Tapetowanie w Białymstoku

Na serwisie OTOmistrz można zamówić profesjonalne tapetowanie w najbardziej atrakcyjnych cenach w Białymstoku. Systematycznie tworzymy specjalne oferty dla naszych klientów, a solidne doświadczenie i liczne pozytywne opinie od zadowolonych klientów są dodatkowym potwierdzeniem tego, że można i warto nam zaufać!

Tapetowanie Białystok

Tapetowanie ścian w Białymstoku: nasze zalety

Jeśli podczas klejenia tapet w Białymstoku chcesz uniknąć nieprzewidzianych wydatków, które są związane z: niewłaściwym doborem kleju, źle przygotowaną powierzchnią ściany, brakiem specjalnych narzędzi lub nieznajomością technologii pracy przy klejeniu tapety przy gniazdach, drzwiach, narożnikach i za bateriami – zamów usługę klejenia w naszej firmie!

Pomożemy Ci zaoszczędzić budżet i szybko odświeżyć pomieszczenia, a na całą wykonaną pracę udzielimy gwarancji!

Po zamówieniu usług tapetowanie w Białymstoku bezpłatnie przyjedzie do Ciebie osoba dokonująca pomiarów, która po omówieniu Twoich preferencji i wykonaniu niezbędnych obliczeń dokona wyceny. Z każdym klientem uzgadniamy listę materiałów, terminy i sposób realizacji zlecenia.

Prace mogą wykonywać tylko wykwalifikowani instalatorzy, którzy są w stanie pracować z tapetami różnego rodzaju, w tym papierowymi, włókninowymi oraz fototapetami wymagającymi szczególnej dokładności i precyzyjności.  Z myślą o naszych klientach zamieściliśmy na stronie cennik tapetowania w Białymstoku, dla stałych klientów udzielamy także rabatów od 5 do 10%.

Tapetowanie ściany Białystok
Układanie tapet Białystok
Przyklejanie tapety Białystok
Klejenie tapet winylowych Białystok
  • Klejenie fototapet
  • Klejenie tapet flizelinowych
  • Klejenie tapet winylowych
  • Klejenie tapet papierowych

Klejenie fototapety papierowej w Białymstoku wymaga posiadania umiejętności i wykorzystania specjalistycznego sprzętu, dlatego realizację tej usługi najlepiej zlecić fachowcom. Przed realizacją tego typu zleceń wykonawcy OTOmistrz przede wszystkim dokładnie wyrównują ściany, by tapeta kleiła się maksymalnie równo, a pod nią nie pojawiały się pęcherze powietrza. Nakładając płótna na ścianę, pracownik uważnie śledzi, by nie było pomiędzy nimi nawet małej odległości, a jednocześnie, by każdy z elementów dokładnie łączył się ze sobą: w ten sposób można zapewnić spektakularny wygląd gotowego obrazu. Naszym fachowcom można także zlecić klejenie fototapet bez szwów: prace z płótnami o szerokości 2,5 metrów lub więcej wykonujemy jak najbardziej precyzyjnie, wykorzystując specjalne elementy fiksujące, usuwane z tapet po zakończeniu realizacji zlecenia.

Klejenie tapet na flizelinie w Białymstoku wymaga przede wszystkim poprawnego doboru kleju oraz właściwego ulokowania płócien i ich połączeń na ścianach. Dodatkowo nasi wykonawcy poświęcają uwagę dokładnemu wyrównywaniu ścian: robią to w taki sposób, by nie było w nich nie tylko pęknięć i wgięć, ale także guzów i wypukłości. Obowiązkowo sprawdzają też, by wszystkie rolki pochodziły z tej samej partii tapety – tylko w tym przypadku można zagwarantować, że nie będzie pomiędzy nimi drobnych, ale jednak końcowo bardzo zauważalnych na ścianie, różnic w odcieniach. Sposób klejenia zostaje wybierany po wstępnych ustaleniach z klientem.

