Szklarz

Poszukujesz firmy, której mógłbyś zlecić usługi szklarskie? Doświadczeni fachowcy z którymi współpracuje serwis OTOmistrz zawsze są do Twojej dyspozycji!

Szklarz

Dlaczego warto wybrać usługi szklarskie u nas?

Naszych fachowców wyróżnia przede wszystkim wysoka precyzyjność działań i podjęcie realizacji każdego zlecenia tylko po dokładnym wyjaśnieniu potrzeb klienta.

Składając u nas drugie lub kolejne zamówienia każdy klient może także liczyć na dobry rabat, dzięki czemu nasze usługi szklarskie z pewnością zachwycą zamawiających nie tylko profesjonalizmem i jakością, ale także przystępną ceną.

Atutem wyboru naszych wykonawców będą również:

  • Realizacja wszystkich zleceń na podstawie umowy;
  • Precyzyjność cięcia i montażu szkła;
  • Wykorzystanie innowacyjnych technologii, umożliwiających nadruk na szkle;
  • Współpraca z doświadczonymi  projektantami, pracownikami warsztatu, kierowcami i innymi fachowcami, dzięki czemu z gwarantowaną jakością rozwiązują każdy problem!

Usługi szklarskie od OTOmistrz

W naszych specjalistów możesz zamówić cięcie szkła (w tym lustra), wykonanie nadruku na szkle o dowolnych rozmiarach, a także naprawę szkła w różnych urządzeniach. Obróbkę szkła wykonują z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, który pozwala na szybkie i precyzyjne sfinalizowanie Państwa zleceń. Dzięki temu można wykonywać nawet bardzo skomplikowane zlecenia, jak na przykład wycinanie otworów w szkle, na które cena zawsze jest przystępna dla naszych klientów. Zróżnicowane urządzenia wykorzystywane w pracy, które są ciągle uzupełniane o nowe pozwalają naszym wykonawcom także przyjmować od klientów takie zlecenia, jak cięcie szkła hartowanego.

Naprawa szkła w różnego rodzaju urządzeniach, w tym AGD lub samochodach – to jeszcze jedna popularna u nas usługa. Rezultaty naprawy są zawsze spektakularne: nowe szkło wygląda tak samo, jak w chwili zamontowania przez producenta, a dodatkowo na wszystkie zrealizowane zlecenia obowiązkowo udzielamy gwarancji.

5 lat na rynku
80 + dezynfekcjiusług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o usługach szklarskich

Witajcie! Po raz pierwszy zwróciłem się do takiego serwisu. Zrobiłem zamówienie na wycinanie luster w niestandardowych rozmiarach. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, bo w ciągu kilku godzin i co najważniejsze – z wysoką jakością. Otrzymałem lustro w dobrze wykonanym opakowaniu. Dziękuję bardzo! Polecam wszystkim ten serwis.

Michał

Wyrażam wdzięczność wykonawcom z serwisu za wysokiej jakości i terminowe przeszklenie balkonu! Pracownicy są świetni. Pracowali profesjonalnie i harmonijnie, a w dodatku z pozytywnym nastawieniem. Wszystko jest zrobione porządnie. Jestem bardzo zadowolona z ich pracy. Wielkie dzięki! Koszt usług szklarskich przystępny. Polecam!

Ola

Lubię używać konwencjonalnych zegarków mechanicznych. Od codziennego noszenia na ich szkle pojawiają się różne rysy. Nie tylko przeszkadza to w odczytywaniu godziny, ale także pogarsza wygląd zegarka. Po raz drugi korzystam z usług warsztatu polerowania szkieł zegarkowych. Szkło pozostaje przez długi czas bez zarysowań, jest przezroczyste. Podoba mi się jakość tej usługi. Dziękuję bardzo! Zdecydowanie polecam.

Agata

Ten serwis doradził mi kolega. Rozbiłem szybę w piekarniku. Zakup nowego nawet przez Internet jest bardzo drogi. Oczywiście byłem zdenerwowany. Jeden z moich kolegów zasugerował, że szkło można zamówić. Znalazłem ten serwis przez Internet. Zadzwoniłem! Tak, rzeczywiście moje zamówienie zostało przyjęte. Koszt był odpowiedni. Szkło zostało wykonane i zamontowane w ciągu tygodnia. A co najważniejsze, idealnie pasuje do mojego piekarnika. Dziękuję! Polecam wszystkim!

Leo

Zamówiłam przez ten serwis szklaną osłonę na ścianę do kuchni z wzorem według własnego szkicu. Byłam bardzo zadowolona ze zrealizowanego zamówienia. Obraz na szkle okazał się wyraźny i dokładny, w pełni zgodny z moim szkicem i świetnie sprawdzający się we wnętrzach kuchni. Ze wszystkiego jestem bardzo zadowolona: miły personel, wydajność pracy, produkty wysokiej jakości. Bardzo dziękuję i polecam!

Marysia