Wywóz gruzu w Łodzi


Po zakończeniu budowy i różnych prac wykończeniowych pozostaje wiele odpadów budowlanych: pozostałości zapraw, mieszanek, farb, lakierów, trociny itp. Ich utylizację zalecamy powierzyć specjalistom - pracownikom firmy OTOmistrz!
Po zakończeniu budowy i różnych prac wykończeniowych pozostaje wiele odpadów budowlanych: pozostałości zapraw, mieszanek, farb, lakierów, trociny itp. Ich utylizację zalecamy powierzyć specjalistom - pracownikom firmy OTOmistrz!

Usługi

Wywóz odpadów budowlanych Wywóz odpadów zielonych

Wywóz odpadów budowlanych

Wywóz odpadów budowlanych – to skomplikowana, świadczona w kilku etapach usługa, którą dedykujemy firmom oraz klientom indywidualnym. Dobrze wiemy, że ważne jest nie tylko zebranie, a następnie zorganizowanie przewozu śmieci do miejsca ich utylizacji, ale i dokonanie ich jakościowego sortowania. Świadcząc usługę wywozu odpadów remontowych w Łodzi, materiały sypkie (pokruszone cegły, tłuczeń, fragmenty betonu, piasek, żwir, ziemia, keramzyt, itp.) pakujemy do worków lub innych pojemników w taki sposób, aby nie tworzyły się grudki kurzu i brudu. Inne odpady dzielimy na dwie grupy:

 • Podlegające recyklingowi;
 • Nie nadające się do recyklingu.

Pierwsza kategoria obejmuje folie polietylenowe i styropianowe, tekturę, niektóre rodzaje płyt kartonowo-gipsowych, armaturę. Śmieci tej kategorii są przekazywane do zakładów przetwórczych, gdzie część z nich wykorzystywana jest do produkcji nowych materiałów budowlanych. W ten sposób nie tylko świadczymy usługi wysokiej jakości, ale także dbamy o ekologię.

250 zł netto/tona Zamów

Wywóz odpadów zielonych

Potrzeba wywozu odpadów zielonych może pojawić się zarówno u właścicieli domów jednorodzinnych, jak i w przedsiębiorstwach dbających o czystość terenów zielonych oraz przylegających do budynków wielorodzinnych. Po jesiennym i wiosennym porządkowaniu do firmy OTOmistrz zwraca się wielu klientów z prośbą zorganizowania wywozu gałęzi o różnych rozmiarach. 

Wywóz odpadów zielonych w Łodzi przewiduje usługę odebrania, składowania do kontenerów, a następnie dostarczania do miejsca utylizacji zarówno świeżych, jak i suchych gałęzi, a także sprzątanie terenu z ich pozostałości. Ładowanie gałęzi może być dokonywane zarówno ręcznie, jak i z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń, pozwalających szybko poradzić sobie z dużą ilością śmieci. 

Świadczone przez nas usługi charakteryzują się również maksymalną przyjaznością dla środowiska – gałęzie nie trafiają na wysypisko, ale do specjalnych punktów recyklingu.

150 zł netto/tona Zamów

O nas

Dlaczego warto zlecić nam wywóz odpadów budowlanych?

Firma OTOmistrz – to zespół fachowców, oddanych swojej pracy, zainteresowanych kompleksową i jakościową obsługą klientów w takiej branży, jak wywóz gruzu w Łodzi. Posiadanie specjalistycznego sprzętu, nowoczesnych kontenerów i odpowiedzialnych pracowników, a także uzyskanie niezbędnych dokumentów w urzędzie miasta i podpisanie umów o współpracy z firmami recyklingowymi pozwala w 100% spełniać warunki nawet najbardziej wymagających klientów i jednocześnie oferować naprawdę niskie ceny wywożenia gruzu.

W naszej flocie znajdują się ciężarówki dowolnej wielkości, a doświadczenie kierowców pozwoli im zbliżyć się do każdego obiektu bez uszkadzania ogrodzeń lub innych samochodów. Ponadto oferujemy usługi recyklingowe – u nas możesz oddać nadające się do recyklingu tektury i folie oraz dodatkowo zarabiać na tym.