Spora liczba kolorów i faktur tapet winylowych czyni je popularnym materiałem, który jest często wykorzystywany przy wykańczaniu wnętrz. Specjaliści OTOmistrz służą również pomocą w zakresie świadczenia takiej usługi, jaką jest kładzenie tapet winylowych w Białymstoku. Tego typu tapety nie tylko posiadają atrakcyjny wygląd zewnętrzny, ale także wspaniale można je czyścić, dodatkowo są odporne na promieniowanie UV. Nie powinien więc dziwić fakt, że coraz częściej klienci w Białymstoku zamawiają klejenie tapet winylowych. Klejenie tapet winylowych wymaga posiadania przez naszych partnerów w Białymstoku sporych umiejętności, gdyż tego typu tapety gdy pozostają mokre, mają tendencję do znacznego rozciągania się na szerokość. Z tego powodu nanosimy maksymalnie cienką warstwę specjalnie dobranego kleju, a następnie szybko, ale ostrożnie umieszczamy tapety na ścianie.

Klejenie tapet papierowych w Białymstoku wydaje się pozornie prostym zadaniem, ale tak naprawdę jego jakościowa realizacja wymaga wiedzy o zachowaniu płócien różnego typu, szerokości i koloru, a także doświadczenia. Niezbędną wiedzę obowiązkowo posiadają wykonawców serwisy OTOmistrz.

Wykonawcy przed przystąpieniem do klejenia tapet, przeprowadzać liczne prace przygotowawcze, w tym usuwamy ze ścian resztki starych tapet, pęknięcia i inne defekty, a następnie dokonujemy ich gruntowania. Dodatkowo mistrzu dokładnie dobieramy klej, przeznaczony specjalnie do klejenia tapet papierowych. Technikę klejenia dobieramy w zależności od rozmiarów pomieszczenia i samych tapet, wszystkie szczegóły zawsze uzgadniamy z naszymi klientami.

Dlaczego warto wybrać u nas tapetowaniew Białymstoku?

Fachowe tapetowanie w Białymstoku – to gwarancja, że Twoje wnętrza będą wyglądać spektakularnie, wzór na tapetach będzie idealnie dopasowany, a podłoże, do którego będą klejone tapety – dobrze wyrównane. Chcesz osiągnąć właśnie taki efekt? Zamów usługę klejenia tapet w serwisie OTOmistrz w Białymstoku!

Naszym zespołom można także zlecić realizację usług dodatkowych:

  • Usuwanie starych tapet;
  • Gruntowanie ścian;
  • Uszczelnianie pęknięć;
  • Szpachlowanie i wyrównywanie ścian.

Doświadczenie, odpowiedni wybór kleju, a także skrupulatne przygotowanie do procesu tapetowana pozwalają nam zagwarantować, że tapety z naturalnych i syntetycznych materiałów będą doskonale wyglądać na powierzchniach betonowych, tynkowych, metalowych, plastikowych, z płyty wiórowej, drewnianych, lakierowanych itp.

5 lat na rynku
80 + dezynfekcjiusług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o klejeniu tapet w Białymstoku

Po 7 latach w nowym domu postanowiliśmy zmienić tapety w naszym mieszkaniu. Zwróciliśmy się do OTOmistrz. Nie żałujemy tej decyzji! Specjaliści na OTOmistrz okazali się bardzo doświadczeni! Zlecenie było realizowane w pomieszczeniach, w których znajdowały się meble! Mimo to praca w pomieszczeniu polegająca na usunięciu starych tapet i przygotowaniu ścian zajęła jeden dzień roboczy! Następnego dnia przyklejono już nowe tapety. Jakość pracy jest doskonała! Dziękuję, OTOmistrz!

Monika

Bardzo dziękuję za Waszą pracę! Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Specjalne podziękowania za sufit. Spisaliście się świetnie, fototapeta został tak wspaniale przyklejona, że WOW! Podziwiam tapetę i wspominam o Was – OTOmistrz. Postanowiłem, że opowiem wszystkim zainteresowanym tapetowaniem, że jesteście naprawdę godni zaufania

Marcin

Bardzo dobre specjaliści, którzy działają szybko i co najważniejsze ich praca posiada wysoką jakość. Zamówiliśmy fototapetę do pokoju dziecięcego. Została położona po prostu idealnie! Byliśmy zadowoleni z wyniku wykonanej pracy. Na pewno skontaktujemy się z Wami ponownie. Polecam!

Kacper

Ten serwis przypadkowo znalazłam w Internecie. Najpierw bałam się skorzystać z jego usług, ale nie miałam wyjścia. Wcale tego nie żałuję, że zwróciłam się do OTOmistrz. Dokładnie powiedziano mi, ile zapłacę za tapetowanie i mogę powiedzieć szczerze: cena tapetowania jest naprawdę niska, porównywałam ją z cenami innych podobnych serwisów. Tapetowanie wykonano na wysokim poziomie. Polecam!

Ania

Ten serwis od dawna polecam swoim przyjaciołom i znajomym. Prawdziwi z nich fachowcy, z którymi naprawdę przyjemnie współpracować. Nawet w sytuacji, kiedy czas jest bardzo ograniczony, klejenie tapet wykonywane jest szybko i precyzyjnie, nie mam żadnych zarzutów co do ich pracy. Czy właśnie nie tego powinno się oczekiwać od osób, które potrafią wykonywać i lubią swoją pracę?

Ewelina

Najczęściej zadawane pytania o klejeniu tapet w Białymstoku

⭐ Czy możliwe jest klejenie tapet w Białymstoku na warstwę poprzednich tapet?

Ogólnie nie zalecamy klientom takiego rozwiązania, ale oczywiście jest to możliwe w przypadku przestrzegania kilku zasad:

Poprzednie warstwy tapet powinny być odporne na oddziaływanie wilgoci;

Faktura starych tapet powinna być jednorodna, bez zauważalnych wgłębień;

Tapety, które będą służyć jako postawa, nie powinny mieć jasnych kolorów.

Jeśli chcesz usunąć starą warstwę tapet, ale nie masz na to czasu lub nie posiadasz odpowiednich umiejętności, realizację tego zadania możesz powierzyć fachowcom z OTOmistrz w Białymstoku.

⭐ Dlaczego po klejeniu tapet pod ich powierzchnią pojawiają się pęcherze?
Może to być spowodowane przeciągami występującymi w pomieszczeniu, niewłaściwym przygotowaniem powierzchni ściany (na przykład na ścianach z kitem należy najpierw nałożyć warstwę uszczelniacza-podkładu, następnie warstwę wykończeniową szczeliwa, a dopiero potem można przykleić tapetę) lub tym, że tapeta nie została odpowiednio wygładzona podczas klejenia. Decydując się na współpracę z OTOmistrz możesz być pewien, że w procesie realizacji zlecenia nie wystąpi żaden z defektów, a jeśli będziesz niezadowolony z jakości prac, nasi wykonawcy dokonają wszelkich poprawek za darmo.
⭐ Jakie podłoże jest najbardziej odpowiednie do klejenia tapet?
Niezależnie od tego, jaki rodzaj tapet będzie przyklejany, należy zadbać o właściwe przygotowanie ściany, w tym nałożenie na nią warstwy gruntującej. Fachowcy OTOmistrz współpracują jednocześnie z kilkoma dostawcami materiałów, pozwalających na tworzenie warstwy gruntującej. Roztwory gruntujące zawierają składniki, które chronią ściany i powłoki przed owadami, tworzeniem się grzybów i pleśni. Zastosowanie preparatu gruntującego sprawia, że ​​ściana jest gładka i równa, co dodatkowo ogranicza zużycie kleju w trakcie prac.
⭐ Na moich poprzednich tapetach pojawiła się pleśń. Jak tego uniknąć w przyszłości?
Podstawową przyczyną pojawienia się pleśni jest wilgoć, zatem można zdecydowanie stwierdzić, że powodem pojawienia się pleśni na tapetach była obecność źródła wilgoci obok ściany lub w samej ścianie. Przed klejeniem nowych tapet obowiązkowo zalecamy przede wszystkim wyeliminować źródło wilgoci. Następnie pleśń należy w całości usunąć ze ściany i dokonać jej impregnacji. Po 4-6 godzinach ścianę należy jeszcze raz wyczyścić, przetrzeć dane miejsce i wysuszyć je, dokonać ponownej impregnacji. Po upływie doby ściana będzie przygotowana do tapetowania.