Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Oferujemy usługi wynajmu sprzętu budowlanego i ogrodniczego w Polsce, transportujemy w dowolne miejsce, według życzeń klienta. Nasi partnerzy udostępniają wypożyczone maszyny krótko lub długoterminowo, zapewniając bezpieczną i efektywną pracę.

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Eksperci OTOmistrz posiadają najdogodniejsze warunki sprzętu budowlanego i ogrodniczego w Polsce

Wynajmujemy maszyny, agregaty i inny sprzęt budowlany i ogrodniczy w dobrej cenie dla firm i osób fizycznych, na dowolny okres według indywidualnych potrzeb. N

asi specjaliści dysponują maszynami różnego rodzaju, wypożyczają łuparki do drewna, glebogryzarki, walce do zakładania lub sezonowej pielęgnacji trawnika, siewniki pchane, wertykulatory, kosiarki, kosy spalinowe, pilarki, koparki i minikoparki kołowe, ładowarki teleskopowe, wózki widłowe, walce itd.

Na naszym serwisie prezentowana najszersza oferta wynajmu sprzętu budowlanego.

Dla średnich i małych projektów budowlanych polecamy wynajęcie kompaktowych, niezawodnych i oszczędnych minikoparek.

One idealnie manewrują w ciasnych i wąskich warunkach, zapewniając szybkie i bezpieczne wykonanie prac, zwłaszcza przy wynajęciu tego typu sprzętu budowlanego z doświadczonym operatorem w dogodnej cenie.

Dobrze się nadają nie tylko na budowach, ale też przy domach prywatnych.

Czemu warto właśnie u naszych wykonawców wypożyczyć sprzęt budowlany lub ogrodniczy?

Nie oferujemy zwykłe wypożyczenie maszyn budowlanych, lecz fachowe doradztwo, indywidualne podejście, dowolny termin wynajmu w Polsce, transport do wyznaczonego przez klienta miejsca, doświadczonych operatorów do dyspozycji i profesjonalny techniczny serwis.

Wykonawcy OTOmistrz wynajmują sprzęt ogrodniczy oraz narzędzia budowlane, ale główną zaletą korzystania z usług naszych specjalistów, jest możliwość znacznie obniżyć koszty prac, dzięki kompetentnemu doradztwu pod czas wykonania zadań i wieloletniemu doświadczeniu w tej branży.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Wynająłem minikoparkę z operatorem, przyjechali dokładnie na umówioną godzinę, operator dobrze się zna na swojej sprawie. Wszystkie prace są wykonane zgodnie z ustaleniami, szybko i solidnie. Porządna serwis dla wynajmu sprzętu budowlanego, godny polecenia!!!

Mariusz

Potrzebowaliśmy sprzętu do prac dodatkowych na budowie. Specjalista z OTOmistrz wynajął nam minikoparkę w super cenie, z doświadczonym operatorem, dzięki któremu skończyliśmy obiekt przed terminem. Super staranne wykonanie i fachowe doradztwo w trakcie prac. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy, zdecydowanie polecam!

Alan

Wynajmuje długoterminowo dla swojej firmy sprzęt budowlany, jestem zadowolony ze współpracy z fachowcami OTOmistrzem. Maszyny w dobrym stanie technicznym, przez kilka miesięcy żadnego razu jeszcze nie zawiodły. Świetnie się spisują na każdym gruncie. Również bardzo ucieszył cennik wynajmu sprzętu. Polecam wszystkim.

Rafał

Profesjonalne podejście do współpracy, świetny kontakt, sprzęt ogrodniczy w najwyższej jakości w dogodnej cenie za godzinę. Wszystko ponad moje oczekiwania, z pewnością do nich jeszcze wrócę.

Mateusz

Z czystą przyjemnością współpracuję z OTOmistrzem, dobry kontakt, miła obsługa i pełen profesjonalizm. Kompetencja w serwisowaniu wynajętego przeze mnie sprzętu budowlanego, dokładność i solidne umiejętności operatorów. Chętnie zaufam i polecam.

Krzysztof