Wszystkie zlecenia realizujemy na podstawie uprzednio spisanej umowy i na podstawie precyzyjnego cennika za wywóz gruzu w Łodzi.

5 + Lat doświadczenia
8 Zamówienie w toku
100 000 + ton Masa wywiezionych odpadów budowlanych
547 Zadowoleni klienci

Opinie

Wywóz gruzu w Łodzi - Opinie

Ocena
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Thank you

review was added as a draft

you will see it after moderation

Łódź

Zamówiłam samochód do wywozu odpadów budowlanych w Łodzi. Transport został dostarczony w umówionym terminie i bez opóźnień. Cieszyłam się, że dostarczono mi firmą kurierską wszystkie dokumenty końcowe - było to naprawdę bardzo wygodne, gdyż zamówienie składałam jako firma. Dziękuję bardzo za jakość wykonanej pracy. Firmę polecam, bo mają indywidualne podejście do klientów.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Marzena
Marzena
Łódź

Planowaliśmy samodzielnie przeprowadzić usuwanie odpadów budowlanych w Łodzi, ale zaistniała sytuacja siły wyższej i postanowiliśmy zwrócić się do profesjonalistów. Firma OTOmistrz, jak się okazuje, często świadczy usługi pilnego wywozu odpadów budowlanych i współpraca z nimi była naprawdę dobrą decyzją. Nasze zlecenie zostało zrealizowane naprawdę rewelacyjne, jakość 100%. Oczywiście w przyszłości, jeśli pojawi się tego typu problem, będziemy również współpracować z Państwa firmą.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Barbara
Barbara
Łódź

Jako właściciel dużego ogrodu często współpracuję z firmą OTOmistrz: zlecam wywóz gałęzi i ich utylizację. Cennik odpadów zielonych jest tutaj jednym z najbardziej przystępnych w Łodzi, a jakość realizacji zleceń naprawdę świetna! Dodatkowo wielokrotnie porównywałem cennik wywozu gruzu w Łodzi w różnych firmach i śmiało mogę powiedzieć - w OTOmistrz jest on naprawdę atrakcyjny!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Sebastian
Sebastian
Łódź

W OTOmistrz co wiosnę zamawiam usługę odbioru odpadów zielonych w Łodzi. Mam w ogrodzie ponad 20 starych drzew i po ich porządkowaniu pojawia się sporo gałęzi, które pracownicy firmy odbierają i w sposób należyty utylizują. Nie muszę martwić się o szczegóły, a dodatkowo powiem, że wywóz gruzu w Łodzi w tej firmie jest naprawdę tani.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Sławomir
Sławomir
Łódź

Ceny na wywóz gruzu w Łodzi w tej firmie są rozsądne, kontenery są zawsze dostarczane na czas. Wywóz śmieci odbywa się bardzo dokładnie po załadowaniu kontenerów, na placu budowy absolutnie nic nie zostaje, w razie potrzeby pracownicy zawsze przygotowują dokumenty towarzyszące. Cieszymy się na dalszą współpracę.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Teresa
Teresa

O usłudze

Charakterystyki świadczenia usług wywożenie gruzu w Łodzi

Do wywozu śmieci budowlanych wykorzystujemy sprzęt specjalistyczny i kontenery o różnej pojemnośći. Czas załadowania jednego kontenera wynosi od 2 do 5 godzin i zależy od ilości śmieci na obiekcie. W razie potrzeby klienci mają możliwość wynajęcia kontenera na jeden lub więcej dni i samodzielnego jego zapełnienia. Pojemność kontenerów, dostępnych dla naszym klientów wynosi od 8 do 40 metrów sześciennych. Załadunek kontenera odpadami budowlanymi może być wykonany przez klienta lub przez nasz zespół. Gruz najpierw jest sortowany, a następnie pakowany w taki sposób, by nie był rozrzucany podczas procesu transportu, a jego załadunek i rozładunek przebiegał maksymalnie szybko.
Współpraca z naszą firmą - to gwarancja nie tylko terminowego wywozu śmieci budowlanych, ale także poprawnego przygotowania niezbędnej dokumentacji, co może być szczególnie ważne dla firm potrzebujących uzyskać wszystkie potwierdzające dokumenty do własnych sprawozdań finansowych. Możemy także dostarczyć dokumentację, potwierdzającą, że utylizacja gruzu odbyła się z uwzględnieniem wymogów sanitarnych. Stałym klientom OTOmistrz  przysługują zniżki.

