Wycinka drzew

Profesjonalna wycinka drzew - to usługa, która pomoże Państwu co roku utrzymywać doskonały wygląd zielonych nasadzeń, dbać o ich reprezentacyjny wygląd i skuteczne zwalczanie szkodników.

Wycinka drzew w pasie drogowym

Dlaczego ścinanie drzew warto zamówić na OTOmistrz?

Decydując się na współpracę z nami zawsze możesz mieć pewność wysokiej jakości świadczonych usług, gdyż każdemu klientowi gwarantujemy:

Skuteczność

Współpracujący z nami wykonawcy przyjeżdżają na miejsce realizacji prac nawet w dniu złożenia zamówienia i dokładnie planują wszystkie dokonywane czynności.

Jakość

Wynik pracy jest trwały, a dokonując wycinki drzew w Polsce specjaliści nie zapominają także o dbaniu o ekologię.

Dokładność

Wykonawcy dbają o najmniejsze szczegóły, pracują uważnie i odpowiedzialnie.

Doświadczenie

Każda z osób współpracujących z nami  ma wieloletnie doświadczenie i ciągle wzbogaca swoją wiedzę w zakresie wycinki drzew w Polsce.

Przystępna cena

Gwarantujemy imponujące wyniki w dogodnej cenie na wycinkę drzew, a także indywidualne rozwiązania dla każdego zleceniodawcy.

Usługi wycinki drzew przez serwis OTOmistrz

Serwis OTOmistrz – współpracuje z liderami wśród polskich firm, świadczących usługi wycinania drzew w Polsce. Zrealizowane przez zawodowych specjalistów, doskonale znających wszystkie zawiłości związane z przycinaniem roślin zielonych, prace są idealnym rozwiązaniem dla utrzymywania doskonałego wyglądu parków, terenów zielonych w pobliżu domów i biur oraz obszarów leśnych.

W dyspozycji naszych wykonawców znajdują się najnowocześniejsze środki i narzędzia techniczne, w tym podnośniki koszowe, przystosowane do wykonywania tego typu prac. Dlatego z powodzeniem radzą sobie z najtrudniejszą pracą, także na terenach z wysokimi drzewami. Sprzęt jest zawsze sprawny, a wysokie kwalifikacje pracowników pozwalają na szybkie wykonanie wszystkich zadań.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o wycinke drzew

Bardzo dziękuję w imieniu całej mojej rodziny za przycinanie starych jabłoni przed naszym wiejskim domem. Praca była uciążliwa, ale wszystko zostało zrobione na najwyższym poziomie. Jestem jak najbardziej zadowolony i przyszłej wiosny na pewno ponownie skorzystam z usług przez serwis OTOmistrz.

Przemek

My, dwoje starszych ludzi, jesteśmy bardzo wdzięczni Piotrowi, który wraz ze swoim asystentem przycinał nasze drzewa i krzewy owocowe, dokonał także wycinki drzew. Jednocześnie udzielił nam wiele ważnych i potrzebnych wskazówek dotyczących pielęgnacji naszych drzew. Bardzo miło, że nasze zlecenie zostało wykonane szybko i dokładnie.

Beata

Obecnie bardzo trudno jest znaleźć fachowców w danej dziedzinie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że łatwo znaleźliśmy takich specjalistów. Nasze drzewa są dość młode, tylko zmarnowaliśmy czas na formowanie ich koron. Dlatego nie mogliśmy się doczekać przybycia specjalisty, który poprawi nasze błędy. Teraz mogę szczerze podziękować wszystkim członkom zespołu wykonawców z waszego serwisu, za profesjonalizm i skuteczność w działaniu. Polecam też gorąco nowym klientom.

Andrzej

Z usług platformy OTOmistrz korzystam już drugi rok. Dowiedziałam się o nich od znajomego, który był bardzo zadowolony z jakości pracy i profesjonalizmu wykonawców. Specjalista dokonał formowania koron jabłoni i gruszy. Wszystko zrobiono na czas z wykorzystaniem własnego sprzętu. Moje jabłonie były w złym stanie, myślałam, że są beznadziejne, jednak po roku ich prawie nie poznałam. Dzięki!

Dominika

 Nigdy nie myślałem, że drzewa mające ponad 40 lat mogą być tak wrażliwe na kompetentną pielęgnację! Dziękuję za przedłużenie zdrowego życia moich drzew. Jabłka są piękne i duże, w przyszłym roku również chętnie skorzystam z usług platformy OTOmistrz.

Piotrek