Szafy na wymiar w Gorzowie Wielkopolskim


Firma OTOmistrz specjalizuje się w produkcji mebli gabinetowych i do zabudowy na zamówienie. Okazuje się, że potrzebna jest szafa na wymiar o nowoczesnym designie, wykonana z wysokiej jakości materiałów i wyróżniająca się dużą funkcjonalnością? Zamów wspaniałą szafę już teraz i sam upewnij się o naszym profesjonalizmie.
Firma OTOmistrz specjalizuje się w produkcji mebli gabinetowych i do zabudowy na zamówienie. Okazuje się, że potrzebna jest szafa na wymiar o nowoczesnym designie, wykonana z wysokiej jakości materiałów i wyróżniająca się dużą funkcjonalnością? Zamów wspaniałą szafę już teraz i sam upewnij się o naszym profesjonalizmie.

Usługi

Szafki kuchenne na wymiar w Gorzowie Wielkopolskim Szafki łazienkowe na wymiar w Gorzowie Wielkopolskim Szafa na wymiar do przedpokoju w Gorzowie Wielkopolskim Szafa na wymiar do sypialni w Gorzowie Wielkopolskim

Szafki kuchenne na wymiar w Gorzowie Wielkopolskim

Podłogowe i wiszące szafki kuchenne na wymiar o zróżnicowanym wnętrzu są ważnym warunkiem wygodnego korzystania z kuchni. Wykonując meble na miarę w Gorzowie Wielkopolskim zwracamy uwagę nie tylko na to, żeby pasowały do ​​wnętrza, ale również na to, by w warunkach ciągłego użytkowania, narażenia na działanie wysokich temperatur, pary i wilgoci, ich żywotność była jak najdłuższa. Do realizacji zamówień najczęściej stosujemy płyty MDF laminowane wyróżniające się podwyższoną odpornością na wilgoć. Jednak zgodnie z życzeniem klienta istnieje możliwość zastosowania innych materiałów, w tym naturalnego drewna. W zależności od wymagań klienta oraz typu pomieszczenia możemy stworzyć zarówno narożne szafki kuchenne, jak i wiszące lub stojące. Nasze tanie szafki kuchenne sprzedawane na sztuki są świetną alternatywą wobec drogich i niewygodnych zestawów mebli. 

od 200 zł Zamów

Szafki łazienkowe na wymiar w Gorzowie Wielkopolskim

Poszukujesz nowoczesnych i tanich szafek łazienkowych na wymiar w Gorzowie Wielkopolskim? W firmie OTOmistrz chętnie wykonamy je dla Ciebie, wzorując się na modelach mebli, które Ci się podobają, korzystając z naszego katalogu lub z Twoich szkiców. Nasze szafki są wygodnym rozwiązaniem, które sprawdzi się zarówno w dużym mieszkaniu, jak iw małej kawalerce. Możemy stworzyć m.in. stojącą lub wiszącą szafkę łazienkową pod umywalkę, szafkę łazienkową z koszem na pranie lub małą szafę wolnostojącą. Wszystkie meble odporne są na wilgoć i parę, w celu ich dekoracji mogą być wykorzystywane szkła i lustra. W procesie produkcyjnym zwracamy również szczególną uwagę na zastosowane okucia metalowe: są odporne na wilgoć i nie trzeba obawia się ich korozji. Dodatkowo szafka łazienkowa z umywalką może zostać wykonana z użyciem sztucznego lub naturalnego kamienia,

od 150 zł Zamów

Szafa na wymiar do przedpokoju w Gorzowie Wielkopolskim

Szafa do przedpokoju na wymiar powinna być pojemna i jednocześnie dobrze się prezentować , dlatego każdy projekt tego typu jest przemyślany jak najdokładniej i wybierane są dla naszych klientów naprawdę skuteczne i niepowtarzalne rozwiązania . Styl szafy na wymiar do przedpokoju może być dowolny – od klasycznego do nowoczesnego high-tech , ponadto materiały podstawowe oraz wykończeniowe także są uzgadniane z klientem . Jeśli chcesz, by przedpokój służył nie tylko do przechowywania rzeczy, ale także przyjmowania gości, zastanów się nad praktyczną opcją, którą jest szafa z siedziskiem do przedpokoju. Z kolei jeśli nie chcesz, by przedpokój odgrywał rolę pokoju, a jednocześnie chcesz jak najskuteczniej wykorzystywać powierzchnię mieszkalną, zabudowana szafa będzie najlepszym rozwiązaniem.

