Wynajem koparki w Krakowie

Oferujemy wynajem koparki i minikoparki u partnerów OTOmistrz w Krakowie. To rozwiązanie jest coraz częściej wybierane przez klientów, którzy potrzebują wykonać różne prace budowlane. Na naszym serwisie każdy może zamówić sprzęt w przystępnej cenie i na okres, który maksymalnie odpowiada jego potrzebom.

ZOSTAW APLIKACJĘ TERAZ
Wypożyczalnia sprzętu budowlanego cena Kraków

Dlaczego warto wynająć koparkę w Krakowie u wykonawców OTOmistrz?

Specjaliści OTOmistrz oferują naszym klientom sprzęt, który funkcjonuje nawet w najbardziej skomplikowanych warunkach. Koparka jest w stanie jednocześnie podnosić i transportować różne przedmioty. Taka wszechstronność wyposażenia specjalnego sprawia, że maszyna staje się niezastąpiona na przykład podczas wykonywania prac budowlanych w ograniczonej przestrzeni. Dodatkowo w ofercie przedstawione są różne rodzaje koparek w Krakowie:

 • Podsiębierne, które można ustawiać zarówno na dnie wykopu, jak i na jego krawędzi. Takie urządzenia z kolei mogą się różnić rozmiarem łyżek, dlatego podczas ich wyboru należy orientować się w objętości wykopu, który zamierza się stworzyć;
 • Zbierakowe. Tego typu urządzenia poradzą sobie zarówno na otwartych, jak i ograniczonych terenach. Często koparki zbierakowe w Krakowie wykorzystywane są do tworzenia systemów kanalizacji, gdyż świetnie radzą sobie z zadaniami dotyczącymi wąskich wykopów;
 • Chwytakowe. Tego typu urządzenia zaleca się wykorzystywać w miejscach, gdzie grunt ma wysoki poziom wilgotności, a także  na przykład podczas kopania studni, sztucznych jezior itp.

 Nasi eksperci w Krakowie dobierają sprzęt maksymalnie precyzyjnie, uwzględniając wszystkie potrzeby klientów i ich wymagania co do technicznych cech koparek — rodzaju nadwozia, napędu, charakteru pracy. 

Kopanie stawów Kraków
Kopanie fundamentów Kraków
Minikoparki wynajem cena Kraków
Wynajem koparek Kraków
Wynajem minikoparki Kraków
Wynajmij spychacz Kraków
Wynajem koparek Kraków
 • Wynajem koparki w Krakowie
 • Wynajem minikoparki w Krakowie

Nasi specjaliści oferują koparki znanych marek, przeznaczone do realizacji prac budowlanych i porządkowych. Ich urządzenia mają różny zasięg i głębokość kopania, a dodatkowo można zamówić w Krakowie usługi operatora i sprzęt dodatkowy — łyżki chwytakowe i do skarpowania, młoty kujące lub głowice frezujące. Te urządzenia świetnie sprawdzą się podczas tworzenia wykopów szerokoprzestrzennych, niwelacji terenu i jego korytowania, a także w trakcie odśnieżania. W ofercie prezentowane są: koparki gąsienicowe, obrotowe, kołowe i podsiębierne w Krakowie, a jeśli samodzielne dokonanie właściwego wyboru maszyny jest trudne — zalecamy skontaktowanie się z naszym specjalistą, który pomoże w podjęciu decyzji, a także zorganizuje dostawę sprzętu pod wskazany adres i na odpowiednią godzinę.

Minikoparki w Krakowie służą do niewielkich, kompaktowych prac budowlanych, a także przydają się podczas porządkowania terenów, które przylegają do stref mieszkalnych. Wykorzystanie szczególnie sprawdza się w gęsto zabudowanych dzielnicach miasta, gdyż taki sprzęt pozwala zagwarantować, że już istniejące budynki i tereny zielone nie zostaną uszkodzone w procesie korzystania z minikoparki. U partnerów OTOmistrz można wynająć minikoparkę w Krakowie na kilka godzin, dobę lub kilka dni. Wszystkie urządzenia dostarczamy w stanie sprawnym, w razie potrzeby sterowania urządzeniem może dokonywać nasz doświadczony operator. Niezaprzeczalnym atutem naszych wykonawców są naprawdę przystępne ceny na wynajem minikoparki w Krakowie.

Dlaczego wybrać nasz serwis dla wynajmu koparki w Krakowie?

Niedrogi wynajem koparki i minikoparki w Krakowie — to skuteczne rozwiązanie, z którego mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Niezawodne funkcjonowanie takich urządzeń to gwarancja sprawnego i szybkiego przebiegu wszystkich prac budowlanych, jak i porządkowych. Nasi specjaliści umożliwiają zarówno wynajem minikoparki w Krakowie bez operatora, jak i oferują wsparcie fachowych pracowników.

Koparki i minikoparki mogą być wykorzystane do takich oto prac w Krakowie:

 • Układanie komunikacji;
 • Kopanie fundamentów w niskiej zabudowie;
 • Zagospodarowanie terenu w parkach i skwerach;
 • Kopanie stawów;
 • Budowa dróg;
 • Planowanie działek;
 • Budowa systemów odwadniających;
 • Wyrywanie drzew.
5 lat na rynku
80 + dezynfekcjiusług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o wynajmu koparki w Krakowie

Długoterminowy wynajem koparki okazał się o wiele bardziej opłacalny, niż zakup na budowę nowej maszyny. Dodatkowo serwis OTOmistrz współpracuje z bardzo doświadczonymi specjalistami: dokładnie słuchają wymagań klienta, a następnie realizują wszystko, co jest od nich wymagane szybko i bez zarzutów. Tacy fachowcy są naprawdę godni polecenia.

