Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Wiaty garażowe

Wiaty garażowe

Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Wiaty garażowe - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Wiaty garażowe są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Wiaty garażowe

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Wiaty garażowe

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.

OTOmistrz zapewnia wykonanie nowoczesnych wiat garażowych w Polsce

Współpracujące z nami specjaliści wykonują wiaty garażowe drewniane i metalowe, dla jednego samochodu lub więcej. Do drewna stosują środki ognioodporne i antyseptyczne, zapewnia to bezpieczeństwo i trwałość konstrukcji. Przy wykonaniu stalowych wiat garażowych używają specjalnych farb, lakierów oraz mas uszczelniających, które przedłużają żywotność materiału.

Najbardziej popularne wiaty garażowe przyścienne, ze względu na oszczędność czasu i materiału, ale jednocześnie one dopełniają architekturę domu. Zadaszenie garażowe tego typu wykonują z materiału dachu budynku lub poliwęglanu. Do innych typów wiat oprócz poliwęglanu stosują blachodachówkę i blachę profilowaną.

Mają najlepszy cennik wiat garażowych w Polsce i to doskonała alternatywa budowie garażu. Oszczędza koszty, czas i nerwy, ponieważ nie wymaga zezwolenia, przeważnie wystarczy zgłoszenia. Mimo głównego przeznaczenia wiaty samochodowe mogą służyć do przechowywania sprzętu ogrodniczego, drewna, rowerów, leżaków itp.

Dlaczego warto zamówić u nas zadaszenie na samochód?

Organizujemy wszystko dokładnie, niedrogo i pod klucz. Jeśli chcesz taniej wiaty garażowej dobrej jakości i w krótkim terminie, zostaw nam swój kontakt. Doradzimy, jak będzie optymalnie i zapewnimy cały kompleks prac od zera. Mamy do wyboru sporo gotowych projektów wiat garażowych albo zaprojektujemy nowy według życzeń zleceniodawcy.

Fachowcy wykonają wszystkie elementy z najlepszych materiałów, zamontują jak najszybciej i w najlepszej cenie wiat garażowych w Polsce. Jeśli masz własny projekt, to zrobią dokładnie tak, jak tego chcesz. Może masz gotową wiatę garażową i potrzebujesz tylko szybkiego montażu? Nie ma sprawy, zrealizują z przyjemnością. Nie boją się żadnej roboty i nikomu nie odmawiają. Jesteś bardzo ważny dla nas!