Szafy na wymiar

Nowoczesne, wygodne i pojemne szafy na wymiar przez serwis OTOmistrz - to prawdziwy hit, który sprawdzi się w każdym wnętrzu. Zamów u nas narożną, wnękową lub kuchenną szafę i ciesz się z jej wspaniałego designu oraz prawdziwej wygody!

Szafy na zamówienie

Szafa na zamówienie: dlaczego warto z nami współpracować?

Naszymi kluczowymi atutami są doświadczenie fachowej ekipy wykonawców z naszego portalu, wykorzystanie nowoczesnych materiałów i oprogramowania, a także kreatywne i indywidualne podejście do realizacji każdego projektu. Dodatkowo zamawiając u nas szafę na wymiar możesz być pewien jej przystępnej ceny oraz realizacji w 100% zgodnej z Twoimi wymaganiami.

Oto jeszcze kilka powodów, dla których zachęcamy do złożenia zamówienia na naszym portalu:

  • Specjaliści z naszego portalu dokonują obsługi serwisowej wszystkich wykonanych przez nich mebli;
  • Wykonawcy podejmują się zarówno prostych prac – jak na przykład wykonania szafki pod umywalkę na wymiar lub narożnej szafki kuchennej, jak i bardziej skomplikowanych, w tym można u nas zamówić na przykład szafy wnękowe na wymiar;
  • Precyzyjne planowanie w nowoczesnych programach pozwala zapewnić nie tylko całkowitą zgodność projektu z wymaganiami klienta, ale i niezawodność mebli: w procesie użytkowania nie skrzypią, a półki niezawodnie pozostają na swoim miejscu.

Szafki na wymiar: najlepsze rozwiązania na portalu OTOmistrz

Planując zmiany w łazience lub kuchni wcale nie trzeba kupować całego zestawu mebli – na naszym portalu możesz zamówić szafkę pod umywalkę na wymiar lub kilka wiszących szafek kuchennych: ich rozmiar, kształt i wyposażenie będą dokładnie odpowiadać Twojemu stylowi życia, nie zajmując jednocześnie sporo wolnego miejsca. Z zadowoleniem wykonawcy realizują także szafy wnękowe na wymiar. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami okuć i wyposażenia, więc możesz być pewien, że w tak pojemnych konstrukcjach zmieści się wszystko, co potrzebne! Szafy do przedpokoju na wymiar będą świetną alternatywą dla osobnej garderoby.

Specjaliści z naszego portalu tworząc szafki i szafy na wymiar szczególną uwagę zwracają na jakość materiałów: są trwałe, nie tracą koloru pod wpływem promieni słonecznych, są odporne na wilgoć i parę, jak również nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Widoczne powierzchnie mogą być udekorowane lustrami, mozaiką lub fotonadrukiem.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o szafach na zamówienie

Dzieci zniszczyły blat w kuchni, więc kwestia wymiany stała się bardzo pilna. Blat zamówiony przez OTOmistrz jest bardzo dobrze wykonany. Na zewnątrz wszystko jest zrobione dobrze, kuchnia jest teraz jak nowa. Pracownik bardzo zasługuje na pochwałę, profesjonalnie podchodził do swojej pracy. Cena w procesie realizacji zamówienia nie uległa zmianie, ponownie skontaktuję się z tym serwisem w razie potrzeby. Będę ją także polecać znajomym.

Ewa

Niezwykła i stylowa szafa stała się prawdziwą atrakcją w naszym wnętrzu w mieszkaniu. Choć przestrzeń na jej montaż była ograniczona, okazała się nie tylko pojemna, ale również idealnie wpisała się we wnętrze. Efekt pracy był tak wspaniały, na tyle, że zamówiłam już na tym portalu także szafkę pod umywalkę na wymiar.

Michalina

WIELKIE dzięki za doskonałą kuchnię, organizację pracy, dotrzymywanie terminów, doskonałą obsługę i jakość pracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej nowej szafki z półkami: jest elegancka, doskonale zgrała się z przestrzenią. Powiedziałbym, że jesteśmy zachwyceni Państwa serwisem!

Zbigniew

Wykonawcy OTOmistrz odrestaurowali moje meble kuchenne, a także zrobili dodatkową szafkę pod zlewozmywak. Świetna alternatywa dla zakupu nowych mebli. Zwłaszcza jeśli budżet jest ograniczony. Kuchnia zaczęła wyglądać zupełnie inaczej, więc na pewno kolejne meble do mieszkania będę zamawiać przez ten serwis.

Rafał

Szukałam tanich szaf i trafiłam na ofertę portalu OTOmistrz. Wydała mi się atrakcyjna, więc najpierw złożyłam zamówienie na szafkę pod zlew. Efekt pracy był dokładnie taki, jakiego oczekiwałam – wspaniały, więc zamówiłam także szafę narożną na wymiar. Na drugie zamówienie dostałam zniżkę, a efekt pracy był także świetny, dlatego postanowiłam zostawić opinię o tak dobrych specjalistach tego serwisu.

Diana