Wywóz gruzu

OTOmistrz - to serwis przyjmujący zlecenia na wywóz odpadów budowlanych i zapewniający ich wykonanie przez najlepszych fachowców w tej branży. Wykonawcy serwisu OTOmistrz dysponują solidną flotą samochodową, która pozwala w jak najkrótszym czasie udać się na zamówienie i odebrać dowolną ilość śmieci, niezależnie od ich charakteru i potrzeby recyklingu.

Wywóz odpadów

Dlaczego warto zlecić wywóz gruzu przez serwis OTOmistrz?

Wykonawcy współpracujący z serwisem OTOmistrz posiadają różnego rodzaju transport i wyposażenie, pozwalające szybko i skutecznie pozbywać się gruzu o dowolnym rozmiarze i kształcie. Ponadto wszystkie prace wykonują w taki sposób, by jak najszybciej uwolnić od niepotrzebnych rzeczy plac budowy lub miejsce wykonywania remontu, przestrzegając terminów i zakresu usług, omówionych z klientem w umowie zawieranej i podpisywanej przed rozpoczęciem współpracy.

Zalety wykonawców zarejestrowanych w naszym serwisie:

  • Posiadają przejrzysty i dokładny cennik wywozu odpadów budowlanych, pozwalający każdemu klientowi samodzielnie wycenić koszt naszych usług;
  • Wystawiają faktury i przygotowują wszystkie dokumenty i zaświadczenia o prawidłowej utylizacji;
  • Posiadają licencje na wywóz odpadów budowlanych, w tym możliwość wjazdu samochodów do centrum;
  • Świadczą usługi na terenie całej Polski.

Jeśli zatem interesuje Cię wywóz gruzu w przystępnej cenie – serwis OTOmistrz będzie właściwym rozwiązaniem!

Usługa wywozu gruzu przez serwis OTOmistrz

Usługa wywozu gruzu, która jest prezentowana na serwisie OTOmistrz obejmuje wywóz odpadów budowlanych, a także wywóz gałęzi i jest dostępna na terenie całej Polski. U wykonawców serwisu OTOmistrz można zamówić następne usługi usuwania śmieci:

  • Pozostałości zniszczonych ceglanych ścian i ścian nośnych;
  • Resztki cegieł i fundamentów;
  • Elementy zdemontowanych systemów inżynieryjnych;
  • Pozostałości materiałów wykończeniowych;
  • Stare meble itp.

Śmieci budowlane wywożone są za pomocą kontenerów, których rozmiar i ilość dobierane są indywidualnie do potrzeb klientów. W razie potrzeby można zamówić także usługi ładowniczych, którzy zapakują śmieci, wyniosą je z mieszkania lub domu, a następnie dostarczą do właściwego miejsca utylizacji.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie klientów o usługi wywozu odpadów budowlanych

Zamówiłam samochód do wywozu odpadów budowlanych. Transport został dostarczony w umówionym terminie i bez opóźnień. Cieszyłam się, że dostarczono mi firmą kurierską wszystkie dokumenty końcowe – było to naprawdę bardzo wygodne, gdyż zamówienie składałam jako firma. Dziękuję bardzo za jakość wykonanej pracy. Polecam serwis OTOmistrz, bo mają indywidualne podejście do klientów.

Marzena

Planowaliśmy samodzielnie przeprowadzić usuwanie odpadów budowlanych, ale zaistniała sytuacja siły wyższej i postanowiliśmy zwrócić się do profesjonalistów. Serwis OTOmistrz, jak się okazuje, oferuje wykonawców pilnego wywozu odpadów budowlanych i współpraca z nimi była naprawdę dobrą decyzją. Nasze zlecenie zostało zrealizowane naprawdę rewelacyjne, jakość 100%. Oczywiście w przyszłości, jeśli pojawi się tego typu problem, będziemy również zamawiać przez ten serwis.

Barbara

Jako właściciel dużego ogrodu często zlecam na portalu OTOmistrz: wywóz gałęzi i ich utylizację. Cennik odpadów zielonych u wykonawców tego serwisu jest jednym z najbardziej przystępnych w Warszawie, a jakość realizacji zleceń naprawdę świetna! Dodatkowo wielokrotnie porównywałem cennik wywozu gruzu w różnych firmach i śmiało mogę powiedzieć – OTOmistrz dobiera naprawdę atrakcyjnych wykonawców!

Sebastian

Ceny wykonania przez serwis OTOmistrz są rozsądne, kontenery są zawsze dostarczane na czas. Wywóz śmieci odbywa się bardzo dokładnie po załadowaniu kontenerów, na placu budowy absolutnie nic nie zostaje, w razie potrzeby pracownicy zawsze przygotowują dokumenty towarzyszące. Cieszymy się na dalszą współpracę.

Teresa