Układanie paneli podłogowych

Jeden z profili OTOmistrz to szybkie, niedrogie i odpowiedzialne układanie paneli podłogowych w Polsce. Jesteś zainteresowany? Zachęcamy do niezwłocznego kontaktu z naszym doradcą!

Układanie paneli podłogowych

Układanie paneli podłogowych od specjalistów OTOmistrz

Profesjonalne układanie parkietu i paneli podłogowych to gwarancja nie tylko długiego okresu użytkowania, ale także spektakularnego wyglądu Twojej podłogi!

Przed przystąpieniem do każdego zlecenia nasi wykonawcy dokładnie sprawdzają, czy istniejące podłoże zgadza się z typem wybranego przez Ciebie materiału i w razie potrzeby dostosowują te dwa parametry. To pozornie proste podejście pozwala uzyskiwać naprawdę idealne rezultaty. Mimo układania paneli w Polsce w OTOmistrz możesz także zamówić:

  • Demontaż listwy przypodłogowej, starych wykładzin;
  • Przygotowanie podłogi za pomocą mieszanki samopoziomującej;
  • Zgrzewanie styków, ich uszczelnienie i izolację;
  • Instalację kabli pod listwą przypodłogową;
  • Obróbkę ochronną desek parkietowych kompozycją z laminatu;
  • Sprzątanie po realizacji prac.

O wysokiej jakości świadczonych przez naszych specjalistów  usług świadczą liczne opinie klientów z całej Polski, pozostawione na naszej stronie.

Dlaczego warto wybrać właśnie OTOmistrz?

Świadczenie usług na terenie całego kraju

Nasi specjaliści świadczą usługi klientom na terenie całego kraju – zarówno w stolicy i miastach wojewódzkich, jak i w mniejszych miejscowościach.

Szybka realizacja zleceń

Jednocześnie, od momentu złożenia zamówienia do rozpoczęcia jego realizacji rzadko mija więcej niż kilka dni: wykonawcy OTOmistrz stale posiadają wszystkie niezbędne materiały i narzędzia. 

Gwarancje

Każdemu naszemu klientowi gwarantujemy:

  • Wykorzystanie prawidłowych metod montażu;
  • Przystępne ceny na układanie parkietu w Polsce;
  • Możliwość świadczenia dodatkowych usług: tworzenie podłoża izolującego, pokrycie paneli lakierem itp.;
  • Trwałość i wytrzymałość stworzonej podłogi.
5 lat na rynku
80 + dezynfekcjiusług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o układanie paneli podłogowych

Na tym serwisie zamówiłem układanie parkietu – skusiła mnie cena, ale nie oczekiwałem, że jakość będzie spektakularnie wysoka. Praca była wykonana bardzo rzetelnie, w dwóch etapach. Po ukończeniu montażu pomieszczenie zostało wysprzątane, dostałem również zalecenia do pielęgnacji podłogi. Dziękuję za pracę.

Piotr

Wykonawca z serwisu przyjechał na czas, był bardzo uprzejmy. Montaż układanie paneli winylowych w całym mieszkaniu (salon, sypialnia, kuchnia) wykonał w dwóch etapach. Przed układaniem paneli winylowych bardzo rzetelnie została usunięta stara wykładzina, a po ukończeniu prac wszystko zostało dokładnie posprzątane. Polecam!

Emilia

Chciałabym podziękować Państwa serwisowi, przez który zamawiałam układanie paneli. Po złożeniu zamówienia czekałam mniej niż dobę, aż do mnie na mieszkanie przyjechał pracownik, dokonał wszystkich niezbędnych przygotowań i w zaledwie dwie godziny stworzył dla mnie nową podłogę w salonie. Dodam jeszcze, że cena położenia paneli na tym serwisie jest bardzo przystępna.

Ewa

Ceny na układanie parkietu, powiem szczerze, po prostu są szalone, a jakościowo swoją pracę wykonują tylko pojedyncze firmy. Długo szukałem wykonawcy godnego zaufania i w końcu zdecydowałem się na współpracę z Państwem. Nie pożałowałem i teraz polecam oczywiście wszystkim swoim znajomym. Jesteście prawdziwymi mistrzami!

Sławek

Już kiedyś zamawiałam układanie paneli podłogowych i miałam same problemy. Dlatego ostatniego razu bardzo dokładnie poszukiwałam wykonawcy, któremu mogłabym zlecić to zadanie. Znalazłam na waszym serwisie. Kontrolowałam każdy etap pracy – ale było to niepotrzebne. U tych profesjonalistów wszystko działa jak w zegarku – a wynik jest lepszy niż oczekujesz!

Gosia