Udrażnianie rur

Przyczyny zatykania się rur kanalizacyjnych mogą być różne - błędy montażowe, wiek konstrukcji lub niewłaściwa obsługa. W każdym razie udrożnienie należy powierzyć profesjonalistom. Firmy z serwisu OTOmistrz są zawsze gotowe do przywrócenia normalnego przepływu ścieków i usuwania zatorów o dowolnym stopniu złożoności.

Udrażnianie rur

Usługi czyszczenia kanalizacji

Usługi czyszczenia kanalizacji

 

Awaryjne lub profilaktyczne czyszczenie kanalizacji i udrażnianie rur kanalizacyjnych w Polsce – to usługa dedykowana zarówno właścicielom domów jednorodzinnych, jak i firmom zarządzającym biurami lub budynkami wielorodzinnymi. Decydując się na współpracę z firmami znajdującymi się na OTOmistrz z pewnością zyskasz:

  • Jakościowe przepychanie rur wodociągowych i kanalizacyjnych, niezależnie od rodzaju zanieczyszczenia;
  • Czyszczenie wewnętrznego i zewnętrznego systemu kanalizacyjnego;
  • Oczyszczanie ścieków, drenów i zbiorników sedymentacyjnych;
  • Diagnostykę rur za pomocą systemów wideo.

Oczyszczanie ścieków przez firmy z naszego serwisu OTOmistrz odbywa się w sposób mechaniczny lub hydrodynamiczny, w rzadkich przypadkach w celu uzyskania efektu najwyższej jakości stosuje się odczynniki chemiczne. Firmy skutecznie czyszczą rury zarówno plastikowe, jak i metalowe, gwarantując 100% efektywności podejmowanych prac, a wszystkie zlecenia realizują na podstawie wstępnie spisanej z klientem umowy. 

Przepychanie rur w Polsce: usługi firm z serwisu OTOmistrz

 

Specjalistom z firm znajdujących się w serwisie OTOmistrz można powierzyć zarówno prace związane z udrażnianiem rur, jak i całościowe czyszczenie kanalizacji.  Dokonując udrażniania rur zawsze pracownicy firm starają się nie tylko usunąć podstawowe zanieczyszczenia, ale także pozbyć się osadów tłuszczu i mydła ze ścian kanalizacji. Pozwala to na zwiększenie przepustowości rury i przywrócenie jej pierwotnej funkcjonalności. Pracownicy udzielają także zaleceń dla klientów, które pomagają chronić rury przed zapychaniem.  Usługę czyszczenia kanalizacji w Polsce firmy z serwisu OTOmistrz świadczą zarówno dla pomieszczeń prywatnych, jak i dużych przedsiębiorstw przemysłowych. Cena czyszczenia kanalizacji i instalacji wodnej zależy przede wszystkim od kształtu i konstrukcji takiego systemu, okresu użytkowania i poziomu zanieczyszczenia. Diagnostyka wideo pozwala szybko wyeliminować istniejące problemy, co jest szczególnie ważne dla dużych przedsiębiorstw, zmuszonych do wstrzymania procesu produkcyjnego w przypadku awarii kanalizacji.

Dlaczego warto wybrać czyszczenie kanalizacji przez firmy z serwisu OTOmistrz?

Podejmując decyzję o zamówieniu usługi udrażniania rur w Polsce w firmie z serwisu OTOmistrz można być pewnym, że realizacji zlecenia podejmą się prawdziwi fachowcy, posługujący się nowoczesnym i skutecznym sprzętem. Szybko usuną różnego rodzaju zanieczyszczenia, w tym osad zmniejszający szerokość rur, gwarantując brak uszkodzeń systemu kanalizacyjnego. Niepodważalną zaletą jest przystępny cennik mechanicznego udrażniania rur, a także system zniżek dla stałych klientów. Dodatkowo, dbając o dobro każdego klienta, firmy zachęcają do skorzystania z usług nie tylko w sytuacjach awaryjnych, ale także, by profilaktycznie oczyszczać rury – wystarczy dokonywać czyszczenia raz w roku, dzięki temu nie powinny występować tego typu problemy, jak potrzeba przepchania toalety lub czyszczenia rur wodociągowych za pomocą spirali.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o udrażnianie rur

Czyszczenie rur kanalizacyjnych w moim biurze zostało zrealizowane dokładnie tak, jak ustaliłam z pracownikiem firmy. Nie musiałam martwić się o szczegóły, zlecenie zostało zrealizowane szybko i wcale nie przeszkadzało w naszej codziennej pracy. Jestem bardzo zadowolone ze współpracy i w razie potrzeby ponownie zwrócę się do OTOmistrz.

Zuzanna

Nie miałam już sił do codziennego czyszczenia zlewu w kuchni, więc postanowiłam skorzystać z usług fachowców. Zamówiłam usługę udrażniania rur kanalizacyjnych  i już kolejnego dnia przyjechał do mnie fachowiec. Cała praca zajęła około pół godziny, a efekt jest spektakularny! Woda schodzi dużo szybciej, nie ma żadnych nieprzyjemnych zapachów. Dodatkowo dostałam zalecenia co do postępowania z odpływem w zlewie.

Ola

Panowie z firmy z serwisu OTOmistrz czyścili mi prysznic i kilka odpływów w mieszkaniu. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu, podejścia do klienta i oczywiście wyników pracy. Dodatkowo bardzo korzystny okazał się także cennik udrażniania rur. Jeśli poszukujecie fachowych hydraulików , to zdecydowanie warto zamówić usługi z firmy w serwisie OTOmistrz!

Marianna

Awaria hydrauliczna w moim domu została usunięta w ciągu maksymalnie godziny od tego momentu, jak zadzwoniłem do OTOmistrz. Nie musiałem nic kupować, nic szukać – pracownicy mieli ze sobą cały sprzęt, skutecznie rozwiązali problem i nawet po sobie posprzątali. Efekt pracy po prostu jest spektakularny, w razie potrzeby będę zwracał ponownie do tego serwisu.

Piotr

Co roku korzystam z usługi mechanicznego udrażniania rur . Mieszkam w starej kamienicy i te prace, które zlecam wyłącznie fachowcom z serwisu OTOmistrz, mają charakter profilaktyczny. Efekt jest naprawdę świetny – nigdy nie mam problemów ze stojącą w prysznicu wodą lub nieprzyjemnym zapachem z toalety, na co często skarżą się moi sąsiedzi. Innymi słowy, jeśli zależy wam na komforcie i wygodzie mieszkania, współpraca z firmami znajdującymi się w serwisie OTOmistrz będzie właściwym rozwiązaniem!

Daniel