Usługi ogrodnicze w Warszawie

Jeśli marzysz o idealnym trawniku, pamiętaj, że samo koszenie i podlewanie to za mało - wymaga on także nawożenia, napowietrzenia gleby, ściółkowania, jak również okresowej renowacji. Te oraz inne usługi ogrodnicze w Warszawie są świadczone przez wykonawców na naszej platformie – liderów na rynku „zielonych” rozwiązań dla mieszkańców miast i wsi.

Pielęgnacja ogrodu Warszawa

Osobliwości świadczenia usług ogrodniczych w Warszawie

Główną misją ogrodników na naszym portalu w Warszawie jest tworzenie niepowtarzalnego i pięknego krajobrazu na Państwa prywatnej działce lub terenie będącym własnością większych oraz mniejszych firm. Każdy realizowany przez nasz portal projekt jest autorskim dziełem, które łączy w sobie nowoczesne technologie i najlepsze tradycje projektowania krajobrazu. Dlatego każdy nasz klient otrzymuje nie kopię, ale indywidualny plan stworzony specjalnie dla niego. Naszym wykonawcom w Warszawie można zlecić nie tylko zakładanie i projektowanie ogrodów, ale także takie usługi, jak pielęgnacja trawnika z rolki i siewu, obcinanie krzewów itp. Jednorodny zielony, zadbany i jedwabisty trawnik od dawna uważany jest za znak gustu właściciela, elitarny element dekoracyjny krajobrazu. Nasi wykonawcy w Warszawie oszczędzą Ci kłopotów związanych z ogrodnictwem i pomogą stworzyć rajskie miejsce do wypoczynku obok domu.

Oferują pełną gamę prac na zielonych działkach. Niemal zawsze realizację projektów w Warszawie zaczynają od stworzenia koncepcji i przygotowań. Pomysły przedstawione w postaci szkiców i modeli 3D oraz uzgodnione z klientem są następnie wprowadzane w życie. Współpraca z naszym serwisem to:

 • Praca z klientami prywatnymi i korporacyjnymi;
 • Stworzenie oryginalnego pomysłu na każdy projekt;
 • Zawarcie umowy w oparciu o przejrzyste warunki;
 • Wykonanie prac na terenie kompleksu;

Współpraca z dostawcami materiałów i zakup po cenach hurtowych.
Reprezentujemy również usługi wycinki drzew Warszawa.

Usługi ogrodnicze Warszawa
Założenia trawników Warszawa
Pielęgnacja ogrodu Warszawa
czyszczenie terenu Warszawa
Założenie trawnika Warszawa
Aranżacja ogrodu Warszawa
Koszenie trawnika Warszawa
Strzyżenie krzaków Warszawa
Przycinania krzewów Warszawa
 • Założenie trawnika
 • Pielęgnacja traw
 • Aranżacja ogrodu
 • Pielęgnacja ogrodu
 • Przycinanie krzewów

Zapewniamy wykonanie usług założenia trawnika w Warszawie przez naszych wykonawców zarówno w sposób klasyczny (siew), jak i przyspieszony (poprzez układanie z rolek). Usługi specjalistów naszej platformy obejmują różne rodzaje prac, w tym:

 • czyszczenie terenu, usuwanie gruzu, chwastów i wierzchniej warstwy gleby w Warszawie;
 • uzupełnienie żyznej gleby i nawożenie;
 • układanie rur drenarskich i automatycznych systemów nawadniających w Warszawie;
 • bezpośrednie układanie trawnika w Warszawie;
 • budowa tymczasowych ogrodzeń i ścieżek itp.

Układania trawnika w Warszawie można dokonać zarówno z wyjęciem gleby, jak i bez wykonywania tej procedury, cena założenia trawnika zależy od jego powierzchni i wybranych przez zleceniodawcę gatunków roślin.

Usługę pielęgnacji trawnika w Warszawie, wykonawcy naszej platformy świadczą przez cały rok i maksymalnie dostosowują ją do potrzeb klienta. Dla naszych klientów dostępne są zarówno pakiety usług podstawowych, obejmujące różne typy robót pod klucz: koszenie, usuwanie starej suchej trawy, ściółki, listowia, przekłuwanie gleby i nawożenie, jak i poszerzonych, które obejmują z kolei: aerację, podanie nawozów sezonowych itp.

Pielęgnacja trawnika po zimie lub na wiosnę w Warszawie to usługa, która może być świadczona zarówno jednorazowo, jak i na stałych zasadach. Wykonawcy mają niezbędne wyposażenie, nawozy, a najważniejsze – wiedzę, pozwalającą szybko i skutecznie realizować Państwa zlecenia.

