Wylewki podłogowe

Potrzebujesz wysokiej jakości wylewki, ale nie jesteś pewien, że możesz stworzyć ją własnymi rękoma? Skorzystaj z usług fachowców z serwisu OTOmistrz, którzy w krótkim czasie i w przystępnej cenie stworzą dla Ciebie wylewkę betonową, cementową lub anhydrytową. Wykonują prace zarówno ręcznie, jak i mechanicznie.

ZOSTAW APLIKACJĘ TERAZ
Posadzka betonowa samopoziomująca

Nasze usługi

Wykonawcy na naszym serwisie tworzą wylewki betonowe, cementowe i anhydrytowe w różnych miastach, wykorzystując nowoczesny sprzęt i wysokiej jakości technologie innowacyjne. Oto zalety każdego z typu wylewek, realizowanych przez naszych partnerów:

 • Wylewka betonowa Wykorzystywana jest najczęściej podczas tworzenia jastrychów. Świetnie sprawdza się w pomieszczeniach przemysłowych i może być następnie łączona ze wszystkimi znanymi typami wykładzin podłogowych. Wylewka betonowa dobrze sprawdzi się zarówno podczas remontu kosmetycznego, jak i w przypadku gruntownej przebudowy, w celu zwiększenia jej cech funkcjonalnych może być wykorzystywana w połączeniu z siatką wzmacniającą. Wylewki betonowe najczęściej wykorzystywane są na balkonach i tarasach, w piwnicach, podczas tworzenia podłóg w garażach. Główną zaletą jastrychu betonowego jest jego wytrzymałość. Dlatego nie można go wymienić w miejscach z dużym obciążeniem podstawy;
 • Jastrych anhydrytowy wykonywany jest w postaci masy samopoziomującej o płynnej konsystencji. Dzięki temu można go łatwo rozprowadzić zarówno ręcznie, jak i mechanicznie, a finalna powierzchnia podłoża jest idealnie płaska. Za pomocą wylewki anhydrytowej wykonuje się jastrychy o grubości od 2 (cienkowarstwowe) do 70 mm. Jastrych anhydrytowy nie tylko wyrównuje podłogę, ale może również pełnić funkcję jastrychu. Jastrych anhydrytowy charakteryzuje się małą bezwładnością cieplną, dzięki czemu szybko reaguje na zmiany temperatury, co jest zaletą systemu sterowania ogrzewaniem podłogowym;
 • Wylewka cementowa – idealny wybór do pomieszczeń mieszkalnych, w których pełni jednocześnie kilka funkcji: wyrównanie powierzchni, zwiększenie wskaźników wytrzymałości i sztywności, zwiększenie izolacji pomieszczenia od niepotrzebnych dźwięków i zimna, tworzenie wymaganego pochylenia powierzchni, równomierny podział obciążenia itp. Wylewka cementowa wyróżnia się wysokim poziomem wytrzymałości, jest uniwersalna i ma przystępną cenę. Składniki do przygotowania jastrychu betonowego będą kosztować raczej niewiele. Ich demokratyczna wartość będzie odpowiednia nawet dla tych, którzy nie dysponują dużymi środkami finansowymi.

Dlaczego warto nas wybrać?

Wybierając usługę tworzenia wylewki przez serwis OTOmistrz uzyskujesz możliwość szybkiego i jakościowego rozwiązania jednego z poniższych problemów:

 • Wyrównanie powierzchni leżącej poniżej warstwy;
 • Osłonięcie widocznych rur;
 • Odpowiedni rozkład obciążeń na izolacji termicznej;
 • Zapewnienie znormalizowanej asymilacji ciepła podłóg;
 • Tworzenie odpływów.

Podstawowe zalety zamówienia usług naszych specjalistów to:

 • Wykonywanie pracy przez fachowców, posiadających niezbędne kompetencje i umiejących posługiwać się nowoczesnymi materiałami;
 • Przystępna cena realizowanych usług;
 • Indywidualne podejście do każdego klienta, przewidujące rzetelny wybór materiałów i technologii tworzenia wylewki;
 • Możliwość zamówienia wylewki w dowolnej części kraju;

Współpraca na podstawie podpisanej wcześniej umowy.

Wylewki od specjalistów OTOmistrz – korzyści

Wykonawcy z OTOmistrz tworzą wylewki o dowolnej grubości i z wykorzystaniem zróżnicowanych materiałów, przyjeżdżając na obiekty klientów znajdujące się w różnych częściach kraju. Efektem pracy staje się idealnie płaska powierzchnia przygotowana do układania laminatu, parkietu, linoleum, gresu porcelanowego, płytek i każdego innego materiału. Wszystkie prace wykonane są na podstawie dokładnego planu, przewidującego takie oto działania realizowane krok po kroku:

 • Wycena realizacji projektu na podstawie dokładnych pomiarów;
 • Podpisanie umowy z klientem;
 • Przygotowanie powierzchni i materiałów;
 • Sprawdzanie poziomu podłoża za pomocą lasera;
 • Wykonanie wylewki;
 • Kontrola jakości prac;
 • Akceptacja zrealizowanego projektu przez klienta.

Jeśli poszukujesz specjalisty w Polsce, który stworzy naprawdę jakościową i wytrzymałą wylewkę, zwróć się do OTOmistrz, a gwarantujemy, że będziesz zadowolony z  usług naszych partnerów!

5 lat na rynku
80 + dezynfekcjiusług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o wylewki podłogowych

Podczas remontu mieszkania zamówiłem usługi posadzkarskie w serwisie OTOmistrz. Doradzono mi wydajną wylewkę betonową, a wszystkie prace wykonano stricte zgodnie z podpisaną wcześniej umową. Jakość realizacji projektu po prostu była dokonała, wszystkie podłogi w mieszkaniu są idealnie płaskie, łatwo ułożyliśmy na nich wykładzinę.

Michał

Po tym, jak wprowadziłem się z rodziną do nowego mieszkania, postanowiłem zrobić gruntowny remont. Prace posadzkarskie wykonywali fachowcy z OTOmistrz. Razem z nimi wybrałem wylewkę cementową, która została wykorzystana zarówno w mieszkaniu, jak i na tarasie. Koszt usługi był bardzo przystępny, a jakość realizacji – wysoka.

Eugeniusz

Cena za m2 robocizny podczas tworzenia wylewki betonowej u tych specjalistów jest naprawdę spektakularna. A dodatkowo idzie w parze z super jakością realizacji zlecenia. Nie mam żadnych zarzutów, całe zlecenie zostało zrealizowane po prostu idealnie!

Ewa

Podłogi w moim mieszkaniu były strasznie nierówne, więc przed remontem zrobiono także nową wylewkę. Wylewka betonowa pozwoliła szybko rozwiązać zaistniałe problemy, cieszę się też, że koszt usługi okazał się nawet mniejszy, niż oczekiwałam.

Ania

Szybko, czysto, jakościowo i tanio, a dodatkowo z gwarancją jakości wykonanej pracy. Od razu widać, że serwis współpracuje z prawdziwymi fachowcami, którzy umieją pracować z różnego typu wylewkami i starają się wykonać pracę nie najdrożej, a najlepiej. Polecam z całego serca!

Piotr

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej