Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Jak to działa

Wybierz miasto i kategorię usługi
1 Wybierz lokalizację wykonania usługi
Podaj szczegóły swojego zadania
2 Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia
Wykonawca skontaktuje się z Tobą
3 Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów na temat: Wykończenie wnętrz w Murowanej Goślinie

22.01.2022 Wykończenie wnętrz
Ocena pracy mistrza:
L
Lidia_LV, Murowana Goślina
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
28.01.2022 Wykończenie wnętrz
Ocena pracy mistrza:
D
Daria, Murowana Goślina
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
8.02.2022 Wykończenie wnętrz
Ocena pracy mistrza:
J
Jarek, Murowana Goślina
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
11.02.2022 Wykończenie wnętrz
Ocena pracy mistrza:
P
Przemysław, Murowana Goślina
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
28.03.2022 Wykończenie wnętrz
Ocena pracy mistrza:
P
PanMarek, Murowana Goślina
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
8.04.2022 Wykończenie wnętrz
Ocena pracy mistrza:
A
Artur, Murowana Goślina
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
18.04.2022 Wykończenie wnętrz
Ocena pracy mistrza:
M
Martyna 18, Murowana Goślina
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
30.04.2022 Wykończenie wnętrz
Ocena pracy mistrza:
A
Adrianna, Murowana Goślina
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
Rozwiń

Wykończenie wnętrz w Murowanej Goślinie: Powiązane usługi

Sufity podwieszane Liczba mistrzów: 8
Cyklinowanie parkietu Liczba mistrzów: 8
Ogrzewanie podłogowe Liczba mistrzów: 8
Układanie parkietu Liczba mistrzów: 9
Posadzki żywiczne Liczba mistrzów: 9
Sufity napinane Liczba mistrzów: 11
Układanie paneli podłogowych Liczba mistrzów: 9
Układanie płytek Liczba mistrzów: 8
Remont łazienki Liczba mistrzów: 8

Aktualne wydarzenia na Otomistrz

S

Sławomir

W sprawie zlecenia: Sprzątanie biur
Dostał odpowiedzi od 5 Wykonawców
Dzisiaj
H

Hubert

Dodał zapytanie o usługę: Sprzątanie mieszkań
Wczoraj
E

Elżbieta

Zostawiła opinię o Wykonawcy: Oleksij
W sprawie zlecenia: Sprzątanie biur
Wczoraj
T

Tomasz

Zostawił opinię o Wykonawcy: Robert
W sprawie zlecenia: Sprzątanie mieszkań
Wczoraj

Dlaczego warto zamówić wykończenie wnętrz w Murowanej Goślinie

Wykończenie wnętrz w Murowanej Goślinie – to zestaw skomplikowanych prac, wymagający nie tylko fachowej wiedzy, ale i umiejętności posługiwania się nowoczesną techniką remontową, rozumienia wad i zalet nowoczesnych materiałów wykończeniowych i znania współczesnych trendów designerskich. Wszystkie te wymagania spełnia zespół fachowców firm z serwisu OTOmistrz, któremu można zlecić nie tylko szpachlowanie ścian i sufitów, ale także ich tynkowanie, dekorację z wykorzystaniem wybranych przez klientów materiałów wykończeniowych itp. Podstawy sukcesu firm prezentowanych w serwisie OTOmistrz to:

 • Wysoce wykwalifikowani specjaliści. Każdy z pracowników wie, jak realizować skomplikowane prace wykończeniowe, precyzyjnie wykorzystuje sprzęt i materiały, a także jest w 100% oddany pracy, którą wykonuje;
 • Nowoczesne technologie. Dokonując wykończenia wnętrz w Murowanej Goślinie firmy na bieżąco śledzą pojawianie się nowości na rynkach;
 • Uczciwość i przejrzystość pracy. Firmy nie oszczędzają na materiałach wykończeniowych i pobierają opłatę wyłącznie za wykonane prace wykończeniowe.

Cena robocizny za szpachlowanie ścian w Murowanej Goślinie zależy od kilku czynników, a przede wszystkim od: skomplikowania i rozmiaru zamawianych prac, powierzchni, wykorzystywanych materiałów budowlanych, potrzeby wykonania końcowego wykończenia (tapetowanie, malowanie, układanie płytek), technologii nakładania masy tynkarskiej itp.

Jak świadczone są usługi wykończenie wnętrz w Murowanej Goślinie?

Wykończenie pomieszczeń w Murowanej Goślinie (tapetowanie, malowanie powierzchni, posadzek) jest ostatnim etapem remontu i powinno być wykonywane z wielką starannością. Firmy znajdujące się w serwisie OTOmistrz opracowały algorytm działań,pozwalający na uzyskanie spektakularnych wyników wykończenia wnętrz mieszkalnych i biurowych, a dodatkowo wykorzystanie nowoczesnego sprzętu i materiałów pozwala im realizować zlecenia szybciej i ze znacznie większą efektywnością. Ponadto firmy nawiązują współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami. Starannie dobierają zespół fachowców w celu uzyskania doskonałych wyników pracy. Firmom znajdującym się w serwisie OTOmistrz można zlecić jedną lub wszystkie z wymienionych poniżej usług:

 • Prace tynkarskie, pozwalające uzyskać idealnie wyrównane ściany;
 • Prace malarskie, podczas których wykonywany jest montaż siatek malarskich, gruntowanie i szpachlowanie ścian w Murowanej Goślinie;
 • Tapetowanie – klejenie tapet na podstawie najnowszych technologii, produkcja i klejenie tapet 3D;
 • Prace glazurnicze, obejmujące układanie płytek w łazience i kuchni w dowolny wzór;
 • Układanie podłóg – gwarantowany brak szczelin, rys lub innych defektów;
 • Montaż sufitów podwieszanych, będących naprawdę doskonałym wykończeniem każdego wnętrza.