FAQ

Najczęstsze pytania o wywożenie gruzu w Łodzi

⭐ Mieszkam w budynku wielorodzinnym. Czy mogę zamówić usługę wywozu śmieci budowlanych w Łodzi?
Tak, nasze usługi świadczymy także dla klientów indywidualnych. Śmieci budowlane nie mogą być wyrzucane razem z innymi typami śmieci (może za to zostać nałożona kara). Ponadto problemem może okazać się to, że wiele takich śmieci budowlanych może mieć dużą masę. Nasz cennik obejmuje zarówno wynoszenie gruzu, jak i jego załadowanie do kontenerów, a także dostarczenie za pomocą specjalistycznego transportu do miejsca utylizacji.
⭐ Jak kształtuje się koszt usługi wywozu śmieci budowlanych?
Podstawowe czynniki, które oddziałują na cenę wywozu gruzu w Łodzi, to objętość śmieci budowlanych oraz lokalizacja klienta. W razie potrzeby wykorzystywania specjalistycznego sprzętu na obiekcie lub zaangażowania do pracy naszych pracowników (znacznie przyspieszy to proces sprzątania i wywozu gruzu) koszt naszych usług będzie wyższy. Jeśli klient współpracuje z nami na stałe, obowiązkowo przysługują mu zniżki. Co więcej, zawsze dobieramy dla klientów najbardziej opłacalne sposoby wywozu gruzu, by zleceniodawca nie przepłacił za nasze usługi. Na naszej stronie można znaleźć cennik wywozu gruzu, który pomoże zorientować się w kosztach naszych usług.
⭐ Które rozwiązanie będzie najbardziej opłacalne - zamówienie od razu kilku kontenerów czy wywiezienie śmieci kilka razy na śmietnik?
Jest to zależne od wielu czynników, a przede wszystkim od tego, w którym miejscu znajduje się gruz i jak daleko ulokowane jest ono od najbliższego śmietnika. Należy także uwzględnić o jaki dokładnie rodzaj gruzu chodzi - wielkogabarytowy, sypki itp. Wszystko to będzie wpływało na rodzaj transportu wykorzystywanego do wywozu gruzu, a w związku z tym na koszt naszych usług. Zachęcamy do kontaktu z naszym managerem w celu ustalenia wszystkich szczegółów oraz wyboru najbardziej opłacalnego rozwiązania.
⭐ Czy istnieje opcja wynajęcia kontenera do zbierania śmieci budowlanych?
Tak, świadczymy tego typu usługi. Wynajem kontenera dostępny jest zarówno na kilka dni, jak i na dłuższy okres, w ofercie posiadamy kontenery o różnej pojemności. Koszt wynajmu zależy od pojemności kontenera i miejsca, w którym zostanie zainstalowany (wynika to z kosztów usług dostawy). Wszystkie kontenery dostarczamy do klientów w stanie umytym, zdezynfekowanym, ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Istnieje także opcja podpisania umowy, na podstawie której śmieci będą odbierane przez naszych pracowników w określonym terminie, a na miejsce wypełnionego kontenera będzie dostarczany pusty i czysty. Jest to naprawdę opłacalna opcja, więc zachęcamy do kontaktu z naszym managerem w celu ustalenia wszystkich szczegółów.

Kontakty

Zostaw teraz prośbę o zamówienie

Zostaw prośbę na stronie, doprecyzuj szczegóły i poczekaj na potwierdzenie od managera