Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Udrażnianie rur

Udrażnianie rur

Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Udrażnianie rur - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Udrażnianie rur są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Udrażnianie rur

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Udrażnianie rur

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.

Usługi czyszczenia kanalizacji

Usługi czyszczenia kanalizacji

 

Awaryjne lub profilaktyczne czyszczenie kanalizacji i udrażnianie rur kanalizacyjnych w Polsce – to usługa dedykowana zarówno właścicielom domów jednorodzinnych, jak i firmom zarządzającym biurami lub budynkami wielorodzinnymi. Decydując się na współpracę z firmami znajdującymi się na OTOmistrz z pewnością zyskasz:

 • Jakościowe przepychanie rur wodociągowych i kanalizacyjnych, niezależnie od rodzaju zanieczyszczenia;
 • Czyszczenie wewnętrznego i zewnętrznego systemu kanalizacyjnego;
 • Oczyszczanie ścieków, drenów i zbiorników sedymentacyjnych;
 • Diagnostykę rur za pomocą systemów wideo.

Oczyszczanie ścieków przez firmy z naszego serwisu OTOmistrz odbywa się w sposób mechaniczny lub hydrodynamiczny, w rzadkich przypadkach w celu uzyskania efektu najwyższej jakości stosuje się odczynniki chemiczne. Firmy skutecznie czyszczą rury zarówno plastikowe, jak i metalowe, gwarantując 100% efektywności podejmowanych prac, a wszystkie zlecenia realizują na podstawie wstępnie spisanej z klientem umowy. 

Przepychanie rur w Polsce: usługi firm z serwisu OTOmistrz

 

Specjalistom z firm znajdujących się w serwisie OTOmistrz można powierzyć zarówno prace związane z udrażnianiem rur, jak i całościowe czyszczenie kanalizacji.  Dokonując udrażniania rur zawsze pracownicy firm starają się nie tylko usunąć podstawowe zanieczyszczenia, ale także pozbyć się osadów tłuszczu i mydła ze ścian kanalizacji. Pozwala to na zwiększenie przepustowości rury i przywrócenie jej pierwotnej funkcjonalności. Pracownicy udzielają także zaleceń dla klientów, które pomagają chronić rury przed zapychaniem.  Usługę czyszczenia kanalizacji w Polsce firmy z serwisu OTOmistrz świadczą zarówno dla pomieszczeń prywatnych, jak i dużych przedsiębiorstw przemysłowych. Cena czyszczenia kanalizacji i instalacji wodnej zależy przede wszystkim od kształtu i konstrukcji takiego systemu, okresu użytkowania i poziomu zanieczyszczenia. Diagnostyka wideo pozwala szybko wyeliminować istniejące problemy, co jest szczególnie ważne dla dużych przedsiębiorstw, zmuszonych do wstrzymania procesu produkcyjnego w przypadku awarii kanalizacji.

Cennik za czyszczenie i udrażnianie kanalizacji

Rodzaje pracy Cena od zł Cena do zł Za
Czyszczenie instalacji lub sieci sprężyną mechaniczną 300 400 godz.
Demontaż urządzenia sanitarnego (np. WC) w celu wykonania czyszczenia 50 70 szt
Otwarcie nieużywanej studni, rewizji itp. 20 30 szt
Inspekcja lub i inwentaryzacja sieci lub instalacji kanalizacyjnej /kamerowanie, dokumentacja techniczna 350 400 szt.
Czyszczenie elementów instalacji lub sieci oraz zbiorników, powierzchni płaskich itp. ciśnieniowym urządzeniem lancą 400 450 godz.

Dlaczego warto wybrać czyszczenie kanalizacji przez firmy z serwisu OTOmistrz?

Podejmując decyzję o zamówieniu usługi udrażniania rur w Polsce w firmie z serwisu OTOmistrz można być pewnym, że realizacji zlecenia podejmą się prawdziwi fachowcy, posługujący się nowoczesnym i skutecznym sprzętem. Szybko usuną różnego rodzaju zanieczyszczenia, w tym osad zmniejszający szerokość rur, gwarantując brak uszkodzeń systemu kanalizacyjnego. Niepodważalną zaletą jest przystępny cennik mechanicznego udrażniania rur, a także system zniżek dla stałych klientów. Dodatkowo, dbając o dobro każdego klienta, firmy zachęcają do skorzystania z usług nie tylko w sytuacjach awaryjnych, ale także, by profilaktycznie oczyszczać rury – wystarczy dokonywać czyszczenia raz w roku, dzięki temu nie powinny występować tego typu problemy, jak potrzeba przepchania toalety lub czyszczenia rur wodociągowych za pomocą spirali.