemu zraszania na trawniku. Podobało nam się to podejście. Dla każdego miejsca tworzone są najbardziej komfortowe warunki nawadniania. Po zainstalowaniu i uruchomieniu systemu upewniliśmy się o tym, że nie pomyliliśmy się przy wyborze firmy. Dziękuję! Polecam wszystkim!

Ola

Złożyłam zamówienie w OTOmistrz po raz pierwszy. Niewiele wiem o nowoczesnych systemach nawadniających. Poprosiłam zatem o radę. Dziękuję managerowi, który wszystko mi wyjaśnił w przystępny sposób. Fajnie też zaprosić pracownika wcześniej, aby mógł na miejscu powiedzieć, który rodzaj nawadniania najlepiej wybrać. U mnie po zbadaniu ogrodu fachowiec zalecił przeprowadzenie nawadniania kroplowego. Znów skorzystałam z usług OTOmistrz. Jestem bardzo zadowolona z systemu nawadniania. Dziękuję i polecam!

Iza

Współpracuję z firmą od ponad 5 lat. Przy letnim domku zainstalowano u mnie system nawadniania kropelkowego. Projekt został wykonany oszczędnie, ale jest całkiem wystarczający do podlewania małego ogrodu. Od momentu rozpoczęcia współpracy z OTOmistrz nigdy nie miałem problemów z wysychaniem roślin. Pozostają zielone nawet w najmocniejsze upały. W tej firmie wszystkie problemy są rozwiązywane jasno, konkretnie i bardzo szybko. Jako stały klient mam rabat. Automatyczne nawadnianie ogrodu to super sprawa!

Adam