od 180 zł Zamów

Szafa na wymiar do sypialni w Gorzowie Wielkopolskim

Sypialnia to nie tylko miejsce wypoczynku, ale także przestrzeń, w której organizowane jest przechowywanie różnych rzeczy, przede wszystkim nieużywanych w bieżącym sezonie ubrań i obuwia. Przemyślany system przechowywania w postaci szafy do sypialni na wymiar to doskonały wybór do tego typu pomieszczeń. Co więcej, taka szafa na wymiar do sypialni może służyć również do przechowywania pościeli: kocy, poduszek, zapasowych kompletów pościeli itp. Design i wyposażenie szafy obowiązkowo uzgadniamy z klientami na etapie projektowania, dlatego można u nas zamówić zarówno klasyczną i elegancką białą szafę do sypialni na wymiar, jak i ekstrawagancką szafę z siedziskiem w dodatkowym kolorze. W sypialniach dobrze sprawdzają się także szafy z lustrami.

od 300 zł Zamów

O nas

Szafy na zamówienie w Gorzowie Wielkopolskim: najlepsze rozwiązania od firmy OTOmistrz

Od kilku lat firma OTOmistrz świadczy usługi w zakresie projektowania, tworzenia i montażu szaf na wymiar w Gorzowie Wielkopolskim. Dzięki przemyślanemu układowi takie szafy nie mają tzw. “Martwych stref”, a każdy centymetr dostępnej przestrzeni jest wykorzystywany maksymalnie efektywnie. Jako wypełnienie można zastosować stacjonarne półki, szuflady, pantografy (windy meblowe), kosze siatkowe i tekstylne, wbudowane deski do prasowania itp., A sam kształt szafy na wymiar jest maksymalnie dopasowywany do charakterystyk pokoju. Można u nas zamówić zarówno narożną szafkę pod zlew, szafę wnękową na wymiar lub szafę pod skosem. Dodatkowo cena szaf na wymiar w naszej firmie jest jedną z najniższych w Gorzowie Wielkopolskim.

Wszystkie prace w Gorzowie Wielkopolskim wykonywane są w kilku etapach:

 • Przyjazd osoby robiącej pomiary;
 • Tworzenie projektu 3D;
 • Koordynacja projektu z klientem;
 • Produkcja elementów przyszłej szafy, zakup okuć;
 • Montaż szafy;
 • Serwisowanie i obsługa gwarancyjna.
5 Zamówienia w realizacji
254 Specjaliści w szafach na zamówienie
5 + lat Doświadczenie wykonawcze
350+ Realizowane szafy na zamówienie

Opinie

Szafy na wymiar w Gorzowie Wielkopolskim - Opinie

Ocena
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Thank you

review was added as a draft

you will see it after moderation

Gorzów Wielkopolski

Dzieci zniszczyły blat w kuchni, więc kwestia wymiany stała się bardzo pilna. Blat od OTOmistrz w Gorzowie Wielkopolskim jest bardzo dobrze wykonany. Na zewnątrz wszystko jest zrobione dobrze, kuchnia jest teraz jak nowa. Pracownik bardzo zasługuje na pochwałę, profesjonalnie podchodził do swojej pracy. Cena w procesie realizacji zamówienia nie uległa zmianie, ponownie skontaktuję się z firmą w razie potrzeby. Będę ją także polecać znajomym.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Ewa
Ewa
Gorzów Wielkopolski

Niezwykła i stylowa szafa stała się prawdziwą atrakcją w naszym wnętrzu w mieszkaniu w Gorzowie Wielkopolskim. Choć przestrzeń na jej montaż była ograniczona, okazała się nie tylko pojemna, ale również idealnie wpisała się we wnętrze. Efekt pracy był tak wspaniały, na tyle, że zamówiłam już w tej firmie także szafkę pod umywalkę na wymiar.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Michalina
Michalina
Gorzów Wielkopolski

WIELKIE dzięki za doskonałą kuchnię, organizację pracy, dotrzymywanie terminów, doskonałą obsługę i jakość pracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej nowej szafki z półkami: jest elegancka, doskonale zgrała się z przestrzenią. Powiedziałbym, że jesteśmy zachwyceni Państwa firmą!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Zbigniew
Zbigniew
Gorzów Wielkopolski

Pracownicy OTOmistrz w Gorzowie Wielkopolskim odrestaurowali moje meble kuchenne, a także zrobili dodatkową szafkę pod zlewozmywak. Świetna alternatywa dla zakupu nowych mebli. Zwłaszcza jeśli budżet jest ograniczony. Kuchnia zaczęła wyglądać zupełnie inaczej, więc na pewno kolejne meble do mieszkania będę zamawiać już w tej firmie.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Rafał
Rafał
Gorzów Wielkopolski

Szukałam tanich szaf w Gorzowie Wielkopolskim i trafiłam na ofertę OTOmistrz. Wydała mi się atrakcyjna, więc najpierw złożyłam zamówienie na szafkę pod zlew. Efekt pracy był dokładnie taki, jakiego oczekiwałam - wspaniały, więc zamówiłam także szafę narożną na wymiar. Na drugie zamówienie dostałam zniżkę, a efekt pracy był także świetny, dlatego postanowiłam zostawić opinię o tak dobrych specjalistach.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Diana
Diana

O usłudze

Szafy na wymiar w Gorzowie Wielkopolskim od firmy OTOmistrz: podstawowe charakterystyki

Rzetelnie przemyślane projekty, nowoczesne technologie i skrupulatna praca każdego z naszych specjalistów w Gorzowie Wielkopolskim - wszystko to pozwala tworzyć pojemne i wygodne szafy na wymiar, które harmonijnie wyglądają w różnych wnętrzach i przez wiele lat nie tracą na swojej atrakcyjności i funkcjonalności. Dodatkowo atutami naszych mebli są:
 • Drzwi w szafie nie trzaskają ani nie skrzypią;
 • Szafa na wymiar może mieć dekorację wykonaną z wykorzystaniem elementów drewnianych, szklanych lub lustrzanych. Popularnością cieszą się także meble z nadrukiem 3D, zdjęciami lub dekoracjami w postaci witraży;
 • Do produkcji szaf na zamówienie wykorzystywane materiały są odporne na wilgoć oraz łatwe w pielęgnacji. Dlatego u nas można zamówić zarówno szafę z półkami do salonu, jak i szafkę pod umywalkę nablatową.
Na stronie posiadamy precyzyjny cennik szaf na wymiar, pozwalający klientom jeszcze przed złożeniem zamówienia zadecydować o tym, z jakich materiałów będą wykonane meble oraz jaki powinny mieć rozmiar. Dla klientów w Gorzowie Wielkopolskim tworzymy także systemy przechowywania do biur, sypialni i garderób: podstawowe elementy są dobierane odpowiednio do liczby członków pracowników / rodziny, rodzaju przechowywanych rzeczy i ich ilości.

FAQ

Częste pytania na temat szaf na wymiar w Gorzowie Wielkopolskim

⭐ Od czego zależy cennik szaf na wymiar w Gorzowie Wielkopolskim?
Przede wszystkim na koszt szaf na wymiar w Gorzowie Wielkopolskim oddziałują materiały użyte do ich produkcji, w tym okucia. Naturalne drewno kosztuje więcej niż płyta MDF, natomiast metalowe i odporne na korozję okucia więcej niż plastikowe. Na naszej stronie można znaleźć cennik szaf przesuwnych na wymiar oraz szaf do zabudowy, jak również elementów dodatkowych i okuć. Ostateczna cena realizacji projektu ustalana jest po wizycie osoby dokonującej pomiarów i wpisywana jest do umowy, a więc nie ulega zmianom w procesie realizacji projektu.
⭐ Czy meble do łazienek na wymiar są odporne na oddziaływanie wilgoci?
Tworząc szafki pod umywalkę na wymiar w Gorzowie Wielkopolskim, a także podobne meble rzetelnie podchodzimy do wyboru zarówno materiałów podstawowych, jak i okuć. Wykorzystujemy najczęściej laminowane panele MDF, które są odporne na oddziaływanie wilgoci, nie niszczą się pod wpływem pary lub korozji, a dodatkowo mają bardzo oryginalny design i mogą dość dobrze imitować na przykład naturalne drewno.
⭐ Posiadam szkielet szafy. Czy mogę zamówić drzwiczki, półki i inne wyposażenie?
Tak, świadczymy tego typu usługi dla klientów w Gorzowie Wielkopolskim. W celu ustalenia rodzaju drzwiczek (jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe), ilości półek i innych systemów do przechowywania, a także wyglądu wykonywanych w naszych zakładach produkcyjnych elementów, możesz umówić się na spotkanie z mierniczym w odpowiednim dla Ciebie czasie. Przed przystąpieniem do realizacji projektu w Gorzowie Wielkopolskim, obowiązkowo opracowujemy szkic 3D, który pozwala zrozumieć klientom, jak będzie wyglądała już gotowa szafa i czy będzie spełniała ich oczekiwania. Na etapie tworzenia szkicu możliwe jest wprowadzenie zmian w projekcie.
⭐ Czy w Państwa firmie istnieje możliwość zamówienia szafy wnękowej?
Do szaf wnękowych zaliczamy wszystkie typy szaf, których montaż wymaga przylegania niektórych boków mebli (ścianka tylna, boki, góra) do ścian pomieszczenia. W zależności od wielkości, mebel ten można zamontować w niszy lub na otwartej przestrzeni pokoju - wszystko zależy od życzeń klienta i występowania innych mebli w jego mieszkaniu. Naszym klientom w Gorzowie Wielkopolskim oferujemy różne typy szaf wnękowych, a także ich wyposażenia. Więcej można dowiedzieć się kontaktując się z naszymi managerami oraz zapraszając mierniczego w celu dokonania pomiarów w pomieszczeń.

Kontakty

Zostaw teraz prośbę o zamówienie

Zostaw prośbę na stronie, doprecyzuj szczegóły i poczekaj na potwierdzenie od managera