Usługi ogrodnicze

Od dawna marzyli Państwo o zadbanej działce na wsi lub chcą Państwo ulepszyć ogród w swoim wiejskim domu w Polsce, ale brakuje Wam czasu i doświadczenia? Wystarczy skorzystać z usług ogrodnika, który może szybko uporządkować rabaty kwiatowe i drzewa, zaproponować projekt zagospodarowania terenu lub pomóc w uprawie warzyw w szklarni.

Pielęgnacja ogrodu

Usługi ogrodnicze na platformie OTOmistrz

Na naszej platformie znajdziesz najlepszych wykonawców, którzy od wielu lat zajmują się zakładaniem ogrodów w Polsce i kształtowaniem  krajobrazu terenów o różnych formach własności. Podczas działań w tym obszarze zebrali ogromne doświadczenie, opracowali autorskie metody technologiczne, a także stworzyli niezawodne zespoły podobnie myślących ludzi. Głównym ich osiągnięciem jest to, że podbili serca setek zadowolonych klientów. Zasady  pracy są proste i klarowne:

 • Właściwie zorganizowana i zagospodarowana przestrzeń dowolnego terytorium powinna zachwycać oko, uspokajać duszę i dawać odpoczynek ciału;
 • Cennik zakładania ogrodów powinien być maksymalnie przystępny to samo usługi ogrodnicze w Polsce;
 • Każdy projekt krajobrazu, niezależnie od obszaru i możliwości klienta, musi być niepowtarzalny i w pełni dopasowany do mieszkających lub przebywających na nim ludzi. Na taką koncepcję jak standardowy projekt nie powinno być miejsca;
 • Twórcza działalność powinna służyć ochronie i wzbogacaniu przyrody, naszego środowiska życia.

Reprezentujemy zarówno kompleksowe usługi ogrodnicze w Polsce, jak i jednorazowe:

 • założenia trawników;
 • przycinania krzewów;
 • pielęgnacji ogrodów;
 • instalacji ciągów komunikacyjnych;
 • kształtowania krajobrazu itp.

Dlaczego warto wybrać usługi ogrodnicze w Polsce na platformie OTOmistrz

Oto podstawowe powody, dla których warto wybrać nasz serwis:

 • Zebraliśmy najlepszych wysoko wykwalifikowanych specjalistów posiadających specjalistyczne wykształcenie i duże doświadczenie zawodowe w tej branży;
 • Reprezentowane przez nas usługi ogrodnicze mają pozytywne recenzje;
 • Nasi wykonawcy dysponują wszelkimi środkami do wykonywania prac związanych z utrzymaniem terenów zielonych, w tym własnym specjalistycznym sprzętem;
 • Po otrzymaniu zgłoszenia do danego ogrodu zostaje przydzielona grupa specjalistów, których liczba zależy od powierzchni ogrodu;
 • Przystępny cennik usług ogrodniczych w Polsce;
 • Naszym klientom zapewniamy bezpłatne konsultacje w zakresie utrzymania terenów zielonych;
 • Dla stałych klientów istnieje system rabatów na wszystkie prace.

W trosce o Państwa ogród wykonawcy z naszej platformy opracowali szereg pakietów pielęgnacyjnych, obejmujących cały zakres prac i środków agrotechnicznych, które pozwolą utrzymać Państwa ogród w doskonałej kondycji przez cały sezon. Chcą Państwo wiedzieć więcej? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą Obsługą Klienta! 

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o usługach ogrodnicze

Mój trawnik był mocno zaniedbany, nie wierzyłam, że da się dokonać jego renowacji, ale jednak udało się! Dziękuję za fachowe podejście do rozwiązania najdrobniejszych problemów i oczywiście polecam serwis każdemu, kto poszukuje jakościowych usług ogrodniczych.

Maria

Cena założenia trawnika z rolki przez ten portal wydała mi się bardzo atrakcyjna, więc zdecydowałem się na zamówienie. Nie żałowałem ani trochę: całe zlecenie było realizowane rzetelnie i tanio, teraz zamówiłem tu także usługę przycinania drzew, i jestem pewien, że specjaliści świetnie poradzą sobie z tym zadaniem. Śmiało polecam wszystkim, których interesują rzetelne i tanie usługi ogrodnicze.

Zbigniew

Pielęgnacja trawnika – to usługa, która pozwala tworzyć dobrą reputację mojej firmy, a więc tę usługę zamawiam wyłącznie u sprawdzonych fachowców. Dokonują oni nie tylko przycinania traw, ale także dbają, by od początku wiosny i do nastąpienia mrozów trawnik wyglądał doskonale. Dziękuję za sumienność i odpowiedzialność, zdecydowanie będziemy kontynuować współpracę.

Piotr

Trzeba było posprzątać teren zielony obok mojego domu po zimie, także chciałam zamówić założenie trawnika z siewu. Na tej platformie ogrodnicy świadczą wszystkie usługi związane z organizacją terenów zielonych i ich pielęgnacją, a więc nie musiałam niczego dodatkowo szukać. Nie dbałam także o dostawę narzędzi czy nasion: cała praca została zrobiona przez serwis i moim zdaniem jest to potwierdzeniem profesjonalizmu wykonawców.

Ewa

Cały czas jestem w pracy, więc nie mam czasu na samodzielne zajmowanie się ogrodem i nadzorowanie pracy ogrodnika. Z tego powodu na stałe współpracuję z tym serwisem i jestem pewna, że każdą usługę zrealizują na maksa i dokładnie tak, jak zrobiłabym to sama. Szczególnie podoba mi się to, jak wykonują cięcia krzewów ozdobnych: moja działka wygląda tak, jak ogródek królowej angielskiej, a nie wydaje na to jakiejś sporej kwoty.

Diana