Usługi koparko ładowarką

Chcesz wynająć nowoczesną kołową, gąsienicową lub teleskopową koparko-ładowarkę w Polsce? W ofercie firm na platformie OTOmistrz zdecydowanie znajdziesz to, czego poszukujesz. Dodatkowo w razie potrzeby możesz zamówić pomoc fachowego operatora lub osprzęt, który pozwoli zwiększyć funkcjonalność wynajmowanego urządzenia.

wynajem koparki ladowarkicena za godzinę

O nas

W naszym serwisie znajdziesz firmy oferujące usługi z wykorzystaniem koparko-ładowarki, usługi komunalne, transportowe, wynajmujące sprzęt różnego typu. Chcą, by ich klienci byli zadowoleni, dlatego usługi, które można u nich zamówić są kompleksowe, sprzęt cechuje się wysoką jakością, a pracownicy posiadają odpowiednie umiejętności i wiedzę.

Decyzja o wynajmie koparko-ładowarki za pośrednictwem serwisu OTOmistrz wiąże się z uzyskaniem jakościowego sprzętu od cenionych producentów. Pracownicy czołowych firm posiadają doświadczenie,

które pozwala im wykonywać następujące prace: wykopy, pogłębianie i czyszczenie rowów, wyrównywanie terenu pod budowę budynków mieszkalnych i przemysłowych, załadunek i rozładunek materiałów budowlanych, obsypywanie i zasypywanie ław fundamentowych, usuwanie śniegu itp. Na naszej platformie można zarówno wynająć sprzęt, jak i zamówić pracę wykwalifikowanego operatora.

Wynajem koparko-ładowarki niesie ze sobą liczne korzyści. Jest to sprzęt bardzo funkcjonalny, dający wiele możliwości działania.

Usługi koparko-ładowarki na platformie OTOmistrz: dlaczego warto z nich skorzystać?

Dzięki platformie OTOmistrz można wynająć koparko-ładowarkę do samodzielnej obsługi lub zamówić dodatkowo usługi fachowego operatora. Za pomocą koparko-ładowarek można zrealizować prace, które polegają na:

  • Wyrównywaniu gruntów do postawienia na nich budynków przemysłowych i mieszkalnych;
  • Obsypywaniu, zasypywaniu i pogłębianiu wykopów, ław fundamentowych oraz rowów;
  • Rozładunku i załadunku gabarytowych i ciężkich obiektów;
  • Odśnieżaniu itp.

Pracownicy reprezentowanych firm posiadają doświadczenie, które pozwala im wykonywać następujące prace: wykopy, pogłębianie i czyszczenie rowów, wyrównywanie terenu pod budowę budynków mieszkalnych i przemysłowych, załadunek i rozładunek materiałów budowlanych, obsypywanie i zasypywanie ław fundamentowych, usuwanie śniegu itp. W naszym serwisie można zarówno wynająć sprzęt, jak i zamówić pracę wykwalifikowanego operatora.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o usługi koparko ładowarką

Cena za godzinę wynajmu koparko-ładowarki w serwisie OTOmistrz jest bardzo niska i według mnie wynajem takich urządzeń opłaca się znacznie bardziej niż ich zakup. W moim gospodarstwie rolnym często potrzebuje takich maszyn, więc zamawiam je wraz z operatorem co najmniej raz na 1-2 miesiące.

Paweł

Koparko-ładowarki na platformie OTOmistrz zawsze znajdują się w sprawnym stanie, a operatorzy, jeśli zachodzi taka potrzeba, dokładnie wiedzą, jak prowadzić dany pojazd. Korzystam z serwisu od dwóch lat i mam nadzieję, że w przyszłości także będziemy kontynuować naszą współpracę. Zachęcam do skorzystania z opcji wynajmu także innych zainteresowanych.

Justyna

Po raz pierwszy skorzystałem z usług wynajmu sprzętu budowlanego: moja koparko-ładowarka zepsuła się, a nie miałem środków na zakup nowej. Natomiast trzeba było szybko zrealizować jedno zlecenie. Postanowiłem wynająć gąsienicową koparko-ładowarkę w OTOmistrz. Cena okazała się bardzo przystępna, dodatkowo maszyna była nowsza i bardziej funkcjonalna niż moja. Teraz już wiem, że nie ma sensu kupować nowego sprzętu, gdy istnieją o wiele lepsze rozwiązania.

Maciej

Wynajem ładowarek teleskopowych w serwisie OTOmistrz jest prawdziwym ratunkiem dla naszej firmy.  Oszczędzamy naprawdę duże kwoty, gdyż takiej usługi potrzebujemy dwa-trzy razy w roku i nie musimy kupować własnego sprzętu. Dodatkowo jako stali klienci mamy dobrą zniżkę. Życzę platformie powodzenia i zdecydowanie mamy zamiar kontynuować korzystanie.

Jarek

O serwisie OTOmistrz usłyszałam od partnerów biznesowych i nie tak dawno sama zdecydowałam się wynająć kołową koparko-ładowarkę wraz z usługami operatora. Jakość realizacji zlecenia okazała się wysoka, a dodatkowo,  kiedy obliczyłam koszty zakupu, utrzymania i konserwacji własnej koparki upewniłam się, że wynajem sprzętu jest najbardziej opłacalną opcją.

Agata