Jeśli marzą Państwo o naturalnym, pięknym i zadbanym trawniku – wystarczy zamówić usługę jego pielęgnacji na naszej platformie. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z wyniku pracy.

Zadbana działka wraz z zagospodarowaniem terenu, a także odpowiednie kształtowanie krajobrazu nie tylko w pewien sposób uszlachetniają przestrzeń, ale również znacząco podnoszą jej wartość rynkową. Zakładanie ogrodów w Warszawie to jeden z podstawowych kierunków działalności zarejestrowanych u nas specjalistów. Dla każdego z klientów oni oferują różne rozwiązania, pozwalające odzwierciedlić gusta i indywidualną wizję zielonych terenów. Każdy pomysł jest wyjątkowy, ponieważ fachowcy biorą pod uwagę:

 • wszystkie warunki środowiskowe, klimat, cechy lokalizacji;
 • architekturę budynku i otaczających domów;
 • cechy terenu.

Projektowanie i zakładanie ogrodów w Warszawie dokonywane jest w programach komputerowych, pozwalających na łatwe wprowadzanie zmian i dostosowanie designu do oczekiwań klienta i jego możliwości finansowych.

Ogród to żywy organizm, który stale rośnie i rozwija się. Aby kreowany krajobraz z biegiem lat stawał się coraz doskonalszy i bardziej atrakcyjny, konieczne jest zapewnienie jego prawidłowej, i co bardzo ważne, regularnej pielęgnacji. Pielęgnacja ogrodów, realizowana przez naszych wykonawców, to szeroki zestaw usług, obejmujący:

 • Usuwanie ochronnych okryć zimowych z roślin w Warszawie;
 • Wiosenne nawożenie roślin i drzew;
 • Przycinanie krzewów w Warszawie;
 • Kontrolę chwastów;
 • Przycinanie wiosenne i jesienne;
 • Regularne podlewanie klombów i trawników itp.

Zapewnią Państwa roślinom niezbędną opiekę, pomogą uporać się z chorobami, szkodnikami i chwastami, poprawią produktywność drzew i krzewów owocowych.

Piłowanie i przycinanie drzew w Warszawie powinno odbywać się nie tylko w nagłych przypadkach, gdy jedna z gałęzi rośliny przeszkadza lub zaczyna spadać. Jest to niezbędne działanie pielęgnacyjne roślin owocowych i pomaga ich dekoracyjnym odpowiednikom uzyskać pożądany kształt. Zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku nie można obejść się bez pomocy specjalistów.

Specjaliści z naszego portalu dokonują przycinania krzewów owocowych i ozdobnych w Warszawie i okolicach, tym samym nadając terenom zielonym zadbany kształt, odmładzając stare drzewa lub usuwając gałęzie uszkodzone przez szkodniki.

Mogą zaproponować trend ostatnich lat – topiary (kędzierzawe wycinanie krzewów i drzew). Ogrodnicy z naszego serwisu w Warszawie mają dobry gust, poczucie proporcji i doświadczenie, czyli wszystko co jest potrzebne, by za pomocą nożyc ogrodowych zamienić zarośnięte krzaki w grupę rzeźb, nadać koronie drzewa dowolny oryginalny kształt, zamienić zielony żywopłot w dzieło sztuki.

Dlaczego warto wybrać usługi ogrodnicze naszego serwisu w Warszawie?

Prace ogrodnicze to nie tylko zawód wykonawców współpracujących z naszym serwisem, a także ich pasja, miłość, a nawet życie! Usługi ogrodnicze w Warszawie świadczą tak samo rzetelnie, jak gdyby porządkowali własny ogródek, a ponadto ciągle podnoszą poziom wiedzy w zakresie sadzenia i pielęgnacji roślin różnego typu.

Gwarantują wspaniały efekt końcowy oraz kreatywne podejście do realizacji każdego zlecenia, wykorzystują innowacyjny sprzęt i programy komputerowe, pozwalające osiągać wspaniałe wyniki. Dodatkowo, uważnie słuchają naszych klientów, gdyż to dla nich tworzą “zieloną” magię, kreują świat odprężenia, harmonii, estetyki kolorów, kształtów i zapachów.

Fachowe usługi ogrodnicze w Warszawie są realnością, a ich koszt jest naprawdę przystępny dla każdego. Mogą się Państwo o tym przekonać osobiście – wystarczy skontaktować się z naszymi menedżerami już teraz, a my zadbamy o Państwa tereny zielone niezależnie od ich stanu, kształtu i powierzchni!

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o usługe ogrodnicze

Mój trawnik był mocno zaniedbany, nie wierzyłam, że da się dokonać jego renowacji, ale jednak udało się! Dziękuję za fachowe podejście do rozwiązania najdrobniejszych problemów i oczywiście polecam serwis każdemu, kto poszukuje jakościowych usług ogrodniczych.

Maria

Cena założenia trawnika z rolki przez ten portal wydała mi się bardzo atrakcyjna, więc zdecydowałem się na zamówienie. Nie żałowałem ani trochę: całe zlecenie było realizowane rzetelnie i tanio, teraz zamówiłem tu także usługę przycinania drzew, i jestem pewien, że specjaliści świetnie poradzą sobie z tym zadaniem. Śmiało polecam wszystkim, których interesują rzetelne i tanie usługi ogrodnicze.

Zbigniew

Pielęgnacja trawnika – to usługa, która pozwala tworzyć dobrą reputację mojej firmy, a więc tę usługę zamawiam wyłącznie u sprawdzonych fachowców. Dokonują oni nie tylko przycinania traw, ale także dbają, by od początku wiosny i do nastąpienia mrozów trawnik wyglądał doskonale. Dziękuję za sumienność i odpowiedzialność, zdecydowanie będziemy kontynuować współpracę.

Piotr

Trzeba było posprzątać teren zielony obok mojego domu po zimie, także chciałam zamówić założenie trawnika z siewu. Na tej platformie ogrodnicy świadczą wszystkie usługi związane z organizacją terenów zielonych i ich pielęgnacją, a więc nie musiałam niczego dodatkowo szukać. Nie dbałam także o dostawę narzędzi czy nasion: cała praca została zrobiona przez serwis i moim zdaniem jest to potwierdzeniem profesjonalizmu wykonawców.

Ewa

Cały czas jestem w pracy, więc nie mam czasu na samodzielne zajmowanie się ogrodem i nadzorowanie pracy ogrodnika. Z tego powodu na stałe współpracuję z tym serwisem i jestem pewna, że każdą usługę zrealizują na maksa i dokładnie tak, jak zrobiłabym to sama. Szczególnie podoba mi się to, jak wykonują cięcia krzewów ozdobnych: moja działka wygląda tak, jak ogródek królowej angielskiej, a nie wydaje na to jakiejś sporej kwoty.

Diana

Najczęściej zadawane pytania o usługę białego montażu w Warszawie

⭐ Ile kosztuje założenie trawnika w Warszawie?
Koszt założenie trawnika zależy od kilku czynników, a przede wszystkim typu trawnika, o którym Państwo marzą. Może to być na przykład tańszy trawnik z rolki lub droższy z siewu. O zaletach i wadach każdego z rozwiązań chętnie opowiedzą konsultanci naszego portalu podczas rozmowy telefonicznej. Gatunek traw, powierzchnia trawnika, terminowość prac również oddziałują na koszt usługi ogrodnicze w Warszawie.
⭐ Jakie usługi obejmuje cennik pielęgnacji ogrodów?
Reprezentujemy usługi ogrodnicze w Warszawie związane z pielęgnacją ogrodów, są to:
 • Przycinanie drzew i krzewów w Warszawie;
 • Opryskiwanie drzew i krzewów;
 • Pielęgnacja drzew / krzewów / kwiatów / upraw ogrodowych;
 • Usuwanie chwastów w Warszawie;
 • Tworzenie krzewów formowanych w Warszawie;
 • Koszenie trawnika;
 • Cięcie krzewów owocowych w Warszawie;
 • Koronowanie drzew;
 • Podlewanie;
 • Ściółkowanie.
Ponadto możemy zapewnić realizację usług nietypowych, ich koszt ustalany jest z klientem przed realizacją zlecenia.
⭐ Na czym polega usługa pielęgnacji terenów zielonych na podstawie abonamentu?
Prace serwisowe trwają od kwietnia do listopada (włącznie), zgodnie z harmonogramem wybranego pakietu usług. Do Państwa projektu zostanie przypisany zespół wykwalifikowanych ogrodników. Wszystkie prace wykonują pod stałym nadzorem odpowiedzialnego lidera zespołu, który odpowie na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji ogrodu.
⭐ Dlaczego warto zamówić usługę pielęgnacji drzew i krzewów ozdobnych?
Chociaż drzewa i krzewy ozdobne mają stabilniejszą odporność i nie wymagają zbyt częstego nawożenia lub podlewania, nadal opieka nad nimi jest wskazana. Konieczne są środki zapobiegawcze przeciwko chorobom gatunkowym i szkodnikom, przycinanie sanitarne nie będzie zbędne, często istnieje również potrzeba koronowania (praca nad utworzeniem nowej korony drzewa/krzewu).