Michał

Cena wynajmu koparko-ładowarki na tym serwisie była naprawdę przystępna, ponadto po telefonie wiedziałam, że sprzęt zostanie dostarczony do nas na czas i nie musimy obowiązkowo korzystać z usług operatora od OTOmistrz. Brzmiało to świetnie, więc zdecydowałam się na współpracę, z czego bardzo się cieszę. W razie potrzeby ponownie wynajmę sprzęt budowlany u wykonawców z OTOmistrz!

Beata

Zadzwoniłam do OTOmistrz, by dowiedzieć się więcej o ich usługach i dowiedziałam się wszystkiego: ile kosztuje wynajem minikoparki, na jakich warunkach dostarczany jest sprzęt, czy mogę skorzystać z usług operatora itp. Naprawdę wspaniała obsługa klienta. Zdecydowałam się także na wynajem przez ten serwis i w trakcie realizacji zamówienia nie wystąpiły żadne problemy. Oby inne serwisy pracowały tak dobrze, jak OTOmistrz! Polecam!

Marysia

Koszt pracy koparki na wynajem jest zdecydowanie niższy, niż zakup nowego sprzętu, więc już niejednokrotnie zamawiałem takie urządzenia u partnerów OTOmistrz. Mogę wybierać ich charakterystyki techniczne, czas dojazdu i nie płacić za czas, kiedy urządzenie nie jest wykorzystywane. Super sprawa, polecam takie rozwiązania wszystkim firmom, które zajmują się pracami budowlanymi lub porządkowymi.

Piotr

Koparka 4 tony świetnie poradziła sobie z pracą na mojej działce: za pomocą urządzenia został zrobiony fundament, a także stworzono system odwadniający i staw. Zamówienie maszyny okazało się bardzo opłacalne, dodatkowo przyjechał operator, który dokładnie wiedział, jak skutecznie korzystać ze sprzętu i szybko zrealizować moje zamówienie. Jestem bardzo zadowolony i zdecydowanie polecam ten serwis.

Przemysław

Najczęściej zadawane pytania o wynajmu koparki w Krakowie

⭐ Jakie koparki dostępne są dla klientów OTOmistrz?
W naszej ofercie posiadamy zarówno duże koparki, jak i minikoparki od znanych producentów, a także dodatkowy sprzęt pozwalający zwiększyć wydajność urządzeń. Między innymi można zamówić u naszych wykonawców koparki 3, 5, 4 lub nawet 25 ton. Obszerna flota pojazdów pozwala na przeprowadzanie działań w każdych warunkach pogodowych i na różnych terenach. Sprzęt, który posiadają nasi specjaliści łatwo przemieszcza się po wilgotnej lub pasiastej glebie, a także po zboczach. Odpowiednio, za jego pomocą można zrealizować wszystkie zadania nawet w warunkach skomplikowanego ukształtowania terenu w Krakowie.
⭐ Na jak długo można wypożyczyć sprzęt wraz z załogą?
Specjaliści z serwisu OTOmistrz zapewniają specjalistyczny sprzęt do wynajęcia na dowolny okres czasu i do wykonywania różnych czynności. Nie musisz zastanawiać się nad tym, jak dostarczyć sprzęt na miejsce pracy, ponieważ nasi pracownicy zrobią to za Ciebie o uzgodnionej porze! Możesz zamówić koparkę na godzinę lub kilka godzin, cały dzień, tydzień lub miesiąc — mamy naprawdę elastyczną ofertę, dostosowaną do potrzeb każdego klienta w Krakowie.
⭐ Jakie są zalety waszego serwisu w porównaniu do wielu podobnych, które oferują swoje usługi w Krakowie?
O naszych zaletach świadczy duża liczba stałych klientów, zarówno indywidualnych, jak i partnerów w branży B2B. Po podpisaniu umowy nasi partnerzy dobierają dla klienta koparki lub minikoparki elektryczne w Krakowie, jak najbardziej zgodne z jego potrzebami i oczekiwaniami, a jednocześnie w taki sposób, by zleceniodawca nie płacił za nich niepotrzebnie. Dodatkowo świadczone są usługi pracy fachowych operatorów i zapewniany dodatkowy sprzęt, pozwalający zwiększyć funkcjonalność naszych pojazdów.
⭐ Czy koparka lub minikoparka w Krakowie mogą zostać zastąpione jakimkolwiek innym sprzętem?
Niestety, nie da się zamienić koparki innym sprzętem. W ofercie od naszych specjaistów można znaleźć wiele różnych rodzajów koparek, przeznaczonych do realizacji naprawdę szerokiego zakresu zadań. Na przykład modele gąsienicowe są często używane do prac demontażowych, tworzenia rowów i dołów w miękkiej glebie. Jeśli chce się zaoszczędzić, trzeba pamiętaj, że transport takich koparek na duże odległości jest kosztowny. Z kolei, jeśli prace będą wykonywane na głębokości do 7 metrów, najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie koparki kołowej.

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej