Wiaty garażowe

Zapewniamy projektowanie, wykonanie i montowanie wiat garażowych w Polsce. Nasi wykonawcy świadczą usługę kompleksowo lub częściowo, według życzeń klienta. Korzystają z materiałów wysokiej jakości, wykonują zadaszenia garażowe jednospadowe, dwuspadowe i łukowe, przyścienne lub wolnostojące.

Wiaty garażowe

OTOmistrz zapewnia wykonanie nowoczesnych wiat garażowych w Polsce

Współpracujące z nami specjaliści wykonują wiaty garażowe drewniane i metalowe, dla jednego samochodu lub więcej. Do drewna stosują środki ognioodporne i antyseptyczne, zapewnia to bezpieczeństwo i trwałość konstrukcji. Przy wykonaniu stalowych wiat garażowych używają specjalnych farb, lakierów oraz mas uszczelniających, które przedłużają żywotność materiału.

Najbardziej popularne wiaty garażowe przyścienne, ze względu na oszczędność czasu i materiału, ale jednocześnie one dopełniają architekturę domu. Zadaszenie garażowe tego typu wykonują z materiału dachu budynku lub poliwęglanu. Do innych typów wiat oprócz poliwęglanu stosują blachodachówkę i blachę profilowaną.

Mają najlepszy cennik wiat garażowych w Polsce i to doskonała alternatywa budowie garażu. Oszczędza koszty, czas i nerwy, ponieważ nie wymaga zezwolenia, przeważnie wystarczy zgłoszenia. Mimo głównego przeznaczenia wiaty samochodowe mogą służyć do przechowywania sprzętu ogrodniczego, drewna, rowerów, leżaków itp.

Dlaczego warto zamówić u nas zadaszenie na samochód?

Organizujemy wszystko dokładnie, niedrogo i pod klucz. Jeśli chcesz taniej wiaty garażowej dobrej jakości i w krótkim terminie, zostaw nam swój kontakt. Doradzimy, jak będzie optymalnie i zapewnimy cały kompleks prac od zera. Mamy do wyboru sporo gotowych projektów wiat garażowych albo zaprojektujemy nowy według życzeń zleceniodawcy.

Fachowcy wykonają wszystkie elementy z najlepszych materiałów, zamontują jak najszybciej i w najlepszej cenie wiat garażowych w Polsce. Jeśli masz własny projekt, to zrobią dokładnie tak, jak tego chcesz. Może masz gotową wiatę garażową i potrzebujesz tylko szybkiego montażu? Nie ma sprawy, zrealizują z przyjemnością. Nie boją się żadnej roboty i nikomu nie odmawiają. Jesteś bardzo ważny dla nas!

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o wiaty garażowe

Efekty przerosły nasze oczekiwania, wszystko dokładnie zrobione i dopasowane idealnie. Zadaszenie garażowe jest piękne, a co najważniejsze wykonane w uzgodnionym terminie. Świetny kontakt z wykonawcą, gratuluję zdolności, było warto. Gorąco polecam!

Agnieszka

Zamówiłem wiatę drewnianą jednospadową, cena okazała się całkiem w porządku. Ekipa w krótkim czasie spisała się na medal, jak na dzisiejsze czasy to rzadkość. Mega specjaliści od drewna, najlepsi z tych, co widziałem. Fachowo doradzili i w ogóle, z czystym sumieniem polecam.

Marek

Jestem bardzo zadowolona z nowoczesnej wiaty garażowej dla mojego pięknego samochodziku. Wysoka kultura pracy i duża wiedza fachowa wyróżniają tę firmę od innych, z którymi miałam do czynienia. Rzetelna realizacja projektu, wykonania i montażu. Oby więcej takich serwisów, pozdrawiam!!!

Karolina

Spodobało mi się podejście do klienta w tym serwisie. Mimo dużej ilości zamówień jakoś znaleźli dla mnie czas, bo chciałam zaskoczyć męża na jego urodziny. Od razu widać, że doceniają każdego. Zrealizowali montaż gotowej wiaty garażowej, którą kupiłam. Mąż był szczęśliwy, więc ja też, wielkie brawa świetnym fachowcom.

Katarzyna

Mają rozsądne ceny drewnianych wiat garażowych. Perfekcyjna robota, dobry kontakt, rzetelność i punktualność wykonawców przyjemnie zaskakuje. Ładnie urządzona współpraca, informowanie o wszystkim na bieżąco. Cieszę się z wyboru tego serwisu, zdecydowanie polecam.

Bogdan