Tapetowanie

Serwis OTOmistrz oferuje usługi ekip budowlanych w zakresie tapetowania w każdym z regionów Polski. Systematycznie tworzymy specjalne oferty dla naszych klientów, a solidne doświadczenie i liczne pozytywne opinie od zadowolonych klientów są dodatkowym potwierdzeniem tego, że można i warto nam zaufać!

Tapetowanie

Tapetowanie ścian: nasze zalety

Jeśli podczas klejenia tapet chcesz uniknąć nieprzewidzianych wydatków, które są związane z: niewłaściwym doborem kleju, źle przygotowaną powierzchnią ściany, brakiem specjalnych narzędzi lub nieznajomością technologii pracy przy klejeniu tapety przy gniazdach, drzwiach, narożnikach i za bateriami – zamów usługę klejenia w naszej firmie!

Pomożemy Ci zaoszczędzić budżet i szybko odświeżyć pomieszczenia, a na całą wykonaną pracę udzielimy gwarancji!

Jeśli podczas klejenia tapet chcesz uniknąć nieprzewidzianych wydatków, które są związane z: niewłaściwym doborem kleju, źle przygotowaną powierzchnią ściany, brakiem specjalnych narzędzi lub nieznajomością technologii pracy przy klejeniu tapety przy gniazdach, drzwiach, narożnikach i za bateriami – zamów usługę klejenia w naszej firmie!

Pomożemy Ci zaoszczędzić budżet i szybko odświeżyć pomieszczenia, a na całą wykonaną pracę udzielimy gwarancji!

Profesjonalne tapetowanie: usługi od specjalistów OTOmistrz

Przed przystąpieniem do realizacji każdego projektu nasi wykonawcy zwracają szczególną uwagę na jakość wykonania ścian – doskonale je wyrównują. To działanie pozwala pozbyć się nierówności i dziur, dzięki czemu tapeta idealnie przylega do ściany, co jest szczególnie ważne przy klejeniu tapet jedwabnych lub cienkich papierowych. Tapety są nam dostarczane przez naszych zleceniodawców, a w razie potrzeby wykonawcy z OTOmistrz służą pomocą w doborze najlepszego rozwiązania. Z kolei sprzęt i klej dostarczają nasi specjaliści, po wcześniejszym ustaleniu szczegółów z klientem. W przypadku konieczności przyklejenia kilku rodzajów tapet lub połączenia ich z innymi materiałami wykończeniowymi następuje ustalanie z klientem schematu klejenia pomieszczeń lub nawet poszczególnych segmentów.

Dlaczego warto zamówić tapetowanie ścian przez serwis OTOmistrz?

Posiadamy przystępny cennik tapetowania, a dodatkowo systematycznie poszerzamy zakres świadczonych przez naszych specjalistów usług. Są to także ważne powody, które sprawiają, że zachęcamy do złożeniu zamówienia na naszym serwisie.  Powierzając fachowcom OTOmistrz tapetowanie w Twoim mieszkaniu lub biurze, zyskujesz liczne korzyści, w tym:

  • Wysokiej jakości klejenie tapet, niezależnie od ich rodzaju (winyl, papier, włóknina, z nadrukiem fotograficznym) oraz szerokości płótna;
  • Fachowe doradztwo w zakresie doboru wymaganych materiałów (podkład, klej itp.);
  • W razie potrzeby prace przygotowawcze tj. wyrównanie ścian i ich szpachlowanie.
5 lat na rynku
80 + dezynfekcjiusług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o klejeniu tapet

Po 7 latach w nowym domu postanowiliśmy zmienić tapety w naszym mieszkaniu. Zwróciliśmy się do OTOmistrz. Nie żałujemy tej decyzji! Specjaliści na OTOmistrz okazali się bardzo doświadczeni! Zlecenie było realizowane w pomieszczeniach, w których znajdowały się meble! Mimo to praca w pomieszczeniu polegająca na usunięciu starych tapet i przygotowaniu ścian zajęła jeden dzień roboczy! Następnego dnia przyklejono już nowe tapety. Jakość pracy jest doskonała! Dziękuję, OTOmistrz!

Monika

Bardzo dziękuję za Waszą pracę! Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Specjalne podziękowania za sufit. Spisaliście się świetnie, fototapeta został tak wspaniale przyklejona, że WOW! Podziwiam tapetę i wspominam o Was – OTOmistrz. Postanowiłem, że opowiem wszystkim zainteresowanym tapetowaniem, że jesteście naprawdę godni zaufania

Marcin

Bardzo dobre specjaliści, którzy działają szybko i co najważniejsze ich praca posiada wysoką jakość. Zamówiliśmy fototapetę do pokoju dziecięcego. Została położona po prostu idealnie! Byliśmy zadowoleni z wyniku wykonanej pracy. Na pewno skontaktujemy się z Wami ponownie. Polecam!

Kacper

Ten serwis przypadkowo znalazłam w Internecie. Najpierw bałam się skorzystać z jego usług, ale nie miałam wyjścia. Wcale tego nie żałuję, że zwróciłam się do OTOmistrz. Dokładnie powiedziano mi, ile zapłacę za tapetowanie i mogę powiedzieć szczerze: cena tapetowania jest naprawdę niska, porównywałam ją z cenami innych podobnych serwisów. Tapetowanie wykonano na wysokim poziomie. Polecam!

Ania

Ten serwis od dawna polecam swoim przyjaciołom i znajomym. Prawdziwi z nich fachowcy, z którymi naprawdę przyjemnie współpracować. Nawet w sytuacji, kiedy czas jest bardzo ograniczony, klejenie tapet wykonywane jest szybko i precyzyjnie, nie mam żadnych zarzutów co do ich pracy. Czy właśnie nie tego powinno się oczekiwać od osób, które potrafią wykonywać i lubią swoją pracę?

Ewelina