Szpachlowanie ścian w Murowanej Goślinie

Szpachlowanie ścian w Murowanej Goślinie jest ważnym etapem prac naprawczych wykonywanych przed finalnym wykończeniem powierzchni. Szpachlówka pozwala zlikwidować wszelkie nierówności i ubytki, aby każda powierzchnia (beton, płyta gipsowo-kartonowa itp.) była idealnie gładka. W firmach prezentowanych w naszym serwisie OTOmistrz można zamówić różne rodzaje szpachlowania:

 • Wstępne, podczas którego nakładana jest gruba warstwa materiału umożliwiająca wykonanie wstępnego wyrównania ściany;
 • Finałowe, pozwala na wykończenie powierzchni, nakładane jest cienką warstwą, która po wyschnięciu twardnieje i dodatkowo zabezpiecza powierzchnię.

Klienci OTOmistrz mogą również wybrać odpowiednią metodę szpachlowania:

 • Mechaniczne – za pomocą urządzeń do równomiernego rozpylania kompozycji;
 • Pół mechaniczne – nakładanie warstwy szpachli odbywa się za pomocą mechanizmu ze sprężarką;
 • Ręczne – nakładanie kompozycji dokonywane jest ręcznie za pomocą szpatułki.

Proces nakładania szpachli wymaga doświadczenia i pewnych umiejętności, dlatego zadanie to należy powierzyć profesjonalistom, którzy mogą zagwarantować wysoką jakość i trwały efekt pracy za rozsądną cenę. Zamów szpachlę ścienną w firmie prezentowanej w OTOmistrz, a gwarantujemy, że będziesz usatysfakcjonowany z jakości usług!

Gipsowanie ścian w Murowanej Goślinie

Gładź gipsowa – warstwa wykończeniowa o grubości maksymalnie 2 mm, która sprawdza się na powierzchniach różnego typu, nadając im doskonałą gładkość. Firmy z serwisu OTOmistrz dokonują gipsowania ścian w Murowanej Goślinie w odpowiedni sposób przygotowując pomieszczenie do realizacji prac tego typu (powierzchnia zostaje wstępnie szpachlowana, dobierany jest rodzaj gipsu i narzędzia, które będą wykorzystywane podczas realizacji zlecenia itp.). Sama usługa wykończenia realizowana jest w maksymalnie krótkim terminie. Po gipsowaniu nie tylko uzyskujesz doskonale gładkie sufity i ściany, ale także możesz być pewny, że w pomieszczeniu nie pozostaną resztki farby i kurzu, a elementy nie będą osypywać się i pozwolą na doskonałe finałowe wykończenie wnętrza. Nanoszenie gładzi gipsowej jest uniwersalnym rozwiązaniem, gdyż może ona służyć do wyrównywania ścian o różnych podstawach, zarówno z gęstych materiałów (cegła lub żelbet), jak i materiałów sypkich oraz syntetycznych (styropian, gazobeton, cegła silikatowa itp.). Dodatkowo ten materiał podnosi izolację dźwiękową domów, chroni przed wilgocią, pleśnią oraz grzybem.

Tynkowanie ścian w Murowanej Goślinie

Ręczne lub zmechanizowane tynkowanie ścian w Murowanej Goślinie – to jeden z podstawowych rodzajów prac wykonywanych podczas wykończenia wnętrz w Murowanej Goślinie. Przy minimalnym nakładzie finansowym tynk pozwala nie tylko wyrównać powierzchnię, ale i zrealizować jej końcowe wykończenie dekoracyjne. Firmy prezentowane w OTOmistrz dokonują tynkowania ścian w oparciu o europejskie standardy jakości, wykorzystując certyfikowane mieszanki cementowe znanych producentów, które dobierają zgodnie z materiałem, z którego zbudowany jest dom. Zrealizowane tynkowanie ścian w Murowanej Goślinie może służyć różnym celom:

 • Ochrona. Tynk chroni pomieszczenia przed wilgocią i nawet przenikającym promieniowaniem, jest także odporny na gwałtowne zmiany temperatur;
 • Wyrównywanie. Po dokonaniu tynkowania podłóg, ścian lub sufitów ich powierzchnie stają się idealnie gładkie;
 • Dekoracja. Tynk zarówno wewnątrz mieszkań, jak i na zewnątrz może pełnić funkcję finałowej warstwy dekoracyjnej na powierzchniach różnego typu.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę wykończenie wnętrz w Murowanej Goślinie na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi wykończenie wnętrz w Murowanej Goślinie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi wykończenie wnętrz w Murowanej Goślinie?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi wykończenie wnętrz w Murowanej Goślinie telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi wykończenie wnętrz w Murowanej Goślinie?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi wykończenie wnętrz w Murowanej Goślinie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi wykończenie wnętrz w Murowanej Goślinie jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi wykończenie wnętrz w Murowanej Goślinie jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę wykończenie wnętrz w Murowanej Goślinie?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii wykończenie wnętrz w Murowanej Goślinie ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji. 

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi wykończenie wnętrz w Murowanej Goślinie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi wykończenie wnętrz w Murowanej Goślinie telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi wykończenie wnętrz w Murowanej Goślinie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi wykończenie wnętrz w Murowanej Goślinie jest dla Ciebie bezpłatne.

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii wykończenie wnętrz w Murowanej Goślinie ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.