Układanie parkietu

Jakościowo ułożony parkiet - to zawsze aktualne rozwiązanie w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych. Mimo popularności laminatu i jego przystępnej ceny, to właśnie parkiet uważany jest za najbardziej solidną, a jednocześnie gustowną, pasującą do wnętrz w każdym stylu podłogę. Układanie parkietu w Polsce można zamówić w serwisie OTOmistrz.

Układanie parkietu

Jak wykonawcy świadczą usługi układania parkietu?

Jeśli zdecydujesz się na zamówienie układania parkietu, uzyskasz liczne dodatkowe korzyści, w porównaniu do zamówienia tej usługi w innych firmach. Nasi wykonawcy oferują:

 • Szeroki zakres kompleksowych usług w zakresie realizacji prac parkietowych;
 • Bezpłatne porady ekspertów;
 • Wstępny kosztorys pracy uzyskany przez telefon;
 • Wykonanie wszystkich zamówień wyłącznie przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców;
 • Szybkie, dokładne i wysokiej jakości wykonanie wszelkiego rodzaju prac parkietowych;
 • Wyposażenie pracowników w niezbędne nowoczesne i wysokiej jakości narzędzia oraz urządzenia;
 • Realizację zamówienia przy użyciu nowoczesnych technologii odpowiadających jego charakterystykom;
 • Bezpłatną wizytę fachowca w obiekcie w celu sporządzenia planu nadchodzących prac i dokładnej oceny ich kosztów;
 • Maksymalną odpowiedzialność przy realizacji zamówień i przestrzeganie wszelkich niezbędnych norm i zasad technologicznych;
 • Rozsądne ceny układania podłogi drewnianej za m2;
 • Płatność gotówką lub przelewem bankowym;
 • Pomoc klientom w doborze niezbędnych materiałów;
 • Uwzględnianie życzeń i opinii klientów;
 • Ostrożny stosunek pracowników do własności klientów;
 • Udzielenie pisemnej gwarancji na wszystkie rodzaje wykonanej pracy.

Układanie parkietu w Polsce: dlaczego warto szukać wykonawcę na OTOmistrz?

Sekret sukcesu fachowców, zarejestrowanych na naszej platformie, jest prosty, a jednocześnie jest wynikiem długiej i skrupulatnej pracy. Przede wszystkim nawet w małych firmach zleceniobiorcach zatrudniają fachowych parkieciarzy, mających doświadczenie w układaniu parkietu od nowa lub jego ponownym układaniu i renowacji.

Dodatkowo dysponujemy nowoczesnym sprzętem, pozwalającym realizować zlecenia szybko i jakościowo, dbają także o jakość wykorzystywanych materiałów. Bez żadnych wątpliwości do atutów naszych wykonawców można zaliczyć także przystępną cenę układania parkietu za metr kwadratowy i korzystne zniżki, przysługujące stałym klientom. Oczywiście na wszystkie zrealizowane prace udzielana jest wieloletnia gwarancja.

Usługi parkieciarskie: zawsze tanio i skutecznie

W serwisie OTOmistrz można zamówić realizację usług parkieciarskich o dowolnym poziomie złożoności w pomieszczeniach o dowolnej powierzchni. Przed przystąpieniem do układania parkietu, podłoga musi zostać wypoziomowana, dokonane jej drobne naprawy (jeśli jest to niezbędne), kolejno układane jest podłoże i dopiero następnie parkiet. Dzięki temu podłoga wygląda naprawdę idealnie.

Po realizacji zlecenia podłoga jest od razu gotowa do używania, a w pomieszczeniu nie pozostaje kurz i brud, poniewaz nasi pracownicy dokładnie sprzątają po zakończeniu prac. Wykonawcy z naszej platformy nie tylko układają parkiet, ale udzielają także rekomendacji dotyczących jego pielęgnacji, w razie potrzeby także realizują lakierowanie parkietu i jego zabezpieczenie.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o układanie parkietu

Po zakupie nowego mieszkania konieczne było ponowne ułożenie parkietu. Skontaktowałem się telefonicznie z kierownikiem firmy wykonawcy z platformy Otomistrz. Następnego dnia przybył fachowiec. Uzgodniliśmy z nim ilość wymaganej pracy. Poradził też, jaki materiał wybrać. Nie mam uwag do pracy. Wszystko było robione sumiennie. Jestem zadowolony z parkietu. Dziękuję bardzo za Waszą pracę.

Mateusz

Na wszystkich etapach współpracy z wykonawcą spotykałem się ze zrozumieniem, szacunkiem i chęcią rozwiązania problemu. Jestem bardzo zadowolona z prac parkietowych. Prace rozpoczęły się w terminie. Zespół pracował pod moją nieobecność. Nie trzeba było wykonywać zbędnej kontroli. Panowie pracowali solidnie. Nie pozostawiono żadnych śmieci, wszystko zostało usunięte. Efekt jest całkowicie zadowalający. Dziękuję Wam!

Kamila

Znakomita robota pracowników firmy którą znalazłem na tej platformie. Wszystko zostało zrobione perfekcyjnie, żadnych uwag, tylko wdzięczność. Mój nowy parkiet dębowy nadał wnętrzu mieszkania przytulny i wyrafinowany charakter. Ja i moi przyjaciele naprawdę jesteśmy zadowoleni. Koszt pracy jest adekwatny. Bardzo dziękuję za jakość wykonanej pracy!

Grzegorz

Wysokiej jakości układanie parkietu w maksymalnie krótkim terminie? Z serwisem OTOmistrz to zdecydowanie jest możliwe! Wykonawcy działają tak, by każdy klient był maksymalnie zadowolony, dodatkowo gwarantują przystępne ceny układania parkietu za m2 dowolnego typu.

Aneta

Po zakupie nowego mieszkania konieczne było ponowne ułożenie parkietu. Skontaktowałem się telefonicznie z wykonawcą. Następnego dnia przybył fachowiec. Uzgodniliśmy z nim ilość wymaganej pracy. Poradził też, jaki materiał wybrać. Nie mam uwag do pracy. Wszystko było robione sumiennie. Jestem zadowolony z parkietu. Dziękuję bardzo za Waszą pracę.

Mateusz