Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Szpachlowanie

Wykończenie wnętrz

Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Wykończenie wnętrz - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Wykończenie wnętrz są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
Wykończenie wnętrz

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Wykończenie wnętrz

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.

Dlaczego warto zamówić usługi w naszym serwisie OTOmistrz?

Decydując się na współpracę z nami, możesz mieć pewność, że zgrany zespół znaleziony w serwisie OTOmistrz zrealizuje wszystkie prace na czas i w zgodności z podpisaną przed rozpoczęciem współpracy umową. Oto tylko kilka spośród licznych zalet zamówienia wykończenia wnętrz w Polsce w naszym serwisie:

 • Całkowicie samodzielne rozwiązywanie wszystkich problemów organizacyjnych, w tym zakup materiałów, organizacja ich dowozu do miejsca realizacji zlecenia, sprzątanie pozostałości po remoncie;
 • Każdy projekt jest realizowany przez zgrany zespół specjalistów;
 • Przestrzegany jest harmonogram i stosowane są technologie uzgodnione wcześniej z klientem;
 • Udzielana jest gwarancja na przeprowadzone prace.

Firmy prezentowane w serwisie OTOmistrz wykonują szeroki zakres prac wykończeniowych, obejmujących:

Szpachlowanie

Realizując prace tego typu wykorzystywane są masy szpachlowe i gładzie najwyższej jakości, nakładana jest od jednej do trzech warstw w celu uzyskania jak najlepszych wyników. Po ukończeniu szpachlowania powierzchnia może być malowana lub pokrywana innym materiałami wykończeniowymi.

Prace tynkarskie

Prace tynkarskie, przewidujące rzetelny dobór materiałów i zapewnienie doskonałego efektu końcowego. Fachowcy pracują zarówno z suchym, jak i mokrym tynkiem w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, magazynowych, a także na zewnątrz, gdy pojawia się potrzeba tworzenia naprawdę estetycznych elewacji budynku.

Gipsowanie

Ta usługa, pozwalająca łatwo ukrywać nawet dość duże ubytki na ścianach, stopniowo zyskuje na popularności. Pęknięcia, dziury i rysy zostają ukryte za pomocą masy gipsowej w tak jakościowy sposób, że nie będą zauważalne nawet w przypadku przyklejenia bardzo cienkich tapet lub zainstalowaniu jasnego oświetlenia w pomieszczeniu. Usługi w naszym serwisie warto zamówić zarówno podczas budowy nowego domu, jak i w trakcie przebudowy istniejącego lub podczas prowadzenia dokładnego remontu. Tworzone pracowników firm prezentowanych w OTOmistrz powierzchnie wyróżniają się doskonałą gładkością i pozwalają na zamontowanie dowolnych materiałów dekoracyjnych – tapet z papieru, PCV lub płótna, glazury, paneli drewnianych itp. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o świadczonych przez firmy znajdujące się w serwisie OTOmistrz usługach lub interesuje Cię koszt szpachlowania ścian na konkretnym obiekcie – zachęcamy do kontaktu z naszym managerem, który odpowie na wszystkie Twoje pytania, pomoże wstępnie wycenić projekt i skieruje odpowiedniego fachowca w celu ostatecznej oceny kosztu realizacji zamówienia.

Wykończenie wnętrz: fachowy serwis i indywidualne podejście do klientów

Jak wygładzić ściany i przygotować je do klejenia tapet lub glazurowania? Najprostszą odpowiedzią będzie zamówienie fachowej pomocy pracowników firmy z serwisu OTOmistrz. Usługi są świadczone na terenie całej Polski, z gwarancją dla każdego klienta fachowego podejścia do realizacji zlecenia, wykorzystania jakościowych materiałów oraz przystępnych cen szpachlowania za m2. Często wśród klientów pojawia się pytanie: ile zapłacę za metr szpachlowania ścian? W naszym serwisie można znaleźć cennik wskazujący cenę za metr szpachlowania różnych powierzchni. Jednak na pytanie, ile kosztuje szpachlowanie ścian, można dokładnie odpowiedzieć po rzetelnej ocenie miejsca pracy i wymagań klienta odnośnie końcowego efektu.

Skorzystanie z pomocy fachowców to ważny warunek wykończenia wnętrz. Tynk i szpachla są kapryśnymi materiałami wymagającymi odpowiedniego przygotowania, przestrzegania technologii ich nakładania i precyzyjnej kontroli ostatecznego efektu prac. Firmy prezentowane w OTOmistrz działają dokładnie i gwarantują, że na wyrównanych powierzchniach nie pojawią się pęknięcia ani dziury, a ich wykończenie dekoracyjne będzie wyglądać spektakularnie zarówno w oświetleniu naturalnym, jak i sztucznym.