Wynajem koparki

Potrzeba zastosowania koparki lub minikoparki może wystąpić na każdym etapie prac wykopowych. Tego typu urządzenia pozwalają na tworzenie rowów, wyrównywanie działek, wyrywanie pni i drzew itp. Jeśli prowadzone są prace budowlane — nie trzeba kupować tego typu pojazdów, łatwo można wynająć koparkę z operatorem w dobrej cenie przez serwis OTOmistrz!

Dlaczego warto wynająć koparkę u wykonawców na OTOmistrz?

Współpraca z OTOmistrz to gwarancja jakości i rzetelności, których jesteśmy pewni, gdyż posiadamy:

  • Wykwalifikowanych specjalistów;
  • Niski cennik na usługi minikoparek i koparek;
  • Managerów zapewniających dostarczenie koparki pod wskazany adres, nawet w ciągu godziny od złożenia zamówienia;
  • Systematyczny techniczny przegląd pojazdów i w razie potrzeby jego obsługę.

Dodatkowo na serwisie OTOmistrz możliwy jest wynajem koparek i minikoparek na godziny, bez potrzeby uzyskiwania specjalnych zezwoleń na wykorzystanie takiego sprzętu, który dodatkowo może być wykorzystywany całodobowo. Usługi związane z doborem urządzenia i dodatkowego osprzętu świadczymy dla naszych klientów za darmo.

Nasi klienci nie muszą dbać o zakup, konserwację i przechowywanie drogiego sprzętu, dołącz do nich i Ty!

Nowoczesne koparki i minikoparki dla klientów z całej Polski

Nasi specjaliści posiadają koparki i minikoparki kołowe oraz gąsienicowe, pozwalające na wykonywanie prac w trudnych warunkach, zawsze będące w stanie sprawności. Takie urządzenia można wykorzystywać na każdym z etapów budowy budynku, zamawiając je tylko w tych dniach, kiedy będą rzeczywiście eksploatowane. NIestety nie oferujemy wynajem koparek lub minikoparek bez operatora na godziny. Pojazdy mogą podejmować duże ładunki, a jeśli powierzchnia robocza jest ograniczona, z wymaganymi zadaniami świetnie poradzą sobie minikoparki. Sprzęt będzie niezawodnie funkcjonował podczas deszczu i opadów śniegu, w upały, jak i w czasie występowania niskich temperatur.

Partnerzy OTOmistrz uzupełniają ofertę tylko o nowoczesne modele koparek w dobrej cenie, wyróżniające się wysoką funkcjonalnością i jednocześnie łatwością w prowadzeniu pojazdów: przestronna kabina operatora wyposażona jest w systemy klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania oraz izolację akustyczną.

5 lat na rynku
80 + dezynfekcjiusług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o wynajmu koparki

Długoterminowy wynajem koparki okazał się o wiele bardziej opłacalny, niż zakup na budowę nowej maszyny. Dodatkowo serwis OTOmistrz współpracuje z bardzo doświadczonymi specjalistami: dokładnie słuchają wymagań klienta, a następnie realizują wszystko, co jest od nich wymagane szybko i bez zarzutów. Tacy fachowcy są naprawdę godni polecenia.

Michał

Cena wynajmu koparko-ładowarki na tym serwisie była naprawdę przystępna, ponadto po telefonie wiedziałam, że sprzęt zostanie dostarczony do nas na czas i nie musimy obowiązkowo korzystać z usług operatora od OTOmistrz. Brzmiało to świetnie, więc zdecydowałam się na współpracę, z czego bardzo się cieszę. W razie potrzeby ponownie wynajmę sprzęt budowlany u wykonawców z OTOmistrz!

Beata

Zadzwoniłam do OTOmistrz, by dowiedzieć się więcej o ich usługach i dowiedziałam się wszystkiego: ile kosztuje wynajem minikoparki, na jakich warunkach dostarczany jest sprzęt, czy mogę skorzystać z usług operatora itp. Naprawdę wspaniała obsługa klienta. Zdecydowałam się także na wynajem przez ten serwis i w trakcie realizacji zamówienia nie wystąpiły żadne problemy. Oby inne serwisy pracowały tak dobrze, jak OTOmistrz! Polecam!

Marysia

Koszt pracy koparki na wynajem jest zdecydowanie niższy, niż zakup nowego sprzętu, więc już niejednokrotnie zamawiałem takie urządzenia u partnerów OTOmistrz. Mogę wybierać ich charakterystyki techniczne, czas dojazdu i nie płacić za czas, kiedy urządzenie nie jest wykorzystywane. Super sprawa, polecam takie rozwiązania wszystkim firmom, które zajmują się pracami budowlanymi lub porządkowymi.

Piotr

Koparka 4 tony świetnie poradziła sobie z pracą na mojej działce: za pomocą urządzenia został zrobiony fundament, a także stworzono system odwadniający i staw. Zamówienie maszyny okazało się bardzo opłacalne, dodatkowo przyjechał operator, który dokładnie wiedział, jak skutecznie korzystać ze sprzętu i szybko zrealizować moje zamówienie. Jestem bardzo zadowolony i zdecydowanie polecam ten serwis.

Przemysław