Tapicerowanie mebli

Tapicerka na krześle, sofie lub fotelu straciła swój atrakcyjny wygląd, ale rama mebla nadal jest mocna i niezawodna? A może chcesz dokonać renowacji zabytkowych mebli? W każdej z tych sytuacji dobrą decyzją będzie zamówienie usług tapicerowania mebli w Polsce na portalu OTOmistrz!

Tapicerowanie mebli

Jeśli tapicerowanie - to przez OTOmistrz!

Śmiało możemy powiedzieć: ceny tapicerowania przez nasz serwis są najniższe, a jakość usług – jedna z najlepszych w całym kraju. Sukces naszego serwisu opiera się na kilku punktach:

  • Dokładny dobór wykonawców do realizacji zleceń;
  • Sumienny wybór materiałów pod kątem ich atrakcyjnego wyglądu i jakości;
  • Dogodny cennik usług tapicerowania w połączeniu ze zniżkami dla stałych klientów;
  • Posiadanie katalogu materiałów, z którego można wybrać ten najbardziej odpowiedni;
  • Świadczenie usług tapicerowania zarówno nowoczesnych mebli, jak i zabytkowych;
  • Udzielenie gwarancji na zrealizowane usługi.

Serwisowi OTOmistrz możesz powierzyć zarówno wykonanie pojedynczych zleceń związanych z tapicerowaniem mebli w Polsce, jak i realizację dużych projektów, polegających na wymianie tapicerki na dużych zestawach meblowych.

Jakie usługi tapicerskie świadczą wykonawcy w serwisie OTOmistrz?

Serwis OTOmistrz – to miejsce, w którym można zamówić tapicerowanie krzesła, sofy lub fotelu w dowolnej miejscowości na terenie całej Polski. Fachowcy tapicerowania wykonujący zlecenia przez nasz serwis posiadają niezbędne doświadczenie, bogaty katalog materiałów wykorzystywany do wymiany starej tapicerki i stosują nowoczesne technologie, dzięki którym odnowione meble wyglądają tak, jakby były dopiero dostarczone ze sklepu. Tapicer meblowy zawsze dokładnie dobiera materiał do realizacji zlecenia i skrupulatnie go wykrawa, dzięki czemu meble po renowacji nabierają atrakcyjnego wyglądu.

Po zakończeniu pracy w pomieszczeniu nie pozostaje nieprzyjemny zapach, gdyż w trakcie wykonywania pracy stosowane są materiały nietoksyczne, bezpieczne dla ludzi oraz zwierząt. Szczególną uwagę zwracamy na cennik usług tapicerskich: uwzględniamy w nim wszystkie ewentualne wydatki, a więc po ustaleniu ceny realizacji zamówienia nie zapłacisz więcej, niż planowałeś.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o tapicerowanie mebli

Jestem bardzo zadowolony z pracy polegającej na wymianie tapicerki starej sofy. Sam upewniłem się, że ekipa od serwisu OTOmistrz naprawdę zasługuje na dobre recenzje. Praca wykonywana jest na wysokim poziomie. Byliśmy zadowoleni z całkowitego kosztu zamówienia oraz z darmowej dostawy mebla, a nawet z wniesienia do mieszkania. Jesteście super!

Adam

Znajoma poleciła mi skorzystanie z usług serwisu OTOmistrz. Złożyłam pilne zamówienie na naprawę krzeseł przed uroczystością rodzinną. Mimo obaw, cała praca została wykonana w jak najkrótszym czasie. Jestem zadowolona także z efektu. Jakość jest doskonała. Krzesła są jak nowe. Dziękuję, że nie zawiedliście i w razie potrzeby zwrócę się do Was ponownie.

Martyna

Niedawno zamówiłem tapicerowanie sofy i kilku foteli, a realizację tej usługi powierzyłem fachowcom przez serwis OTOmistrz. Byłem zdumiony szybkością realizacji zamówienia, kilka dni przed umówionym terminem wszystko było już gotowe i dopięte dosłownie na ostatni guzik. Jakość jest perfekcyjna i meble naprawdę wyglądają jak nowe. Nawet się tego nie spodziewałem. Przyjaciele nie wierzą, że siedzą na mojej starej sofie! Wszystkim polecam serwis OTOmistrz!

Jan

Znalazłem stronę OTOmistrz w Internecie przez przypadek. Zainteresowały mnie informacje o możliwości naprawy zabytkowych mebli tapicerowanych. Od naszego dziadka dostaliśmy świetną sofę, ale jej tapicerka nie pasowała do wnętrza naszego mieszkania. Jeden krótki telefon – w następnym dniu przyszedł do nas specjalista, obejrzał kanapę i powiedział jak można zrealizować zlecenie. Teraz sofa stała się luksusową ozdobą naszego mieszkania. Jeśli potrzebujecie naprawdę dobrej tapicerki – zwracajcie się wyłącznie do OTOmistrz!

Janusz

Zamówiłam na waszej strone, o której dowiedziałam się z polecenia kolegi, wymianę starej tapicerki sofy kuchennej na nową. Fachowiec wziął pod uwagę wszystkie moje życzenia dotyczące projektu sofy, bardzo rzetelnie także dobrał kolor materiału. Jestem bardzo zadowolona z jego pracy. Teraz sofa wygląda tak, jakby jeszcze chwile temu była w sklepie. Miłą niespodzianką stała się także przystępna cena tapicerowania. Jeśli poszukujecie fachowej i dokładnej obsługi w zakresie tapicerowania mebli – wybierzcie serwis OTOmistrz. Polecam!

Agnieszka